Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Her Sene Aynı Tarife 4-1

YazarMesaj
prince_vegeta

prince_vegeta

Erkek Mesaj Sayısı : 269
Geldiği mekan : izmir
Meslek : öğrenci
Hobileri : ps2,psp,pc,gitar.wii

Her Sene Aynı Tarife 4-1 Empty
MesajKonu: Her Sene Aynı Tarife 4-1   Her Sene Aynı Tarife 4-1 Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 12:37 pm

Her Sene Aynı Tarife 4-1 7_233502_sus_ara0911_414_232

yhaaa biz sıkıldık yenmekten ama onlar gelip yenilmekten sıkılmadı bide t shirt yaptırdıkar çıldırın geliyoruz şimdi bizde diyoruz kii

ÇILDIRTTIK YOLLUYORUZ zuhahahahaha

Her Sene Aynı Tarife 4-1 Giris

9 kasımda 9 tane olucaktı (VOLKAN DEMİREL)
Her Sene Aynı Tarife 4-1 2008-08-27_volkan446
Kalecimiz Volkan Demirel, Galatasaray maçı sonrasında gelen galibiyetle ilgili olarak, "Çok iyi motive olmuştuk ve güzel bir galibiyet aldı, 4-1'lik bol gollü bir galibiyet. Fenerbahçe formasının hakkını tüm arkadaşlarımla beraber en iyi şekilde verdiğimizi düşünüyorum. Maçtan önce tüm Galatasaray taraftarları "6 Kasım'ın intikamını alacağız" diyorlardı ama 9 Kasım'da biz neredeyse 9'u bulacaktık. Galatasaray maçları her zaman farklıdır. Biz de bu farklılığın gereklerini sahaya yansıttık. Fenerbahçe için Galatasaray maçları her zaman bayram havasında geçiyor. Bugün de tüm Fenerbahçelilerin bayramını kutluyoruz. Maçtan önce, her maçtan önce konuştuklarımızı konuşuyoruz. Bazı maçlar vardır ki motivasyon için maç öncesi konuşması yapmaya gerek yoktur. Bu maç da böyle bir maçtı. Emre için söylenecek bir şey yok. Bugün Galatasaray maçıyla beraber gerçek Fenerbahçeli oldu. İnşallah bir sonraki maçta da golle buluşur ve gerçek Fenerbahçeli olur" diye konuştu.
Her Sene Aynı Tarife 4-1 2008-11-09_fbgs3
Her Sene Aynı Tarife 4-1 2008-11-09_fbgs12

Ne dediler...

Alex:" Sıkıntılı karşılaşma olacağını tahmin ediyorduk"
Fenerbahçe’nin Galatasaray ile yaptığı derbi mücadelesinde sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen sarı-lacivertlilerin kaptanı Alex de Souza, maç öncesi sıkıntılı olacağını düşündüklerini, ancak düzenli oynayıp ve söylenenleri yerine getirerek farklı bir sonuç aldıklarını söyledi. Alex, maç sonu yayıncı kuruluş Lig TV’ye yaptığı açıklamada, maç öncesi sıkıntılı mücadelenin olacağını tahmin ettiklerini belirterek, "Maç başladığında gördük ki, düzenli oynayınca, söylenenleri eksiksiz yerine getirince farklı bir takım çıkıyor. Bugün de onu gördük" dedi.

Josico:"Büyük bir zafer kazandık"
Fenerbahçeli futbolcu Josico, 4-1 kazandıkları Galatasaray karşılaşmasında çok iyi oynadıklarını ve büyük bir zafer kazandıklarını söyledi. Josico, karşılaşmanın çok iyi bir atmosferde geçtiğini ifade ederek, "Atmosferi muhteşem olan bir karşılaşma oldu. Ben de maçtan önce bunu düşünüyordum ve çok heyecanlıydım. Çok iyi oynadığımıza, büyük bir zafer kazandığımıza inanıyorum. İlk dakikalarda bir gol yememize rağmen maçı bırakmayacağımızı, hemen bir gol atarak gösterdik. Daha sonra yapmamız gereken şeyleri yaparak galibiyete ulaştık" diye konuştu.

Emre Belözoğlu:"Kazandığımız için mutluyum"
Fenerbahçe’ye sezon başında transfer olan eski Galatasaraylı futbolcu Emre Belözoğlu, bugünkü karşılaşmada çok değişik duygular yaşadığını, kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.Emre, maç sonrası Lig TV’ye yaptığı açıklamada, çok değişik duygular yaşadığını belirterek, "Ancak benim gibi bu şekilde başka takımlarda forma giyen oyuncular bunu hissedebilir. Kazandığımız için mutluyum" dedi.Transfer olduğundan bugüne camianın kendisine çok destek olduğunu dile getiren tecrübeli futbolcu, "Ne yazık ki sürekli Galatasaray ile karşılaştırılıyorum. Sonuçta tercihimi Fenerbahçe’den yana kullandım. Çok önemli maç oldu. Çok mutluyum. Centilmence bir maç yaşandı, son dakikada bazı sıkıntılar olsa da. Galatasaray’ın ilk yarıda mücadelesi vardı. Yediğimiz golden sonra iyi karşılık verdik. İnşallah herkesin bizden beklediği futbolu oynamaya devam ederiz" diye konuştu.

Lugano:"Çok ihtiyacımız vardı"

Her Sene Aynı Tarife 4-1 LiveImages%5CSpor%20Foto%5CFenerbah%C3%A7e%20-%20Galatasaray%20%28Turkcell%20S%C3%BCper%20Lig%2010.%20Hafta%29%5CS09203538
Fenerbahçe’nin defans oyuncusu Lugano ise, Galatasaray galibiyetinin kendilerine gelecek haftalar için büyük katkı sağlayacağını dile getirerek şunları söyledi:"Böyle bir derbi maçını farklı kazanabilmek önemli. Fenerbahçe-Galatasaray derbisi tüm dünyada bilinen bir karşılaşma. Biz takım olarak nasıl oynanılması gerektiğini gösterdik ve güzel bir galibiyet aldık. Böyle bir galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Takım olarak da çok iyi mücadele ettik."Her Sene Aynı Tarife 4-1 LiveImages%5CSpor%20Foto%5CFenerbah%C3%A7e%20-%20Galatasaray%20%28Turkcell%20S%C3%BCper%20Lig%2010.%20Hafta%29%5CS09210854

Her Sene Aynı Tarife 4-1
1 sayfadaki 1 sayfası