Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hozuki Suigetsu FC

+4
Ryuk
sasusakusai
Rotea
Akiaya
8 posters
YazarMesaj
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 10:08 pm

Hozuki Suigetsu

Suigetsu, Orochimaru' nun deneklerinden biridir. Bir zamanlar Kirikagure' nin Yedi Silahşör' ü [Kılıçta usta yedi kişi] olmak için eğitilmiştir. Ek olarak, köpekbalığı dişine benzer dişleri vardır. Kisame' yi [Yedi kılıç ustasından birini] öldürmek için can atmaktadır. Kisame Suigetsu' nun olağanüstü bir öldürme sanatı olduğunu iddia etmektedir, Suigetsu dövüştüğü kişinin kafasını uçurmadan önce bedenini parçalara ayırarak onlara işkence etmedir [Kisame bun kastediyor olmalı]. Ayrıca Suigetsu, Yaptığı harekerlerden emin Sasuke tarafından birkaç sebepten dolayı seçilmiştir. Hebi [Yılan] takımına katıldıktan sonra Zabuza Momochi’ nin mezarından onun dev Kubiri Hocho’ sunu aldı. Suigetsu kılıcı gayet kolay bir şekilde kullanıbiliyor. Suigetsu aynı zamanda Kisame’ nin Samehada’ sını da almak istiyor, Karin ise onun tüm yedi kılıç ustasının kılıçlarını toplamak istediğini düşünüyor.

Suigetsu kendisini sıvıya dönüştürüp daha sonra da normal bedenine dönebilme gibi ilginç bir kabileyete sahip. Bu kabiliyet sayesinde aynı zamanda vücudunun şeklini de değiştirebiliyor ve uzuvlarını büyütebiliyor ki böylece gücünü de arttırmış oluyor [eğer gerekliyse]. Aynı zamanda bu formdayken ona birisinin vurmasını zorlaştırıyor, böylece vurulduğunda sıvı dağılıyor ve çarpmadan sonra tekrar vücut eski şekline dönüyor. Suigetsu giysisinde su şişesi taşıdığı görülen ilk ninjadır. Onun sık sık su tüketmesinin sıvı formu ile bir alaksı olduğu düşünülüyor.

Alıntıdır. Çeviri benim de birkaç şey eklemem ile birlikte bana aittir.

Spoiler:

Ve işte benim bi tanecik aşkım Suigetsum Hozuki Suigetsu FC 375647 Kato’ dan sonra, bir de Sui avatarı görünce sitede açayım dedim… Suigetsu cheers
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

Kadın Mesaj Sayısı : 869
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Sadece Öğrenci
Hobileri : Anime,Manga ve Alışveriş

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 11:27 pm

Ben açaçakdım bende önce davranmışsın hayırlı uğurlu olsun sui fan klübümüz diyorum.
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 10:09 pm

ahh ah suiciğim ne kadar arkalara kaymışsın sen hemen ilk sayfaya alalım görmedik özür dileriz ^^

sui4eva!! lol!
beni de ekler misinz???
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 10:11 pm

Yanlış bir üyeliğin ardından buraya damladım... Beni de alın lütfen[tabi fan listesi varsa]
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
sasusakusai

sasusakusai

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 10:22 pm

resimden zarar gelmez
Spoiler:
Narutokolik

Narutokolik

Kadın Mesaj Sayısı : 538
Geldiği mekan : Ankara merkez beni bilir herkess...
Meslek : Öğrenciyim abi
Hobileri : Resim çizerim fln..

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 11:46 am

ben demeseydim bulamıyodunuz demii Twisted Evil xd şaka yapıyorum.bende suigetsuyu çok severim
aphrael

aphrael

Kadın Mesaj Sayısı : 81
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : frp, sasuke, manga, dizi, anime...vs

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 12:42 pm

çıplak bi şekilde sasuke'nin arkasına geçip ayar verme girişiminde bulunmuş şahane bi karakter. ha, sasuke yemedi o ayrı.

ukala ve impulsive (türkçe tam karşılayan bi kelime bulamadım.) ve ve ve ters ters konuşup duruyor ama aslında çok kötü biri değil.
hastasıyım.
Misafir
Misafir
Anonymous

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 12:57 pm

diğer kelime " itici " olacak

En son run tarafından C.tesi Eyl. 20, 2008 1:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ekopyen

Erkek Mesaj Sayısı : 265
Geldiği mekan : 1
Meslek : 2
Hobileri : 3

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 1:06 pm

Deleted

En son Ekopyen tarafından Paz Tem. 24, 2016 5:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
aphrael

aphrael

Kadın Mesaj Sayısı : 81
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : frp, sasuke, manga, dizi, anime...vs

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 1:14 pm

run demiş ki:
diğer kelime " itici " olacak

doğru kelime bence itici değil...
impulsive kelimesi için sesli sözlük ingilizce karşılıklarında şöyle diyo:
rash, hasty; acting on impulse; spontaneous.

ondan işte. tam suigetsu. Smile
sasusakusai

sasusakusai

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 2:24 pm

hiç itici değil tam tersi çok sempatik bence XD
-biliorm öle demediniz de söyleyesim geldi
anime de o sahneyi görmek için sabırsızlanıyorum ehehehahah lol!
Chidori77

Erkek Mesaj Sayısı : 24
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Üni. Öğrencisi
Hobileri : Futbol,Anime & Manga,Komedi,Müzik

Hozuki Suigetsu FC Empty
MesajKonu: Geri: Hozuki Suigetsu FC   Hozuki Suigetsu FC Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 8:11 pm

Zabuza nın kılıcı Suigetsu daydı..Kumogakure lideri tarafından kırılmıştır bu kılıç..

Hozuki Suigetsu FC
1 sayfadaki 1 sayfası