Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

the search for kidoumaru

2 posters
YazarMesaj
tivar28

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Geldiği mekan : konoha
Meslek : ögrenci
Hobileri : 3d max

the search for kidoumaru Empty
MesajKonu: the search for kidoumaru   the search for kidoumaru Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 2:02 pm

bütün takımla ilgili her yere baktım ama sonunda konu açma geregi duydum dünden beri ugraşıyorum 4. takımda takılıyorum 4/3 yapıyorum şu 4 elamanın görevleri için takım solermisiniz yanlız bende sadece naruto s açık nasıl yapabilirim
tivar28

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Geldiği mekan : konoha
Meslek : ögrenci
Hobileri : 3d max

MesajKonu: Geri: the search for kidoumaru   the search for kidoumaru Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 2:18 pm

bide flood gibi olucak ama şu an chuunin im acaba resetleyip genin olarak yapsam daha rahat olurmu kafayı yemek üzereyim
HiNaTa54

Kadın Mesaj Sayısı : 9
Geldiği mekan : Sakarya
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Bilgisayar

MesajKonu: Geri: the search for kidoumaru   the search for kidoumaru Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 10:45 am

Ben bu görevi Naruto(S)-Sakura-Neji takımıyla açmıştım ve çok rahat açtım.Bir
dene istersen ben bu görevde Naruto(S) yi açtıktan sonra zorlanmamıştım.Savaş başladığında Naruton Mass Shadow Clones ı gelirse hemen yap.Sakuranın Inner Sakura'sını mutlaka yapmalısın çünkü KO Punch 30 Damageye çıkıyor.Nejinin Eight Thigram Sixty-Four Palms skilini mutlaka kullan adam 40 damage yer.Inner Sakura açıkken KO Punch ve Eight Thigram Sixty-Four Palms skili birlikte gelirse ikisini birlikte kullan ve rakibin 70 damage yesin.Bunu Narutonun Rasenganı ve KO Punch şeklindede kullanabilirsin.Bu görevi yapmaya çalışmıyordum ben aslında başka bir görebi yapmaya çalışırken bu görevi de farkında olmadan yapmıştım :D

the search for kidoumaru
1 sayfadaki 1 sayfası