Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun

5 posters
YazarMesaj
Equelan

Equelan

Erkek Mesaj Sayısı : 108
Geldiği mekan : h
Meslek : f
Hobileri : a

naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Empty
MesajKonu: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 4:02 pm

1. http://theninja-rpg.com
açıklama çooook uzun sürebilecek bi oyun hani chuunin- jouunin olmak bi şey değilde jounin olsan bile charının jutsularını geliştirmen gerekiyo defansını falan da baya geliştircen yoksa diğer şehirlerden yağmacılar şehre saldırıyolar ve seni kesiyolar paranı çalıyolar vs
2. http://www.animecubed.com/billy/
bu biraz daha çocuksu bişey multiplayerlık açısından vasat bi oyun ama eğlenceli görevleri falan var
farao cheers
kabuto

kabuto

Erkek Mesaj Sayısı : 34
Geldiği mekan : melodi şehiri
Meslek : princess duskı esir etmek
Hobileri : ben ben ben

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 10:54 pm

saol bende dıkılmıştım ama ben emulatör oynuyorum
halis

halis

Erkek Mesaj Sayısı : 453
Geldiği mekan : senju clanından
Meslek : öğrenci
Hobileri : gitar çalmak.kaykay , müzik dinlemek, basketbol grafiti

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 9:17 pm

1. söylediğin oyunu şu anda oynuyorum ama diğer kişilerle nasıl maç yapçam şu anda sadece soygun yapıyorum cheers
Equelan

Equelan

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 5:50 am

halis demiş ki:
1. söylediğin oyunu şu anda oynuyorum ama diğer kişilerle nasıl maç yapçam şu anda sadece soygun yapıyorum cheers
diğerleriyle kapışmak için en az chuunin olmalısın ondan sonra harştadan onların olduğu köye gidip gözüne kestirdiğine dalabilirsin
halis

halis

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 12:09 pm

bide nasıl lwl atlıcan nasıl taijutsu genjutsu skıllerini yapcan ben şu anda ninjutsu skıllerini açabildim
Equelan

Equelan

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 5:52 pm

halis demiş ki:
bide nasıl lwl atlıcan nasıl taijutsu genjutsu skıllerini yapcan ben şu anda ninjutsu skıllerini açabildim
oyuna ilk önce akademi öğrencisi olarak başlıyosun ve akadamiye gidip ninjutsu taijutsu genjutsu ve weapon seçeneklerinden kendine uyanı seçip kafana göre ofence veya defence çalışarak exp alıyosun profilinde yazar zaten lvl atlamak için kaç ekp gerektiği harcadığın her 10 chakraya 100 exp geliyo işte çalışarak exp topuyosun eğer 10 lvl li doldurursan genin seçme sınavına giriyosun sınavı geçip genin olabilmen için kagebunşin, replacement ve transform tekniklerini 5. seviyeye kadar geliştirman gerekiyo bide inteligentini 20 yapman lazım tüm bunları yaparken para lazım oluyo onuda suç işleyerek yada ayak işleri yaparak temin edebilirsin nasıl biri olcağın sana kalmış hepsini yapınca genin oluyosun çalışabileceğin yeni jutsular açılıyo genjutsu fantom soldiers taijutsu gibi kendine özelleşeçeğin bi alan seçip o alanda kastırıyosun genin olunca kendi avaratarını da yükleyebiliyosun geninliğe geçtikten sonra gerisini sen çözersin zaten
halis

halis

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 6:01 pm

Equelan demiş ki:
halis demiş ki:
oyuna ilk önce akademi öğrencisi olarak başlıyosun ve akadamiye gidip ninjutsu taijutsu genjutsu ve weapon seçeneklerinden kendine uyanı seçip kafana göre ofence veya defence çalışarak exp alıyosun profilinde yazar zaten lvl atlamak için kaç ekp gerektiği harcadığın her 10 chakraya 100 exp geliyo işte çalışarak exp topuyosun eğer 10 lvl li doldurursan genin seçme sınavına giriyosun sınavı geçip genin olabilmen için kagebunşin, replacement ve transform tekniklerini 5. seviyeye kadar geliştirman gerekiyo bide inteligentini 20 yapman lazım tüm bunları yaparken para lazım oluyo onuda suç işleyerek yada ayak işleri yaparak temin edebilirsin nasıl biri olcağın sana kalmış hepsini yapınca genin oluyosun çalışabileceğin yeni jutsular açılıyo genjutsu fantom soldiers taijutsu gibi kendine özelleşeçeğin bi alan seçip o alanda kastırıyosun genin olunca kendi avaratarını da yükleyebiliyosun geninliğe geçtikten sonra gerisini sen çözersin zaten
bişi daha söylicem

Experience: 2250
Exp needed: 0
benim exp böle ama hala 2.lwl e geçemedim
prince_vegeta

prince_vegeta

Erkek Mesaj Sayısı : 269
Geldiği mekan : izmir
Hobileri : ps2,psp,pc,gitar.wii

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 10:41 pm

yhaaa bunda nasıl gennin olcaz bi help
halis

halis

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 6:55 pm

oyunun ismini verdin bi açıklama falan yok bi ilgilenirsen memnun olurum
Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

Erkek Mesaj Sayısı : 144
Geldiği mekan : Naruto Rpg
Meslek : Jounin
Hobileri : Rp Yapmak

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 3:20 pm

1)Kabuto imzanı küçült sayfa düzeni yerle bir şuanda xD
2) İsterseniz theninja-rpg ile ilgili bir konu açabilirim herşeyin açıklandığı (bizzat tecrübelerimden kaynaklı xD) ama bunu Equelan'ın açması daha doğru olur sanırım
http://naruto-rp.tr.gg
Equelan

Equelan

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 10:48 am

oyun sitesini biraz kurcalayarak oyunu çözebileceğinize inanıyorum. o kadar da zor değil
halis lvl atlamk için sayfanın üstünde ortada claim your level yazısına tıklaman yeterli heheh
halis

halis

MesajKonu: Geri: naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun   naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 8:00 pm

ok çok yardımcı oldun şimdi 4 lwl im cheers

naruyo arena oynamaktan sıkıldın mı? işte değşik 2 oyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-