Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim

+19
_X_Madara_X_
1c_-Animé-_1c
itachiii
Ryuk
SasukeAtasoy
matrixneo
seras victoria
sezai66
TokioHoteL
SaSuKe_NaRuTo
-İtachi-
CyradisS
Pein
Manga-ka
Akiaya
Hiro Sato
zombikayhan
Portgas D. Ace
Naruto Kun
23 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Naruto Kun

Erkek Mesaj Sayısı : 415
Geldiği mekan : Ankara
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Okuldan kaçmak xP

Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Empty
MesajKonu: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 10:23 am

ben super bi oyun biliorum adını vereyim sizde onu googledan free download die yazıp arar bulursunuz yada ben veririm bulamzsanız oyunun adı naruto the way of the ninja oyun çok güzel ama bazı kişiler yok
Naruto Kun

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 10:24 am

oyun japonca deil ingilizce türkçe olsa :D ama sesler flaan japonca

buyrun http://baixaki.ig.com.br/download/Naruto-The-Way-of-the-Ninja.htm

burdan indirin :D ben bile hastası oldum bu oyunun oyun 60 mb bu arada haberiniz olsun
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace

Erkek Mesaj Sayısı : 95
Geldiği mekan : Grand Line
Meslek : Öğrenci & Pirate King :)
Hobileri : One Piece

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 2:34 pm

wow, bu oyun cidden pc mi?? animelerin hiç pc oyununu duymamıştım One Piece'in de çıkarsınlar Crying or Very sad Narutoda biraz daha ilerledikten sonra belki bunu indirebilirim ama bilgisayarda çok az bi yer var Crying or Very sad
Naruto Kun

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 2:36 pm

intden ara one piece vardır ben narutoyu ole buldum araya araya
Naruto Kun

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 2:40 pm

istersen senin çin arayayım bi bakalım sole :D
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 2:57 pm

yok ya One Piece yoktur pc hiç sanmıorum Crying or Very sad çünkü One Piece'in çıkan tüm oyunlarının listesi var güncellenio hem de pc için görmedim
Naruto Kun

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 3:00 pm

haklısın bende demin baktım moralim bozuldu yokki hiç gamecube için falan var ama istersen emu ile haledebilirsin
zombikayhan

zombikayhan

Erkek Mesaj Sayısı : 641
Geldiği mekan : Şanlıurfa
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime,bilgisayar,karikatür,futbol...

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 3:17 pm

Naruto Kun demiş ki:
haklısın bende demin baktım moralim bozuldu yokki hiç gamecube için falan var ama istersen emu ile haledebilirsin
Adam gibi çalışan game cube emu var mi ki? Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim 465151
Pokemon XD yi indircektim,aman sakın indirme emuda çalışmıyo dediler. böhüüü
Naruto Kun

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 3:20 pm

ben hep baska kişilere soruom su emu oluomu die onlarda die ben zaten hep onu kulanıom onda super oyunlar falan var dediklerinde indiriom emuyu bahsettiği emu ps2 naruto oyunu yukledik hatta ps2 için emu çalısıo ama bizim pc nin cd yeri bozulmustu cumartesi gelcek ozman super olacak :D
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 5:53 pm

One Piece'in pc oyunu yoktur tabii Crying or Very sad ama ilerde en alasından ben yapacam Twisted Evil
Hiro Sato

Hiro Sato

Erkek Mesaj Sayısı : 156
Geldiği mekan : Evim
Meslek : Abi
Hobileri : Sinir olduklarımı bir bir öldürmek

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 5:31 pm

yaaaa kotam bilmediğim bi sebepten dolayı doldu ya şimdi naruto nun oyununu oynuyamayacak mıyım ya Sad
Naruto Kun

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 12:05 am

kotayi asma olayi yokmu sende Laughing bi kerelik yapsan ne olurki cheers narutoya deger
Hiro Sato

Hiro Sato

Erkek Mesaj Sayısı : 156
Geldiği mekan : Evim
Meslek : Abi
Hobileri : Sinir olduklarımı bir bir öldürmek

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 1:42 pm

ya değer deymesinede zaten aştım 10 ytle fazla ödicem bi 15 daha fazla ödemem braz kasar napalım bir daha ki ayı beklicem Sad
Naruto Kun

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 4:44 pm

yaa kimse bu oyunu yuklemiomu yaaaa Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim 375647 Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim 375647 Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim 375647 böhüüü böhüüü böhüüü
zombikayhan

zombikayhan

Erkek Mesaj Sayısı : 641
Geldiği mekan : Şanlıurfa
Hobileri : Anime,bilgisayar,karikatür,futbol...

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 11:06 pm

Yükledim yauv ama beni pek kesmedi(PS dekileri gördümü doyumsuz oluyo biraz insan). heheh
Naruto Kun

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 7:44 pm

yaw pc ye göre adam gibi bi oyun yapsalar ne ii olur yaaa deli oluorumm :>.<: :>.<:
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 8:42 pm

Ya İndiririm Ama Oynayamam böhüüü OKS Belası Yüzünden Deliricem Yugi yi bile oynatmıyorlar banaaa böhüüü

PC Oyunlarına Gelince Şu Ana Kadar Gördüğüm En İyi Pc Oyunu Tomb Raider Serisi Bence Smile Onun Dışında Anime' lerin Falan Oyunları Pc' de Düzgün Olmuyor. Çok Çektim Onlardan Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim 465151

Ps lerde İse Hepsinden Güzel Oluyor [Mesela God Of War' ın Üstüne Ne Ps2 Ne de PC Oyunu Bilirim ] [Not: Ps3 Değil Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim 43106 ]

Şu Naruto' nun Da Düzgün Oyununu YApsalar Ben Kimse Tutamaz Heralde OKS Bitsin 10 Kere Bitiririm Heralde Oyunu Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim 650158
Naruto Kun

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 26, 2007 7:02 pm

seni oks den sonra bırakmaz aslında :D lise 1de belki ellemezler ama lise 2de çookkk çalısmalısın kendimden biliorum yane
BlooDLin
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 6:36 am

Marion Mercy demiş ki:
Ya İndiririm Ama Oynayamam böhüüü OKS Belası Yüzünden Deliricem Yugi yi bile oynatmıyorlar banaaa böhüüü

PC Oyunlarına Gelince Şu Ana Kadar Gördüğüm En İyi Pc Oyunu Tomb Raider Serisi Bence Smile Onun Dışında Anime' lerin Falan Oyunları Pc' de Düzgün Olmuyor. Çok Çektim Onlardan Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim 465151

Ps lerde İse Hepsinden Güzel Oluyor [Mesela God Of War' ın Üstüne Ne Ps2 Ne de PC Oyunu Bilirim ] [Not: Ps3 Değil Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim 43106 ]

Şu Naruto' nun Da Düzgün Oyununu YApsalar Ben Kimse Tutamaz Heralde OKS Bitsin 10 Kere Bitiririm Heralde Oyunu Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim 650158
yaw daha 1. dönemdesn niye acele ediyosun lol! ben acele etmiyorum lol!
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

Erkek Mesaj Sayısı : 3081
Geldiği mekan : Türkiye/Eskişehir
Meslek : Mangaka
Hobileri : manga,anime,manga çizmek,müzik dinlemek vs.vs.

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 9:08 am

Marion Mercy demiş ki:

oks yi gözünde çok büyütüyorsun ben son 1 hafta kala çalışmıştım bide komşlumuzun oğlu vardı aynı sınıftydık 2 sene dersaneye gönderdiler inek tipli biri paso ders çalıştı ben ondan daha fazla yaptım lol!

off neyse konu feci dağılmış konumuza dönelim oyuna yani Neutral
http://www.narutofantr.web.tr.tc
Naruto Kun

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 6:31 pm

zaten oyunu begenmiolar No
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 9:34 pm

yha ben beyendim lee çok güzel olmuş anbu kakashide güzel ama küçük gaaranın bir tek shukaku combosunu yapabildim bide büyük halleriyle combo yapamadım zaten hoşuma gitmemişlerdi ama Smile
BlooDLin
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 2:04 pm

tek kötü yanı görüntüsü baska bir sey gerisi güzel bide admlar garip olmus...
CyradisS

CyradisS

Erkek Mesaj Sayısı : 245
Geldiği mekan : KocaeLi
Meslek : öğrenci
Hobileri : manga, anime , rock , resim ,ve araba ...

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 9:00 pm

oyunu indirdim ama zipten cıkarırken tam yüzde 98 de hata verdi deli oldum
-İtachi-

-İtachi-

Erkek Mesaj Sayısı : 10
Geldiği mekan : Konaha köyü..mekan-sentez olayı :)
Hobileri : çok var..yaz yaz bitmez :)

MesajKonu: Geri: Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim   Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 10:42 pm

oyunu indirdim oyun kötü olsa bile narutonun mangası anımesı derken oyununuda oynadık deriz.. lol!

Naruto PC oyunu herkesin beğeneceğine eminim
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» NAruto Arena (netten oynanan online naruto oyunu)
» Naruto RP Oyunu
» Naruto Kart Oyunu
» Naruto Telefon Oyunu.. 176x208