Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yardım

4 posters
YazarMesaj
itachiii

itachiii

Erkek Mesaj Sayısı : 98
Geldiği mekan : izmir
Meslek : meslek yok idare ediver
Hobileri : bilgisayar

yardım Empty
MesajKonu: yardım   yardım Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 9:35 pm

beyler biri bana tüm animelerin tüm bölümlerinin olduğu bi site söyleyebilir mi acaba bi kere öyle bi site bulmuştum ama melesef sitenin adını unuttum böyle bi site bilen varsa söyleyebilir mi lütfen
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Geldiği mekan : Akatsuki..
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

yardım Empty
MesajKonu: Geri: yardım   yardım Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 12:10 am

www.animea.net sitesinde birçok anime var
Gothiclowe

Gothiclowe

Erkek Mesaj Sayısı : 375
Geldiği mekan : Deep Dark Ocean
Meslek : no comment
Hobileri : Anime

yardım Empty
MesajKonu: Geri: yardım   yardım Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 12:17 am

animea net iyiyidr ama rapid veya benzeri sitelerden download yaparsın ve geneli düşük kalite mp4 dür.

www.bleachexile.com da ise daha düzgün versiyonlarını linkler kırılmadıysa indirebilirsin.

veya benim gibi www.torrentz.com dan torrenti indirip tracker yükliyerek komple sezon şeklinde de indirebilirsin. Anime tazeyse yani bölümler yeni çıkıyorsa, akşam üstüne yada en geç ertesi gün torrente düşer zaten. Sorun olmaz yani, bu şekildede indirebilirsin..

bunun için utorrent diye bir prgramı indirip, portunu ayarlaman gerekiyor.
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Geldiği mekan : Akatsuki..
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

yardım Empty
MesajKonu: Geri: yardım   yardım Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 12:40 am

Gothiclowe demiş ki:
animea net iyiyidr ama rapid veya benzeri sitelerden download yaparsın ve geneli düşük kalite mp4 dür.

www.bleachexile.com da ise daha düzgün versiyonlarını linkler kırılmadıysa indirebilirsin.

veya benim gibi www.torrentz.com dan torrenti indirip tracker yükliyerek komple sezon şeklinde de indirebilirsin. Anime tazeyse yani bölümler yeni çıkıyorsa, akşam üstüne yada en geç ertesi gün torrente düşer zaten. Sorun olmaz yani, bu şekildede indirebilirsin..

bunun için utorrent diye bir prgramı indirip, portunu ayarlaman gerekiyor.
bunlarda dogru mesela gif yaparken mp4 kalitesi yetmiyor yada yeni çıkan animeleri takip ederken animeaya falan düşmesini beklersen 2 hafta beklersin bi bölüm için,ben torrent kullanıyorum artık daha kolay geliyor ama sana torrent falan lazım olacagını sanmıyorum o yüzden animea yeterlidir yazmıştım ama bleachexile sitesi güzelmiş bunu bende kullabilirim
4sprz

4sprz

Erkek Mesaj Sayısı : 226
Geldiği mekan : eskisehir
Meslek : ogrenci
Hobileri : anime izlemek , içki içmek :)

yardım Empty
MesajKonu: Geri: yardım   yardım Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 1:56 am

www.warez-bb.org Sitesine de bir göz at derim sana..Tabi bu site yukarıda arkadaşların verdiği linktekiler kadar içeriğe sahip olmasada benim gibi torrent kullanmayı beceremeyen rapid kullanıcılarına kaliteli paylaşımlar yapan bir site..Birçokta anime mevcut .Bunun dışında program vs diğer her konudada yardımcı olabilecek bir sitedir.

yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-