Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir sorunum var...

2 posters
YazarMesaj
Zeus

Zeus

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : resim yapmak

Bir sorunum var... Empty
MesajKonu: Bir sorunum var...   Bir sorunum var... Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 9:45 am

Ya arkadaşlar ben Naruto'nun manga 491'nden sonrasını bulamıyorum yaa...Kusanagide ve Çekirdekte yok.Belki vardır da ben bulamamaışımdır...Eğer olduğunu biliyosanız yardım eder misiniz??Başka çeviri grubu da bilmiyorum açıkcası birde animeo var ama ondan da bişey bulamadım...Aile vadisi var(Kusanagi çeviri grubundan kopyalama falan yaptığıni düşündüğüm için pek tasvir etmiyorum...Ama bu konuda tartışma çıkarmayın lütfen.)

Lütfen bana naruto manga 491'den sonrasını bulabiir misiniz??
10_naruto_10

10_naruto_10

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Geldiği mekan : ankara
Meslek : yok
Hobileri : futbol anime manga

Bir sorunum var... Empty
MesajKonu: Geri: Bir sorunum var...   Bir sorunum var... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 5:32 pm

eğer illaki türkçe okuycam diosan MANGATURk iyi site bn hep ordan takip ediodum türkçe okurken Bir sorunum var... Lol
Zeus

Zeus

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : resim yapmak

Bir sorunum var... Empty
MesajKonu: Geri: Bir sorunum var...   Bir sorunum var... Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 6:35 pm

491'den sonrası için mangatürk2ü aççam sağol...Teşekkür ederim..

Bir sorunum var...
1 sayfadaki 1 sayfası