Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Uchiha Sasuke Fan Clup

+39
Zax
ugur_tatli
Miharu
sasusakusai
Pallor Mortis
A_N_K_O
aphrael
sora85250
Deathhowl
Orbayd
Narutokolik
sasuke999
Ryuk
sasuke94
bizarro
shinigami
sasukeuchiha_chidori
Namikaze Minato
sasuke14
Sasuke_Kun
sasuke=sinem
RoXaS
***SasukeFan***
SaSuKe_NaRuTo
Shinigami_Saishin
SasuNaru
cemanga
NighTMarE_7
Pein
Akuraz
KuRaGaRİ
RiPPeR_AngeL
ddaallee
denizukanu
Rotea
Orion
Manga-ka
Nukenin
Akiaya
43 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

Uchiha Sasuke Fan Clup Empty
MesajKonu: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 9:33 pm

Uchiha Sasuke
Uchiha Sasuke Fan Clup Darthsasukeoy6

Doğum tarihi: 23 Temmuz
Rütbesi: Kaçak-nin [Missing-nin]
Takımı: Naruto, Sakura, Kakashi [Takım 7] [Eski Takımı]
Şimdiki Takımı [Manga' ya göre]: Karin, Juugo, Suigetsu [Hebi Takımı]
Kekkei Genkai [Bloodline]: Sharingan

Tavırları ve yakışıklılığı yaşıtı olan hemen hemen bütün kızları ona çeker, kızlar onunla çok ilgilenir ancak Sasuke hiçbiriyle uğraşacak kadar değersiz zamanının olmadığını düşünmektedir. Sasuke yüksek yetenekleri ve azmi sayesinde sürekli diğer ninjaların ilgisini çeker, zaten akademiyi birinci olarak tamamlar ve ardından 7. Takım'da Naruto Uzumaki ve Sakura Haruno ile eşleşir. Başlangıçta gruptaki herkesi kendine yük olarak gören Sasuke daha sonraları hocaları Kakashi Hatake'nin de yaptığı eğitimler sayesinde grubunu düşünerek hareket etmeye alışır. Naruto'ya her zaman salak moron vb. isimler takarak konuşur ve aslında kısmen de haklıdır. Naruto Sasuke'yi her zaman rakibi olarak görür bundan dolayı sürekli Sasuke'yle mücadele eder ve bu mücadele ikisinin de kendini çok geliştirmesine olanak sağlar. Sakura ise Sasuke'ye deliler gibi aşıktır (pek çok kız gibi) ama Sasuke, Sakura'nın bu tavırlarını hep çok rahatsız edici olarak nitelendirmektedir. Sakura her şeye rağmen Sasuke'den asla vazgeçmez ve Sasuke yanlış şeyler söylediği zamanlar bile Sasuke'ye hep destek verir.
Uchiha Sasuke Fan Clup Aimmsniconsandavatars00ls0

Geçmiş:
Bir gece Sasuke'nin abisi Itachi Uchiha, Sasuke hariç bütün klan'ı soğuk kanlı bir şekilde öldürmüştür. Sasuke küçüklüğünden beri örnek aldığı ve çok sevdiği abisine "neden yaptın bunu?" diye sorduğunda ağabeyi ona "Gücümün sınırlarını görmek istedim." demiş ve Sasuke'yi içine intikam ve nefret duygularını yerleştirmiştir. Artık Sasuke'nin yaşamak için tek amacı kalmıştır, ailesini ve tüm akrabalarını katleden Itachi'den intikam almak. Sasuke kendini hep bir intikamcı olarak nitelendirir, sürekli güçlenip bir zamanlar Uchiha ailesinin gururu olan çok güçlü ve yetenekli abisini öldürmek ister. Bundan dolayı zaman kaybı olarak değerlendirdiği hiçbir şeyle ilgilenmez. Ne kendisine aşık olan Sakura'yla ilgilenir, ne de Naruto ile vakit kaybetmek ister.

[Wikipedia' dan alıntıdır]

Üyeler:
*Nukenin*
*Manga-ka*
*Orion*
*Denizukanu*
*Ddaallee*
*RiPPeR_AngeL*
*Kuragarı*
*Akuraz*
*NighTMarE_7*
*SasuNaru*
*Shinigami_Saishin*
*SaSuKe_NaRuTo*
****SasukeFan****
*RoXaS*
*sasuke=sinem*
*Sasuke_Kun*
*sasuke14*
*sasukeuchiha_chidori*
*shinigami*
*sasuke94*
*Ryuk*
*sasuke999*
*Narutokolik*

*Deathhowl*
*sora85250*

En son Akiaya tarafından Perş. Ağus. 21, 2008 4:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 17 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 9:57 pm

Bilgilerinden bazıları yanlış,
rütbesi= Konohaya göre " Genin " dir.
Missing= kayıp demek,( Kaçak değil )
takımı 7. dir ( 10 değil )

------------
Uchiha Itachi'nin kardeşi,
Ego'sundan değil, Acısından beslendiği için abisinden hiç bir zaman daha güçlü olamayacak karakterdir...

Severim keratayı, hoşuma gider tavrı...
Nukenin

Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 7:19 am

Böyle bir hayran klübüne can feda ne diyeyim

Uchiha Sasuke Fan Clup 250px137sasukelu0
Uchiha Sasuke Fan Clup Sasukeezb4
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 10:08 am

run demiş ki:

Bilgilerinden bazıları yanlış,
rütbesi= Konohaya göre " Genin " dir.
Missing= kayıp demek,( Kaçak değil )
takımı 7. dir ( 10 değil )

Takım kısmı yanlışlık olmuş, düzelttim. Missing' in asıl anlamının kayıp olduğunu biliyorum ama Wikipedia dahil baktığım tüm kaynaklarda Missing-nin' i Kaçak-nin olarak çevirmişler bende böyle olmasının daha iyi olduğunu düşündüm. Ayrıca Konoha' dan gittiği için rütbeyi sadece Missing-Nin olarak veriyorlar o nedenle Genin yazma gereeği duymadım.

En son tarafından Cuma Ocak 04, 2008 6:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 4:23 pm

aa bende temmuz doğumluyum ole sasuke hayranım çünkü sakurayla ino sasukeye aşık bununda payı var
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 6:30 pm

Dikkat çekerim vikipediaya ya, Fanlar tarafından bilgiler gönderiliyor. Yani bende bilgi göndere bilirim.

Wikipedia diye, Kshimotodan bilgi almıyorlar... Wikipedia'da ki bilgiler yanlış ozaman...

Managayı sen okuyorsun doğru bilgi yazmanı tercih ederdim... Başkasının yazdıklarını korumanı değil
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 6:55 pm

run demiş ki:
Dikkat çekerim vikipediaya ya, Fanlar tarafından bilgiler gönderiliyor. Yani bende bilgi göndere bilirim.

Wikipedia diye, Kshimotodan bilgi almıyorlar... Wikipedia'da ki bilgiler yanlış ozaman...

Managayı sen okuyorsun doğru bilgi yazmanı tercih ederdim... Başkasının yazdıklarını korumanı değil

Ama bu Missing-Nin' lerin hepsi kendi istekleriyle gitmediler mi? Yani ben hiç Yondaime' ye Missing-Nin dediklerini görmedim...
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

Erkek Mesaj Sayısı : 3081
Geldiği mekan : Türkiye/Eskişehir
Meslek : Mangaka
Hobileri : manga,anime,manga çizmek,müzik dinlemek vs.vs.

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 7:20 pm

şükür açmıssınız topici benim zamanım olmuyodu açamıyordum Smile
http://www.narutofantr.web.tr.tc
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 7:25 pm

Pardon ama Neden Yondaime'ye missing desinler ! Yondaime öldü ??? ayrıca Sasukeye Missing diyorlar, Kaçak demiyorlar... Kouşmaları kaçırmışsın

Neyse " Topic " senin takıl...
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 7:33 pm

Hoşgeldiniz Kato-San ve Nukenn-chan cheers Geleceğini biliyordum Kato Twisted Evil

Bu arada Run-kun son diyeceğim öldü diyorsun ama bedeni ortada yoksa nasıl emin olabilirsin ki...

Neyse bu tartışma uzar, uzatmayalım bence...
Orion

Orion

Erkek Mesaj Sayısı : 150
Meslek : Öğrenci
Hobileri : -_-

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 11:13 pm

İşte bu fanclub benim Klübüm lol! lol! lol! şey yapsak mı imzaya koymak için fanOfSasuke fln gibi ince bir şerit halinde bir resim-simge gibi bişey mi hazırlasak
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

Kadın Mesaj Sayısı : 869
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Sadece Öğrenci
Hobileri : Anime,Manga ve Alışveriş

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 11:41 pm

Orion demiş ki:
İşte bu fanclub benim Klübüm lol! lol! lol! şey yapsak mı imzaya koymak için fanOfSasuke fln gibi ince bir şerit halinde bir resim-simge gibi bişey mi hazırlasak
Her ne kadar anti-sasuke olsamda sasuke hayranlarına bir iyiliğim dokunsun.
sasuke bannerleri

Uchiha Sasuke Fan Clup Sasukefanclubqo7Uchiha Sasuke Fan Clup Sasukebanner20miUchiha Sasuke Fan Clup Ban-LE
Uchiha Sasuke Fan Clup SpectrumUchiha Sasuke Fan Clup Ban1
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 5:34 pm

Bannerlar için çok sağol Rotea-san cheers Bende Banner yapamıyorum ama bulduklarım var onları koyayım xD [Bi ton şey koydum, hepsi de birbirine benziyor ama hepsi kendi özünde farklı ve güzel. Senin istediğin gibi yok Oski-kun ama... ]

Spoiler:

En son tarafından C.tesi Ocak 05, 2008 6:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
denizukanu

denizukanu

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Geldiği mekan : konoha
Meslek : ..
Hobileri : ..

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 5:40 pm

Inuzuka Kitana demiş ki:
Bannerlar için çok sağol Rotea-san cheers Ben de Banner yapamıyorum ama bulduklarım var onları koyayım xD [Bi ton şey koydum, hepsi de birbirine benziyor ama hepsi kendi özünde farklı ve güzel. Senin istediğin gibi yok Oski-kun ama... ]

Spoiler:

bence ilk baştaki en iyi Smile
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 6:04 pm

Cursed seal'ın yörünge dönüşüne bayılıyorum...

Kısa bir Bilgi:

Bu yörünge dönüşü, Dünyadaki ilk uygarlığın ortaya çıktığında. Mahşerin 4 atlısı ( Cebrail, Mikail, İsrafil, Azrail ) Büyük bir Enerji girdabı yaratıp, varlığı soldan sola doğru dönerek oluşturmuşlardır. [ saat yönünde ]

Ama " Nazilerin sahip olduğu bayrağın üzerindeki simge. " İşaretine dikkat edersiniz, Ortadaki siyah çubuk saat yönünde değilde, Tam tersi istikamete doğru hareket halindedir. Bununda Anlamı, Hitlerin, " 4 büyük meleğin soldan sağa doğru dönerek yaratmış olduğu varlık enerjisini " Tersi istikamete dönerek yok etmedir.

Farkındaysanız. " cursed " tam ters istikamete dönmektedir. Tıpkı Nazilerin bayrağındaki simge gibi
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 6:06 pm

run demiş ki:

Kısa bir Bilgi:

Bu yörünge dönüşü, Dünyadaki ilk uygarlığın ortaya çıktığında. Mahşerin 4 atlısı ( Cebrail, Mikail, İsrafil, Azrail ) Büyük bir Enerji girdabı yaratıp, varlığı soldan sola doğru dönerek oluşturmuşlardır. [ saat yönünde ]

Ama " Nazilerin sahip olduğu bayrağın üzerindeki simge. " İşaretine dikkat edersiniz, Ortadaki siyah çubuk saat yönünde değilde, Tam tersi istikamete doğru hareket halindedir. Bununda Anlamı, Hitlerin, " 4 büyük meleğin soldan sağa doğru dönerek yaratmış olduğu varlık enerjisini " Tersi istikamete dönerek yok etmedir.

Farkındaysanız. " cursed " tam ters istikamete dönmektedir. Tıpkı Nazilerin bayrağındaki simge gibi

İlginç Suspect Ama mantıklı Uchiha Sasuke Fan Clup 43106 Bilgi için Sağol cheers
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 6:08 pm

Anlattıklarım gerçek bilgilere dayanmaktadır.
ddaallee

ddaallee

Erkek Mesaj Sayısı : 1084
Geldiği mekan : Konoha
Hobileri : Manga-Anime-Basketbol

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimePtsi Ocak 07, 2008 4:36 pm

işte narutodan en çok hayranı olduğum kişilerden(pain,tobi ve sasuke) böyle bir fanda yer almak şereftir
RiPPeR_AngeL

RiPPeR_AngeL

Erkek Mesaj Sayısı : 128
Geldiği mekan : hell
Meslek : ögrenci
Hobileri : basketboll anime

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimePtsi Ocak 07, 2008 6:11 pm

run demiş ki:

Kısa bir Bilgi:

run bilgi dagcına hayranım nejici

garanın fan clup yazılarını ezberledıkten sonra görmek istediğim seyi gördüm hele şükür heheh
Nukenin

Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 10:16 pm

İlginç bir bilgi/benzetme...Sağol bilgiler için.... itachihasnopenis

Uchiha Sasuke Fan Clup Itachi2xb2na4
KuRaGaRİ

KuRaGaRİ

Kadın Mesaj Sayısı : 773
Geldiği mekan : dünya
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime tasarımı.müzik, düvüş sanatları

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:17 pm

işte narutoyu daha da ilginç kılar bir karakter cheers benim ruh ikizim(erkek versiyonum Smile )bende katılmak istiyorum
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 9:50 am

Editliyorum o zaman ^^
KuRaGaRİ

KuRaGaRİ

Kadın Mesaj Sayısı : 773
Geldiği mekan : dünya
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime tasarımı.müzik, düvüş sanatları

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:15 am

tamamdır heheh
Akuraz

Akuraz

Erkek Mesaj Sayısı : 213
Geldiği mekan : bursa
Meslek : yoq..
Hobileri : pc,naruto

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 8:04 pm

bende bende beni de yaz dogustan sasuke hayranıyım benn Smile
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: Uchiha Sasuke Fan Clup   Uchiha Sasuke Fan Clup Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 8:06 pm

arkadaşlar kötücül bir niyetim yok sadece bir kaç FC daha yapmış bunu clup diye mi yazılıyor Club değilmi o :D

Uchiha Sasuke Fan Clup
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Sasuke Fc
» Nara Shikamaru Fan Clup
» Uchiha Obito Fc
» Uchiha Itachi, Fans