Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Japonca dil eğitim siteleri"

+13
Shiniko
TokioHoteL
Alp
ddaallee
erpay
RockLee
cemanga
lucy
Scudrox
gülchin-chan
Nakashima
Manga-ka
dvtchk
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Narutokolik

Narutokolik

Kadın Mesaj Sayısı : 538
Geldiği mekan : Ankara merkez beni bilir herkess...
Meslek : Öğrenciyim abi
Hobileri : Resim çizerim fln..

"Japonca dil eğitim siteleri" - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: "Japonca dil eğitim siteleri"   "Japonca dil eğitim siteleri" - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 5:04 pm

Ya bunun Türkçesi yok mu?
Üstelik bende Japonca karakter paketi maketi olmadığından vede nasıl yüklemeyi bilmediğimden Japonca karakterler heryerde kareler halinde çıkıyor.Biri öğretebilir mi nasıl yükleyeceğimi?
yibi-kun

yibi-kun

Erkek Mesaj Sayısı : 5
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime,Manga

MesajKonu: Geri: "Japonca dil eğitim siteleri"   "Japonca dil eğitim siteleri" - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 6:20 pm

Önceden bende de sürekli kareler halinde çıkıyordu.Xp'ye format atarken ek dil seçenekleri diye bir şey soruyor yanılmıyorsam.oradan japonca,çince gibi dilleri işaretledim.sonuç olarak harfler görünür durumda.format atılmadan değiştirmenin bir yöntemi var mı bilemiyorum..
alieser

Erkek Mesaj Sayısı : 1153
Geldiği mekan : ankara
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime-resim-karikatür-telekinezi-naruto yiyip-manga içmek

MesajKonu: Geri: "Japonca dil eğitim siteleri"   "Japonca dil eğitim siteleri" - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 6:41 pm

yibi-kun demiş ki:
Önceden bende de sürekli kareler halinde çıkıyordu.Xp'ye format atarken ek dil seçenekleri diye bir şey soruyor yanılmıyorsam.oradan japonca,çince gibi dilleri işaretledim.sonuç olarak harfler görünür durumda.format atılmadan değiştirmenin bir yöntemi var mı bilemiyorum..

var

windows sp cdsini takacaksın denetim masasından bölge ve dil seçeneklerinden ayarlican
http://naruto.forums-rpg.com

"Japonca dil eğitim siteleri"
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Anime Torrent Siteleri