Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yardım ve Bilgi lütfennn!

+2
Shiniko
1c_-Animé-_1c
6 posters
YazarMesaj
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

Yardım ve Bilgi lütfennn! Empty
MesajKonu: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 11:20 am

ben japonca kursuna gitmek istiyorum...istanbulda yaşıyorum anadolu yakasında...bilginiz varmı bu kurslar hakkında? nereye gidebilirm? yada bilgi alabileceğim bi telefon numarası gibi bişey var mı elinizde (atıyorum sizin eskiden gittiğiniz kursun numarası...)
internetten bulabilirsin diyeceksiniz...tabiki araştırdım ama bişey anlamadım desem yeridir...o kadar çok japonca kursu şekli varmış ki...kimisi sırf kanji diğeri hiragana katagana kanji karışık,sırf yazmak üzerine kimisi sırf konuşma (Kaiwa),Nooryoku Kursu diye bir bölüm de varmış ki onun hakkında bi fikrim yok....
ama beni soracak olursanız hem yazmak hem konuşmak istiyorum?...ne yapmalıyım?
kısacası yardım ederseniz çok sevinirim...

bitane buldum mesela...tam istediğim gibiydi...taki alttaki notu okuyuncaya kadar" Derslerimiz Japon Dili ve Edebiyatı mezunu deneyimli öğretmenlerle uygulanmaktadır. "

benim gibi yeni başlayacak bir gariban ne edecek?
Shiniko

Erkek Mesaj Sayısı : 725
Geldiği mekan : Istanbul
Meslek : Shinigami Daiko
Hobileri : Kitap, Manga, Anime

MesajKonu: Geri: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 11:39 am

Valla 2 sene sonra Japonya'dan bir arkadaşı getiriyorum buraya. İsteyen olursa seve seve ders verebilir sanırsam WinkSmile
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 11:54 am

Hmm şöyle bir bilgi verirsem belki işine yarar... Tömer'in web sayfalkarına bak istanbul şubelerinde büyük ihtimalle Japonca kursu vardır. En azından tömer olmassa bile google dan, Büyük ihtimalle araştırırsan bulabilirsin...
Shiniko

Erkek Mesaj Sayısı : 725
Geldiği mekan : Istanbul
Meslek : Shinigami Daiko
Hobileri : Kitap, Manga, Anime

MesajKonu: Geri: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 11:55 am

Ya olmadı Japon Konsolosluğunda bir sürü insan var. Netten araştır Minitokyo ve Japonya.org diye siteler vardı yanılmıyorsam. Oradan baya şey kapabilirsin Wink
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 11:56 am

tömere baktım şimdi...ama hep avrupa yakası çıktı...Sad
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 9:17 pm

ya biri benim icin bursada varmi die arastirsa
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 3:02 pm

en uygunu ankarada var...ne de olsa başkent...
ilayda-chan

ilayda-chan

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : kitap okumak,naruto'yla ilgili şeyleri yapmak

MesajKonu: Geri: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 5:34 pm

avrupa yakasındakinin wep sitesini ve ya telefon numarasını verebilir misin?(bulmuştunya)
Narutokolik

Narutokolik

Kadın Mesaj Sayısı : 538
Geldiği mekan : Ankara merkez beni bilir herkess...
Meslek : Öğrenciyim abi
Hobileri : Resim çizerim fln..

MesajKonu: Geri: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 9:12 pm

1c_-Animé-_1c demiş ki:
en uygunu ankarada var...ne de olsa başkent...

Hani Ankara'da ne varki bize göre allah aşkına biliyorsan bir söyle yada öm at .Lütfen yaa.Başkent başkent diyoruzda burada bir ... yok.Yani bir insan gibi doğru düzgün öğreten bir kurs bile bulamadım.
alieser

Erkek Mesaj Sayısı : 1153
Geldiği mekan : ankara
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime-resim-karikatür-telekinezi-naruto yiyip-manga içmek

MesajKonu: Geri: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 10:38 pm

narutokolik arkadaşım ben de en az senin kadar istiyorum bu kursu bende başkentteyim ve japon kültür diye bi yer var panoranın orada uzak baya manga çizim kursu dil kursu aikido oydu buydu herşey var.ama ben de çok araştırdım dil kursunu 18 yaşının altına vermiyoruz demişler annemin arkadaşına ama o kadar hevesliyse düşünürüz demiş.çok saçma bi şey bu +18 ama napalım ben de gitmeyer çalışıyorum araştır istersen sitesi var buranın ama garip bişey ben pek anlamadım diğer arkadaşlarımız size söylüyorum sanrım japon kültür denen şey sadece ankara da değil sanrım bu şey araştırın bence bulursam bende link eklerim
http://naruto.forums-rpg.com
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Yardım ve Bilgi lütfennn!   Yardım ve Bilgi lütfennn! Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 4:02 pm

Hiç araştırmadım internetten gına geldi.Derken bu sefer araştırmadan buldum anadolu yakasında süper bi kurs :D
Hala isteyen pm atsın bilgilerini verim.

Yardım ve Bilgi lütfennn!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-