Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Japonca Öğrenmek isteyenler tıklasın ^_^

2 posters
YazarMesaj
UchihaItachi

UchihaItachi

Erkek Mesaj Sayısı : 112
Geldiği mekan : Akatsuki
Meslek : Missing-Nin
Hobileri : Anime İzlemek, Manga Okumak, Japonca Öğrenmek, Din konusunu tartışmak :D,

Japonca Öğrenmek isteyenler tıklasın ^_^ Empty
MesajKonu: Japonca Öğrenmek isteyenler tıklasın ^_^   Japonca Öğrenmek isteyenler tıklasın ^_^ Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 1:52 am

merhabalar ben 2 yıldır japoncaya meraklıydım, ama sadece 1 yıldır kursa gidiyorum :/ neyse gelelim sadede japonca öğrenmeye istekli arkadaşlar varsa ben onlara yardımcı olabilirim, yani hiç değilse temel düzeyde eğitim verebilirim bende hala öğreniyorum ama olsun bunu yapabilirim :B ^_^"
uchiha_hikari

uchiha_hikari

Kadın Mesaj Sayısı : 12
Geldiği mekan : mersin
Meslek : öğrenci
Hobileri : resim çizmek. anime seyretmek. japonca-japonya

Japonca Öğrenmek isteyenler tıklasın ^_^ Empty
MesajKonu: Geri: Japonca Öğrenmek isteyenler tıklasın ^_^   Japonca Öğrenmek isteyenler tıklasın ^_^ Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 1:28 pm

bende şu son bir senedir kitaplar alıp öğrenmeye çalışıyorum.ama tabi bir öğretmen gibi olmuyor. sen nerede oturuyorsun? merak ettim de aynı şehirdeysek bende o kursa başlamak isterim.

Japonca Öğrenmek isteyenler tıklasın ^_^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vs Duel | Private Game | oynamak isteyenler !!! --->