Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Angel Sanctuary

+2
Orbayd
Narutokolik
6 posters
YazarMesaj
Narutokolik

Narutokolik

Kadın Mesaj Sayısı : 538
Geldiği mekan : Ankara merkez beni bilir herkess...
Meslek : Öğrenciyim abi
Hobileri : Resim çizerim fln..

Angel Sanctuary Empty
MesajKonu: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 7:45 pm

ANGEL SANCTUARY

(Tenshi Kinryouku)

Angel Sanctuary 1592

Türü: OVA
Bölüm Sayısı: 3
Kategori: Aksiyon,Ecchi,Fantezi,Romantik,Shoujo(ymuş sözde)
Yılı: 2000
Web Sitesi: http://www.centralparkmedia.com/angel

Tanıtım:

Yıl 1999. Setsuna her ne kadar normal bir insan gibi gözükse de aslında Alexiel isimli, yüksek bir meleğin ruhuna sahiptir. Alexiel'in reankarnasyonu olan Setsuna, ilk başlarda bu konuda hiç bir şeyin farkında değildir. Oysaki cennet ve cehennem arasındaki savaşın sonucunu ve dünyanın kaderini belirleyecek tek kişi Alexiel, daha doğrusu şu anki haliyle Setsuna'dır.

Setsuna, kendi öz kız kardeşine yani, Sara'ya deliler gibi aşıktır. Aynı şekilde Sara da, Setsuna'ya aşıktır; fakat ilk başlarda bunun tam olarak farkında değildir. Annesi, Sara'ya Setsuna'yı düşünmemesi için baskı yapmaya başlar ve Sara da bunların etkisinde kalarak abisine karşı olan sevgisinin aşk mı, yoksa sadece hayranlık mı olduğuna karar vermekte zorlanır. (kaynak:agt)

Resimler:(kaynak:mgt)

Angel Sanctuary 2a8672ae70339935cf7945bcx9Angel Sanctuary 3abaff2b50f3a4226952711sn3
Angel Sanctuary Eb3d59a4d10e1f96756618aiy0Angel Sanctuary Cf06a1af18e440dd9f8145dsx2

Bölüm Listesi
1.Encounter 30 dk
2.Awakening 30 dk
3.Regeneration 30 dk
Orbayd

Orbayd

Erkek Mesaj Sayısı : 318
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Bilgisayar

Angel Sanctuary Empty
MesajKonu: Geri: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 10:24 pm

Narutokolik demiş ki:
Setsuna, kendi öz kız kardeşine yani, Sara'ya deliler gibi aşıktır. Aynı şekilde Sara da, Setsuna'ya aşıktır; fakat ilk başlarda bunun tam olarak farkında değildir. Annesi, Sara'ya Setsuna'yı düşünmemesi için baskı yapmaya başlar ve Sara da bunların etkisinde kalarak abisine karşı olan sevgisinin aşk mı, yoksa sadece hayranlık mı olduğuna karar vermekte zorlanır. (kaynak:agt)

iiyi gidiyordu resimlerde melekli falan iyi güsel dedim su rayı okudum wtfomg oldum...
4sprz

4sprz

Erkek Mesaj Sayısı : 226
Geldiği mekan : eskisehir
Meslek : ogrenci
Hobileri : anime izlemek , içki içmek :)

Angel Sanctuary Empty
MesajKonu: Geri: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 8:12 pm

paylaşım için sağol..konusu hoşuma gitti boş bir zamanımda izleyebilirim
halis

halis

Erkek Mesaj Sayısı : 453
Geldiği mekan : senju clanından
Meslek : öğrenci
Hobileri : gitar çalmak.kaykay , müzik dinlemek, basketbol grafiti

Angel Sanctuary Empty
MesajKonu: Geri: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 9:16 pm

nerden izleyebiliriz
Cartoonist

Cartoonist

Kadın Mesaj Sayısı : 152
Geldiği mekan : Ichiraku Ramen Bar ^^
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Çizim, Sinema, Kitap ...

Angel Sanctuary Empty
MesajKonu: Geri: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 11:51 am

halis demiş ki:
nerden izleyebiliriz

ben indirmiştim bi ara ama nerde acaba cd ler ?? Laughing youtube da vardır eminim !!
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Geldiği mekan : Akatsuki..
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

Angel Sanctuary Empty
MesajKonu: Geri: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 12:02 pm

youtubeden anime izlenmez yav o kadarda degil indirip izleyin o kadar üşenmeyin 4 bölüm mü 3 bölüm mü neymiş anime zaten
animeye gelince elfen lieddeki kuzen aşkına eh dedik,onegai twinsdeki 2 kızın ikizleri olan erkege aşık olmasına(ikisinden biri ile erkek ikiz ama hangisi onunla ikiz bilmiyorlar ikiside aşık oldugundan dna testite yapmak istemiyorlar garip bir konu lol! ) hadi oda belli degil gibisinden daha iyi olabilirdi ama böyle oldu dedikte artık öz abi kız kardeş aşkıda fazlaya kaçıyor bence,yakında ana ogul falan yapcaklar fanteziye döndü iyice
4sprz

4sprz

Erkek Mesaj Sayısı : 226
Geldiği mekan : eskisehir
Meslek : ogrenci
Hobileri : anime izlemek , içki içmek :)

Angel Sanctuary Empty
MesajKonu: Geri: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 12:36 pm

-DeidarA- demiş ki:
youtubeden anime izlenmez yav o kadarda degil indirip izleyin o kadar üşenmeyin 4 bölüm mü 3 bölüm mü neymiş anime zaten
animeye gelince elfen lieddeki kuzen aşkına eh dedik,onegai twinsdeki 2 kızın ikizleri olan erkege aşık olmasına(ikisinden biri ile erkek ikiz ama hangisi onunla ikiz bilmiyorlar ikiside aşık oldugundan dna testite yapmak istemiyorlar garip bir konu lol! ) hadi oda belli degil gibisinden daha iyi olabilirdi ama böyle oldu dedikte artık öz abi kız kardeş aşkıda fazlaya kaçıyor bence,yakında ana ogul falan yapcaklar fanteziye döndü iyice
ben Slum Dunk serisini Youtube'den indirip izlemiştim :D :D Ki Slum Dunk'ta zaten beni anime dünyasına adım attıran anime olumştur , acemilik işte :D
O zamanlar youtube'da kapalı değildi..Onun için demem o ki izleniyo walla :D
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Geldiği mekan : Akatsuki..
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

Angel Sanctuary Empty
MesajKonu: Geri: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 5:48 pm

izlenmez derken izlenir tabi izleyen vardırda,hele kotasızsan youtube ile hiç ugraşılmaz
bir gece pcyi açık bırak tüm seriyi indirmiş olursun o gece zaten sabahada izle izleyebildigin kadar kaliteli full ekran video lol!
Narutokolik

Narutokolik

Kadın Mesaj Sayısı : 538
Geldiği mekan : Ankara merkez beni bilir herkess...
Meslek : Öğrenciyim abi
Hobileri : Resim çizerim fln..

Angel Sanctuary Empty
MesajKonu: Geri: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 6:09 pm

yha öf niye herkez bu kadar sorun etti şu kardeş aşkını
onun yerine macerasına bakın XD hiçte o kadar ileri götürülecek bişi yok Exclamation lol! kaori yukini mangaları hep böyledir
Spoiler:

nerden izleyebiliriz konusuna gelince ben bi fansub sitesinden türkçe indirmiştim Laughing hem zaten bu 3 bölümcüklük bi ova asıl heycanlı kısmı mangadan devam ediyo.ben bizzat gerisini çok merak ettim ama her zaman olduğu gibi rezil ingilizcemle hiç bişey anlamadım
editliyorum:pek bişey anlamadım

Angel Sanctuary
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Angel of Darkness
» Morbid Angel