Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

..::Akatsuki Secrets::..

+7
hunter lale
sasusakusai
sasuke94
Deathhowl
noraktar
Ryuk
orochimaru1
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
orochimaru1

Erkek Mesaj Sayısı : 1310
Geldiği mekan : ....
Meslek : ...
Hobileri : ...

..::Akatsuki Secrets::.. Empty
MesajKonu: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 9:59 pm

AKATSUKI SECRETS:

Bölüm 1:Toplanış

Kızıl Gözler:

Konohanın ilerisindeki dağlarda bir kayanın üzerine siyah kapşonlu cübbeli bir adam oturuyor ve ayı izliyordu bir süre sonra arkasında anbu kıyafetli kırmızı gözlerle somurtan bir adam belirdi ve ”geldim sensei kontrollerim sonucunda eminimki tüm klan temizlendi tıpkı umduğunuz gibi.”Adam başını kaldırır ay ışığının yansımasıyla kapşonun içindeki turuncu maskesi belirir”güzel!fakat.. ..neden bu kadar oyalandın sharinganı kullandığını hissettim bir prüzmü çıktı itachi..?”der büyük bir kuşkuyla.Itachi bunun ardından alçak bir ses tonuyla”kardeşimi buldum onuda ortadan kaldırdım”demiştir bunu söylerkenki ses tonundan bunun bi yalan olduğunu anlamıştı gizemli kişi ama bir sorun olarak görmediğinden dolayı bozuntuya vermedi ve itachiye doğru döndü eldivenleriyle sakladığı ellerini itachi’nin omzuna götürdü ardından konuşmaya basladı”gel benimle artık güvenimi kazandın öğrencim sis köyüne gidiyoruz ama ondan önce gizli bir yere gitmeliyiz sen artık bir akatsukisin!Giysilerini orda vereceğim”der ve ardından yola çıkarlar mağraya varırlar ve gizemli karakter iki elini “ram” pozisyonuna getirerek odaklanır bi anda cevrelerinde 3 tane astral formda akatsuki üyesi belirir.Turuncu saçlı olanı tizli bir ses tonuyla”tobi!demek meşhur Uchiha itachi bu genç!!!”der ve hemen ardından mavi saçlı bayan konuşmaya başlar”tobi.. ..madara!”der tuhaf bir şekilde ve derin bi esnemenin ardından devam eder konuşmaya”peki…itachi bizim organizasyonumuza laikmi?”der ve tobi konuşmaya başlar”evet,evet benim ufak yardımlarımlada olsa konoha polis teşkilatını ve kocaman bi klanı devirmiştir onda potansiyel var bilirsinki konan,teşkilat ve klan uchiha adını taşır!”der büyük bir hevesle.Sonra konan konuşmaya başlar”iyi bir üye daha demekki üstün Ninjalar bulunması zor olur ama konohadan toplamak çok kolay”der ve turuncu saçlı kişi sorar”sis köyündeki görevi halletinmi?”tobi 1dakika sonra tedirgince cevap verir”ımmm.bizde birazdan oray…”tobi sözünü bitiremeden”git ve görevi tamamla”der turuncu saçlı şahıs bunun üzerine tobi eğilerek”anlaşıldı pein-sama”der sonrada hazırlandıkdan tobi madara ve genç uchiha itachi sis köyüne doğru yola çıkarlar

..::Akatsuki Secrets::.. Itachipy2

sonraki>>Köpekbalığı avı…

arkadaslar eğer beğenir ve kisame bölümünü talep ederseniz devamını(kisame)yarın getircem

Edit:arkadaslar bunu ben yazım umarım beğenirsiniz takdir edersiniz ki akatsuki geçmişini tam olarak bilemediğimiz için toplanma sıralanışında bi yanlışlık olabilir ilerde bi terslik çıkarsa anlayışla karşılarsanız sevinirim Smile

En son orochimaru1 tarafından Çarş. Eyl. 24, 2008 4:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 10:09 pm

Tobi ezik kalmış Pein'in yanında bi kere o madaraysa kurucu o cheers

Gerisinde de hiçbir sorun yok hikaye gayet açık ve güzel...
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
orochimaru1

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 10:10 pm

şimdi,yaani,hıımmm,diğerleri bunu henüz bilmiyooo xD Cool tamammı devammı?
noraktar

noraktar

Erkek Mesaj Sayısı : 212
Geldiği mekan : Valinor
Meslek : öğrenci
Hobileri : World of Warcraft

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 10:12 pm

Güzel olmuş bir dahaki bölümde zabuza, kisame falan olacak galiba.
orochimaru1

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 10:13 pm

hea... lol!
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 10:20 pm

TAMAM... cheers en iyi 3.takip edilen fiction...
Deathhowl

Deathhowl

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Geldiği mekan : Ç.kale
Meslek : Senarist, Öğrenci
Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 10:26 pm

Zamanlamalara dikkat edersen daha güzel olabilir. di'li geçmiş zamanla giderken bir anda geniş zamana geçmen hikayeyi olumsuz etkiliyor.
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:45 am

hikayeni ben de cok begendim de aklıma bişi takıldı tobi niye uchiha klanını oldurmek istesin ki?
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 7:49 am

Ryuk demiş ki:
Tobi ezik kalmış Pein'in yanında bi kere o madaraysa kurucu o cheers

Gerisinde de hiçbir sorun yok hikaye gayet açık ve güzel...
ben de en çok o bölümü beğendim
tobinin peine emir vermmesine biraz kıl oluyorum da
gerisi iyi
kisameyi bekliyorum(ama ezme sakın) sadece dei ezik
orochimaru1

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 2:37 pm

deidara olmycak arkadaslar bu chapter orochimaru vs sasoriyle sonlanıcak sıralanış spoiler'i veremde keyfiniz kaçsn Twisted Evil

part1.itachi
part2.kisame
part3.kakuzu
part4.hidan
part5.sasori
part6.orochimaru

sonrasında baska bi hikaye orochi ayrıldıktan bi süre sonra dei olayı var part:2 ve 3 hazır yani yarm saat sonra koyacam yarında hidanı koyacam

edit:part2 için baska bi konu acayımmı burdanmı devam etsin?
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 3:17 pm

Devam...[buradan]
hunter lale

hunter lale

Kadın Mesaj Sayısı : 447
Geldiği mekan : KONYA
Meslek : öğrenci
Hobileri : kafama göre

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 3:29 pm

kisameeeeee ..::Akatsuki Secrets::.. 682783 ..::Akatsuki Secrets::.. 682783
heycana bekliyorum
orochimaru1

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 7:30 pm

AKATSUKI SECRETS:

Köpekbalığı avı:

Soğuk Kiri köyünün gözgözü görmeyen ormanında beyaz göle doğru ilerleyen tobi madara,uchiha itachi ikilisi kisame adındaki mizukagenin bas korumasının pesindedirler;iki akatsuki neredeyse varıyordu göle o esnada hoshigaki kisame öğrencisi zabuza-kun’a suiton kontrol dersi veriyordu ,kisame bir anda akatsukilerin gelişini sezdi onlarla daha önce karşılaşmışdı.Itachi kılıcını cekti ve kisameye doğru koştu bunu gören kisame itachiye doğru sargılı iri bir kılıç savurdu hedefi vurdu fakat hedef basit bi klondu hemen sonra gercek itachi kisamenin arkasında dizçökme pozisyonunda kılıcını saplamış olarak gözüktü,kisame bağırdı ve zabuzaya kaçmasını söyledi ne tobi nede itachi çocuğun peşinden gitmeye tenezül etmemişlerdi;kisame ayağı kalkmaya çalışarak çırpındı hızlıca sağa ve sol arkasında saplı olan kılıca tutunan itachiyi bir köpekbalığı misali savuruyordu itachi kendini biraktı geriye do,ğru havada süzülürken el mührü açarak “katon!Ryuuka no jutsu!’’ dedi ve bunun sonucunda çok yakıcı kızıla yakın tonlarda alev püskürdü bunu gören kisame aynı şekilde elmührü açtı ve bağırdı”Suiton… ..Suigadann!!!”bu tekniği kullanarak devasa alev demetini su formunda bir ejderle önledi çakışma sonucu buhar ortaya çıktı ve sis yoğunlaştı normal ninjalar bu sisde kmiseyi göremezdi ama onlar normal değildi itachi sharingan açarak kisamenin chakrasını gördü ve shurikenler yağdırdı o tarafa sis’den yardım alarak shurikenleri hisseden kisame beline saplanmış kılıcı kullanarak savuşturdu metal yıldızları!ve kılıcı yere sapladı daha sonra sameheda yı yerdeki çamura saplayarak atik bi şekilde tek ayak üstünde samehedanın sapının ucunda dengeyle durdu tüm chakrasını sameheda ile bütünleştirdi tüm bunlar olurken tobi madara ağacın dalında agaca yaslanarak mücadeleyi izliyordu.kisame bi süre sonrasında tüm chakrasına odaklanmıştı ve bir cümle ile baslattı saldırısını”bu köyde her yabancının sonu ölümdür!!!”diyerek namludan çıkan mermi kadar hızlı bi şekilde itachiye yöneldi çok hızlıydı itachiye varmasına 2 metre kala kılıcını savurdu zaanlama ile hedefi olan itachiyi vurmuştu itachi çok sert bir darbe almıştı kendine gelince sinirli bir biçimde cüpbesini idiriyordu kırmızı gözlerindeki sharingan bambaska bir şekil almıştı bunu açtığı sıra bile rakibi ne olduğunu anlamadan titremişti anlık olarak!daha sonrasında itachi çizik konoha bandını çıkardı yere koydu ve “ya kal,yada öl” diyerek taijutsu pozisyonu aldı tobi bunu görünce “işte baslıyoruz pff” diye içinden geçirdi rakibine etkin ve hızlı bir teknikle saldırdı kısame havada süzülürken itachi ters pozisyonda yakaladı onu gözgöze geldiler bi anda kisame kendini bambaska bir boyutta bulmuştur etrafında siyah bi alev çemberi yerde çiviler yukarda sanki çok yakında güneş vardır kisame erimeye baslar derin bir çığlığn ardından kendine gelince “bu…buda neydi.. ha???” diye sordu itachi soğuk bakışlarla “mangekyou sharingan…” dedi tiz bir sesle kisame”teklif hala geçerlimi”der yerde yatarken bu soruya karşılık itachi elini uzatır kisameye onu kaldırır tobi giysileri ve yüzüğünü verir kisamenin ve konuşmaya başlar “itachi!2 numaralı görev uygulamaya girebilir siz ikiniz saklı şelale köyündeki eski kelle avcısı şu anki rütbesiyle bir missing-nin ve siz onuda tarafımıza çekiceksiniz ;ben ise yağmur köyünde olacağım lider pein ile buluşacağım”der hepsi yola çıkar…

..::Akatsuki Secrets::.. Kisameet8

>>sonraki bölüm:Kelle Avcısı

ahanda koydum k.bakmayın arkadaslar taslaklar kağıt üzeri olduğu için bide wordpad'a geçirmem gerekio Embarassed umarım beğenirsiniz Cool

EDİT:acele ettim o nedenle imlası berbat bi hikaye xD

En son orochimaru1 tarafından Çarş. Eyl. 24, 2008 4:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 9:57 pm

Kendini aşmış bi bölüm daha eline sağlık burdaki fanfictionlar sayesinde okuma isteğim eski gücüne kavuşuyor cheers
orochimaru1

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 9:59 pm

saol yha ben eskisi kadar giremiyorum laptop ablamların odasına tasındığıı günden beri!o yüzden hikayelerin taslakları kağıt üzeri oluyo balkonda yazınca ilham geliyo kakuzuyuda yazdım ama editleyerek koyacam :D biraz aceleylen oldu kisameden hemen sonra yazmıştım dün gece!tesekkür ederim bi katkıda bulunduysam ne mutlu bana happy
orochimaru1

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 4:30 pm

AKATSUKI SECRETS:

Kelle avcısı:

Yağmur köyünde tobi madara pein ile buluşmuştu büyük bie binanın tepesinde sağnak yağışın altında konuşuyorlardı “kisame dahil odlumu?”tobi yanıtladı”evet!3numaralı misyona geçtiler bile”pein sırıttı ve konuşmaya başladı”akatsuki yavş,yavaş büyüyor fakat 4 numaralı misyonda zorluk çıkabilir”dedi tobi gökyüzüne baktı ve”hmm peki!ben zetsuyla buluşucam sunaya gidip akasuna no sasoriyi takip etmeli ayrıca,ayrıca diğerlerinin yanında benle konuşma tarzn konusunda seni son kez uyarıyorum bunu henüz kimse bilmemeli ama şansını zorlama”pein basını eğerek”peki madara-sama”dedi.şelale köyünün topraklarında ilerleyen 2 akatsuki üyesi kakuzuyu ararken dinlenme amaclı bir mağaraya sığınmıştılar mağaranın ışık vuran kıxmında oturup diğer üyeler hakkında konuşuyorlar,itachi diğerleri hakkında kisameye bilgi veriyordu bir anda karanlık noktada iki yeşil göz belirdi ve “gidin buradan terk edin evimi” dedi karanlığa saklanan gizemli şey!aydınlık bölüme doğru yerden kanlar ilerliyordu 2side ayağa kalktı ve kisame yüksek bir sesle”hah!sen bas git buradan”dedi adam karanlıktan aydınlık noktaya doğru yürüdü bedenindeki dikişleri gören itachi kisameye bakarak”kisame!sanırım psikopatlık konusunda bir rakibin var…”kisame anlamadı”aradığımız şahıs budur!herkezin aradığı meshur kelle avcısı missing-nin kakuzu-senpai”diyerek sözünü tamamladı kisame başını kaşıyarak”pff…çok kolay oldu ama”dedi kakuzu”siz akatsukisiniz değimli bilinmeyen bir örgüt olmanıza rağmen kolay dikkat çekiyorsunuz peki siz benden ne istiyorsunuz”dedi itachi yanıtladı”bize katıl,akatsuki olma onurunu yaşa”kakuzu”hmm.. peki ne kadar para alacağım”dedi kisame sasırarak“hı?para vermiyoruz sana sonsuz güç sunuyoruz” kakuzu hızlıca”heh ondan bende zaten var o halde hayır”diyerek iki elini havaya kaldırdı aynı anda yerdeki kanlarda havaya yükseliyordu kisame samehedasını omzuna yaslayarak durdu itachi”o halde öleceksin akatsuki dışındaki tüm üstün shinobiler temizlenecektir”dedi kakuzu kollarını onlara doğru yöneltti aynı hızla kanlar balyoz biçminde iki akatsukiye dalga misali vurdu mağaranın dışına fırladılar kakuzu onları sağ bırakmak istemiyordu yoksa gizliliği bozulacaktı kisame kakuzuya doğru koştu kakuzunun kanları ahtapot gibi kisameyi sardı ve sıkmaya basladı kisame mizu bunshin kullanmıştı o nedenle su biçminde eridi gercek kisame hemen tam karşısında ortaya çıktı ve samehedasını kafasına doğru savurmuş ve kakuzunun kafasını koparmıştı”çok kolay oldu”diyerek orayı terk ettiler ve köye gittiler,bir dükkana girdiler girerken itachi kakuzuyu tekrar gördü”neh!o ölmemişmiydi???”dedi kakuzu onları fark edince hemen kaçtı evlerin üzerinden sıçrayarak onu kovaladılar sonunda yakaladılar”pekala siz kaşındınız”dedi kakuzu ellerini yere vurdu ve yerin altından kan gölü çıktı ağzındaki peçeyi çıkardı ve kan kusmaya basladı kan gölünden kırbaç şeklinde şeyler çıkmıştı ve kanlar köpürüyordu 8 SAAT SONRA tüm saklı şelale köyü harabeye dönmüştü yerde kisame ve itachinin cesedi duruyordu kakuzu ayaktaydı tüm köy kanla boyanmıştı adeta”ahh,beni çok yordunuz salaklar”diyerek arkasına döndü ve yürüdü o esnada itachi kanların arasında sıkı bir el hamlesiyle bir takım kablo demetini gerdi o an kakuzu ayaklarından bağlanmış biçimde yere takılarak düştü ve kisamenin cesedi su şeklinde eridi kan gölünden bir köpek balığı gibi fırladı kakuzuya doğru kakuzu”suiton kawarimi?!!?”dedi tırsmış bir ses tonuyla.kisame kakuzunun başını kavradı itachi telleri bıraktı kisame kakuzunun kafasından tutmuş ve onu bir oyuncak bebek gibi havaya fırlattı havada çeşitli manevralarda hareket eden kakuzu sıyrılamamış ve kafası üstü yere çakılmıştı tekrar kan aracılığıyla bir araya geldi itachi hemen baş ucunda kunaisini kafasına dayamış ve ona son canı olduğunu iyi düşünmesini gerektiğini söyledikakuzu ellerini indirdi ve”peki tamam artık sizleyim”dedi kisame yere saplıdığı samehedaya yaslanarak”güzel!!!” dedi 4 saat sonra iwa köyü dağlarında şafak sökerken kisame,kakuzu ve itachi konuşuyordu kakuzu sordu”peki bizim amacımız nedir itachi-kun”itachi yanıt verdi”4 numaralı misyonu tamamlamalıyız gitmemiz gereken yer jashin tapınağı yolu bilmiyoruz fakat senin harita bilgine güveniyoruz”kakuzu gür bir sesle”hmm orayı zaten biliyorum ama oraya neden gidiyoruz?”diye sorar kisame yanıtlar”yeni yoldaşımız oradan olacak üstad madara böyle emretmişti”kakuzu saskınlıkla”oradaki bi rahip hakkında söylentilere göre son derece sadist ve asla ölmeyen biriymiş,ölümsüzmüş anlıyacağınız eğer hedefimiz oysa gercektende işimiz zor”der itachi konuşmaya baslar”benim gözüm,kisamenin kılıcı senin kanın yanımızda olduktan sonra önümüze tanrı çıksa yanıp kül olacaktır”der diğer ikisi etkilenmşitir”kakuzu”yanıp kül olmak ha!bunu beğendim”der ve jashine doğru yol alırlar

..::Akatsuki Secrets::.. Kakuzuwq8

>>sonraki bölüm:Başrahibin Kanlı Orağı

En son orochimaru1 tarafından Çarş. Eyl. 24, 2008 4:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:13 pm

Katil Peder [peder ne yaptın yaav??] looool
Madara-sama kocum benim be lafı koydurtmuşun helal olsun...
orochimaru1

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:41 pm

nihahaha ver gazı ben bu gazla gidersem bi dahaki chapterda tobi vs tüm akatsuki yazarım puhahaha Twisted Evil happy Smile editledim sonraki bölümün baslığı başrahibin kanlı orağı -_-'
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:44 pm

Databook 3'e bi göz gezdir son mesajlarda hidanla ilgili kısa bi bilgi var tabi yazmışsındır bölümü...
sasusakusai

sasusakusai

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 7:22 pm

kyaaaaaaa hidaaannnnnnnnnnnnnnn -fangirl çığlığı-
ya çok güzel de kakuzu kafası koptuktan sonra nasıl yaşıyor??
kakuzu ölümsüz değilki
ama çok iyi yazmışsın hakkını vermişsin kakuzu-senpai nin ^^
orochimaru1

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 7:28 pm

saol sasusakusai!olay şu ki adamın kafası koptukdan sonra kanlarla beraber vücudu yeniden yapılanıyor yani örnek veriyim orochimarunun bedeni kopunca yılanlar aracılığıyla birleşmesi gibi aşırı chakra yiyen ve darbe almadan önce aktive edilen bir teknik anladınm?senin gibi bi fanında bunu beğenmesine sevindim happy

onu okumadım birazdan bakıcam yazdım fakat dediğim gibi kağıt üzeri yazıyorum o yüzden wordpad'a geçirirken editleyebilirim part4 ü Smile

Spoiler:

bu akşam sasori ve orochimaru yazıcam onlarada mutlaka yorum bekliyo olucam tuhaf ki sanırım diğer arkadaslar beğenmedi kisameyi!yorum yazan olmadı Sad ryuk hariç^^' o da ii bi takipçi zaten xD
_X_Madara_X_

_X_Madara_X_

Erkek Mesaj Sayısı : 152
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci(??meslek mi??)
Hobileri : Naruto izlemek, basket oynamak, futbol

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:08 pm

dersanedeydim görmedim ama çok güzel olmuş eline sağlık madara-sama hoşuma gitti Laughing madara rulazz ,devamını beklioz
dark36

dark36

Erkek Mesaj Sayısı : 52
Geldiği mekan : Dark Citadel
Meslek : Web Tasarım+Grafik anim zıvır bla
Hobileri : Müzik/Pc/

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 2:09 pm

sasusakusai demiş ki:
kyaaaaaaa hidaaannnnnnnnnnnnnnn -fangirl çığlığı-
ya çok güzel de kakuzu kafası koptuktan sonra nasıl yaşıyor??
kakuzu ölümsüz değilki
ama çok iyi yazmışsın hakkını vermişsin kakuzu-senpai nin ^^

Kakuzu kablolu gibi bişiy ayrıca önceden öldürdüğü kişilerin kalplerini aldığından (bi nevi mario gibi)kaç kalbi varsa onları da delmek gerekiyo bu nedenle hidan ile ölümsüzler rolünü oynuyolar(Hidan meşgul ediyo,Kakuzu en tehlikeli Jutsularla bayıyo)
sasusakusai

sasusakusai

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 2:55 pm

kalp olaylarını biliyordum da buna dikkat etmemişim ayıp bana , aslında bile bile hızlı ve dikkatsiz okumuştum mangayı animede daha güzl seyretmek için

***ölümsüzler diye koymuş kishi en erken gittiler(sasoriden sonra) bak yine dellendim sinir katsayım çıkıyor!!!**** kızdıvala
MondeM

MondeM

Kadın Mesaj Sayısı : 167
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğr.
Hobileri : Net,Kitap vs..

MesajKonu: Geri: ..::Akatsuki Secrets::..   ..::Akatsuki Secrets::.. Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 1:53 pm

ımm güzel , gayet güzel..
4. Partı akşam editlerim demişsin şimdicik kaç gün geçmiş..
Yeni bölümler beklenmekte..

..::Akatsuki Secrets::..
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Fun with Akatsuki
» AKATSUKI Fan Club
» =AKATSUKI CAMMUNITY (TR) ClAn=