Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yu-gi-Oh!

+22
quatro
gülchin-chan
ugur_tatli
sora85250
Deathhowl
alieser
Shady Asakura
Madpunk
Narutokolik
sasuke999
-DeidarA-
sasuke94
~mana~
NaraShikamaru
SasukeUchiha
yondaime94
Naruto-Gaara
Misa_Misa
***SasukeFan***
1c_-Animé-_1c
denizukanu
hinata996
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Deathhowl

Deathhowl

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Geldiği mekan : Ç.kale
Meslek : Senarist, Öğrenci
Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:01 am

Engel olun bence eğer paket alıp nadir kartlardan çıkarsa 400 dolara bile satabilirsiniz :D 1000 dolarlık kartlar var. (Tabi paketlerden çıkmıyorlar :D) Ama 400 ytl eden kartlar var :D
alieser

Erkek Mesaj Sayısı : 1153
Geldiği mekan : ankara
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime-resim-karikatür-telekinezi-naruto yiyip-manga içmek

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:13 am

ivit^^

ebaye koysanız kapışılır
http://naruto.forums-rpg.com
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:07 pm

Deathhowl demiş ki:
Engel olun bence eğer paket alıp nadir kartlardan çıkarsa 400 dolara bile satabilirsiniz :D 1000 dolarlık kartlar var. (Tabi paketlerden çıkmıyorlar :D) Ama 400 ytl eden kartlar var :D
Örnegin mısır tanrı kartı veya exodia Bu arada yugioh online oynayan war mı ya oyun manyak ama malesef 10 duelden sonra paralı hep uyelik almak gerekio bi de hep aynı desteyi werio ancak duel pass alırsan istedigin desteyi alıon o ayrı Laughing
Deathhowl

Deathhowl

Hobileri : Senaryo yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak, oyun oynamak, anime izlemek...

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:10 pm

sasuke94 demiş ki:
Deathhowl demiş ki:
Örnegin mısır tanrı kartı veya exodia Bu arada yugioh online oynayan war mı ya oyun manyak ama malesef 10 duelden sonra paralı hep uyelik almak gerekio bi de hep aynı desteyi werio ancak duel pass alırsan istedigin desteyi alıon o ayrı Laughing

Exodia nın tek parçası 40 ytl fln sanırım sadece kafası olsa olsa 90 ytl bişi eder o da belki. Ayrıca tanrı kartları duellolarda kullanılamazlar küçük bi hatırlatma :D
Yugioh online değil ama Kaiba Corp Virtuel Duel System ve Yugioh Virtuel Duelk diye iki güzel oyun var. Ancak otomatik değil. Çoğu kart var. Yvd de bütün kartlar var.
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:23 pm

kaiba corpu bnde biliyorum da yugioh virtual duel ne Question
alieser

Erkek Mesaj Sayısı : 1153
Geldiği mekan : ankara
Hobileri : anime-resim-karikatür-telekinezi-naruto yiyip-manga içmek

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:27 pm

yugioh online dünyda gördüğüm kötü online oyunlardan...
(marsta da gördüm)10 düello kime yeter?
http://naruto.forums-rpg.com
Deathhowl

Deathhowl

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:27 pm

Spoiler:

Buradan yvd hakkında gerekli bilgiyi öğrenebilirsin.
Narutokolik

Narutokolik

Kadın Mesaj Sayısı : 538
Geldiği mekan : Ankara merkez beni bilir herkess...
Meslek : Öğrenciyim abi
Hobileri : Resim çizerim fln..

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 8:08 pm

sasuke94 demiş ki:

yapma allah aşkına mısır tanrı kartları neki üçünün birleşimi bile var.exodia kafa,kollar,bacaklar vs. firavun yazıtları ohoooo.......
4sprz

4sprz

Erkek Mesaj Sayısı : 226
Geldiği mekan : eskisehir
Meslek : ogrenci
Hobileri : anime izlemek , içki içmek :)

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:19 pm

eskiden delisi olduğum hatta özel olarak parayla türkçe alt yazısını yaptırmayı bile düşündüğüm anime .. ama Fate/stay night , naruto ve bleach gibi animeleri izledikten sonra suan izleyemiyorum ve çocukça geliyor..
İnşalla bir ara dişimi sıkıp ilk sezonu bitirebilirim :D
Kyuubi96

Kyuubi96

Erkek Mesaj Sayısı : 43
Geldiği mekan : Akatsuki
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Futbol,GEzmek,Anime İzlemek.

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 5:04 pm

4. Sezon Saten Fazla bisi kacirmamissin :D küçükken cok severdim ama Simdi Pek izlemiom 5.sezonu yoq ama onun yerine Yugioh GX Başladi kuzenim herşeyi izlio ondan duydum bana haber gündemi gibi anlatio lol! lol!
gülchin-chan

gülchin-chan

Kadın Mesaj Sayısı : 738
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : ...

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 5:25 pm

Kyuubi96 demiş ki:
4. Sezon Saten Fazla bisi kacirmamissin :D küçükken cok severdim ama Simdi Pek izlemiom 5.sezonu yoq ama onun yerine Yugioh GX Başladi kuzenim herşeyi izlio ondan duydum bana haber gündemi gibi anlatio lol! lol!

yu-gi-oh gx başladı mı? gx bitti.5d's diye yeni bir sezon başladı
Kyuubi96

Kyuubi96

Erkek Mesaj Sayısı : 43
Geldiği mekan : Akatsuki
Hobileri : Futbol,GEzmek,Anime İzlemek.

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 6:15 pm

Bilmiorumda en son moviesini izledim kaibayla yugi yapio kötülerin en kötüsü gelio yugi yinede kazanio kaibanin destesi ve can puanları ile
Yu-Gi-oh! Gx Jojoda oynuyor ama fransız kanallarında daha cok oynuyor bu yüzden tam bilmiom

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:0LIGjyJVR0ayLM:http://www.graphicsdb.com/data/media/485/Friends_not_food_Itachi_and_K.jpg
Deathhowl

Deathhowl

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 6:35 pm

5d's başladı hatta kartları da TCG ye geldi bile.
Betrayal Wave

Betrayal Wave

Kadın Mesaj Sayısı : 40
Geldiği mekan : Hatay
Hobileri : Gitar Çalmak, Müzik Dinlemek, Naruto Seyretmek, Manga yazmak

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 1:19 pm

Çok güzel bir anime izliyordum da. Ancak bu yaz bi kanalda Yu-Gi-Oh GX'e rastladım. O daha renkli ve sürekli devam ediyor yarıda kesmiyorlar.
sora85250

sora85250

Erkek Mesaj Sayısı : 27
Geldiği mekan : istanbul
Hobileri : youtube da bant izlemek

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 7:19 pm

http://yugioh-gx.logu2.com/index.htm?sid=ecfce4d178eb055cc4c40594f16ab1cc bisite kusura bakmayın yazacak yerbulamadım yeni açılmış biraz küçük.
Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha

Erkek Mesaj Sayısı : 487
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : öğrencilik sayılırmı XD
Hobileri : anime,manga,müzik,resim vb.

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 9:39 pm

reklamcı seniiiii xD
oraya üyeyim zane truesdale isimli kişiliğim herneyse konuya dönelim gx daha manyak onu düşünüyorum yugioh sıktı filmi güzel ama anubisle falan svşıyolar
http://www.sonicfan.forumotion.com
sora85250

sora85250

Erkek Mesaj Sayısı : 27
Geldiği mekan : istanbul
Hobileri : youtube da bant izlemek

MesajKonu: Geri: Yu-gi-Oh!   Yu-gi-Oh! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 11:37 pm

evt 1000 kere yayınladılar.Smile ben Jaden Yukiyim siteden

Yu-gi-Oh!
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3