Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Arena Takım Yardımları

+23
İtachi Uchiha
10_naruto_10
NARUTO(S)
tekbiyik
alieser
En Büyük Narutocu
cagdas123
orochimaru1
Superoz
potenza3838
mastris
_X_Madara_X_
yondaime94
itachiii
Ryuk
Pein
orochimarufan
ugur_tatli
theairbender
TokioHoteL
Deathhowl
halis
Shady Asakura
27 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Shady Asakura

Shady Asakura

Erkek Mesaj Sayısı : 519
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Akatsuki
Hobileri : Rokudaime Hokage

Naruto Arena Takım Yardımları Empty
MesajKonu: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:17 am

Evet arkadaşlar, burada isteyen arkadaşlarımız diğer arkadaşlarımıza yardımcı olmak için takım önerileri yapabilirler. Bu sayede Naruto Arena forumumuzda konu kirliliğini önleyebilir daha düzenli bir forum sağlayabiliriz (tabi ki bu benim işim değil yani bu bana düşmez ama yardım etmek istedim yalnızca). Takımlar hakkındaki sorularınızı da bu başlık altında yazabilirsiniz. Ben ve diğer oynayan arkadaşlarımız eminim yardımcı olacaklardır. Yalnızca takım önerebilirsiniz. Yani açıklama yapmak gibi bir zorululuğunuz tabi ki yok. Ama arkadaşlarımızın daha iyi anlaması için açıklama yapsanız daha iyi olur kanısındayım az bile olsa. İlk olarak ben başlayayım.

Naruto Arena Takım Yardımları Mediumpz8 Naruto Arena Takım Yardımları Cqcqzf7 Naruto Arena Takım Yardımları Xcacfc2
Team 7 [Naruto - Sakura - Sasuke]
Team 7 Naruto Arena'ya başladığınızda size verilen takımdır. Yeni başlayanlar için iyi bir alışma takımıdır. Zira Team 7'de; stun, heal, teknikler için hazırlanma, hasar dayanıklılığı, daha güçlü vuruş gibi temel özellikler bulunmaktadır. Team 7 yalnızca yeni başlanıldığında değil, ilerleyen seviyelerde de oldukça işe yarar. Arena'nın en iyi takımları arasında gösterilir. Team 7; Ninjutsu, Taijutsu ve Bloodline kullanır. Genjutsu size gerekmediği için karşı tarafa (tabi genjutsu kullanan güçlü bir rakip yoksa) geçirebilirsiniz. Rasengan ve K.O. Punch stun yapan teknikler olduğundan stratejinizi daha rahat ayarlayabilirsiniz. Team 7'nin bütün karakterlerinde hasar dayanıklılığı olduğu için rakibinizin sizi yenmesi daha da güçleşicektir.

Naruto Arena Takım Yardımları Xzvahq0 Naruto Arena Takım Yardımları Cxzcahg0 Naruto Arena Takım Yardımları Vzxvxzvpc2
Shino - Kiba - Kabuto
Bu takımla ben çok galibiyet kazandım. Bu takımla başarılı olabilmek için belki de en gerekli şey sabır. Takımımızda Kiba en güçlü olsa da takımımızın bel kemikleri Shino ve Kabuto'dur arkadaşlar. Zira Shino karşı tarafın chakralarını emerken, Kabuto'da karşı tarafın 1 chakrasını yok edebilidiği için rakibinizin taktiğini alt üst edebilirsiniz. Shino ile 3 rakibe de Female Bug koyduysanız galibiyet şansınız çok daha fazla artmıştır (kesin kazanırsınız demiyorum). Shino ve Kabuto ile chakra işlerini hallederken, büyük olasılıkla Kiba'mız ortalığı kasıp kavurmaya hazır olacaktır. Genelde chakra çalarken Bloodline chakramız daha fazla gelir. Bu bizim takımımız için çok büyük avantaj. Zira Kiba ile Double Headed Wolf (DWH) yapabilir, bunun yanı sıra Shino ile Bug Wall yapıp rakibin usanmasını bazen de pes etmesini sağlıyabiliriz. Zira yapıcağı çokta birşey kalmamış olucaktır. Bunların yanı sıra DHW yapmışken Kabuto ile birde Temple Of Nirvana yapabilirseniz maçı aldınız demektir.

Yazdıklarımın tamamı bana ait olup hiçbir yerden alıntı yapılmamıştır.
Shady Asakura.
halis

halis

Erkek Mesaj Sayısı : 453
Geldiği mekan : senju clanından
Meslek : öğrenci
Hobileri : gitar çalmak.kaykay , müzik dinlemek, basketbol grafiti

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:36 am

başkada takm strerejileri verirmisin
Deathhowl

Deathhowl

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Geldiği mekan : Ç.kale
Meslek : Senarist, Öğrenci
Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:44 am

Haku - Tenten - Shikamaru

Bu 3 lü genellikle all damage üstüne kuruludur. Haku kilit kaynağı zaten. Bütün rakibe stun ve damage vurma özelliği süper. Shikamaru ile 2 tur kitledikten sonra bi de Haku'yla kitlerseniz oyunu büyük ihtimalle alırsınız(kesin değil) Tenten de bir tur stun yapıyo. All 30 damage özelliği var Haku-Tenten ikilisinde. Daha ne olsun. :D
TokioHoteL

TokioHoteL

Erkek Mesaj Sayısı : 644
Geldiği mekan : Akatsuki..
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Naruto Arena-Sasori-Anime-MsN-Rock..

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:54 am

Naruto-Boards tada takımların ve stratejilerin verildiği bi bölüm var aslında bu konudada öle olsa çok iyi olur bence..
Shady Asakura

Shady Asakura

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:58 am

TokioHoteL demiş ki:
Naruto-Boards tada takımların ve stratejilerin verildiği bi bölüm var aslında bu konudada öle olsa çok iyi olur bence..
Naruto Boards Naruto Arena'nın forumu olduğu için tabi ordaki takım önerileri ve stratejiler çok daha iyidir. Ben burda yalnızca kişisel gözlemlerimizi, fikirlerimizi paylaşırız diye düşünmüştüm. Bu yüzden açtım konuyu. Az da olsa yardımımız dokunsun diye.
theairbender

theairbender

Erkek Mesaj Sayısı : 35
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : ögrenci
Hobileri : manga okumak film izlemek

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 6:35 am

bi iki takımda ben onereyim belki birilerinin işine yarar
kiba-shigure-kabuto
bu takımı kullanmak isterseniz ki tavsiye ederim kabutonun ikitana genjatsu ile yaptıgı skilin yanında kibanın weya shigurenin butun rakıp takıma wuran skillerinden birisini seçin bu sayede siz wururken rakip takıma iki el boyunca stun yapmıs olursunuz ben bunu kullanırken stunum bittigi sırada mutlaka birisi olmus digerlerinin canları ise 40weya 40ın altında oluyorlar ondan sonrasınıda zaten siz halledersiniz
ugur_tatli

ugur_tatli

Erkek Mesaj Sayısı : 531
Geldiği mekan : yalova
Meslek : lise öğrencisiyim
Hobileri : sharingan vb gözler yapma :D

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 9:42 am

karakter açmadıysanız naruto sasuke sakura A rankı açtıysanız naruto sasuke kakashi ( benim takım ) sannin takımıda baya işe yarıyor :D heheh
Deathhowl

Deathhowl

Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 10:13 am

Ya benim en büyük sorunum adamları açamamam. Ard arda 8 tane falan yenmek çok zor. Bir türlü adam gibi o takımı kuramıyorum. Off of.
theairbender

theairbender

Erkek Mesaj Sayısı : 35
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : ögrenci
Hobileri : manga okumak film izlemek

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 10:42 am

Deathhowl demiş ki:
Ya benim en büyük sorunum adamları açamamam. Ard arda 8 tane falan yenmek çok zor. Bir türlü adam gibi o takımı kuramıyorum. Off of.

hangi adamı çıkartmak için we hangi adamlar gerekli belki yardım edebiliriz
Shady Asakura

Shady Asakura

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 11:22 am

Naruto Arena Takım Yardımları Mediumpp4 Naruto Arena Takım Yardımları Wqcqwcqhj0 Naruto Arena Takım Yardımları Vtrtrbso6
Kakashi - Shizune - Deidara
Pekala. Takımımız çok fazla chakra istiyor gibi gözükse de aslında bu takımımızda Kakashi ve Deidara için hamleler yapıyoruz. Shizune ile sadece can azalırsa sağlık basıyoruz. Birkaç el beklemeniz gereke bilir ancak gerçekten değecektir. Zira Deidara ile Art Is A Bang yaptığınızda bütün karakterlere 50 hasar vereceksiniz. Böyle olunca tabi Kakashi ile Raikiri yaptığınızda o rakiplerinizden birisi gidecektir. Dediğim gibi bu takımda chakra biriktirmek çok işinize yarar. Zira defasını güçlendiren bir karaktere karşı bu taktiğimiz fazla işe yaramayacağından, Kakashi ile önce Nin-Dogs daha sonra Raikiri yaptığımız takdirde o karakter ölecektir. Ayrıca defansını güçlendiren bir karaktere karşı Shizune ile Poison Gas yapabilirsiniz. 10 Aff. hasar vericektir 3 el boyunca bu işinize yarar.

Naruto Arena Takım Yardımları Vrvwvyr6 Naruto Arena Takım Yardımları Vzxvle3 Naruto Arena Takım Yardımları Wqcqwcqhj0
Kimimaro - Anko - Shizune
Bu takımımız tam bir hasar takımı arkadaşlar zira Kimimaro var takımımızda. Kimimaro'nun güçleri malum ancak ben tekrar hatırlatmak istiyorum. Dance of the Seedling Fern atağımızda bütün karakterlere 35 hasar vermemizin yanı sıra bir sonraki el rakibinizin atakları 20 puan inicektir. Dance of the Clematis atağımızda bir rakibimize 40 hasar veriyoruz ve o rakibimiz sonraki el stun oluyor. Tabi bunları yaparken Kimimaro Aff. hasar aldığı için canı epeyce düştükten sonra Shizune ile sağlık basarsanız herşeye en baştan başlar rakibinizi bayarsınız. Anko'ya gelince; Anko tam bir Aff. hasar karakteri. Zira Dual Pin yaptığınızda o karakter inv. olmayacak, defansını arttıramayacaktır. Bu yüzden bu özelliği olan karakterlere yapmanız sizin açınızdan iyi bir avantaj olur.
Deathhowl

Deathhowl

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 11:45 am

Şimdi vallaha yalnızca 2 adamı açabildim. Jiroubou ve Tayuya (Tayuya tamamen şans eseri :D)

Kidoumaru yu açmak için Nejiyle
Sakon u açmak için Kankurou veya Kiba
Yoroi için herhangi bi Sound Genin

Şu anlık bu kadar Smile
ugur_tatli

ugur_tatli

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 11:51 am

Deathhowl demiş ki:
Şimdi vallaha yalnızca 2 adamı açabildim. Jiroubou ve Tayuya (Tayuya tamamen şans eseri :D)

Şu anlık bu kadar Smile
kardeş neji temari ino yu kullan açabilirsin :D heheh
ugur_tatli

ugur_tatli

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 11:51 am

Deathhowl demiş ki:

Şu anlık bu kadar Smile
kardeş neji temari ino yu kullan açabilirsin :D heheh baya işe yarıyor her chakra türünü kullanıyor
Shady Asakura

Shady Asakura

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 11:55 am

Uğur'un dediği doğru artı olarak bende takım önermek istiyorum.
Kidoumaru görevi için: Neji - Kin - Naruto/Gaara yardımcı olucaktır.
Sakon görevi için: Kidoumaru - Tayuya - Kiba yardımcı olucaktır.
Yoroi görevi için: Neji görevini yaparken dediğim gibi Kin'i kullanırsan iki görevi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsin.
Deathhowl

Deathhowl

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 3:02 pm

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Umarım açılır bu adamlarda öteki görevleri yaparım Smile
orochimarufan

orochimarufan

Erkek Mesaj Sayısı : 194
Geldiği mekan : akatsuki
Meslek : missin-nin
Hobileri : naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 5:55 pm

ben kini iyi kulanamıyorum taktik ne yav
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 6:12 pm

Öncelikle benim kulladnığım tüm takımlar ve nasıl kullanılır yzıyım ben o zaman

Asuma-Hinata-Jiraiya

bu takımda amaç asuma ve hinatayla takımı 15 percent asuma 25 percent hinatayla koruyabilirsiniz ki bu takımınıza toplamda 40 percent vericektir rakiplerinizin işi bu yüzden çok zorlaşır ayrıca kimimaro bloodline ve taijutsu ayrıca bu takımın şöyle bir güzelliği vardır karekterlerin chacraları birbiriyle uyumludur...

Sakon-Gaara-Sandaime

çok iyi bir ınsta kill takımıdır ama bu takım için biraz da şans lazımdır öncelikle karşnızdaki takımın kilit bir adamı varsa ona hem Sandaimenin shiki fuujinin ve sakonunda her el 15 vuran hareketini yapın o bir yada iki el sonunda hiç bir şey yapamadan ölür bu sırada şanslıysanız gaarayla bir karekteri daha öldürürsünüz sandaime gider ama sakon ve gaara gibi oyunda öldürülmesi en zor iki adamla tek kişiyle savaşırsınız kazanmanız muhtemeldir...

Chacra Çalan Elemanlar

Kabuto-Neji-Hinata

öncelikle yapmanız gereken kabutoyla her el chacra çalarken nejinin 64 strikeı yapın bunu yaptığınız an zaten nerdeyse her el rakibin iki elemanının chacralarını çalıyorsunuz buda direk adamın tek adamdan chacra geliyor her el oda birtane bir cacığa yaramıyor ki neji ve kabutoyla çalıp bir kendinizden chacra geldiği için elbe biryerden taijutsu gelir birde hinatayla her el 2 chacra çalarsınız son elemandan bir yandan nejiyle vurursunuz 50 dmg adam yamulur biraz uzundur ama çok kesin bir şekilde kazanabilirsiniz...

editliycem bende bu mesajı yazarım daha bir çok takım...
orochimarufan

orochimarufan

Erkek Mesaj Sayısı : 194
Geldiği mekan : akatsuki
Meslek : missin-nin
Hobileri : naruto

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 7:00 pm

saol isteyimi geri çevirmediğin için neji kin naruto yazmışlar da görevi için bunları nası kullanabilirim
ugur_tatli

ugur_tatli

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 7:22 pm

bu arada naruto arenada anlamadığınız sormak istediğiniz yapamadığınız görev olursa istiyene yardım ederim tatli_0077@hotmail.com
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 8:45 pm

Herkez sizin benim gibi tüm karakterleri açmış olmayabilir arkadaşlar o yüzden en sade şeklinde verelim takım önerilerini...
Örneğin: klasik takımım Sasuke-Naruto-Sakura gerçi oynamıyorum artık ama What a Face
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
TokioHoteL

TokioHoteL

Erkek Mesaj Sayısı : 644
Geldiği mekan : Akatsuki..
Hobileri : Naruto Arena-Sasori-Anime-MsN-Rock..

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 8:52 pm

Ryuk demiş ki:
Herkez sizin benim gibi tüm karakterleri açmış olmayabilir arkadaşlar o yüzden en sade şeklinde verelim takım önerilerini...
Örneğin: klasik takımım Sasuke-Naruto-Sakura gerçi oynamıyorum artık ama What a Face
Ama karakter açanlarda var belki şuan görev yapanlar 2-3 gün sonra baya karakter açmış olcak onun için açmalı akrakterler hakkındada takım verilmeli ama genel karakterlerle iyi takımlar bilenler yazıyor zaten.
halis

halis

Erkek Mesaj Sayısı : 453
Geldiği mekan : senju clanından
Meslek : öğrenci
Hobileri : gitar çalmak.kaykay , müzik dinlemek, basketbol grafiti

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 1:11 pm

Shady Asakura demiş ki:
Uğur'un dediği doğru artı olarak bende takım önermek istiyorum.
Kidoumaru görevi için: Neji - Kin - Naruto/Gaara yardımcı olucaktır.
Sakon görevi için: Kidoumaru - Tayuya - Kiba yardımcı olucaktır.
Yoroi görevi için: Neji görevini yaparken dediğim gibi Kin'i kullanırsan iki görevi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsin.
sakon görevi için verdiğin takım için saol denicem bakayım ne zamandan beri açmak istiyordum inşallah açarım heheh
Deathhowl

Deathhowl

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 9:04 pm

Yok ya hakikaten çıldırmamak içten değil. Bu ne böyle. Son adamı da yensem açılıyor ama karşıma gele gelen Anko - Shikamaru - Rock lee gibi bir takım geliyo. Off of.
ugur_tatli

ugur_tatli

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 9:24 pm

Deathhowl demiş ki:
Yok ya hakikaten çıldırmamak içten değil. Bu ne böyle. Son adamı da yensem açılıyor ama karşıma gele gelen Anko - Shikamaru - Rock lee gibi bir takım geliyo. Off of.
SEN BİDE BANA SOR 3.YÜ AÇANA KADAR CANIM ÇIKTI +7 OLUYOM YENMEK ÜZEREYİM NET GİDİYOR SAKONU MU AÇMAK İSTİYORDUN BAK İNO KANKURO SAKURA YI KULLANABİLİRSİN KANKURO İLE BUNLARIN SARDIRILARI KULLANILINCA 2 TUR DONDURUYORLAR
Deathhowl

Deathhowl

MesajKonu: Geri: Naruto Arena Takım Yardımları   Naruto Arena Takım Yardımları Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 9:52 pm

Yok Neji ve Kin i kullanarak iki görevi yapmaya çalışıyodum -_- Olmadı malesef.

1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Naruto-Arena