Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kisame fan kulübü

+15
alieser
Narutokolik
Shady Asakura
sasusakusai
sefaryo
RoXaS
NaraShikamaru
Calintz
Pein
Misa_Misa
VerSuS^FF^
denizukanu
NarutoRendan
TokioHoteL
hunter lale
19 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
hunter lale

hunter lale

Kadın Mesaj Sayısı : 447
Geldiği mekan : KONYA
Meslek : öğrenci
Hobileri : kafama göre

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeÇarş. Ocak 09, 2008 6:04 pm

dünyanın en karizmatik köpekbalığı fanları buraya
fan listemisss
pein
kra-tos
sefaryo
shady asakura
narutokolik
sasusakusai
ryuk
uğur-tatli
orochimarufan

En son hunter lale tarafından Paz Mayıs 31, 2009 1:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
hunter lale

hunter lale

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeÇarş. Ocak 09, 2008 6:05 pm

Hoshigaki Kisame manga ve anime serisi Naruto'da hayali bir karakterdir. Kirigakure köyünden kaçak bir ninjadır(missing-nin). Kendisi Akatsuki isimli suç örgütünde İtachi ile ortak olarak faal görev almaktadır.

Akatsuki'nin diğer iki kişilik takımlarında olduğunun tersine, Kisame ortağıyla şaşırtıcı derecede iyi geçinmektedir. İtachi'ye yakalaması için Naruto atanmışken, Kisame'nin hedefi 4 kuyruklu mistik canavarın taşıyıcısı olan kişidir. Kisame, daha ilk görüşte ayırdedilebilen; soluk mavi deri, küçük beyaz gözler,Çok sivri üçgenimsi dişleri ve yüzündeki solungaç benzeri yapılarla köpek balığımsı bir görünüme sahiptir. İsmi olan Kisame ise "Şeytan KöpekBalığı" anlamına gelmektedir. Çok kaba görüşünün ve dövüşmeye karşı gösterdiği açık sevginin/isteğin tersine, Kisame ,diğer üyelerle karşılaştırıldığında, çok sakin ve kibar bir aksan ile konuşur.

Geçmişi [değiştir]Kisame ayrıca geçmişte, Sisin(Sis->gizli Sis Köyü) Yedi KılıçUstası (Seven Swordsmen of the Mist,Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū) olarak anılan savaşçılardan birisiydi ve Felaket (Scourge,Kaijin) olarak da anılmaktadır. Momochi Zabuza ve Raiga Kurosuki de bu kılıçustaları arasındaydılar. Aynı bu iki kişi gibi Kisame de savaşta kendisine aşırı güvenen bir tavır sergilemektedir. Ayrıca ,açıkça, savaştan hoşlandığı görülmekte ve muhtemelen düşmanlarının uzuvlarını kesip onları kötürüm hale getirmekten de zevk almaktadır. Örneğin, naruto'yu basitçe bayıltmak yerine kaçmasını engellemek için bacaklarını koparma fikrini ortaya atarak bundan zevk almıştır. Sarutobi Asuma ile olan dövüşünde de rakibinin kolunu kılıcı Samehada'nın dikenimsi çıkıntılarını kullanarak parçalamaktan aşırı bir zevk aldığı gözlenmiştir.

Yetenekleri ve Silahları [değiştir]Kisame'nin ana silahı Samehada(Japonca:Köpekbalığı Derisi) isimli, boyu Momochi Zabuza'nın kılıcı olan zanbatō'nun boyuna yakın, çok özel ve benzeri olmayan bir kılıçtır. Sıradan bir kılıcın aksine, üzeri dikenimsi pullarla kaplı olan ve bu yüzden kesmek yerine parçalayarak koparan bir yapıya sahiptir, aynı bir köpekbalığının derisi gibi (isimden de anlaşılacağı üzere). Kılıç ayrıca yakınındaki herhangi bir chakra kaynağını soğurma özelliğine sahiptir ve bu Kisame'nin resmen Düşmanının chakra'sını yararak geçmesine olanak sağlamaktadır. Ne kadar miktarda soğurabileceği belirsizliğini korurken, herhangi bir kötü yan etki olmadan Naruto'nun içindeki Dokuz kuyruklu Canavarın,diğer pek çok kişiye karşı zehir etkisi gösteren, chakra'sını soğurabildiği görülmüştür. Samehada ayrıca bilinçli bir silah ve sadece Kisame'nin kendisini kullanmasına izin vermektedir. Maito Guy bu silahı tutup Kisame'ye karşı kullanmaya çalıştığında, silah tutacak yerinden çıkan keskin dikenlerle tepki vermiş ve sonrasında bir şekilde Kisame'ye dönmeyi başarmıştır.

Kisame'nin sahip olduğu chakra miktarı görünüşte, Akatsuki kıstaslarına göre bile, çok büyüktür. Liderlerinin uyguladığı teknik sayesinde Maito guy ve ekibinin karşısına çıkarılan Kisame'nin vücut ikizi, Kisame'nin %30'u kadar güçlü olmasına rağmen, Neji buradaki chakra miktarının, Chunin sınavı finallerinde neji ile Naruto dövüşürken, narutonun içindeki Dokuz kuyruklu canavar'dan çektiği chakra kadar olduğunu belirtmiştir. Neji bu sonuca Byakugan'ı kullanarak ulaşmıştır.

Kisame, tanık olduğumuz savaşları sırasında, çok şaşırtıcı derecelerde hız ve fiziksel kuvvet sergilemiştir. Su-Temmelli Saldırı tekniklerini çok güçlü fiziksel kuvvetiyle birleştirerek muazzam sonuçlar elde etmektedir. Ayrıca, Su Tekniği:Patlayan Su Şok-Dalgası (Water Release: Exploding Water Shockwave ,Suiton: Bakusui Shōha) isimli, hiç yoktan tonlarca su yaratabilen bir tekniği kullanabilme becerisini sergilemiştir.Bu teknik ona, her muhtemel savaş alanını, diğer su temelli teknikleri çok daha rahatça kullanabilmesi için kocaman yapay bir göle dönüştürmesine imkan tanımaktadır. Kullandığı çok sayıda genel su-temmelli teknik yanında, ayrıca birkaç tane Köpekbalığı temalı ilginç teknik de kullanmaktadır, mesela : Su-Tekniği: Su KöpekBalığı Füzesi Tekniği (Water Release: Water Shark Missile Technique, Suiton: Suikōdan no Jutsu) isimli tekniği, köpek Balığı şeklinde su patlamaları yaratarak düşmanlarına saldırmak için kullandığı görülmüştür. Ayrıca herhangi bir düşmanı bilincini ya da dengesini yitirip suyun içine düşerse, suyu chakrası ile birleştirip sudan yapılmış köpekbalıkları yaratarak saldırtmak için Su-Tekniği: Beş Yiyici KöpekBalığı (Water Release: Five Eating Sharks, Suiton: Goshokuzame) isimli tekniği kullanabilir.
TokioHoteL

TokioHoteL

Erkek Mesaj Sayısı : 644
Geldiği mekan : Akatsuki..
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Naruto Arena-Sasori-Anime-MsN-Rock..

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 10, 2008 9:14 pm

Kisameden nefret ederim kakashi
NarutoRendan

NarutoRendan

Erkek Mesaj Sayısı : 477
Geldiği mekan : Karabük
Meslek : Fire Nation General
Hobileri : avatar ve naruto izlemek

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 2:43 pm

kisameyi az-buz severim ama gücü gerçekten muazzam değerde onun için kyuubinin yarı chakrası felan deniliyor ama bence abartı olmus Smile
denizukanu

denizukanu

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Geldiği mekan : konoha
Meslek : ..
Hobileri : ..

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 2:29 pm

itachiyle iyi ekip kruyorlar.O yüzden sevmiyorum demem ama sasuke ve tobiyle kıyas etmem
hunter lale

hunter lale

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 4:02 pm

TokioHotel demiş ki:

nie ki ne yaptı sana hem eleştiri yapabilirsin ama bole kestirip atamazsın ben kisameyi sewmiyom die...
VerSuS^FF^
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 621
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : ANİME&MANGA&MÜZİK&

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 4:06 pm

hunter lale demiş ki:
TokioHotel demiş ki:

nie ki ne yaptı sana hem eleştiri yapabilirsin ama bole kestirip atamazsın ben kisameyi sewmiyom die...

sakin sakin tartısma cıkarmayın

ben kisameyi cok olmasada severim bence hıc yakısıklı değil ama oldukca güçlü en sevdiğim yanı güzel laf sokuyor lol!
hunter lale

hunter lale

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 4:08 pm

tartışma değil ama bende sai fan clubden ii bi azar yediydim de ondan diom..
hem ben kötü bişi demedim ki ben hasta oluyorum kisameye o yuzden actım zaten kulübü sewmiyosan nedenini solücen.
HAKSIZ MIYIM Question
VerSuS^FF^
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 621
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : ANİME&MANGA&MÜZİK&

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 4:13 pm

yok öle demek istemedim haksızsın diyemem bende ANTİ-SAKURA FC den azar işittim yani ben cok sevmem az severim nedeninide yazdım bende sorun yok oda direk hiç sevmem yazmıs söle oda acıklasın sebebini
Misa_Misa

Misa_Misa

Kadın Mesaj Sayısı : 563
Geldiği mekan : animes world
Meslek : .....
Hobileri : animes , serials , manga

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2008 6:06 am

bende Kisameyi sevmedim pale
hunter lale

hunter lale

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 12:21 pm

Hinata_Foxy demiş ki:
bende Kisameyi sevmedim pale

nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn?!:.
Misafir
Misafir
Anonymous

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 3:10 pm

yakışıklı değil ondan dır.
hunter lale

hunter lale

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 3:34 pm

yeterince karizmatik deel mi????
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 3:59 pm

Her şey tip mi kardeşim Kisame gayet süper bir karekter bence ki ne kadar güçlü olduğunu herkezde biliyor.Mangada suıgetsu denen veledi bir harcasada kurtulsak diyorum (Kitana kıs kızma xD)Kullandığı silah Samehade'de chacra çalabilme gibi güzel bir yeteneği var.Aynı zamanda benim için su tekniklerindeki en iyi ninjadır ama Nindaime demeyin gücünün %30'uyla neler yaptığını gördük...Yaşasın hepimiz çirkiniz hepimiz kisameyiz...
hunter lale

hunter lale

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 4:21 pm

bi an sitededn hç kisame tarfını tutan cıkmıcak sandım
Misafir
Misafir
Anonymous

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 4:54 pm

Nie canım bnde severim kendisini Wink Zaten havasına bakılırsa 7 kılıç ustasından en güçlüsü bu demi looool Hem ayrıca cokta psikopat... Narutoyu almaya geldikerinde "Bacaklarına ihtiyacımız yok kesip kurtulalm!" demesine bitmiştim Twisted Evil

En son tarafından Perş. Ocak 24, 2008 4:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hunter lale

hunter lale

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 4:56 pm

painden bie daha iyi.....
Calintz

Calintz

Erkek Mesaj Sayısı : 418
Geldiği mekan : Twilight Town
Meslek : Yok nan iş
Hobileri : Fobilerim var amma onlar olmaz heralde

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 5:29 pm

Kisame çok itici bir tip,yılışık ve hiç ağırbaşlı değil..İnsan biraz ağır takılır pardon ne insanı köpekbalığı..Hade bakalım Suigetsu göster şu köpekbalığına gününü..bakalım hangisinin dişleri daha keskin...
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 8:33 pm

aaa ayip ediyon ama agir basli piskopatlarin zamani gecti artik manyak cilgin piskopatlar var ben ve kisame gibi
RoXaS

RoXaS

Erkek Mesaj Sayısı : 141
Geldiği mekan : world that never was
Hobileri : anime,manga,çizim,müzik,kitap okumak,teknoloji

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 9:57 pm

yok be.Bence ağır başlı piskopatlar -öhööhöitachiöhööhö- hala işi götürüo
hunter lale

hunter lale

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 1:18 pm

kisame fan kulübü 21842010
sefaryo

sefaryo

Erkek Mesaj Sayısı : 60
Geldiği mekan : adana
Meslek : ögrenci
Hobileri : müzik,sinema,taekwando

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 11:06 pm

deidaradan sonra seride en çok sevdigim 2, kötü karakter ..replikleri süper.özleikle 81, bölümü yüksek sesle bir daha dinleyin derim.hayatımda gördügüm en güzel düşmana posta koyma sahnesi..kılıcı yere vurup "oroshi maska" ve "atashi ......samehadawa" demesi süperdi.kaç kere izlemişimdir o sahneyi.halada izlerim.

kisame suiton suikudan no jutsu kisame
https://www.youtube.com/watch?v=yguEKITHFA4
kisame fan kulübü NINJA-202
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 9:48 pm

anaa kisame-chan ın fan clubıda varmış
ilk gördüğümde pek sevmesemde sonradan çok saygı duyduğum bi karakter oldu
nasıl çirkin ama karizmatik olunura iyi bir örnek(ama 1. örnek kakuzu bence)
suigetsu ile savaşını peinin köye saldırmasından daha çok bekliyorum gerçekten!!
Shady Asakura

Shady Asakura

Erkek Mesaj Sayısı : 519
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Akatsuki
Hobileri : Rokudaime Hokage

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 10:14 pm

Kisame 1 numaradır ya. Çok severim şahsen kendisini. Bence gerçekten çok karizma bir balık. Çok güçlü olduğunada inanıyorum. Süper bir karakter fan kulübüne üyeyim. kisame
Narutokolik

Narutokolik

Kadın Mesaj Sayısı : 538
Geldiği mekan : Ankara merkez beni bilir herkess...
Meslek : Öğrenciyim abi
Hobileri : Resim çizerim fln..

kisame fan kulübü Empty
MesajKonu: Geri: kisame fan kulübü   kisame fan kulübü Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 10:25 pm

KİSAME FOREVER cheers cheers cheers

kisame fan kulübü
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-