Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tales Of Pirates oynuyanlar buraya...

5 posters
YazarMesaj
Kyuubi96

Kyuubi96

Erkek Mesaj Sayısı : 43
Geldiği mekan : Akatsuki
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Futbol,GEzmek,Anime İzlemek.

Tales Of Pirates oynuyanlar buraya... Empty
MesajKonu: Tales Of Pirates oynuyanlar buraya...   Tales Of Pirates oynuyanlar buraya... Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 12:49 pm

Slm beyler Tales of pirates Karmasik bir oyundur ogrenmeniz uzun zmn Alir Cok zordur Bnde 53lwlm Fzla Anlamadim.Sorusu Olan Msj Atsin.Oyunun Sitesi. www.top.igg.com Bana ulasmak isterseniz oyunda
Server:Dream islandstan Gem isle
isim:PumpkinKingEmre

Msj atin....
YiğitDönmez

YiğitDönmez

Erkek Mesaj Sayısı : 237
Geldiği mekan : Ev, telefon. Hiç yoksa Wii.
Meslek : Öğrencimsi
Hobileri : Manga çıkartmak uğruna bir arkadaş ile sabaha kadar çizim denemesine girip 3'e doğru masada sızmak. Gitar çalmak.

MesajKonu: Geri: Tales Of Pirates oynuyanlar buraya...   Tales Of Pirates oynuyanlar buraya... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 9:08 am

Bir görevde yardımını isteyeceğim 10 lvlde swordsman olmak için başvuru yaptım görevleri yaptım ve swordsman başvurusu yaptığımız adam bana Icicle Heaven'a git dedi orası çok uzak oraya gemiyle falan gidebiliyor muyum ya da takip edebileceği "daha güvenli" bir rota yok mu?
Kyuubi96

Kyuubi96

MesajKonu: Geri: Tales Of Pirates oynuyanlar buraya...   Tales Of Pirates oynuyanlar buraya... Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 8:55 pm

Sen heralde hunter görewini aldın:D :narutolol:12 tane White Little deer kescen gorewi alıp birde 3 botttle.canavar coordinates bootle icin snowy piglet 1179,371 White little deer için ise 1325,305 BB
ccann

Erkek Mesaj Sayısı : 46
Geldiği mekan : tekridağ
Meslek : yok
Hobileri : spor kitap

MesajKonu: Geri: Tales Of Pirates oynuyanlar buraya...   Tales Of Pirates oynuyanlar buraya... Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 2:39 pm

karayip korsanları oynumu bu ona gore bişi sorcamda oysa ben daha başında takıldım o kapıddan çıkamıom evde gibi biyerde başlıoz ya
Zax
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 148
Geldiği mekan : 9821546
Meslek : 65045646
Hobileri : 0301564008904

MesajKonu: Geri: Tales Of Pirates oynuyanlar buraya...   Tales Of Pirates oynuyanlar buraya... Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 5:35 pm

Sıkıcı bir oyun ben pek begenmemiştim.
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

MesajKonu: Geri: Tales Of Pirates oynuyanlar buraya...   Tales Of Pirates oynuyanlar buraya... Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 6:10 pm

ccann demiş ki:
karayip korsanları oynumu bu ona gore bişi sorcamda oysa ben daha başında takıldım o kapıddan çıkamıom evde gibi biyerde başlıoz ya
karayip korsanları oyunu deil galiba karayip korsanlarında nicki kendin yazamıon demi peter squideagle gibi
Kyuubi96

Kyuubi96

MesajKonu: Geri: Tales Of Pirates oynuyanlar buraya...   Tales Of Pirates oynuyanlar buraya... Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 2:44 pm

Beyler google pirate king online yazin .ilk linke girip search kısmına Shaitan,argent veya icicle diorsun... Bu arada Serveriniz ne?????Azure isle oldu gem isle&Phoenix birleşip azure oldu Bnde 58lwl oldum Msnime msj atin

E-mail:crazyfrog_emre@hotmail.com lol! lol! lol!

Tales Of Pirates oynuyanlar buraya...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-