Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YENİDEN BAŞLANGIÇ

4 posters
YazarMesaj
HOKAGE_NARUTO

HOKAGE_NARUTO

Erkek Mesaj Sayısı : 37
Geldiği mekan : KONOHA
Meslek : HOKAGE
Hobileri : YOK

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 11:08 am

YENİDEN BAŞLANGIÇ

PART 1: SASUKE VS. NARUTO

Naruto Sasuke’nin gitmesine izin vermemek onu geri döndürmek için bütün kapasitesiyle dövüşüyordu ama Sasuke de son derece kararlıydı.İkisi Shodaime-Madara heykellerinin altında birbirlerine son hamlelerini yapmak üzereydiler.

Naruto o ana kadar o düşüncenin yanında bile geçmemesine rağmen birdenbire o düşünce kafasını meşgul etmeye başladı. Bu düşünce Kyuubinin onu serbest bırakması isteğini bile bir kenara ittirmişti. Naruto düşündü düşündü ve sonunda karar verdi. Belki bölesi daha iyi olurdu herkes için.

Sasuke chidori yapmaya başlayacaktı. Artık tek çaresi buyduydu ama birden el hareketlerini durdurdu ve Naruto ya bakmaya başladı. Üzerindeki kırmızı baloncuklar kaybolmaya başlamıştı. Sasuke “ Naruto yoksa dövüşmekten vazmıgeçtin?”dedi.Naruto “ Evet” dediği anda Sasuke şaşırmış bir şekilde “Nee? Nasıl olur? Sen şimdi vazmıgeçtin? dedi“ Naruto “evet sasuke vazgeçtim. Düşündüm ve gitmenin daha iyi olacağını anladım”dedi.Sasuke cs2 yi kaldırmış ve gözleri normaline dönmüştü.“ Beni gerçekten şaşırttın Naruto. Abimle yüzleşebilmek için çok güçlü olmam lazım. O yüzden bana çok özel ilgisi olan Orochimaruyla çalışacağım. Güçlenmem için bu şart Naruto.”. Naruto “Seni anlıyorum Sasuke ama senden sadece bir şey istiyorum.”dedi. Sasuke “ Söyle bakalım”dedi. Naruto “ Bir gün Konoha’ya döneceğine dair bir söz” Sasuke biraz düşündükten sonra karar verdi. “pekala Naruto sana söz veriyorum.güçlendikten sonra geri döneceğim.” Naruto “ şunu unutma sasuke sen benim en iyi arkadaşımsın” Sasuke “ teşekkürler Naruto “ deyip yola koyulmuştu. Naruto onun arkasından biraz bakmış ve oda köye doğru gitmeye başlamıştı. Görev başarısız olmuştu ama en azından kendi açısından başarılıydı.

Naruto dönerken Kakashi’yle karşılaşmıştı. Kakashi şaşırmış bir şekilde “ Naruto ne oldu”.Naruto “ Gitti” dedi tek kelimeyle. “ Ama geri dönecek” Kakashi “ nerden biliyorsun”dedi.Naruto “ söz verdide oradan biliyorum”dedi ve konuşmalarını bitirip köye doğru yola koyuldular.

Naruto köye geldiğinde arkadaşları Shikamaru, Chouji, Kiba ve Lee’nin rakiplerini yendiğin öğrendi. Onlara Gaara, Temari ve Kankuro’da yardım etmişti. Naruto Sakura’nın üzgün halini görmüştü. Yanına oturup konuşmaya başladı. “ Üzgünüm Sakura sözümü tutamadım ama Sasuke bana söz verdi. Bir gün geri dönecek merak etme” deyip yanından ayrıldı. Eve gidip biraz kestirmek istiyordu. Eve eldi yatağına uzandı ve düşünmeye başladı. Acaba doğrumu yaptım diye. Sonra doğru yaptığını anladı dövüşseydi en azından söz alamazdı.

Jiraaya Naruto’nun üzgün olduğunu görüyordu.Onu nasıl neşelendireceğini de.Hemen Naruto’nun yanına giderek ona sölemesi gerekiyordu.Jiraaya "Naruto hazırlan antrenmana gidiyoruz."dedi. Naruto"üzgünüm ero-sannin ama bugün olmaz"dedi.Jiraaya"Kakashi sen ve ben uzaklara gidecez.Sana bir sürü yeni jutsu öğretmeyi planlıyoruz.Sasuke güçlenirken sen böle duracakmısın yoksa?diye biraz gaza verme edasıyla söledi.Naruto düşündü.Jiraaya sensei haklıydı.Ayağa kaktı “Ne zaman gidiyoruz” dedi.Jiraaya “şimdi” dedi.Naruto”Pekela hazırlanıyorum.İnşallah bu antrenman fos çıkmaz sensei” diyerek hazırlanmaya başladı.

Naruto kendisi için yeni bir dönemin başladığı biliyordu ve bunun hiçbir döneme benzemeyeceğinide.

Benim için ilk ve ilginç bir çalışma olacak.İlk bölüm pek güzel olmamış olabilir ama ilerki bölümler hem sürpriz hemde daha da ilginç olacağına garanti verebilirim.Anti sasukecilerinde tepkisini çekebilirim ama bunu göze aldımSmile
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: Geri: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 11:28 am

aynı konuyu 3 kere açmışsın diğerlerini kapat bi zahmet Neutral
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
Deathhowl

Deathhowl

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Geldiği mekan : Ç.kale
Meslek : Senarist, Öğrenci
Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: Geri: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 12:03 pm

Konu güzel ama vuruculuk eksik..

''söz verdide oradan biliyorum''

Bunun yerine sadece

''söz verdi'' deseydi daha güzel olurdu.
HOKAGE_NARUTO

HOKAGE_NARUTO

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: Geri: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 2:15 pm

PART 2: ARADAN GEÇEN 5 SENE

Naruto Konoha'nın giriş kapısındaydı.Tam 5 sene olmuştu.Bu 5 senen içinde saçları biraz daha büyümüş,olgunlaşmış ve tabikide güçlenmişti.Arkasında Jiraaya,Kakashi ve Yamato vardı.Yamato antrenmana 3 sene önce katılmış ve Naruto'nun Kyuubi'yi kontrol etmesine yardımcı olmuştu.
Naruto bu 5 sene içinde gerçekten büyük gelişim göstermişti.İlk olarak elementlerini öğrenmişti.Elementleri olan su ve havayı rasengan ile birleştirip değişik jutsular yapabiliyordu.Ancak bu Naruto'nun bedenine zarar veriyordu.Bu yüzden oda Kyuubi'yi kullanmaya karar vermiş ve bunda ilk zamanlar başarılı olamamıştı.Şüphesiz bu yüzden Jiraaya az daha ölüyordu.Daha sonra bundada başarılı olmuş kyuubiden yararlanmaya başlamıştı.Yamato'nun da sayesinde 8 kuyruğa kadar gelişebiliyor ve kontrolünü kaybetmiyordu ama 9 kuyruğa geçmeye cesaret edemiyordu.O yüzden bunu hiç denememişti.Jiraaya ondaki bu azmi ve başarıyı gördüğünde onun gün geçtikçe babasına benzediğini biliyordu.Naruto'ya babasının Yondaime olduğunu sölediğine pişman değildi.Bu sayede Naruto daha da azim sahibi olmuştu.
Naruto köye geldiğinde arkadaşlarıyla hep birlikte buluşmuş hepsininde biyümüş ve en az kendisi kadar güçlendiğini anlamıştı.Arkadaşlarıyla buluştuktan sonra ramen yemeye gitmiş ve sonrasında evine geçmişti.Yatağa uzandığında bütün düşünceleri bırakmış sadece birşeyi düşünmeye başlamıştı."Acaba Sasuke ne yapıyor?"

Sasuke antrenmanını bitirmiş artık öğrenebileceklerini öğrenmiş ve geliştirmişti.İtachiyle hesaplaşma vakti gelmişti ama önce halletmesi gereken bişe olduğunu biliyordu.
Orochimaru hasta hasta yatıyor ve Kabuto'nun ona getirdiği ilaçları içiyordu.Kabuto"Orochimaru-sama sanırım daha fazla dayanamayacaksın.Bir an önce Sasukeyi ele geçir."dedi.Orochimaru başını sallayıp çıkmasını işaret etti.Kabuto dışarı çıkmış Orochimaru'da Sasuke'yi nasıl ele geçirebilirim hesapları yapıyordu.Bu düşüncelerdeyken birden kapı ani bir patlamayla paramparça olmuştu.Karşısındaki Sasukeden başkası değildi.
Sasuke karşısındaki Orochimaru'ya seslenerek "Orochimaru-sama seninle işim burda bitti.Benimle ilgili planlarını başından beri biliyordum.Sen beni kullanacaktın ama ben seni kullandım."dedi.Arkasını dönüp gitmeye hazırlanıyordu ama bu kadar kolay olmasını beklemiyordu.Tam adımını atacaktı ki ayaklarındaki yılanları gördü ve hareket edemediğin farkına vardı.Etrafına baktığında Orochimarunun yılana dönüştüğünü ve duvarların yok olduğunu gördü.Orochimarunun beden değiştirme aleminde olduğunun fakına varması hiç geç olmadı."Sasuke sana bu kadar emek vermişken seni bırakacağımımı sandın yoksa"diyerek gülmeye başladı.Yılanlar Sasukenin boğazına kadar gelmiş son olarak yüzü kalmıştı.Orochimaru Sasuke'nin neden bu kadar tepkisiz olduğuna şaşırmıştı ama yinede devam ediyordu.Birazdan yeni bedenine sahip olacaktı.Birden arkasından bir ses yükseldi."Üzgünüm orochimaru ama o benim sadece bir clonum."Clon puff diye bir ses çıkartarak ortadan kayboldu."Bu tekniği Naruto'dan kopyaladım.Onun kadar klon yapamasamda iyi bir teknik."Orochimaru yılan kafasını çevirdiğinde Sasuke'nin elindeki elektirik topunu gördü.Karşı jutsu fırsatı bulamadan Kafası paramparça olarak odaya dağılmıştı.Duvarlar yeniden oluşmuş oda eski görüntüsüne kavuşmuştu ama tek farkı ortada cansız ve her tarafı kan içerisinde olan bir bedendi.
Kabuto odanın önüne geldiğinde paramparça olmuş kapıyı görmüş ve hemen odanın içine girmişti.Odada yerde yatan orochimaruyu ve ayaktaki Sasukeyi Görünce herşeyi anlamıştı.Sasuke Kabutoya doğru ilerliyordu.Kabuto ona doğru hamle yapmayı düşünüyordu ama sasuke birden yanında belirdi ve "bu düşünceyi unut"dedi.Kapıdan çıkarak yok oldu.
Sasuke orochimarunun saklandığı dağa bakarak"şimdi sadece biri kaldı ama onu yalnız başıma yenemem.O yüzden plan yapmalıyım.
Kabuto çok sinirli bi şeklide önündeki cam fanus içindeki kişiye"Suigetsu artık serbestsin ama senden yapmanı istediğim bişe var."diye seslendi."Neymiş peki?"dedi Suigetsu.Kabuto"Sasukeyi öldüreceğiz."."Bundan benim çıkarım ne olcak.Sadece hayatım tehlikeye girer."dedi Suigetsu."Orochimarunun kılıcı seni tahrik edermi?"dedi Kabuto.
"Güzel teklif.Tabiki koleksiyonuma onu katmak güzel olur ama önce Zabuza-San'ın kılıcını almalıyım."dedi Suigetsu.Kabuto "o iş kolay" dedi."Pekala Sasuke bekle bizi"diye bağırdı Kabuto.Bu hain plandan sasuke'nin haberi yoktu.
Naruto yatağında yatarken birden balkondaki baykuş sesiyle uyandı.Baykuşun ayaklarında bir mesaj vardı.Naruto bunu aldı ve okumaya başladı."Naruto!Tek başına Yasak Ormana gel!!"Not kısa ve açıktı normalde naruto gitmezdi ama bu notu ilginçleştiren bişe vardı.Oda Uchiha sembolü.
Acaba bu İtachin bir Tuzağımıydı yoksa İkinci seçenekmiydi.BU seçeneğin olması bile onu oraya götürmeye yeterdi.
Naruto yola koyulmuş onu bekleyen sürprizlerden habersizdi....
HOKAGE_NARUTO

HOKAGE_NARUTO

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: Geri: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 3:14 pm

PART 3:GERİ DÖNÜŞ

Naruto yasak ormanda tuzakları harekete geçirmeden ilerliyordu.Bu arada onu kimin çağırdığı konusunda da düşünmeden edemiyordu.Birden bir ses " Naruto " dedi.Arkasını döndüğünde kimse yoktu ama birden ensesinde soğuk bi şey hissetti.Tuzağa düşmüş olduğuna inandı."Naruto hala salak salak mı hareket ediyorsun yoksa" dedi.Naruto bu sesi tanıyordu."Evet sasuke"dedi ve ardından ekledi " burdayım".Sasuke Naruto'nun arkasında olduğunu anladı ve "aferin Naruto.Senden de bunu beklerdim" dedi ve "sözümü gerçeklerştirme zamanım geldi Naruto" diye ekledi.Naruto hem hayret hemde sevinçli bir şekilde "Gerçekten mi?" dedi.
"Orochimaru'yu öldürdüm.Fakat itachi'yle hala yüzleşmedim.Onunla yüzleşebilmek için senden yardım isteyecektim."Narut hemen "Ben varım." dedi."Pekela o zaman hemen yola çıkmaya ne dersin Naruto"diye sordu Sasuke."Seninle göreve çıkmayı özlemişim Sasuke."diyip hemen harekete geçtiler ve itachi bulmak için planlar yapmaya başladılar ama hiçte hesaba katmadıkları birşey vardı...

Suigetsu ve Kabuto koridorda ilerliyordu.Karşılarına çıkan kız "demek haberler doğruymuş"dedi."evet karin"dedi ve devam etti."Karin bizimle gelmeni istiyoruz.sasukeyi bulmak için sana ihtiyacımız var."Karin "Niyeymiş o"dedi.Suigetsu dayanamayarak " uzatma işte bize bir dedektör lazım.sende bunun için en idealsin " dedi ve Karin'in tepesi attı."seigetsu seni.."cümlesini tamamlamadan Kabuto araya girdi."kesin dalaşmayı.Karin geliyormusun gelmiyormusun?"diye sordu."Pekala geliyorum.Benimde onunla bi hesabım var" dedi Karin ve gülümsedi.Kabuto takım için sadece bir kişiye daha ihtiyacı olduğunu biliyordu.Onun için kuzeye doğru yola çıktılar.

İtachi ve Kisame yolda yürüyorlardı.İtachi bir an durdu ve kisameye" burda yollarımız ayrılıyor" dedi."İtachi bunun doğru bir karar olduğuna eminmisin" dedi Kisame."Planımı değiştirdiğimi daha önce açıkladım ve bunun nedenlerinide.lütfen zorluk çıkarma kisame"."pekela sen bilirsin.hayat senin hayatın.benim için gerçekten ii bir takım arkadaşıydın itachi" dedi kisame."sende benim için öyleydin"dedi ve puf diye bir sesle kayboldu.

Kabuto ağır zincirli kapının önündeydi.Kapıyı açmasıyla beraber kocaman canavarsı el boğazına yapıştı."erkeksin ve öleceksin" dedi.Suigetsu hemen harekete geçerek Zabuza'nın mezarından aldığı kılıcı canavara savurdu.Canavar hemen geri çekildi."Juugo dur.Beni yada artık insan öldürmek istemediğini biliyorum.Bunun sadece bir yolu olduğunuda".
Juugo sakinleşerek neymiş peki o" dedi."bir uchiha öldürmek ve dünyada sadece 2 tane uchiha var.birinin yerini biliyorum.eğer bu lanetten kurtulmak istersenbenimle gelmelisin."dedi Kabuto."son defa bir kişiyi öldür sonra serbestsin ölemi.peki geliyorum."dedi. juugo.Kabuto takımını kurmuş intikam için yola çıkmaya hazırdı.

Sasuke ve Naruto yola çıkalı 5 gün olmuştu ama hala bi sonuç bulamamışlardı.Yorgunluk belirtisi göstermeden ilerliyorlardı.Birden bir şey hissettiler ve Naruto hemen shurikenleri oraya yollamıştı bile.Shurikenlerin saplanma sesi gelmemişti ama gelen ses çok tanıdıktı.Sasuke'nin 5 gündür aradığı kardeşi kendi ayağıyla ölümüne gelmişti.Sasuke hiç konuşmadan kılıcını çekerek harekete geçti.Kılıcı hemen itachiye saplayıverdi ve acaba itachi neden karşı bi atak yapmadı diye düşündü.İtazhinin kılıç saplı bedeni kargalara dönüşüp havaya uçuştu.Sasuke arkasında kunai'yi hissetti."Sasuke buraya yalnızca konuşmak için geröekleri anlatmak için geldim"dedi itachi.ardında yanındaki naruto'yu ve elindeki rasengandan kaçmak için havaya zıplayıp "durun" dedi.Naruto durmuş itachi'deki değişimi hemen gördü tam sasukeye sölicekti ama sasuke kılıcı elektrik yükleyip doğruca harekete geçiverdi ve bu sefer sağ göğsüne kılıcı sapladı.Kanları gören sasuke bu sefer bir clon olmadığını anladı ve gülmeye başladı.İtachi Sasukenin elini tuttu ve Sasuke'nin hareketsiz kalmasını sağladı ve iki parmağını birleştirip alnına sertçe vurdu.Sasuke bir an öle boşlukta kalmışçasına kaldı ve "olamaz "dedi."Sen köyün için bu kadar şey yapmış olamazsın.Sen bir hainsin"dedi ve ağlamaya başladı."Hepsi küçük kardeşimi korumak içindi"dedi ve sasukeye sarıldı.ardından "artık şu kılıc çıkarırsan sevinirim"dedi gülerek.Sasuke de başını sallayarak çıkardı ama itachi çok kan kaybetmişe benziyordu.Naruto yanlarına geldiğinde "Neler oluyor burda"dedi.Sasukede itachinin ona genjutsuda herşeyi gösterediğini hain olmadığını köyü için fedakarlık yaptığını anlattı.Naruto "senin adına sevindim ama çok kan kaybetmişe benziyor.hemen bi hastahaneye götürülmeli."dedi.Sasuke hemen itachiyi arkasına alarak yola çıktılar ama biraz ilerledikten sonra onları bekleyen ikinci bir sürprizle karşılaştılar.

Kabuto" Galiba bi taşla 3 kuş vurcaz"dedi ve gülemye başladı.....

Yorumlar gelmiyor yoksa kötü bir hikaye mi?Eleştirilere açığım lütfen beni aydınlatın.En azından bundan sonrakiler için daha ii olmaya çalışırım.
HOKAGE_NARUTO

HOKAGE_NARUTO

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: Geri: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 3:05 pm

PART 4:ÖLÜMÜN ENSESİNDE

Saseke,Naruto ve İtachi karşılarındakileri görünce şaşarmışlardı ama hemen toparlanıp dövüşmeye hazırlandılar.İtachinin kan kaybı hala durmamış ve güç kaybetmeye devam ediyordu.Sasuke"İtachi sen bu şekilde dövüşemezsin"dedi ama itachi"hayır ben ne dövüşlerden çıktım.Bunuda atlatırım."diye karşılık verdi.Kabuto"Sasuke,buraya ne için geldiğimizi biliyorsundur.Artık bunun dönüşü yok seni öldürecez"dedi.Naruto "kapa çeneni"dedi ve devam etti."Buna izin vereceğimizi mi zannettin Kabuto.Hadi denede gör bakalım ne oluyor.""Kabuto sadece Sasukeyi öldüreceğimizi zannediyordum."dedi suigetsu."fena mı?Zabuza'nın da intikamını alabilirsin şimdi"dedi Kabuto.

Juugo daha fazla dayanamayarak hareketi geçti devasa kolunu saldırıyı hiç beklemeyen sasuke'nin suratına yapıştırdı.Sasuke ağaca vurarak yere yığıldı.İtachi hemen karşılık vermek istedi ama kan kaybı çok olduğu için bir an gözleri karardı.Ardından juugo'yu gördüğünde çok geçti ve ondan bir yumruk yiyip yere serildi.Zaten yaralı olan itachi artık daha hareket edemeyeceğini anladı.Naruto da boş durmadı ve hemen clonlarını yapıp 3'üne saldırdı.Şimdi Naruto tek başına 3 kişiyle dövüşüyordu.Kabuto elini chakra doldurarak Naruto clonlarını yok etmeye başladı.Etrafındaki tüm clonlarını yok ettiğinde arkasında başka iki clonun elinde birşey gördü ama çok geçti.Naruto rasenshurikeni Kabuto'nun arkasına yerleştirmişti.Artık Kabuto yerde hareketsizce yatıyordu.

Suigetsu Naruto clonlarının çokluğunu görüp onları hemen yoketmek için kılıcını çıkarıp etrafında döndü ve clonları yoketti.Yerde yatan sasuke'yi gören Suigetsu hemen onun yanına gidip daha fazla olay olmadan bu işi bitirmek istedi ama tam kılıcı indirecekken Naruto ona bir Tornado yollamış ve kılıcı havaya uçmuştu.Suigetsu kılıcını yakalamak için geriye çıktı ve Sasuke'nin ayağa kalktığını gördü.Ardından tekrar kılıcı yakalyıp harekete geçti.Sasuke onu gördüğünde hemen kılıcını çekip karşılık verdi.Suigetsu ve Sasuke kılıçlarıyla çarpışırken Juugo clonlardan çoktan kurtulup yerde baygın yatan İtachi'yi öldürmeye gidiyordu.Naruto bunu gördü hemen harekete geçecekti fakat yerde bir hareketlilik gördü ve arkasını döndüğünde Kabuto'nun çamurdan tekrar oluştuğunu gördü.Daha ona hamle şansı oluşmadan Kabuto kolundan onlarca yılan çıkarıp narutonun ellerini ve bacaklarını bağlamıştı.Naruto yerde hareketsiz kaldığında Juugo'nun çoktan itachi'nin yanında vardığını gördü ve Sasuke'ye bağırdı."Sasuke çabuk ol.İtachi'ye yardım et"Sasuke bunu duyar duymaz hemen kılıcı elektrik yükleyip Suigetsunun kılıcına vurdu ve suigetsu savunmasız kaldığı anda Sasuke suigetsunun kılıçla boğazını kesti ve hemen cs'yi aktif ederek İtachi'nin yanına uçtu.Juugo onu görmüş ama Sasuke'nin hamlesine karşılık verememişti.İkisi birlikte yuvarlaranırken Juugo Sasuke'yi yakasında yakalayıp bir ağaca savurdu ve hemn yanına gidip boğazını sıkmaya başladı.Kabuto"Suigetsu yatmayı kes ve itachi'yi öldür"dedi.Yerde yatan suigetsu suya dönüşüp kılıcın yanına gitti ve orada yeniden oluşup kılıcını aldı.İtachi'nin yanına yürümeye başladı.Naruto yerde kıvranıyor ama bir türlü onu saran yılanlardan kurtulamıyordu.Sasuke boğazını sıkan canavarsı ele kaeşılık vermeye çalışıyor ama her defasında Juugo diğer eliyle ona bir yumruk attığında bunu başaramıyordu.

İtachi gözlerini açmış kendisine doğru yürüyen suigetsu'yu gördü.Ayağa kalkıp ona atak yapmayı düşündü ama çok baygın ve yaralıydı.Sharingan kullanmak istedi oda olmadı."Kardeşimle daha bir gün bile olmadan yine ayrılacam ve bu sefer bunun dönüşü yok"diye düşündü.Suigetsu İtachi'nin yarı kapalı gözlerine baktı ve "Elveda" dedi.Kılıcı kaldırdı ve indirmeye hazırlandı.İtachi gözlerini kapatıp "Elveda Sasuke" dedi.

İtachi tekrar bir kılıç vınlamısı duydu ve son olarak tek gördüğü şey beyaz sargılı bir kılıçtı...
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: Geri: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 9:38 pm

hikayen fena deil ama ne bilim itachinin bole bi anda gelip kardesim demesi benim tuhafıma gitti bunu biraz daha entrikalı(bkz:manga da itachinin kotu deil de iyi biri oldugu ortaya cıktı) yapsaydın daha guzel olurdu yine de devam etmeni oneririm heheh
HOKAGE_NARUTO

HOKAGE_NARUTO

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: Geri: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 3:48 pm

PART 5 : BİRLİK

İtachi kılıç vınlamasını duyduktan sonra hala niye acı hissetmediğini kendine sordu.Zorla da olsa gözlerini araladı ve kafasının üzerinde gördüğü kılıcı hemen tanıdı."Kisame senin burda ne işin var?"diye sordu itachi."Sence şimdi bunun sırasımı?"diyerek geçiştirdi Kisame ve kılıcını kaldırarak suigetsu'nun kılıcını yukarı doğru fırlattı.Savunmasız kalan suigetsu'ya kılıcı savurdu fakat suigetsu bu hamleden kaçtı ve geri çekildi."Kabuto beni iyiki buraya getirmişsin.Burası daha da intikam kokmaya başladı." dedi suigetsu.Kisame suigetsu'yu oradan uzaklaştırdıktan sonra kılıcının topuzlarını sargıdan dışarı çıkardı ve Naruto'ya doğru savurdu.Naruto sonunun geldiğini düşündü ama kılıç etrafındaki yılanları parçalayıp geriye döndü.Kisame kılıcın geri dönmesini beklemeden hızlıca el hareketleri yapıp juugo'nun üzerine sudan ejderha yolladı.Juugo hamleden kaçmak için sasuke'yi serbest bırakıp hemen geri çekildi.Naruto ve Sasuke ayağa kalkarak hemen kisame'nin yanına geldiler.Karşı tarafta aynı şekilde yanyanaydı."Kisame sana teşekkür edeceğim aklımın ucundan geçmezdi"dedi Naruto.Kisame de "benimde size yardım edeceğim." diyerek cevap verdi."eğer burdan canlı çıkmak istiyorsak birlikte hareket etmeliyiz"dedi Sasuke.Naruto "pekela benim bir planım var.bana yardım edein gerisi daha kolay olcak"dedi.

Hemen harekete geçerek Naruto el hareketeleri yapıp düşmanların üstüne büyük bir su dalgası yolladı.Suigetsu aynı şekilde karşılık verip su dalgası yolladı.Dalgalar ortada buluştuğunda birbirine üstünlük sağlamaya çalışıyorlardı ama arkaddan daha büyük dalga gelip üstünlüğü sağladı ve dalgalar düşmanlara doğru hareket edip onları boğmaya çalıştı.Bu dalgayı Kisame'nin yolladığını gören Suigetsu ona bir küfür savurdu ve suların altında kaldı.Sularda çırpınırlarken Kabuto Sasuke'nin suya elektrik vereceğini anladı ve hemen "zıplayın" diye bağırdı.3'ü birden havaya zıpladı ve Naruto'nun planı harekete geçti."Şimdi yeni teknik zamanı"dedi ve 3 tane clon yapıp hızlıca el hareketleri yapmaya başladı.El hareketlerini tamamlayıp 3'üne de daha önce görülmemiş bir hava akımı yolladı.Artık 3'üde Naruto'nun kontrolündeydi.Havada onları bir öteye bir beriye savuruyordu.Fazla zamanı olmadığın hatırladı ve 3'ünü baş aşağı çevirip kafa üstü yere çaktı.Yere çakılmalarıyla birlikte ortalık toz duman olmuştu.Şimdi planın 2.kısmına gelmişti.

Kabuto yerden kalkıp hemen başını tuttu.daha önce böle bir şey hiç görmemişti.Başı kanlar içerisindeydi ve gözleri toz ve dumandan hiçbirşey görmüyordu.Naruto yanına 2 clon yapıp ellerini onlara uzattı.Bir eline Kyuubi chakrası toplarken diğer eline kendi chakrasını toplamıştı.Kabuto uzaktaki 2 ayrı ışığı görmüştü.Kendini savunacaktı ama birden ışık kayboldu."Burdayım" dedi bir ses ve Naruto arkasında belirdi.Aralarında epey bir mesafe vardı."Beni oradan vurmayı düşünmüyorsun herhalde"dedi kabuto.Naruto gülmeye başladı ve "yakala o zaman" dedi ve iki elini birleştirip chakra patlaması diye bağırdı.Işın şeklini alan toplar Kabuto'ya doğru ilerliyordu.Kabuto "bu nasıl olur.!!" diyerek şaşırdı ve artık çok geç olduğunu anladı.Işın ona çarptığında ölümü çok hızlı olmasına rağmen acıyı hücrelerinin her tarafında hissetmişti.Naruto bu yeni uzun menzilli tekniği ilk defa deneyip başarılı olduğu için çok sevinçliydi.Sonunda birinden kurtulmuşlardı..

juugo neler olup bittiğini hala anlıyamıyordu.Kafası kenlar içerisindeydi.Sanki bir fıçı rom içmiş gibi sallanıyordu.Etraftada kimseyi göremiyordu.Havaya bakmayı denedi.Gökyüzü birden değişti ve yağmurla birlikte gökgürlemeye başladı.Yağmur damlaları kafasına vurduğunda sanki birisi ona yumruk atıyordu.Karşısındaki Sasuke'yi farketti ve harekete geçmeyi düşündü ama bir adım attıktan sonra yere düştü.Sauke'nin elini kaldırdığını gördü ve Bir yıldırım Sasuke'nin eline düştü.Sasuke'den kurtulduğunu düşündü ama Sasuke hala dimdik ayaktaydı.Elini açıp eliektrik kıvılcımlarını 2 parmağında topladı ve "güle güle Juugo" dedi.2 parmağıyla Juugo'ya doğru yıldırımı fırlattı.Juugo Sasuke'nin Yıldırımı depolayıp kendine doğru attığını anladı ama yıldırım kalbini delip geçtiğinde çok geçti."Artıl insan öldürmek yok"dedi ve yere yıkıldı.Sasuke bu yeni tekniğin güzel olduğunu gördü ve derhal vakit kaybetmeden itachi'nin yanına gitmeye başladı.

Suigetsu yerde kanlar içerisindeki kafasını tutuyor bir yandan da toz duman içerisinide kılıcını bulmaya çalışıyordu.Naruto ve takımına küfürler yağdırıp duruyordu.Yerde kılıcını ararken elini attığında bişe farketti ama bunun kılıç olamdığını anladı.Tuttuğu Kisame'nin ayaklarıydı."Merhaba suigetsu"dei kisame ve kılıcı Suigetsu'ya doğru savurdu ama isabet ettirmedi.Önce chakrasını emmeyi akıl etmişti böylece Suigetsu suya dönüşemicekti.Suigetsu yerde kisame'nin ayaklarını bırakmaya çalıştı ama bırakmaya bile gücü kalmamıştı.2. kılıç darbesini gördü ve derin bir çığlık attı.Kisame ayaklarını tutan 2 koluda koparmıştı."Seni yormak istemedim.Direk çektim ellerini"dedi gülerek.Suigetsu bir yandan bağırıyor bir yandan da Kisame'yi kalaylıyordu.Kisame en son sıkıldı ve "Gittiğin yerde zabuza'yı görürsen selam sölersin" dedi ve kılıcın topuz kısmını suigetsu'nun kafasına indirdi.1 kere indirmesine rağman Suigetsu'nun yüzü paramparça olmuş ağzı ve burnu birbirine girmişti.2. indirişinde suigetsu çoktan ölmesine rağmen Kisame devam etti.3 ,4 ve 5 derken kendini zor durdurdu.Bu sadist yanını seviyordu.Hemen daha fazla zaman kaybetmeyip itachi'nin yanına gitti.

Naruto, Sasuke ve Kisame rakiplerini öldürmüş itachi'nin yanına gelmişlerdi.İtachi bayağı kan kaybetmişti.Artık onu hastahaneye yetiştirsele bile çok geç olcaktı.Sasuke kendine kızıyordu Naruto gelip onu sakinleştirdi."Merak etme onu kurtarmanın bir yolunu bulacağız"dedi.Sasuke "nasıl ?"diye bağırdı.Naruto'nun hiçbir fikri yoktu.Kisame onları sakinleştirmeye çalıştı."Ben yardım edebilirim" dedi bir ses.Sasuke hemen sese doğru yöneldi ve orada Karin'i gördü.Karin İtachi'ye doğru gelip kolunu uzattı ve onun ısırmasını istedi.İtachi zorkukla ısırdı ve emmeye başladı.Emdikçe İtachi kendine geliyordu.Karin acı çeksede devam ediyordu.itachi emmeyi bırakıp gözlerini açtı.Sanki hiç yaralanmamış gibi ayağa kalktı ve yerde yatan tanınmaz haldeki 3 ceseti gördü."Kisame bunlarıda kendine benzettin"dedi ve hep birlikte gülmeye başladılar.İtachi'nin iyileşmesi herkesi sevince boğmuştu.Şimdi köye doğru yola koyulabilirlerdi.

Bu savaş onlar için daha başlangıçtı.Önlerinde daha ölümcül savaşlar olacığını biliyorlardı....

Suigetsu fanlar için özür dilerim.Smile Kisame'yi çok çabuk adapte ettiğimin farkındayım ama olsun:P
HOKAGE_NARUTO

HOKAGE_NARUTO

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: Geri: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 5:33 pm

yorum yok hiç ya:cry: yorumlarınızı bekliyom olumlu olumsuz ne olursa:bounce:
HOKAGE_NARUTO

HOKAGE_NARUTO

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: Geri: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 12:35 pm

PART 6: GÖREV BAŞLIYOR

Naruto arkasındaki 4 kişiyle beraber Konoha kapısına gelmişti.İzumo ve Kotetsu Naruto'nun arkasındakileri görünce hemen saldırıya geçmek için hazırlandılar fakat Naruto onları durdurdu.Hemen Hokage2ye haber vermelerini istedi ve durumun kritik olduğunu söledi.İzumo hemen ortadan kayboldu.Sasuke köyün kapısındayken birden burdan çıkışını hatırladı.Çok zaman geçmişti ama artık neyin doğru neyin yanış olduğunu biliyordu.Belkide Naruto orda onunla dövüşmeyi bırakmasa durum daha farklı olabilirdi ama iyiki de böle olmuştu.

İzumo Hokage'nin odasına girdiğinde Tsunade'ye Naruto2nun sölediklerini anlattı ve Tsunade biraz düşündükten sonra toplantının gizli olmasının daha iyi olacağını düşündü.Çünkü Donzou ve danışmanlar duyarsa bir pürüz çıkarabilirdi.İzumo'ya bazı şeyler söledi ve Naruto'nun yanına yolladı.Tsunade dışarı çıkmak için hazırlanmadan önce shizune'ye birşeyler söledi ve hemen yapmasını istedi.Daha sonra kapıyı açıp dışarı çıktı.Yürürken neler olabileceğini düşündü."Naruto inşallah doğru şeyler yapmıştır."diye geçirdi içinden.

İzumo Naruto'ya Tsunade'nin ona sölediklerini anlattı ve Naruto ilkten neden böle birşey istediğini anlamadı ama daha sonra bölesinin daha iyi olabileceğini anladı.Çünkü onunla birlikte hem akatsuki üyesi 2 kişi kaçak bir ninja ve Orochimaru'nun asistanlarından biri vardı.Tam bir suç topluluğu.İzumo'ya teşekkür edip hep birlikte yola koyuldular.

Naruto ve ekibi Tsunade'nin dediği yere gelidiler ve birkaç dakika sonrada Tsunade oradaydı."Naruto hemen bana olanları anlat." dedi hızlı bir şekilde Tsunade.Naruto başından geçen herşeyi sırasıyla anlattı.Baykuşun ona getirdiği nottan itachi'nin sasuke'ye gösterdiklerinden kabuto ve ekibinlen dövüşlerinden kisame'nin ve Karin'in onlara yardımına kadar herşeyi anlattı.Tsunade" İtachi ve Kisame büyük bir işe kalkıştığınız farkındasınızdır herhalde"dedi.İtachi hemen cevap verdi."Zamanın da ben köyüm için herşeyi göze aldım.Şimdi de almaya hazırım.Pain yakın zamanda köye saldıracak ve amacı tabiki Naruto'yu yakalamak.Öncelikle 8 kuyrukluyu yakalamayı düşünüyorlar.O yüzden önce onu biz bulmalıyız."dedi ve devam etti."Onu bulmamız ve ittifak yapmamız lazım.Eğer tek başına onlara karşı koyabileceğini düşünürse ayvayı yer.".Tsunade "Ben konoha'dan hiçbir ninjayı gönderemem çünkü bu savaş nedeni olabilir.Bence bu görevi Kisame yerine getirebilir.Daha sonra ne yapacağımıza karar veririz."İtachi Kisame'ye baktı ve Kisame'nin kafa salladığını gördü."Pekela Kisame sen bu işi hallet önce.İtachi ve Sasuke siz bu sürede buralarda olmayın ben sizinle irtibat kurarım.Karin'in de sizinle gelmesi doğru olur.Naruto benimle birlikte köye döner.Tamam mı?"diye sordu Tsunade.İtachi"Bu süre zarfınfa bende sasuke'ye biraz jutsu öğretebilirim."dedi ve herkes işinin başına koyuldu.

Kisame 8 kuyruklu'nun Kaya köyü ninjası olduğunu biliyordu ve oraya doğru yola koyuldu.Bu görev onun şimdiye kadar aldığı akatsuki görevlerinin yanında bir hiç kalacaktı...
HOKAGE_NARUTO

HOKAGE_NARUTO

YENİDEN BAŞLANGIÇ Empty
MesajKonu: Geri: YENİDEN BAŞLANGIÇ   YENİDEN BAŞLANGIÇ Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 1:45 pm

PART 7 : SAVAŞ

Kisame yola çıkalı 2 hafta olmuştu.8 kuyrukluyu bulup onu uyarmalıydı.Kisame köye geldiğinde onu nasıl bulacağını bilmiyordu.Gizli gizli ilerlerken 2 ninja'yı yanlız yakalayınca beklediği fırsat eline geçmişti.Hemen yanlarına gidip "8 kuyruklu nerde?" diye sordu.Ninjalar bu adamın bir kaçık olduğunu düşündüler ve"git işine be.Bela mı arıyorsun" diye terslediler.Kisame'nin kaybedecek vakti yoktu ve hemen kılcını çekip öndeki ninjanın bacaklarına doğru savurdu ve bir çığlık koptu.Ninja'nın bacağı kopmuştu.Düğer ninja bu adamın ciddi olduğunu anladı ve kaçıp yardım getirmek istedi ama arkasını döndüğünde Kisame'nin klonu onu çoktan sudan çembere almıştı bile artık 2 ninjada elindeydi."Şimdi sölemek için az vaktin var.Boğulmak üzere kalabilirsin"diyerek köpekbalığımsı gülüşünü attı.Yerde yatan ninja hala bağırıyordu.Diğer ninja başka çaresi kalmadığını anladı ve ona 8 kuyrukuluyu nerde bulabileceğini söledi.Kisame her ihtimale karşı ninjaların chakralarını alıp onları bayıltmıştı.İlk defa birini öldürmemişti.Kendisinin bayağı değiştiğini düşündü ve 8 kuyruğa doğru yola çıktı.

Kisame ada biçimindeki yere geldiğinde ortada tuhaf hareketler yapan ninjayı gördü.8 kuyruk galiba oydu.Kılıcını alıp her ihtimale karşı temkinli davranmaya gidecekti."Sen 8 kuyruklunun taşıyıcısı mısın?" diye sordu.Killerbee köpekbalığı suratlı adamı gördüğünde önce ona bir süre baktı ve "Bundan sanane.Sen kimsin bana bu soruları soruyorsun?yow !.." dedi.Kisame bu adamın tam bir çatlak olduğunu düşündü."Sen misin değilmisin söle?" diye bağırdı Kisame."Evet benim.Ne olacak?Hem ben rap yaparken benimle uğraşma.Git işine hadi!"diyerek etrafında bir tur döndü ve tuhaf hareket yapmaya devam etti.Kisame'nin sinirleri gitgide bozuluyordu."Kes şu lanet hareketleri!!" diyerek bapırdı Kisame.Killerbee "Sen benim sanatıma nasıl lanet dersin.Korkarım sana gününü göstermem gerekecek.köpek balığı suratlı herif"dedi ve 8 kılıcı çıkarıp havaya fırlattı ve her birini ayrı ayrı tuttu.Kisame de artık amacını unutmuş hemen harekete geçmişti.El mühürleri yapıp Killerbee'ye doğru bir su ejderhası yolladı.Killerbee bundan havaya zıplayarak kaçtı.Ardından oda harekete geçti ve Kisame'ye saldırdı.Çok hızlı bir şekilde kılıçları bir bir Kisame'ye sapladı ve son kılıcıyla Kisame'nin başını kesti.Kisame yere düştü ve hemen su şeklini alarak Killerbee'nin arkasına doğru geçmeye başladı.Killerbee rakibin bayağı güçlü olduğunu anladı ve 8 kuruğu çıkarmaya çalıştı.Ama nedense baloncuklar oluştuktan sonra kaybolmuşlardı.Kisame kılıcıyla beraber Killerbee'nin chakrasını emmişti.Killerbee kafasını sönüp baktığında etrafında çoktan sudan çember oluşmuştu.Kisame onu öldürmeyi düşündü ama görevini hatırladı ve çemberi kaldırdı ve konuşmaya başladı."Bak amacım seni öldürmek falan değil.Buraya sadece seni uyarmaya geldim.Yakında akatsuki adlı bir grup seni yakalmaya gelcek.Onlar seni yakalayıp içindeki canavarı çıkaracaklar ve sen öleceksin.Burdan kaçmalısın.Anladınmı?"Killerbee gülmeye başladı ve cevap verdi."Desene bayağı ünlüymüşüm.Rap yapmadan senbu-san kadar ünlü oldum.".Kisame" salak onlar için sen değil içindeki canavar önemli."dedi."Peki nereye kaçmalıyım adamım"diye sordu killerbee."Birincisi benimle gelebilirsin Hem daha güvende olursun hemde diğer kuyrukluyla beraber olman ii olur.ikincisi bana bir daha adamım deme!"diye cevap verdi kisame."Hımm.Düğer kuyruklu hee.Güzel olur bu.Seninle geliyorum adamım."diyerek gülmeye başladı Killerbee.Kisame başını tutarak içinden işimiz var bununla diye geçirdi.

Killerbee ve Kisame yola çıkmış ilerliyorlardı.Killerbee birden "dur!!"diye bağırdı.Kisame bir saldırı olacağını düşünüp hemen kılıcını çekti."Ne oldu?"diye sordu."Mola verelimde bir çişş yapim şuraya"dedi Killerbee.Kisame bu adamı öldürmeyi düşündü ama bunun bir yarar olmayacağını düşünüp Killerbee'nin çişini yapmasını bekledi.Beklerken birden Killerbee önünde belirip "hadi gidelim." dedi Kisame ne olduğunu anladı ve hemen kılıcını çekip önündeki killerbe'ye savurdu.Killerbee aldığı darbeyle bvirlikte ağaca toslayıp ağacı parçaladı."Seni piç kurusu" diye bağırdı ve puff diye bir ses çıktı.Karşısındaki Hisan'dan başkası değildi.Killerbee ağaç parçalanma sesini duyup hemen toparlandı ve Kisame'nin yanına gitti.Kisame'ye "burda neler oluyor?"diye sordu.Kisame "arkana bak diye bağırdı." Arkasındaki beyaz kuşu gördü ve niye arkana bak dediğini anlamadı.Kuş birden patladı.Ortalığı dumanlar kaplamıştı.Dumanların arasından Killerbee zıplayıp Kisame'nin yanına geldi."Lanet kuş tamda patlayacak benim testislerimi buldu." dedi ve bir küfür patlattı.Dumanlar dağılınca Kisame karşısındaki 4 kişi'yi gömüştü.Hidan,Kakuzu,Deidara ve Sasori'yi görünce hiçte şaşırmamıştı.Killerbee testislerini tutarken Kisame'ye
"Adamım sende benim kadar ünlüsün herhalde"dedi.Deidara elini açıp hamuru yoğurmaya başladı.Killerbee beyaz hamuru görünce hemen atıldı."Hey seni lanet adam Demek o kuşu sen sen patlattın.Az kalsın testislerim yok oluyordu.Kısır kalırsam eğer seni gebertirim"diye bağırmaya başladı ve bu arada 2 rap hareketiyle bunları süslemişti."Kes sesini ve şu salak hareketleri yapmayı kes!!"dedi Deidara.Killerbee'nin sigortalar atmış "sen sanattan anlamıyorsun adamım.Sana birinin bunu anlataması gerek diyerek kılıçlarını çekti."Killerbee artık çok ciddiydi.Deidara "Sanat benim işim"diyerek gülümsedi.

Kisame karşısındaki bu 4 güçlü akatsuki üyesini Killerbee'yle nasıl yenebileceğini bilmiyordu ama eğer ölürse peşinde birini getirmeden ölmek istemiyordu.Şüphesiz bu onun en zor dövüşü olacaktı...

YENİDEN BAŞLANGIÇ
1 sayfadaki 1 sayfası