Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi

+4
Alucard_Naruto
1c_-Animé-_1c
Nakashima
NaraShikamaru
8 posters

BurakXShizune devam etsin mi
 Etsin
 Etmesim
 Kim Takar Yalova Kaymakamini(yani beni irgalamaz)
Sonuçları Gör
YazarMesaj
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Empty
MesajKonu: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 9:50 pm

Ya bu hikayeler ne dogru düzgün bi ilgi görüyo nede baska bisi oluyo madem böyle sildiririm hikayeleri olur biter devam edip etmemesi size kalmis artik ve nolur okucaksaniz devam etsin deyin
Nakashima

Kadın Mesaj Sayısı : 937
Geldiği mekan : Bilgisayarın başı
Meslek : Sanatçı Adayı
Hobileri : Çizim

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 9:41 pm

lol etmesim güzel seçenek bak yani etmesin yok seçeneklerde xD
http://ceren-chan.deviantart.com/
NaraShikamaru

Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 9:43 pm

onla idareediver ya ölcekmisin n´in m olmasindan :D
Nakashima

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 10:02 pm

ama çok güzel olmuş yaa xD
NaraShikamaru

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 2:56 pm

alla allaaa kim takmiyo acaba hikayeleri :D
Nakashima

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 7:58 pm

bn takıorm :D
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:02 pm

ben de takıyorum ama hocalarım takmıyo :D
Alucard_Naruto
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 148
Geldiği mekan : ShikaKiNaCho(ne alakaysa xD)
Meslek : Öğrenci(bitmeyen çile)
Hobileri : Shinigami,Shinigami,Shinigami.Naruto,

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:25 pm

kim takar yalova valisini :D şaka lean etsin tabi daa bnm akibetim belli deil lan orochimaruyu öldürecem daha
Shiniko

Erkek Mesaj Sayısı : 725
Geldiği mekan : Istanbul
Meslek : Shinigami Daiko
Hobileri : Kitap, Manga, Anime

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:36 pm

Büyük ayıp ediyosun ama biz okurlarına, hemen pes edilir mi? Daha fazla hırs yapman lazım Wink Bak Şizune olsa ne derdi? pig "Tonton..!"
NaraShikamaru

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:38 pm

tonton ne alaka o tonton yerine beni kollarina alsin bütün gün isedigi kadar oinklerim xD
dely_merty

dely_merty

Erkek Mesaj Sayısı : 161
Geldiği mekan : izmir
Meslek : Serbest meslek:D
Hobileri : Bulursam yazarım

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 11:53 pm

burak kardeşim hemen ilgi bekleme zaten bu tür şeyleri okumak için zaman yazmak içinde hayalgücü lazım malexef bu devirde öyle insan bulmak zor işi biraz burak shizu aşkından kaydırıp değişlik şeylere yönelmeye çalış ne bilim karrşına ii bi düşman çıkar yeni teknikler uydur hemen pes ettin biraz daha çaba harca bence
hem bide şu açıdan düşün dünyada romanları dolaşan yazarlar napsın kitap çıktıktan sonra iş işten geçmiş oluo sen ise beğenilmediğini anlayıp hemn lap diye bi öykü uydurabiliosun e buna parada yatırmıyosun o yüzden fazla önemseme bu tür şeyler
ayrıca ben bu bölümü gezen nadir üyelerin olduğuu düşünüorum ilgisizliği normal karşıla Wink Wink
Artemis

Artemis

Erkek Mesaj Sayısı : 452
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Bakuman...

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 4:18 pm

+1 Yazmayı bırakma buraya ben girmezdim zaten artık foruma ilk girdiğimde buraya geliyorum :D Sen yazmaya devam et
NaraShikamaru

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 8:41 pm

YAZIOYRUM ULEYN!!kimseyi takmayacam okuyan okur isteyende genemi BurakXShizu kusucam artik ben bile bu kadar yapmiyom desin isteyen de hey yavrum adam cok süper hikaye yaziyo desin isteyen de seyimden assaa kasim pasaaa desin
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 11:59 pm

Burak yılmak yok. Sadece kendine güven ve yazmaya devam et. Benden sana yardım hep gelicek...
ddaallee

ddaallee

Erkek Mesaj Sayısı : 1084
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Manga-Anime-Basketbol

MesajKonu: Geri: BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi   BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 12:19 am

devam devam burak kanka bırakmayı senin gibi bi bombacıya yakıştıramadım 8 de kaldım bende en son sınavlar vardı okuyamadım okumaya devam etcem Razz

BurakXShizune devam etsinmi etmesinmi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-