Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Berserk(Anime-Manga)

3 posters
YazarMesaj
tarasbulba

tarasbulba

Erkek Mesaj Sayısı : 65
Geldiği mekan : lüleburgaz
Meslek : gıda müh.
Hobileri : belli bir hobim yok

Berserk(Anime-Manga) Empty
MesajKonu: Berserk(Anime-Manga)   Berserk(Anime-Manga) Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 11:04 pm

Berserk(Anime-Manga) Berserk_001

Kentaro Miura tarafından çizilen karanlık bir fantezi manga serisidir.30 milyonun üzerinde satış elde eden Berserk şimdiye kadarki en başarılı seinen manga serisidir. Berserk 'in zaman ve mekanı, ortaçağ Avrupa'sından esinlenilerek oluşturulmuştur. Hikaye, öksüz, paralı asker Guts'ın hayatı ve Şahinin Grubu adlı paralı asker grubunun lideri Griffith ile olan ilişkisi etrafında döner. Hem animede hem de mangada dikkate değer bir şiddet söz konusudur. Japonların Barbar Conanı diyebiliriz. Özellikle mangası aşırı derecede şidet içerirki ben hiç bir mangada bu kadar şiddet içerenini görmedim. Animesi 25 bölümdür ve devam edilmemiştir. Şiddetin her türlüsünü mangada vardır. Yamyamlıktan tutunda ensest ilişkiye kadar. İşte size bir manganın ne kadar vahşet içerdiğinin kanıtı. Bu tarz sahnelerden Bersekte bolcada mevcut.
Berserk(Anime-Manga) Berserkv20c09p173copy1xx
4sprz

4sprz

Erkek Mesaj Sayısı : 226
Geldiği mekan : eskisehir
Meslek : ogrenci
Hobileri : anime izlemek , içki içmek :)

MesajKonu: Geri: Berserk(Anime-Manga)   Berserk(Anime-Manga) Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 12:20 pm

hep merak ettiğim bir seri.Animesini bir ara inşallah canım isterde okurum ama manga okumayı pek sevmediğimden mangasını okumayı pek istemiyorum açıkçası
saol paylaşım için
tarasbulba

tarasbulba

Erkek Mesaj Sayısı : 65
Geldiği mekan : lüleburgaz
Meslek : gıda müh.
Hobileri : belli bir hobim yok

MesajKonu: Geri: Berserk(Anime-Manga)   Berserk(Anime-Manga) Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 4:13 pm

Animesi 25 bölüm ve malasef bitiyor ama mangada animenin bittiği yerden devam ediyor.
Gothiclowe

Gothiclowe

Erkek Mesaj Sayısı : 375
Geldiği mekan : Deep Dark Ocean
Meslek : no comment
Hobileri : Anime

MesajKonu: Geri: Berserk(Anime-Manga)   Berserk(Anime-Manga) Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 5:45 pm

en sevdiğim 3 anime içinde olan bir anime. Yıllar önce izlemiştim ve toplam 3-4 defa izledim komple seriyi. Guts! Grifis, Chaska.. Dehşet bir seriydi kesinlikle. Sonlara doğru adamı iyice içine doğru çekiyor ve sonunda afallıyorsun. Bitmemeli bitmez diyorsun ama ne yazıkki bitiyor. Herkesin izlemesi gereken bir anime kesinlikle..

Berserk(Anime-Manga)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto Anime 61- 62- 63
» romantik anime
» Anime Tavsiyesi/2/