Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KazeGo manga çeviri grubu

+5
orochimarufan
bizarro
Ryuk
Rurouni Onibu
lordozan
9 posters
YazarMesaj
lordozan

lordozan

Erkek Mesaj Sayısı : 55
Geldiği mekan : asf
Meslek : asd
Hobileri : asdf

KazeGo manga çeviri grubu Empty
MesajKonu: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 6:05 pm

Evet heheh . Düşündük taşındık bir kolla da mangayı çevirmeye karar verdik. Fakat nasıl editleneceğini bilmiorz bunun için daha önceden manga çevirmiş - ki forumda bi arkadaş çevirmişti- birine ihtiyacımız var bize yardımcı olabilecek. Bir baştan bir sondan eklemeyi planlıorz. Fakat dediğim gibi nasıl yapılacağını bilmediğimiz için yardım edecek biri çıkmadığı sürece olmayacak. Bilginize... Exclamation
Rurouni Onibu

Rurouni Onibu

Erkek Mesaj Sayısı : 58
Geldiği mekan : aslında ayrı bir dünya
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime,Anime Anime!

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 8:38 pm

çeviri değilde editerlık yapmışlığım var themarauder@hotmail.co.uk ekle...
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 8:47 pm

Edit dediğiniz üstüne yazı basma değil mi beyler paintten bile yapılabilir lol!
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 8:52 pm

Ryuk demiş ki:
Edit dediğiniz üstüne yazı basma değil mi beyler paintten bile yapılabilir lol!

yalnız hem onu çevirip hem kim onları gömmeyle uğraşacak değil mi?? Bir de anime çevirileri var... lol!
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 8:54 pm

Siz çevirin ben gömerim istiyosanız boş boş oturuyorum zaten evde tüm gün...
bizarro

bizarro

Erkek Mesaj Sayısı : 563
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : öğrenci-Marmara İletişim
Hobileri : yüzmek,film izlemek vs

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 9:00 pm

ben edit yaparım hatta çeviri bile yaparım ama hem ceviri hem edit çok vakit alıyor ve çalsıtgım için zaman yetmıyor onun için uzun suredir manga ceviremiyorum sadece edit diyorsanız ben yaparım onu daha once yaptığım ceviri ve editlere bakabilirsiniz forumda var
https://narutofantr.canadian-forum.com/manga-anime-sub-f22/naruto-manga-t1191.htm
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 9:03 pm

bizarro demiş ki:
ben edit yaparım hatta çeviri bile yaparım ama hem ceviri hem edit çok vakit alıyor onun için uzun suredir manga cevirmiyorum sadece edit diyorsanız ben yaparım onu daha once yaptığım ceviri ve editlere bakabilirsiniz forumda var

valla çok kişi çıktı gönüllü teşekkürler ama bu kadara ihtiyacımız yok. 1,2 kişi yeterli faakt en iyisi olması açısından kim daha ii yaparsa diyim o zamn. Çünkü paintten de yapılır ama göze daha güzel görünmesi açısından phototoshop bilgisi gerekli bence
bizarro

bizarro

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 9:05 pm

adam varsa sorun yok ama photoshop bilgim 10 numara
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 9:09 pm

hjk

En son lordozan tarafından Ptsi Nis. 16, 2012 11:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orochimarufan

orochimarufan

Erkek Mesaj Sayısı : 194
Geldiği mekan : akatsuki
Meslek : missin-nin
Hobileri : naruto

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 9:30 pm

isterseniz çevirileri animenin üstüne basarım tek sorun animenin bölümünü bulmak oda kolay
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 9:44 pm

Ben yerimi bizarro'ya bırakim o zaman çünkü photoshop bilgim pek taze değil en son geçen sene kullanmıştım Smile Bi de bişe soracam orijinal photoshop beleşe bulabilir miyim Suspect
bizarro

bizarro

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 9:49 pm

evet Wink
ama photoshop bence manga editlerken zor oluyor ben çogu kez fireworks kullanıyorum kullanımı daha kolay daha hızlı yapılıyor
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 10:13 pm

Photoshop'un beleşini nerden bulurum peki bi link varsa güzel olurdu yada bi site lol!
bizarro

bizarro

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 10:28 pm

bulursam atarım link
google yaz photoshop CS3 full diye çıkar zaten
darkcity87

Erkek Mesaj Sayısı : 20
Geldiği mekan : ne
Meslek : ne
Hobileri : ne

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 12:44 am

arkadaşlar elimde 335 den 375 e kadar olan kısmının metin belgesi halinde çevirisi var bi siteden almıştım çeviren kişiden izin alınmadı ama çeviren kişinin isminide yazarsak sorun olmaz herhalde ben editlemeye başlamıştım 375 in 11 sayfasına kadar photoshop bilgisi iyi olan bi arkadaşla editlemiştim devamda ettirecegim 381 -375 arasınında çevirileri eksik kalıyor ben genelde msn de olmuyorum bi saat verin msn de toplanalım yapacak arkadaşlarla paylaşalım hem yapacagımız işin bi standartı olmalı yazı karakteri boyutu falan herkez aynısını kullansın güzel bişey olsun
hbismis

hbismis

Erkek Mesaj Sayısı : 56
Geldiği mekan : ev
Meslek : ögrenci
Hobileri : anime manga film vs.

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 1:22 am

aslında sen o 40 bölümü arkadaslara bi kontrol ettirsen bi ayarlama cekseler kontrolfalan sonra anlasım ayirip editleye biliriz bende editte yardımcı olurum
darkcity87

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 12:02 pm

tabi vereyim kontrol etsinler yalnız bi hata çıkacagını zannetmiyorum çevirileri baya iyiye benziyor aldıgım site zaten tamamen manga çevirileri üzerine kurulmuş her dilde çeviri var oluşabilecek bazı farklarda japoncadan ingilizceye çevirisinide aynı sitedeki adamlar yapıyo yani elimize geçecek mangada ki ingilizce metin ile türkçeye çeviren kişinin kullandıgı ingilizce metin biraz farklı olabilir yani kontrol edilirken bunu dikkate almalılar
nalkapon

Erkek Mesaj Sayısı : 6
Geldiği mekan : izmir
Meslek : işletme
Hobileri : anime xbox360 cod2

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 4:57 pm

kankalar bende orta derecede ingilizce var fakat yardımcı olabileceksem olurum srt sub yapmadım hiç anlamam o işlerden fakat anime çeviride yardımcı olabilirim ama:kakashiok:

msn : deathrow_moneyoverbitches@hotmail.com
ithachi - sama

ithachi - sama

Erkek Mesaj Sayısı : 61
Geldiği mekan : istanbulkartal
Meslek : öğrenci
Hobileri : only naruto

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 7:10 pm

Arkadaşlar hepinize başarılar sunny sunny lol! lol!
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 6:10 pm

Arkadaşlar herkes editleme çin başvuırdu. Ama çevirecek arkadaşa da ihtiyacımız var animenin yanında yan grup olarak yer alıcak bu olay... Lütfern çevirmek isterseniz ki anime çevirisinden çokd aha koalydır. El atın derim
ithachi - sama

ithachi - sama

Erkek Mesaj Sayısı : 61
Geldiği mekan : istanbulkartal
Meslek : öğrenci
Hobileri : only naruto

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 5:28 pm

lordozan kardeşim 406-407 manga çevirilerini sabit olan manga çevrilerine katarmısın_? toplu dursun daha iyi olur da
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 7:36 pm

ithachi - sama demiş ki:
lordozan kardeşim 406-407 manga çevirilerini sabit olan manga çevrilerine katarmısın_? toplu dursun daha iyi olur da

Şu an içni yeterli sayıda çevirmen yok ki yazdım siteye ama kimse gelmedi pale pale
darkcity87

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:53 am

editleyecek veya okuyacak arkadaşlar için 335-375 bölümlerin çevirilerini rapide ekledim çeviriler metin belgesi halindedir
http://rapidshare.com/files/128512688/_Naruto___Shonen__Turkish_Eyeshield21.rar.html

dedigim gibi çeviriler bana ait degildir ben sadece bir araya getirdim o kadar çevirmen eyeshield21 kendisine teşekkür ediyorum
hbismis

hbismis

Erkek Mesaj Sayısı : 56
Geldiği mekan : ev
Meslek : ögrenci
Hobileri : anime manga film vs.

MesajKonu: Geri: KazeGo manga çeviri grubu   KazeGo manga çeviri grubu Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 1:20 pm

ben 1-2 gün blg basında olmıcam yiyeginim sünneti dolayısıyla ama dönünce editlemeye baslarım ozan istersen sen bi elden geciriceksen gecir bana haber verirsin msn den

KazeGo manga çeviri grubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-