Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Anime ürünleri almak için ^^

2 posters
YazarMesaj
tiara

Kadın Mesaj Sayısı : 5
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğr

Anime ürünleri almak için ^^ Empty
MesajKonu: Anime ürünleri almak için ^^   Anime ürünleri almak için ^^ Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 9:15 pm

Merhaba arkadaşlar ^^
Ben ve 2 arkadaşım yurtdışından bi' şeyler sipariş ediyoruz. Naruto-Death Note-Bleach-Full Metal animeleri ve WoW-Hello Kitty-X-Men'le ilgili eşyalar var içerisinde sipariş ettiğimiz sitenin. Havale ve kargo parası ekstra geliyor, o yüzden ne kadar çok kişi olursak fiyatı inecek. Ama yanlış bilmiyorsam, 300ytl'yi aşınca fiyat gümrükten geçmiyor(ticarete giriyor ekstra para istiyorlar falan). 45dolara yakın bi boşluğumuz var şu anda. Yani bir veya iki kişi katılmak isterseniz, PM atın bana. Ama yarın veya sonraki gün listeyi yollayacağımdan, düşüniyim bi diye şaapmayın xD

(Sitede baya ürün var. Çantalar, cüzdanlar, kolyeyeler, naruto slipperları headbandleri falan. Ne ararsanız aklınıza gelebilcek bir sürü şey xD)
tiara

MesajKonu: Geri: Anime ürünleri almak için ^^   Anime ürünleri almak için ^^ Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 6:06 pm

TuRKuS.MuTaNTuS
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 345

MesajKonu: Geri: Anime ürünleri almak için ^^   Anime ürünleri almak için ^^ Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 7:02 pm

ben takı tasarımcısıyım Malzemenin parasını ödeyin ben yapip yollim size istediğiniz tarzda yurt dışıylada ugrasmanıza gerek yok :D
tiara

MesajKonu: Geri: Anime ürünleri almak için ^^   Anime ürünleri almak için ^^ Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 7:38 pm

Cüzdan ve defter alcam ben ^^

Anime ürünleri almak için ^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-