Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ing den basım ağırdı :(

4 posters
YazarMesaj
sasukefan*-*

sasukefan*-*

Kadın Mesaj Sayısı : 3
Geldiği mekan : hatay
Meslek : çöpçüler kraliçesi
Hobileri : gezmek,tozmak,anime :D

ing den basım ağırdı :( Empty
MesajKonu: ing den basım ağırdı :(   ing den basım ağırdı :( Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 5:51 pm

arkadaslar biliyomusunuz ben naruto yu hiç düzenli izlemedim:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
yani karısık izledim (boşverin nas olduunu:P )
YANİ İLK 50-60 FALAN ONLARI ATLADIM CÜNKÜ TÜRKCELERİ YOKTU:lol: Laughing
ama şimdi anladımki onlar olmadan olmaz:şöledeböle:
heryerde ing. altyazılı yada dublajlısı var bana türkce altyazılı falan ONLİNE izleceem bi yer soler misiniz yaws lüütfeeen (ole bi yer yoksa yaratın xD yani youtube,...falan bi yerlere koyun sizde vardır;) )
arkiler yardııııııııııııııııııııııım bi hayır işleyin herkes faydalansın:lütfiyeyleevle ** ing den basım ağırdı :( 375647
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

MesajKonu: Geri: ing den basım ağırdı :(   ing den basım ağırdı :( Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 7:38 pm

Veoh un kapanması çok feci oldu yahu...
Başka sitelerde online olarak türkçe bulman zor.Yine de www.megavideo.com da bi şansını dene derim.
Orada da yoksa üzgünüm game over Razz
Raw olaraktan indirip sitedeki türkçe çevirileri indirebilirsin.Burda 1'den itibaren var mı emin değilim olmadı dvix planette olması lazım :D
orochimarufan

orochimarufan

Erkek Mesaj Sayısı : 194
Geldiği mekan : akatsuki
Meslek : missin-nin
Hobileri : naruto

MesajKonu: Geri: ing den basım ağırdı :(   ing den basım ağırdı :( Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 1:03 am

sasukefan*-* demiş ki:
arkadaslar biliyomusunuz ben naruto yu hiç düzenli izlemedim:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
heryerde ing. altyazılı yada dublajlısı var bana türkce altyazılı falan ONLİNE izleceem bi yer soler misiniz yaws lüütfeeen (ole bi yer yoksa yaratın xD yani youtube,...falan bi yerlere koyun sizde vardır;) )
arkiler yardııııııııııııııııııııııım bi hayır işleyin herkes faydalansın:lütfiyeyleevle ** ing den basım ağırdı :( 375647

aramıza hoş geldın
aslanusame

Erkek Mesaj Sayısı : 3
Geldiği mekan : konohagakure
Meslek : akatsuki

MesajKonu: Geri: ing den basım ağırdı :(   ing den basım ağırdı :( Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 6:29 pm

sasukefan*-* demiş ki:
sen megavideoyu boşver.www.animefreak.com' a gir izle.narutonun bütün
bölümleri türkçe altyazı zaten.
orochimarufan

orochimarufan

Erkek Mesaj Sayısı : 194
Geldiği mekan : akatsuki
Meslek : missin-nin

MesajKonu: Geri: ing den basım ağırdı :(   ing den basım ağırdı :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 10:13 pm

alah aşkına kaç yaşındasın ( liseyeden küçüksündür büyük ihtimal çünkü daha ing izliyemiiosan )

nese ben japoncada izliom artık japoncam var biraz

ing den basım ağırdı :(
1 sayfadaki 1 sayfası