Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

The King Of Fighters Another Day

+2
sasusakusai
Gothiclowe
6 posters
YazarMesaj
Gothiclowe

Gothiclowe

Erkek Mesaj Sayısı : 375
Geldiği mekan : Deep Dark Ocean
Meslek : no comment
Hobileri : Anime

The King Of Fighters Another Day Empty
MesajKonu: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 6:04 pm

Her biri 5 er dakikadan 4 bölümden oluşan seri. Snk yapımı ve oldukça güzel. Çok çabuk bitmesi kötü tarafı ama çizimleri ve konu sürükleyici. Her bir bölüm 2 party arasında veya 2 kişi arasında geçiyor. 3-4 dakika civarında senaryo 1 dakikası dövüş. Keşke uzun 2 şer saatlik ovaları olsaydı.Kesinlikle eğlenceli ve sıkmıyor. Daha çok bölüm istiyor insan. Konuda Kyo'yu klonlamak isteyen Ash, kasabayı alevler içinde bırakıyor. En sonunda Iori Kyoya laf atıyor klasik. KOF hayranlarının kaçırmaması lazım. ^^

The King Of Fighters Another Day Kofa1
The King Of Fighters Another Day The%20King%20of%20Fighters%20-%20Another%20Day
The King Of Fighters Another Day KingofFighters-AnotherDay5
The King Of Fighters Another Day 45437645zf2
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 7:34 pm

seni seviyoruuummmmmmmmmmmmmmmmm Razz
deli bir KOFçuyumudur pirat
mükemmel anime ama oyunun hikayesinden haberi olamyan ve oynamayan biri bence pek birşey anlamaz ayrıca çok kısa
ama saygılar cheers cheers
Gothiclowe

Gothiclowe

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 6:29 pm

ewt katılıyorum. oynu oynamayan birisi anlamaz ve bu ne der ki ben kof 95 ten beri (ateri salonlarında büyüdüm birazda haha ) oynuyorum, salya sümük download edip izledim yani ^^ zaten favori adamlarım; Kyo,Iori,Ralp,Takuma ^^ (kyo süper 2 düz adu yumruk ^^, ters düz adu yumruk)(Iori ters düz adu yumruk,2 düz adu yumruk,bide tekmeli vardı hatırlamıyorum şuan)(ralp 2 düz adu,düz ters adu yumruk,ters düz adu tekme)(takuma ileri geri aşağı ileri yumruk, ters düz adu yumruk) (heueh ne saydırdım ya looool ) lol!
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 6:33 pm

İlk resimdeki arkadaş serinin en çılgını galiba oyunlardan biliyorum da...
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 7:40 pm

aslında bastan bu kof serisini anime yapsalar cok iyi para kazanırlar he, another day serisi baya güzel ama cabuk bitti ya Crying or Very sad ben kyo ile iori arasındaki dusmalıgı tam cozemedim benim bildigim kadarıyla ''Üç tane klan war bunlar kusanagi,yasanagi,kagura zamanında bu 3 klanın koyleri orochi tarafından işgal edilmiş işte adam her turlu yiyecek içeçegi içiomus butun kadınlara sahipmiş vb. bu 3 klanda güçlerini birleştirip orochiye saldırmıs yasanagiler tutmuş kusanagileri alev kılıcı ile kesmiş ve kaguralar hapsetmiş bir sure sonra yasanagiler daha fasla guc istemiş ve bunun için orochinin muhrunu acmaya karar vermişler fakat kusanagiler yetişmiş ve yasanagiyi bi hapishaneye atmıslar hapishane de orochi ortaya cıkmıs(nası cıktıgını bende bilmiyorum) ve yasanagiye daha fazla güç istiyor musun? diye sormus. yasanagiler de dogal olarak evet demiş fakat orochi yasanagilere güç vermesine karsılık onlara lanetlemiş bundan sonra adınız yagami olacak ve her 30 yasına gelen yagami(iori de galiba 27 yaslarında falan ben de tam olarak bilmiyorum) lanetimden dolayı ölecek ve her ne olursa kusanagileri öldüreceksiniz''biraz uzun oldu ama Laughing internette en fasla bu kadarını arastırabildim dogrumudur Question yoksa eksik bişi mi war Question
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 8:41 pm

Türkçe sublanmış bulamıyorum yav scratch link verebilecek???
sasusakusai

sasusakusai

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 8:50 pm

warya kof serisini adam gibi anime yapsalar şöyle 100 küsur bölümlük öyle güzel hikayeleri varki her karakteriin
offfff of Ralf(başka bir aşkım XD ) Mai Joe Yuri benim favorilerim aslında çoğu karakteri çok severim,iori oyunun en popüler karakteridir
ash e de ayrı bir sempati besliyorum billy de çok karizmadır ^^
Terry mükemmel elemandır mary vanessa athena K kula.....

iorinin kusanagi klanına düşman olma sebebi orochi çıktığı sırada kusanagi ve yasakani klanları beraber savaşarak orochiyi yata aynasına hapsederler(bu aynanın taşıyıcısı chizurudur şu anda ve ash ondan aynayı almayı başarmıştır -of manyak anime olurdu büüüühü) neyse fakat köy halki kusanagileri kral ilan eder ve yasakaniler 2. planda kalır(uchihaları hatırlattı bana lol! )yasakaniler bu duruma çok kıllanır ve orochiyle gizli anlaşma yaparlar -gerisini biliyorsunuz
ha bir de soyadları lanetli anlamına gelen yagami olur alevleri de mora dönüşür
KOF 4EVA Twisted Evil

youtube de türkçe sub versiyonu vardı kaldırılmadıysa başka bilmiyorum
Gothiclowe

Gothiclowe

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 9:54 pm

animesi çıkmıyor çünkü SNK 3-4 yıl önce yada braz daha önce battı ^^ Capcom Snk yı aldı. Zaten o süre zarfından sonra çıkan Kof'lar eskilerinin yerini tutamıyor. (capcom snk çalışanlarını gönderdi ve kendi programcılarına yaptırdı)Dikkat ederseniz daha sonra çıkan kof(99 yada 2000 den sonra)ve SNK nınn diğer dövüş oyunları Street fighter veya bunun türevleri gibi oldu.Nasıl sanıyorsunuz SNK vs CAPCOM oldu falan??? lol! ve Samurai Shadown desen öyle. Capcomda boş buldu alanı bir ton Snk vs Capcom 1-2- ex bilmemne X-men bilmemne şu bilmemne bu bilmemne 100 tane oyun sürdüler piyasaya ^^

Ama capcom un biraz kafası çalışsa sadece KOF serisini iyi bir anime şirketine satabillirdi. SNK bunu zamanında samurai shadown la denedi ama yapılan anime cidden çok kötüydü ve taa ninja scroll, ninja resurrection ve samurai shadown gibi birbirlerine bağlamalarına rağmen Samurai shadown çok kötüydü. ve evet şunu da belirteyim burdaki hemen hemen herkes muhtemelen NINJA SCROLL u izlemiştir. ve evet burdaki ana karakter Jubei, bizim Samurai Shadown daki Jubei!!! yagyu clanına geçişini ve ninjalıktan samurailığa geçişini ise Ninja resurrectionda anlatılıyor. Herneyse sonuçta SNK iyi bir deneme yaptıydı anime konusunda ama yinede yapan şirket çok kötü, uğraşmadan yapmıştı. Şimdi Capcom verse bi şirkete çizseler falan yapsalar keşke ^^ 50 episode luk sıkmayan seri güzel bir anime **
sasusakusai

sasusakusai

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 10:08 pm

yanılıyorsun capcom almadı playmore die salak bi şirket aldı neogeo mu ne bir sürü saçma sapan zımbırtı şirketler capcom alsa yine yi en azında artworkerları fena değil udon crew falan...
ha ayrıca KOFun eski çizeri shinkiro uyuz adam capcoma sattı kendini

katılıyorum kesinlikle eski ruhu yok
ama KOF XI yine de en iyisi çok güzel bi oyun o da ama nerde KOFun eski rock müzikleri şimdi hikayeyi ash tales la düzeltmeye çalışıyorlar aslında güzel oldu de olmuştu KOF XII la batırdılar of o çizimlerin felaketini gördün mü
ninja scroolu izledim çok iyi ib animeydi jubei bilgisi için sağol
bu arada SS de asra shiki v basura(ada aldanmayın XD) hayatımda gördüğüm en iyi dizaynlardan
SNK nın en büyük eksiği reklamdı eğer biraz daha önem verilseydi KOF bence efsane bile olurdu......
Gothiclowe

Gothiclowe

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 10:18 pm

kof zaten efsane be xD lol!

bu sırada hayır eminim Capcom aldı. hatta bakarsan görürsün muhtemelen Capcom sitesinde. taa 99 yada 2000 civarlarıydı biz çok küfrettiydik arkadaşla. Hatta sürekli yanımda taşıdığım birşeyimi kaybetmiş gibi olmuştum haberi görünce. Aynı zamanda level dergisi falanda yazdıydı. zaten 2-3 sene ara verildi kof serisine bu yüzden. Hemen arkadan gelen kof cidden ölümcül kötüydü tipik bir Capcom oyunu olmuştu. Benim favorim sanırım hala Kof'97. Çok iyiydi ya..aralıksız süper çekebiliyordun canın azalınca. Dhaa o zaman gelmişti birçok yeni karakter. Chris mi neydi morlu son adam oluyordu.

reklam konusuna gelince bence gayet iyi reklam verdiler. Düşünsene yapan japonya, biz 10 sene önce türkiyede oynuyorduk. Bu reklamsız olmaz sanıyorum lol! snk neden battı bende emin değilim. Karı Kız Kumar combosu mu acaba lol!
sasusakusai

sasusakusai

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 10:25 pm

ahahhah karı kız kumar
KOF tabiki efsane lafı mı oluur sf neymiş alem
yok ya capcom alsa haberim olurdu hala KOFu takip ediyorum deli gibi
97 mükemmeldi four heavenly kings cheers
snk battı haberini duyunca ağlamıştım ben yaw
Gothiclowe

Gothiclowe

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 10:34 pm

ya şey olucak ama bu olay 7-8 sene önce falan oluyor. O zaman kof oynuyormuydun? 10-11 yaşa falan denk geliyorda ^^ yani nasıl haberin olucaktı ^^ Embarassed
sasusakusai

sasusakusai

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 10:37 pm

ben aslında 2000 den beri oynuyorum 10 yaşındaydım
eski bir dergide görmüştüm
-umutsuz vaka olayı :D -
neyse devam ediyor buna da şükür
Gothiclowe

Gothiclowe

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 10:40 pm

haha evet katılıyorum. Devam etmeli ama ^^
_Angel_of_death_

_Angel_of_death_

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : ...
Hobileri : Müzik,sinema,anime vs....

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 4:47 pm

Kof serisinin en iyisi 98 dir Wink Bence 98 den sonraki ler tadını kaçırmıştır.

Ve en iyi ,en cool char iOri Yagami...
The King Of Fighters Another Day Iori6w1lp3
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 4:53 pm

Bi link verebilecek insan evladı???
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 5:23 pm

ben sadece ilk bolumunu türkçe bulabildim ama alıntı olur mu acep? Question
Gothiclowe

Gothiclowe

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 6:05 pm

NejiTR

NejiTR

Erkek Mesaj Sayısı : 18
Geldiği mekan : Belirsiz
Hobileri : Anime-Manga

MesajKonu: Geri: The King Of Fighters Another Day   The King Of Fighters Another Day Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:47 pm

Kof ölümsüz bir seridir bence hala yeni oyununu beklerim Yogami'yle bi combo yapmak için bir arkadaşımızın dediği 98'den sonra bozdu aslında bozmadı 98'den sonra 2 yada 3 oyun çıktı zaten biri mükemmeldi 2006'yı oyundan bile saymıyorum 3 boyutlu yapmışlardı.

The King Of Fighters Another Day
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orjinal The King Of Fighters Serisi [94-2003]
» Foo Fighters
» Shaman King
» Shaman King Manga
» Shaman King(DOWNLOAD)