Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

How Troublesome...

2 posters
YazarMesaj
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

How Troublesome... Empty
MesajKonu: How Troublesome...   How Troublesome... Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 4:17 pm

Tsujin Mayumi:

Tsujin düşündüğü şeylerden sonra nedense köyden biraz uzaklaşmak istemişti.Neden bilmiyordu ama ayakları onu buraya Konoha ormanına getirmişti bu ormanda bir çok anısı vardı eğlenceli komik anılar.Bu aralar bu anılar onun canını çok acıtıyordu evet belki o Konoha için ölen tiplerden değildi ama herkez kadar o da Konohayı çok seviyordu.

O an Tsujin'in aklına ilginç bir fikir geldi , uzun süredir savaşmıyordu acaba paslandım mı diye düşünmek hakkıydı ama eğer böle giderse daha uzun süre Tsujin'i sıkıcı günler bekliyordu.Goku ve diğerlerinden oluşan bir takım kurup Hokage ve yoldaşlarıyla savaşmak cazip bir düşünceydi ama bundan sonra birini daha kaybederse , bu acıya katlanmak onu delirtirdi...

Tsujin bu düşüncelere dalmışken Konoha ormanının derinliklerine doğru ilerliyordu bir yandan da elindeki Kunai'yi parmağında çeviriyordu.Tsujin soluna baktığında çevrede onun dışında başkalarınında olduğunu gördü.İki kişi birbirleriyle soğuk bir sohbet yapıyormuş gibi gözüküyordu , Tsujin görünmek istemeyerek adımlarını hızlandırdı ama giderken kendi saçları gibi uzaktan belli olan kızıl saçlı çocuğa duygusuz bir bakış atıp yürümeye devam etti...

Tsujin eskiden eğitim yaptığı yere geldiğinde bir ağacın gövdesine doğru yaslandı devasa Broad Swordunu çıkartıp yere sapladı ve kılıcının kabzasına çenesini dayadı bir kaç dakida gözlerini kapalı tuttuktan sonra bir anda irkilip konuşmaya başladı...''Kimsin bilmiyorum ama ortaya çıksan iyi edersin her zaman bu kadar sakin değilimdir'' bir kaç saniye geçip Tsujin kafasını sağa sola çevirmeye başlayınca Tsujinden birkaç metre uzakta olan ağaçta kıpırdanmalar oldu , Tsujin onu izleyenin kim olduğunu hemen anlayıp gülmeye başladı.Ağacın içinden cılız bir kadın bedeni dışarı çıktı beyaz bir elbise giymişti beyaz yüzündeki güzel gözlerin önüne siyah saçlar düşüyordu...Tsujin kadına bakıp neşeli bir şekilde seslendi ''Konoha Genjutsu Queen daha doğrusu Pretty Face Hirako beni buralara kadar izledi demek bu büyük bir şeref '' Tsujin kelimelerini alaycı başeğmeyle bitirdi '' Buraya neden geldiğini söyle bakalım senin gibi Hokage köpekleriyle uğraşıcak vaktim yok.''

Hirako yüzünü Tsujin'e çevirip sahte bir edayla gülüp ''Büyütülücek bir şey yok Mavi Kurt buraya sadece seni öldürmeye geldim...'' Tsujin Hirako'nun gözlerine aynı sahte edayla bakarak ''Üzüldüm bende Hokage bana uzun bir tatil vericek sanıyordum demek aklından geçen buymuş ''

Hirako Temujin:

Hirako , Tsujin'in kendine güvenen laflarına sadece güldü , ''Bu iş bittiğinde seni sadece Konoha deliler Hastenesi Jounin yapar , tabi sen ve beceriksiz arkadaşlarında yanında olurlar , aahh unutmuşum onlar şu anda kadim bir şekilde can veriyor ama merak etme belki sana acıyıp öldürme iyiliğinde bulunurum .''

''Onları öldürenin kim olduğunu biliyor musun sevgili Kagemiz merak etme senin gibi düşük seviye ailelerden gelen herkezi öldürücez ben ve abim ise Konohanın yeni koruyucları olucaz sen ve o goku denen beceriksiz ise yokedilice...'' Tsujin sert bir şekilde Hirako'nun lafını kesti sakin olmaya çalışıyordu ama sesi hala titriyordu ''Siz kadınlar konuşmaktan başka bir şey yapmaz mısınız ama pardon senin abin erkekti dimi tabi olmayada bilir ama en azından o senden daha iyi , ilüzyon yapmaktan başka bişilerde biliyor bu yüzden senin kıçını tekmeledikten sonra gidip onu yenicem ve ikinizi Sunaya kadar kovalıycam '' Tsujin iddialı konuşuyordu ama içinde büyük bir şüphe vardı Hirako Konohadaki en güçlü Genjutsu kullanıcısıydı o ve ailesi yeni Kage geldikten sonra Hokagenin yeni korumalarıydılar ve hiçbir zaman genjutsuda iyi olmamıştı eğer bir ilüzyona yakalanırsa kurtulması zor olurdu...

Hirako Tsujin'e küçümser bir bakış attı ''Senin Köyde Jounin'ler arasında Genjutsu konusunda en kötü olduğunu biliyorum Kage bunu bildiği için beni buraya getirdi ve senin korkularını ve isteklerinide biliyorum eminim onlarlada ilgili bir şeyler yaratabilirim'' Hirako bir oyuncunun sahneye çıkması gibi Tsujin'e biraz yaklaştı ve haykırdı ''Doğaçlama !.''

Hirako bir anda pembe gül yapraklarına bölündü ve yok oldu ve Tsujin'in etrafını sardı gül yaprakları gitgide yaklaşıyordu ve Tsujin hala bir şey yapmamıştı ve sonunda gül yaprakları Tsujin'i tamamen sardı.Hirako gül yapraklarının arasından fırladı ve Tsujin'e seslendi ''Büyük Tsujin bu kadar mı güçlü bu bir şaka olmalı'' Hirako yeniden yokoldu ama sinir bozucu sesi güllerin arasında bir daha duyuldu ''Katon Senbon Zakura No Jutsu'' Tsujin'in vücudunu saran her gül yaprağı alev aldı Tsujin mücadele etmeye çalıştı ama boşuna alevler acı vericiydi Tsujin bunda bir sorun var diye düşündü bu alev rüzgar esmesine rağmen bundan hiç etkilenmemişti alev alev yanan gül yaprakları biranda yeniden eski haline döndü ve Tsujin'i dışarı fırlattı Tsujin yere sertçe düştü Hirako yeniden gül yapraklarıyla birleşti. Tsujin yanıkları hissediyordu ama vücudunda demin olan yanıklar yokolmuştu acı normal yanıkdan bile dayanılmazdı ama yara yoktu Tsujin bunlara bir cevap ararken Hirako gülerek onun sorularını duymuş gibi cevap verdi '' İşte bu benim genjutsum Tsujin ve böylece bu köydeki en büyük işkence ustası oldum , ben gerçek bir ustayım çünkü acıyla gerçeklik arasındaki sınır yoketmiş biriyim ''

Tsujin broadswordunu o konuşurken çoktan çekmişti '' Demek işeyaramaz kılıcını çıkarmak için vakit bulabildin hiç uğraşma bu jutsudan sonra ayağa kalkamazsın'' Tsujin onun sözlerine kahkalarla cevap verdi ''Gerçekten mi '' Tsujin kılıcından destek alarak ayağa kalktı bir gözünü kısıp cümlesini bitirdi ''Şu ışık gösterisi o kadar da iyi değildi aslında , Konohanın strateji ustasının bu kadar kolay yeniliceğini gerçekten düşündün mü '' Hirako jutsusundan sonra ayağa kalkan bu adama bu yüzden şaşırmamıştı aklından tek bir soru geçiyordu '' Nasıl anladı güneş ışığını kullandığımı nasıl anladı''

Tsujin Mayumi:

Tsujin'in aklı deli gibi çalışıyordu şu anda onu tekniğini her yönüyle düşünmeye çalışıyordu , Hirako'da büyük ihtimalle Tsujin'in önüne attığı yemi yemişti ki tıpkı Tsujin gibi düşünmeye başlamıştı ki burda demekki tahmini doğruydu Genjutsu için Güneş Işığını veya başka bir ışığı kullanabilicek yetenekde bir ninja gerçekten çok iyi olmalıydı.Hirako bir çözüm yolu bulamadığı için havaya zıplayıp Kunai'ye bağlanmış bir Patlayan Parşömeni Tsujin'e fırlattı.Tsujin ona dalga mı geçiyorsun der gibi bir bakış attı ve hemen yerden yanındaki ağaça doğru fırladı şimdi karşı karşıya yine birbirlerini tartıyorlardı ve daha da önemlisi bundan sonraki saldırılarını.

Tsujin'in aklında tehlikeli bir düşünce vardı eğer Hirako'nun genjutsusuyla bir daha karşılaşırsa tekniği daha iyi öğrenirdi hem şu anda avantajın bende olduğunu düşündüğü için daha korkak olabilir böylece Tekniği anlaması kolay olurdu.Tsujin bütün riskleri alarak kılıcıyla Hirako'ya doğru atıldı.Hirako ellerini birleştirdi gül yaprakları tam kafasının üstüne tamamıyla kapladığında Hirako çılgınca haykırdı ''Katon Senbonzakura Kageyoshi No Jutsu'' inanılmaz bir chacra alevler tek vuruşluk için değildi alevin her parçası birer kuş gibi farklı kollardan saldırıyordu Tsujin bir an herşeyin bittiğini düşündü çünkü böyle bir saldırı onun işini gerçekten bitirirdi ama her zaman olduğu gibi BroadSwordu onu yine korudu kılıcının geniş tarafını alevlere karşı tuttu böylece ilk gelen saldırıdan havafa iken hemen kurtuldu daha ikinci alev saldırısı ona yetişemeden Tsujin hemen geri çekildi ve alevler daha fazla ilerlemedi belli bir yerde kaldı Tsujin kafasını Hirakoya çevirerek konuşmaya başladı '' Sonunda sırrını öğrendim açıkcası gerçekten iyi bir teknik anladığım kadarıyla gül yaprakların klasik bir genjutsu bunlar rakibin dikkatini dağıtarak hedefin o olduğunu zannettiriyor ama aslında sorun onlar değil ışık süzmeleri senin gül yapraklarını üstüne geldikten sonra değişime uğruyor ve gül yapraklarının altındaki kısımda istediğin Genjutsuyu yapabiliyorsun...Etkileyici ama o kadar da değil '' Hirako kesinlikle hayalkırıklığına uğramıştı savaşın başından beri olan gülümsemesi kazınmıştı çünkü ilk defa biri onun sırrını çözmüştü...

Tsujin maskesi düşen Hirakoya bakıp sırıtarak ''Oyun bitti'' diye söyledi.Hirako'nun o sinir bozucu gülümsemesi yavaş yavaş yeniden oturdu.''Benim sırrımı çözdün diye gerçekten beni yenebileceğini sanıyor musun ? Seni hala yok edebilirim'' Tsujin Hirako'nun hırslı gözlerine baktı ve ilk defa bu savaştan zevk alırmış gibi durdu '' O zaman değerli rakibim buna bir son verelim'' Tsujin avuçlarını birleştirdi ve ''Suıton Suujinheki'' diye haykırdı Tsujin'in etrafında yavaş yavaş bir su bariyeri oluştu Hirako atağa geçmeye çalıştı ama nafile Tsujin hızlı davranmıştı Hirako savaşmaya hazır bir şekilde beklerken demin büyük bir hızla oluşan bariyer dağıldı ama burda Hirako'yu hiç bir şey beklemiyordu demin Tsujin'in olduğu yerde ise bir delikten başka birşey yoktu Hirako ormanın içine doğru seslendi ''Saklanbaç mı oynamak istiyorsun Tsujin'' aradan bir kaç saniye geçtikten sonra Tsujin çalıların arasında fırladı ve elinde Patlyan Parşömen sarılı 3 Kunaiyi Hirakonun bulunduğu dala sağındaki ve solundaki dala fırlattı.

Hirako savaşın başında Tsujin'in dalga geçer gibi baktığı kunailere aynı şekilde bakıp gülerek yere indi.Tsujin hemen saldırıya geçti kılıcıyla dalın üzerinden yere daldı . Hirako tek bişey düşündü '' Salak kendini öldürücek''Hirako ve Tsujin'in büyük ihtimalle kanlı olucak olan çarpışmasına saniye kala Hirako gülleriyle her yeri sardı. Hirako büyük bir neşeyle bağırdı ''Öl'' ama Hirako'nun beklemediği bir şey oldu sol ve sağ omzunun tam yanına iki tane ışık bombası düştü ve büyük bir ışıltıyla parladı bu ışık patlaması Hirako'nun tüm genjutsusunu bozdu ve Tsujin kılıcının keskin olmayan bölümünü Hirako'nun karnına indirdi afallayan Hirako ağzından kanlar akarak yere yığıldı...Ölmemişti ama bayılırken gördüğü son şey zafer kazanan Tsujin'in gülümseyen suratıydı...

Tsujin Hirako bayıldıktan ve savaş bittikten sonra ne kadar yorulduğunu anlamıştı ve aldığı ilk zarar hala etkilerini hissetiriyordu ve Tsujin kılcıyla birlikte yere yığıldı bayılırken son söylediği şey ''Lanet olası sürtük sonunda seni yendim''

Tsujin Mayumi (Ben)
Hirako Temujin (Gene Ben)
Sayuri

Sayuri

Kadın Mesaj Sayısı : 140
Geldiği mekan : Dünya
Meslek : Yazar insan
Hobileri : Yazarlık, kitap, müzik, anime, yemek pişirmek...

How Troublesome... Empty
MesajKonu: Geri: How Troublesome...   How Troublesome... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 9:29 pm

Pein hikaye tekniğini geliştirmen gerekiyor ancak dövüş sahnelerini betimleme ve yeni teknikler geliştirme konusunda oldukça yeteneklisin. Savaş sahneleri gerçekten çok güzel ancak gereğinden fazla uzun ve çok ayrıntılı tuttuğun için baştan sona okumakta zorluk çektim. Ama yine de oldukçe iyisin. Deneyim kazandıkça daha da iyiye gideceğine eminim.

How Troublesome...
1 sayfadaki 1 sayfası