Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)

+73
10_naruto_10
Mighty Bone Kaguya
sasuke999
Chidori77
SaSuKe vs. naRuTo..!
morkil111
totenkopf
umut735
İtach!
Egzentirik
quatro
doqukan
Nomad
Scudrox
BetrayaL
jsk
sonercirit
Murat344
HypoHypx
krizalid
Rotea
angona
youngyn
Gothiclowe
Sasuke Uchiha
Ares
halis
naruto_88
hinata_92
ad3m
noraktar
Naruto Kun
hibertansiyar
_Angel_of_death_
Equelan
Celebhol
silver
silent
4sprz
HybridTheory
Uzumaki_Pein
denizukanu
pininfarina
raistlin
kakarotto
dEwiLmAycRY
sefaryo
Cartoonist
masumcadı
bilalyuksel
Superoz
orochimaru1
Shaizengan
Miharu
sixfeetunder
_X_Madara_X_
alieser
~Akatsuki~
-DeidarA-
TuRKuS.MuTaNTuS
Ryuk
Dee
yvainee
ugur_tatli
erpay
prince_vegeta
sasusakusai
jishun
bizarro
SpeeDanger
Ekopyen
morpheus812
77 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 13, 14, 15
YazarMesaj
sasuke999

sasuke999

Erkek Mesaj Sayısı : 21
Geldiği mekan : samsun
Meslek : öğrenci
Hobileri : -

Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 6:29 pm

evet.
Mighty Bone Kaguya

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : Yalovagakure
Meslek : Öğrenci
Hobileri : NARUTO

MesajKonu: Geri: Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 6:15 am

Chidori77 demiş ki:
SaSuKe vs. naRuTo..! demiş ki:
bi arkadaşım tobi'nin obito olduğunu söylüyo bundan emin olamadım size sorıyım dedim ve tobinin tek gözü var oda sharingann..
Tobi,Uchiha Madara olarak bilinmekte şu an..ama bence hala kesin olarak pek bişey yok..isimleri hafif benzemekte belki bu kafaları karıştırıor biraz..

Mangayı takip edersen Tobi nin kesinlikle Madara olduğunu görürsün.Wink
Mighty Bone Kaguya

Geldiği mekan : Yalovagakure
Hobileri : NARUTO

MesajKonu: ...   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 6:17 am

Mangayı takip etmeyen arkadaşlar bence mangayı takip etseniz hiç fena olmayacak çünkü manga artık ipin ucunu kaçırdı. neyse size önemli kısımları anlatmayayım yoksa tadınız kaçabilir.:F
Chidori77

Erkek Mesaj Sayısı : 24
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Üni. Öğrencisi
Hobileri : Futbol,Anime & Manga,Komedi,Müzik

MesajKonu: Geri: Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 6:25 pm

Mighty Bone Kaguya demiş ki:
Chidori77 demiş ki:
SaSuKe vs. naRuTo..! demiş ki:
bi arkadaşım tobi'nin obito olduğunu söylüyo bundan emin olamadım size sorıyım dedim ve tobinin tek gözü var oda sharingann..
Tobi,Uchiha Madara olarak bilinmekte şu an..ama bence hala kesin olarak pek bişey yok..isimleri hafif benzemekte belki bu kafaları karıştırıor biraz..

Mangayı takip edersen Tobi nin kesinlikle Madara olduğunu görürsün.Wink
o iletiyi yazdığımda daha mangaya yeni başlamıştım..neyse bencede mangayı takip edin..sıkıcı olarak falan düşünmeyin asla..

En son Chidori77 tarafından Ptsi Şub. 08, 2010 1:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
10_naruto_10

10_naruto_10

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Geldiği mekan : ankara
Meslek : yok
Hobileri : futbol anime manga

MesajKonu: Geri: Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 10:31 pm

TOBİNİN OBİTO OLMASINA HİÇ BİR İMKAN YOK ÇÜNKÜ MANGADADA ANİMESİNDEDE TOBİ MADARA OLDUĞUNU AÇIKLIYO VE AYRICA OBİTO NUN SAĞ TARAFI KAYALAR ALTINDA KALMIŞTI, DOLAYISIYLA GÖZÜNÜN BİRİ ORDA EZİLDİ.DİĞER GÖZÜNÜ İSE KAKASHİYE ARMAĞAN ETTİ YAPMAYIN ALLAH AŞKINA YA
kingofgame

kingofgame

Erkek Mesaj Sayısı : 12
Geldiği mekan : uzunköprü
Hobileri : anime izlemek

MesajKonu: Geri: Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 8:25 pm

abi naruto mis gibi fuuton rasen shuriken yapıo ayrıca slk bi insan olmasına rağmen pein le savaşırken ilginç taktikler kullandı ve yondaime ni babası olduğunu öğrendi ayrıca sasuke danzo savaşı mükemmel mangayı takip eden varsa
sasuke_dnb_naruto

sasuke_dnb_naruto

Kadın Mesaj Sayısı : 45
Geldiği mekan : Cydonia
Hobileri : Yaoi okumak, sasunaru çizmek, müzik dinlemek, stephen king kitapları okumak

MesajKonu: Geri: Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 9:11 pm

burası biraz spoiler dolmuş gibi gibin... bu arada animeyi 2 haftadır takip etmiyordumda galiba filler'a girmiş zaten?..(mangayı okuyunca anime tekrar gibi geliyor biraz) bi doğru mu duymuşum diye sorayım dedim.
şafak vakti

Kadın Mesaj Sayısı : 3
Geldiği mekan : bilmesende olur
Meslek : beyin strajisi
Hobileri : şu bu bve birçoğu

MesajKonu: Geri: Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 9:56 pm

ewt filler girmiş ama bu filler bölümleri güzel utakata nın tekniği çook güzel dogrusu ewt bende nlamıyorum obito nasıl madara oluyorShippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_scratch Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_eek
Chidori77

Erkek Mesaj Sayısı : 24
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Üni. Öğrencisi
Hobileri : Futbol,Anime & Manga,Komedi,Müzik

MesajKonu: Geri: Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 1:34 am

şafak vakti demiş ki:
ewt filler girmiş ama bu filler bölümleri güzel utakata nın tekniği çook güzel dogrusu ewt bende nlamıyorum obito nasıl madara oluyorShippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_scratch Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_eek
filler güzel mi? Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_eek ..bence o kadar kötü ki animeden soğutuyor resmen..obito madara değil..sadece eskiden takipçiler tarafından söylenen..bir nevi tahmin edilmeye çalışılan şeyler vardı....ve diğer gözü taşın altında kalmış olsa da hafiften mantıklı geliyordu..sonra obito olmadığı kesinleşti..maskeyi niye takmaya devam ediyor anlamış diilim tabi..
kingofgame

kingofgame

Erkek Mesaj Sayısı : 12
Geldiği mekan : uzunköprü
Hobileri : anime izlemek

MesajKonu: Geri: Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 10:20 pm

abi mangayı takip edin derim kimin kim olduğunu anlarsınız naruto-tr.hareketforumdan kovuldum çünkü 3-4 gün çnce bi eleman danzo obitodur obito madaradır madara danzodur danzo tobidir gibi saçma bişi sölemiş daha önce 50 kere söledim forumda bağıra bağıra madara tobi die sonunda dayanamadım haziranda beri sölüyom adamalra bastım küfürü kusura bakmayın hani
the_uzumaki

the_uzumaki

Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Anime izlemek İnternette gezinti yapmak bilgisayarda oyun oynamak

MesajKonu: Geri: Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)   Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!) - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 12:43 am

sizce arkadaslar madara nasıl ölcek Question
1.Naruto 8 kuyruklu gibi tam biju cagırcak
2.Naruto ile Sasuke bir dövüslük madaraya düsman olacaklar
3.Naruto kakashi vb. kisiler toplanıp dövüscek
4.Madara yaslılıktan en sonunda gidecek Laughing Laughing Laughing

Shippuden Tartisma (Spoiler yasaktir!)
15 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Shippuden 53 & 54
» Naruto shippuden 44
» naruto shippuden gelecek opening