Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Enteresan senaryo?Tahmin yürütelim..

3 posters
YazarMesaj
Chidori77

Erkek Mesaj Sayısı : 24
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Üni. Öğrencisi
Hobileri : Futbol,Anime & Manga,Komedi,Müzik

Enteresan senaryo?Tahmin yürütelim.. Empty
MesajKonu: Enteresan senaryo?Tahmin yürütelim..   Enteresan senaryo?Tahmin yürütelim.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:22 am

Sasuke olayı biraz fazla uzadı bana kalırsa..ama çoğu kişi gibi ben de Sasuke nin durumunun ne olacağına dair senaryolar düşünmekteyim..sizlerin de düşünceleri olabilir ne olabileceğine dair..ben Sasuke nin tıpkı Itachi gibi görevlerndirilebileceğini düşünüyorum Konoha tarafından..çünkü Orochi büyük bir tehditti....Sasuke de bir potansiyel görüp görevlendirmiş olabilirler..hatta belki Itachi bile Akatsuki deyken hala Konoha için ajanlık yapıyordu..biliyorsunuz her an enteresan bir bilgi çıkabiliyor Naruto da..
NejiTR

NejiTR

Erkek Mesaj Sayısı : 18
Geldiği mekan : Belirsiz
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime-Manga

MesajKonu: Geri: Enteresan senaryo?Tahmin yürütelim..   Enteresan senaryo?Tahmin yürütelim.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:46 pm

Yok ya Sasuke'den bi halt olmaz.Ajanlıkda yapamaz o bakmayın tüm güç CS'den geliyor yoksa o Kabuto'yu bile yenemez.

Tahmin olarak ilerde Sakura Akatsuki'ye katılabilir ve Naruto ona Rasen Shuriken çekmek sıfatı ile tek celsede kafasını kamyon altına sokabilir.Sonra Pein'in uzun uğraşları sonucu Sasuke'yi Akatsuki'ye transfer etmeyi başarmıştır 10 milyon yen ve eski takımı Saklı ses köyü spor'a bonservisle.Bu duruma çok sinirlenen Naruto Akatsuki takımının tesislerine gidip karmaşa çıkarmıştır sesleri duyan Akatsuki üyeleri tesisin önüne cümbür cemaat yığılmıştır.Naruto ise o sırada Kage Bunshin yaparak 11 kişiye (Sasuke dahil Akatsuki) bölünmüş ve hepsine Rasen Shuriken yapmıştır böylece Naruto'nun bir gözü Byakugan bir gözü Mangekyou Sharingan'a sahip olmuştur böylece Hinata'yla çıkmaya başlamışlardır.lol!
Mighty Bone Kaguya

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : Yalovagakure
Meslek : Öğrenci
Hobileri : NARUTO

MesajKonu: Geri: Enteresan senaryo?Tahmin yürütelim..   Enteresan senaryo?Tahmin yürütelim.. Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:09 am

NejiTR demiş ki:
Yok ya Sasuke'den bi halt olmaz.Ajanlıkda yapamaz o bakmayın tüm güç CS'den geliyor yoksa o Kabuto'yu bile yenemez.

Tahmin olarak ilerde Sakura Akatsuki'ye katılabilir ve Naruto ona Rasen Shuriken çekmek sıfatı ile tek celsede kafasını kamyon altına sokabilir.Sonra Pein'in uzun uğraşları sonucu Sasuke'yi Akatsuki'ye transfer etmeyi başarmıştır 10 milyon yen ve eski takımı Saklı ses köyü spor'a bonservisle.Bu duruma çok sinirlenen Naruto Akatsuki takımının tesislerine gidip karmaşa çıkarmıştır sesleri duyan Akatsuki üyeleri tesisin önüne cümbür cemaat yığılmıştır.Naruto ise o sırada Kage Bunshin yaparak 11 kişiye (Sasuke dahil Akatsuki) bölünmüş ve hepsine Rasen Shuriken yapmıştır böylece Naruto'nun bir gözü Byakugan bir gözü Mangekyou Sharingan'a sahip olmuştur böylece Hinata'yla çıkmaya başlamışlardır.lol!

hahahahaha süpersin nejiTR kesinlikle katılıyorum.:D Sasuke kadar idiot bir ninja daha görmedim. Kim ne derse inanıyor. Biri dese ki Naruto senin baban ona bile inanacak.
Senaryo konusuna gelince... Sakuranın ölmesinden şüphe etmekteyim. Ayrıca eğer ki itachi ölmemişse Madara-İtachi-Sasuke 3lüsünün Konohayı ele geçirmeye çalışacaklarını umuyorum.Küçük bir ihtimal Jiraiya sanırım yeniden canlanacak. Ölümü çok soru işareti bıraktı çünkü.

Enteresan senaryo?Tahmin yürütelim..
1 sayfadaki 1 sayfası