Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bişi sorcam

3 posters
YazarMesaj
İtach!

İtach!

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Geldiği mekan : Uchiha Clan
Meslek : Akatsuki Member
Hobileri : Use Sharingan Eyes

Bişi sorcam Empty
MesajKonu: Bişi sorcam   Bişi sorcam Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 6:14 am

Ya arkadaşlar meraba benim adım Tutku. Ama bişi sormak istiyorum. Ben bu sizin bahsettiğiniz oyun nerden ve nasıl oynayacağım biraz bilgi verirseniz çok sevinirim ben daha yeniyim fan site vb. ama bölümleri kaçırmadan izliyorum birazda böyle oyunundan filan takılıyım istedim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden herkese teşekkürler...

Bide ben aşırı derecede İtachi hastasıyım... Erkek arkadaşım bile kıskanıyo valla Smile itachihasnopenis
yondaime94

yondaime94

Erkek Mesaj Sayısı : 283
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : müzik,pc oyunları,naruto'yu seyretmek

Bişi sorcam Empty
MesajKonu: Geri: Bişi sorcam   Bişi sorcam Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 10:20 am

http://www.naruto-arena.com/ bu siteye üye ol ondan sonra start playing e bas oyuna başla göreveleri yap ninja missions dan sonra level atla falan filan
İtach!

İtach!

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Geldiği mekan : Uchiha Clan
Meslek : Akatsuki Member
Hobileri : Use Sharingan Eyes

Bişi sorcam Empty
MesajKonu: Geri: Bişi sorcam   Bişi sorcam Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 7:55 pm

cok saol ...
ugur_tatli

ugur_tatli

Erkek Mesaj Sayısı : 531
Geldiği mekan : yalova
Meslek : lise öğrencisiyim
Hobileri : sharingan vb gözler yapma :D

Bişi sorcam Empty
MesajKonu: Geri: Bişi sorcam   Bişi sorcam Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 8:51 pm

bu sitede ve bizim ayrı naruto arena formunda (http://naruto-arena.eniyiforum.net/) bende dahil olmak üzere naruto arena hakkında iyi bilgiye sahip kişiler var merak ettiğin bir konu olursa sorabilirsin

Bişi sorcam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resimlerim