Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

NTSD En Güçlü Karakter

+10
Deathhowl
orochimaru1
YiğitDönmez
Gomu Gomu No !!!!!
Akuraz
itachiii
~Akatsuki~
chester999
Ryuk
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

NTSD En Güçlü Karakter Empty
MesajKonu: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 11:55 am

Sizce Setting Down'da en güçlü karakter kim ???
Anket yapmadım. Çünkü şunu neden koymadın bence bu ama listede yok diyen çok oluyor.
heheh
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
chester999
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 534
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Bilinmiyor
Hobileri : Bilinmiyor

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 12:03 pm

valla dogrusu soylemke gerekırse nejı cok ıı adamın yanına bıle gelemıorsun uzaktan agznını yuzunu elıne verıo sonra bıde chakranı calıo sanada mal gıbı ortada dolasmak kalıo nejıde kendını gelıstren bırı peını bıle dıze getrr dıorm ben.bu arada benım favorım sasuke lol! hepp sasuke ıle oynarım mıllet dıo artık yeter deıstr sunu xD
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 12:19 pm

Benim favorim de İtachi herşeyini ezberledim artık özellikle kargalar çok hoşuma gidiyor Cool

Erkek Mesaj Sayısı : 143
Geldiği mekan : Bursa
Meslek : öğrenci
Hobileri : Anime izlemek,manga okumak,masa tenisi oynamak

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 2:02 pm

bence chiyo ve neji şahsen neji yi çok iyi kullandığımı düşünüyorum chiyo ya gelince kadında bir bariyer jutsusu var savunmada gaarayı geçiyo yaw dibine girmek imkansız gibi tabi tabi rakip chiyo yu iyi kullanırsa king nejici king
~Akatsuki~

~Akatsuki~

Erkek Mesaj Sayısı : 520
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : Ninpou

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 3:34 pm

Hemen konu dagiliyor. Hangisiyle oynadiginizi sormuyor, hangi karakter daha guclu diyor.

Itachi
Neji
Deidara.
http://www.narutoturk.com
itachiii

itachiii

Erkek Mesaj Sayısı : 98
Geldiği mekan : izmir
Meslek : meslek yok idare ediver
Hobileri : bilgisayar

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 4:20 pm

bu oyunda ben diom en güçlü karakter pein ama reddawn olmadan diorsanız

bencede

itachi
neji
deidara
Akuraz

Akuraz

Erkek Mesaj Sayısı : 213
Geldiği mekan : bursa
Meslek : yoq..
Hobileri : pc,naruto

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 5:24 pm

eğer hell move yapmayı biliyorsanız en güçlü karakter narutodur cünkü 50 kişi sana vurdugundan teknik yapmaya vakit bulamıyorsun eger hell move yapmayı bilmiyorsan sıralama cok karısık bir hal alır cünkü her karakterin acık bi yönleri vardır örn : deidaraya bak süper saldırıları var ama cok kötü yanı var deneyin isterseniz adam bomba attıgında sharingan acın yolda patlıyor bombalar :D bana göre sıralama söle

itachi
neji
gaara (cünkü adam durdugu yerden defans yapıyor ancak temari ve neji ile yenebiliyosun adamı)
kakashi
Gomu Gomu No !!!!!

Gomu Gomu No !!!!!

Erkek Mesaj Sayısı : 9
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Ninja
Hobileri : asdasdasdasdasd

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 7:51 pm

Bence:
1 Neji
2 Gaara
3 Deidara
chester999
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 534
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Bilinmiyor
Hobileri : Bilinmiyor

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 9:39 pm

sasuke en gucludur/tabı kullanmayı bılene)...
YiğitDönmez

YiğitDönmez

Erkek Mesaj Sayısı : 237
Geldiği mekan : Ev, telefon. Hiç yoksa Wii.
Meslek : Öğrencimsi
Hobileri : Manga çıkartmak uğruna bir arkadaş ile sabaha kadar çizim denemesine girip 3'e doğru masada sızmak. Gitar çalmak.

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 11:49 am

Kullanmayı bilene her karakter güçlüdür diyorum ben Cool
Akuraz

Akuraz

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 11:56 am

chester999 demiş ki:
sasuke en gucludur/tabı kullanmayı bılene)...

bence sasuke o kadar cok güçlü değil adam tek kişiye dalmaya hazırlanmış oynamayı son derece iyi bilsen bile oynamayı orta bilen biri nejiyi aldığı zaman eşit güçte olmuş gibi bişey olursun
orochimaru1

Erkek Mesaj Sayısı : 1310
Geldiği mekan : ....
Hobileri : ...

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 12:01 pm

OROCİMARU SNAKE REGENERATİON TEKNİĞİ BİDE RAŞUMON GEÇİDİ

ya abi staj yapıorum yanımda 6 ninja akatsuki,sauke falan ii dövüos milleti sonra kum adamlarlar gelio teker teker yatıoruz itachiyle sasori estirio bi baktm yerdeler lol!
itachiii

itachiii

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 6:02 pm

Akuraz demiş ki:
eğer hell move yapmayı biliyorsanız en güçlü karakter narutodur cünkü 50 kişi sana vurdugundan teknik yapmaya vakit bulamıyorsun eger hell move yapmayı bilmiyorsan sıralama cok karısık bir hal alır cünkü her karakterin acık bi yönleri vardır örn : deidaraya bak süper saldırıları var ama cok kötü yanı var deneyin isterseniz adam bomba attıgında sharingan acın yolda patlıyor bombalar :D bana göre sıralama söle

itachi
neji
gaara (cünkü adam durdugu yerden defans yapıyor ancak temari ve neji ile yenebiliyosun adamı)
kakashi

valla narutoyu hell move kullansa bile neji yener veya hele sınırsız mana olursa narutonun cloneları itachinin yanına bile yaklaşamaz ayrıca naruto kullancak hell move onun adamları gelene kadar itachi onun kafasını uçurur ama sen öyle düşünüyosan yazdıklarıma aldırma
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 3:06 pm

O zaman ben yeni konu açmadan bi soru daha soruyim:
STAGE MOD da KUMDAN ADAMLARI NASIL GEÇİYORSUNUZ ???
bi yardım yav ben orda takılıyorum cheers
Akuraz

Akuraz

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 3:19 pm

itachiii demiş ki:
Akuraz demiş ki:

itachi
neji
kakashi

valla narutoyu hell move kullansa bile neji yener veya hele sınırsız mana olursa narutonun cloneları itachinin yanına bile yaklaşamaz ayrıca naruto kullancak hell move onun adamları gelene kadar itachi onun kafasını uçurur ama sen öyle düşünüyosan yazdıklarıma aldırma

biraz gereksiz bi yorum sınırsız chakra olsa kim yenilirki bide naruto nun hell move sini hiç yapmadın veya görmedin clonelar tilkiyebile dönüşebiliyo naruto hell move yaparsa nejinin onu yenmesi imkansız neji bi darbe yediği an ölüdür o bil ki ayrıca itachi narutonun kafasını ucurur demişsin naruto hell movesini yapıgı zaman sen zaten naruto nun nerde oldugunu anlamıcan anca kopyasının kafasını kesersin

saygılarımla lol! lol!

edit : kardeş stage 1'i daha gecemedim ve imkansız gözüküyo o kum adamlar durmadan cogalıyo
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 3:33 pm

Ama çoğu kişinin yazdığına göre en güçlü karakter İtachi favorim yani king
Çoğunluk diyor hemen karşı çıkmayalım cheers
Deathhowl

Deathhowl

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Geldiği mekan : Ç.kale
Meslek : Senarist, Öğrenci
Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 5:40 pm

Ben bi ara Kakashi'yle geçmiştim ilk bölümü ama sadece bir defaydı :D
~Akatsuki~

~Akatsuki~

Erkek Mesaj Sayısı : 520
Geldiği mekan : ...
Hobileri : Ninpou

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 5:41 pm

Ilk bolumu ben defalarca Neji ile gectim. Ama 2. bolumu bir turlu gecemedim.
http://www.narutoturk.com
Akuraz

Akuraz

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 5:49 pm

Ryuk demiş ki:
Ama çoğu kişinin yazdığına göre en güçlü karakter İtachi favorim yani king
Çoğunluk diyor hemen karşı çıkmayalım cheers

tabikide adamın cok saglam saldırıları varda yavas yapıyor ates saldırılarını hand sealleride yaptıgı için
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 6:34 pm

Chiyo dışında Ben tüm karakterleri yenebiliyorum CRAZY modda Chiyo'yu da yeniyorum da puppetleri çok problem çıkarıyor. Bi sorum daha var KUM ADAMLARIN OLDUĞU BÖLÜMÜ NEJİYLE BİRÇOK KEZ NASIL GEÇTİN ARKADAŞIM ADAMLAR MİTOZ GEÇİRİYOR cheers
BLizzarD

BLizzarD

Erkek Mesaj Sayısı : 77
Geldiği mekan : Hell Hill
Meslek : Seri Katil
Hobileri : Anime, Manga, Photoshop

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 10:53 pm

Kullanabilirseniz en iyi karakter Gaara ve Neji. Ama en güçlü karakter Naruto bence. Kyubi olursanız kimse duramıyor karşınızda... Kyubi Naruto olmadan da çok kolay aslında. Oodama Rasengan ve Rasen Shuriken'i var..
Akuraz

Akuraz

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 8:29 am

naruto nun o saldırıları olsa ne olcak cok kolay kacıyon naruto o saldırılarla uzaga gidemiyor kısa bi alan gidiyo narutoyu yenmek kolay bence tabi hell movesiz arkadaslar birsey keşfetim belki sizde biliyosunuzdur genede söyliyeyim eger karsınızda sai varsa kesinlikle sasuke itachi veya kakashiyi alın sharinganı acınca o mürekkepli aslanları felan yok oluyor bu sharinganda amma işe yarıyo beya Smile
ugur_tatli

ugur_tatli

Erkek Mesaj Sayısı : 531
Geldiği mekan : yalova
Meslek : lise öğrencisiyim
Hobileri : sharingan vb gözler yapma :D

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 9:28 am

ben kakashi ve deidarayla tüm karakterleri yenebiliyom hatta bikaç kere kendime deidara karşıya 7 sasori attım kazandım kakashi ilde aynısını yaptım kazandım :D
Akuraz

Akuraz

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 9:40 am

ikimiz bi savas yapalım sen deidarayı al ben sasukeyi alim rahatlıkla yenerim cünkü sasukede sharingan var sharinganı acınca attıngın her bomba patlıyor istersen dene
itachiii

itachiii

MesajKonu: Geri: NTSD En Güçlü Karakter   NTSD En Güçlü Karakter Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 7:16 pm

beyler ben şimdik bu oyunu fazla karıştırmadım o yüzden soruyom sharingan nasıl açılıyo

NTSD En Güçlü Karakter
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» ntsd ye karakter eklemek
» NTSD 2.1 TURNUVASI