Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KibaXhina desem

+13
Cartoonist
ddaallee
Alp
ÖZGECHAN
Akiaya
zombikayhan
Rotea
UchihaSasuke
Manga-ka
Shiniko
lucy
gülchin-chan
Nakashima
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Nakashima

Kadın Mesaj Sayısı : 937
Geldiği mekan : Bilgisayarın başı
Meslek : Sanatçı Adayı
Hobileri : Çizim

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 7:42 pm

işte kibaXhina yazım ama bn beyenmedim bea 2 bölümünü yazmıştım şimdi 3'ü yazıorm

Böhüü kendimden utanıorm

Hinata uyandı yatağından sıkıntılı bir şekilde kalktı.

Hinata-Bu gün Kiba-kun'nun doğum günü.... diye geçirdi içinden.

Hinata bu gün olduğunu 1 ay öncesinden biliyordu çünkü Kiba ile dolaşırken Kiba onlara hep hatırlatmıştı buna ramen Hinata ona bir hediye alamamıştı. Çok özel birşey olmasını istiyordu çünkü Kiba'nın onun içinde özel bir yeri vardı. Yataktan kalktı ayaklarını yere sürerek yavaşca odadan çıktı şanssızlığına koridorda Neji vardı ve Neji onun suratına bakar bakmaz bişeyi olduğunu anladı.

Neji- Hinata-sama?? Birşeyin mi var?

Hinata- Ne-Neji-nisama.... B-bn.... Umm... Yok birşey....

N- Hinata-sama birşeyin varmış gibi görünüyor ama snin üstüne gelmiycem eğer bana ihtiyacın olursa çekinmeden sorabilirsin.

Hinata Neji onun üstüne gelmediğine sevindi. Neji merdivenlerden inerken onu izledi sonra kendi kendine "Ne alabilirim doğum gününde?" diye sorarken kendine hakim olamadan merdivenlerden koştu ve Nejinin yanına gitti. Önüne geldiğinde gözlerini kapatıp,

NEJI-NISAMA BU GÜN KIBA-KUN'UN DOĞUM GÜNÜ!!!

diye haykırdı. Neji ona garip garip bakıyordu. Hanabi'nin yüzünde bir şaşırma ifadesi vardı. Hiashi'de yemekleri hazırlarken aniden durup Hinata'ya döndü. Etraf 1-2 saniyeliğine sessizdi. Bu sessizliği Hanabi bozdu. Yüzündeki şaşırma ifadesi saçma bir sırıtmaya dönmüştü.

Hanabi- HINATA-NECHAN SEN KIBA-KUN'DAN HOŞLANIYORSUN!!

Hiashi ve Neji- NE???

Hinata- H-Hayır t-tabiki hoşlanmıyorum sade-sadece ona beyeneceği bir hediye almak istiyorum...

Hinabi'nin yüzündeki ifade silindi somurtarak "Zaten Neji ile daha çok yakışıyosun" gibi şeyler fısıldadı aslında tam olarak öyle demişti Hinata çok net duymuştu ama Neji o kadar iyi duyamamış olduğundan Hinabi'ye "Ne dedin bnim hakkımda?" diye çıkıştı onlar kavga ederken Hiashi yemekleri masaya koydu. Sonra Hinata'nın yanına oturup;

Hiashi- Ona bir tasma al!

dedi. Bunu duyan Hinabi gülmeye başladı. Neji de "Bence köpek maması ve ya köpek kulübesi daha iyi.." dedi kıkırdayarak sonra üçü birden gülmeye başladı ama Hinata gülmüyordu onların Kiba ile dalga geçmeleri hoşuna gitmemişti. Yemek boyunca hiç sesini çıkartmadı. Neji'nin sorgulamalırına cevap vermedi. Yemeğini bitirince odasına çıktı üstünü değiştirdi. Aşağıya inip bahçeye çıkarken "Ben çıktım!" diye bağırdı içeriye. Sonra da yürümeye başladı ne alıcağına karar veremiyordu birden aklına Shino geldi o da Kiba'ya hediye almıştır heralde diye düşündü adımlarını hızlandırıp Shino'nun yanına gitti yanına oturdu.

Hinata- Günaydın! Shino-kun...

Shino- Günaydın......

Hinata- Şey... Shino-kun sen..... Yanii..... Biliyosun bu gün Kiba-kun'un doğum günü ona... ona hediye aldın mı?

diye sordu. Shino ceketinin içinden bir tasma ve biraz köpek maması çıkardı. Onları Hinata'ya doğru uzattı belli ki Kiba'ya bunları almıştı. Hinata şok oldu! Kiba'ya yapılan bu hakaretler onu sarsmıştı herhal ayağa kalktı kimseden yardım almıycaktı ve doğru hediyeyi bulucaktı. Shino'ya bakmadan hızla koştu bir dükkan gördü içeri girdi ama burda Kiba'ya uygun hiç birşey bulamadı ordan çıkıp yandaki çiçek dükkanına girdi aslında çiçekler solardı sonsuza kadar onu hatırlatmazlardı ama yine de çok özel şeylerdi içeri girdi tezgahtara baktı ve de onu gördü Ino'yu!! Birkaç adım geri çekildi şimdi anlamıştı Ino'nun çiçekçi dükkanına gelmişti.

Ino- Hinata?? Hoş geldiiin... Çiçek mi alıcaktın?

Hinata- Şey... Bn.. aslında....

Ino- Hangi şanslı çocuğa bu hediye??

Hinata- Yokk.. yanii... öyle değil..

Ino- Hadii hadiii Hinataa sni çapkınn....

Hinata-Yok Ino-chan bn.. bn... sni görmeye gelmiştim uzun zamandır görüşmüyoruz diye..

diyerek yalan attı Ino'ya bir saat felan konuştular havadan sudan ve sonra Hinata dükkandan ayrıldı çiçek alamamıştı ve boşuna 1 saatini kaybetmişti.. Bir duvar gördü sırtını yasladı derin bir nefes aldı. Rahatlamaya çalışıyordu üstünde çok baskı vardı. Birden duvarın üstünden bir ses geldi Hinata yerinden zıpladı sonra aynı ses "Hinata??? Ne yapıyorsun bakalım?" dedi Hinata kafasını yukarı kaldırınca elinde Shino'nun hediye olarak aldığı tasma ve köpek mamasını tutan üzgün görünen Kiba'yı gördü. köpek mamasını Akamaru yesin diye kenara açıp koymuş tasmayı da elinde sallıyordu. Hinata geri ye doğru 2-3 adım attı sonra ayağı takıldı ve yere düştü. Kızarmış bir şekilde;

Hinata- K-Kiba-kun..... Bn.. Bn..

Kiba- Dikkat et Hinata!

Hinata- Önemli değil şey.. bnim birşeyim yok...

Kiba- İyi.... Bak Shino bana ne almış.. Tasma ve Köpek maması... Aptal şey.. Ondan nefret ediyorum daha başka nasıl aşağılaya bilirdi ki beni..

Hinata- E-Evet!

Kiba- Hinata bu gün doğum günü biliyorsun değil mi?

Hinata- T-Tabiki!!

Kiba- Eee?? Yanında hediye göremiyorum...

Hinata duraksayarak "H-Hemen getiriyorum K-Kiba-kun" dedi arkasını dönüp hızla koşmaya başladı ne yapıcaktı Kiba hediyesini istiyordu ama o daha almamıştı arkadan Kiba'nın "Dur ben de geleyim" dediğini duydu şimdi yanmıştı Kiba doğum günlerinde çok heyecanlı oluyordu ona hediye almadığını öğrenirse kırılırdı. Hinata pot kırmamak için ona hayır diyemedi koşmakla yetindi tabii Kiba ona hemen yetişti çok hızlı koşuyordu. Hyuuga'ya kadar gittiler Kiba kapıda beklemeyi reddetti zaten evde Neji, Hiashi ve ya Hinabi olmadığı için içeri daldı hemen tam yukarı çıkıyordu ki Hinata durdu Kiba şaşkınlık için de "Hinata?? Noldu?" Hinata üzgün bir şekilde "Bn...Bn... Kiba-kun sna... sna...." Kiba sözünü kesip "Hediye almadın mı?" dedi Hinata aşırı derecede kızarmıştı artık Kiba ona çok kırılıcaktı. Gözlerini yumdu "E-Evet alamadım.. Ama çok istedim.. Hemde çok ama sna göre bni hatırlatıcak özel birşey bulamadım." dedi gözlerini sımsıkı kapamıştı Kiba'nın nasıl bir kötü tepki verdiğini göremiyordu. 1-2 saniye sonra dudaklarında bir ağırlık hissetti gözünü hemen açıp baktığında Kiba'nin gözlerini gördü sımsıkı kapalılardı içinde sıcacık bir duygu hissetti şok olmuş bir şekildeydi hiç hareket etmiyordu. Biraz sonra Kiba kafasını geriye doğru çekti o da kıpkırmızıydı biraz da terlemişti Akamaru kafasından bakarak ne olduğunu anlamaya çalışıyordu. Kiba gözlerini açıp Hinata'ya baktı "Ben.. Özürdilerim..." dedi..

.....

devam etcek.
böhüüü
http://ceren-chan.deviantart.com/
gülchin-chan

gülchin-chan

Kadın Mesaj Sayısı : 738
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : ...

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 7:57 pm

KibaxHinai...KibaxHina..KibaxHina
ben bu fikre alısamıyorum HinaxNaru hyuugalı sarıçocuk daha ii
ama güzel yazmısın kalvyene sağlık heheh
her ne kadar bu tur seyleri sevmesm de...
Nakashima

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 8:04 pm

CanCKım bn bişi yazmak istiodum bu otakulara sordum bna diolar orochiXakamaru shikaXtema kabutaXhinata sonunda biri kibaXhina dedi onu yazdım bn de happy
lucy

lucy

Kadın Mesaj Sayısı : 26
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : ...

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 9:28 pm

Harika olmuş acaba ino shikamaru luda yazarsan çok sevinirim onlarınki tam bir komedi olur KibaXhina desem 375647 shikmaru
Nakashima

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 11:48 pm

lucy demiş ki:
Harika olmuş acaba ino shikamaru luda yazarsan çok sevinirim onlarınki tam bir komedi olur KibaXhina desem 375647 shikmaru

öhöm bunu duymamış oliim bi anti inoxshika ve shikatema olaraktan HAYIR diorum
Shiniko

Erkek Mesaj Sayısı : 725
Geldiği mekan : Istanbul
Meslek : Shinigami Daiko
Hobileri : Kitap, Manga, Anime

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 5:43 pm

ShikaxCeren e de ben karşıyım lol!
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

Erkek Mesaj Sayısı : 3081
Geldiği mekan : Türkiye/Eskişehir
Meslek : Mangaka
Hobileri : manga,anime,manga çizmek,müzik dinlemek vs.vs.

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 9:56 am

takma caner ya öle bişi olmayacağına göre
http://www.narutofantr.web.tr.tc
Nakashima

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 10:03 pm

hepiizi döverim hedehödö
Shiniko

Erkek Mesaj Sayısı : 725
Geldiği mekan : Istanbul
Meslek : Shinigami Daiko
Hobileri : Kitap, Manga, Anime

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 12:23 am

Karışmayın Ceren'ime Razz Bi tanecik o cheers
UchihaSasuke

UchihaSasuke

Erkek Mesaj Sayısı : 5
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : AvengerofKonoha

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 11:17 pm

güzel bi senaryo...arkadaslar yeni senaryo yazmak istyen varsa sai-ino ii bi tercih olabilir
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

Kadın Mesaj Sayısı : 869
Meslek : Sadece Öğrenci
Hobileri : Anime,Manga ve Alışveriş

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 3:16 pm

sai ino ileride kesin bir çift oluçak o elektiriği bana veridiler Smile
UchihaSasuke

UchihaSasuke

Erkek Mesaj Sayısı : 5
Meslek : AvengerofKonoha

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 8:50 pm

evet ayrıca birbirlerinede yakışıolar yani tipebak
Nakashima

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 9:01 pm

sai'yi çok sevdim yaa kullandığı teknikte bni etkiledi :D hadi hayırlısı afro
BlooDLin
Misafir
Anonymous

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 9:01 am

sai yi kim sevmez
beni tnaıdınmı ceren lol! lol! anes lol!
Nakashima

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 10:39 pm

heheyt tanıdım!! alem
zombikayhan

zombikayhan

Erkek Mesaj Sayısı : 641
Geldiği mekan : Şanlıurfa
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime,bilgisayar,karikatür,futbol...

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 5:04 pm

Sai ilginç bir karakter ama kıyafeti beni biraz kıllandırıyo.Adamın göbeğini görmek istemiyom yahu. ouzabenziyo
BlooDLin
Misafir
Anonymous

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 5:26 pm

Shiniko demiş ki:
Karışmayın Ceren'ime Razz Bi tanecik o cheers
daha yeni okuyorum la sapıksın sen KibaXhina desem 899518 KibaXhina desem 899518
Nakashima

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 12:48 pm

efet öle yeni mi çaktın ^^
ichipradise ichipradise
BlooDLin
Misafir
Anonymous

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 4:01 pm

kızım bu sana fena takmış lol! lol! seni gördümü hiç [foto olarak diil tabi]
Nakashima

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 10:09 pm

yooo....neyse konuyu daatma :D

KibaXhina desem 66270
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 2:51 pm

Anca Okudum Ya lol! Çok Güzel Olmuş Bence. Cumartesi Ben de Bişeyler Yazayım. lol!

Kimi Yazayım Ki Be KibaXhina desem 132377
zombikayhan

zombikayhan

Erkek Mesaj Sayısı : 641
Geldiği mekan : Şanlıurfa
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime,bilgisayar,karikatür,futbol...

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 4:33 pm

Jiraiya-Tsunade...Daha tam olarak başlamadan Jiraiya nın ölümü ile sonuçlanan aşk.Hikaye Ferhat ile Şirin i geçermi bilemem ama.
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 7:05 pm

KibaXhina desem Fanarts905iq1

Ne Buldum :D Haha Çok Güldüm Ama lol!
Nakashima

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePtsi Ekim 22, 2007 6:52 pm

puahahaha rüyaymış looool
ÖZGECHAN

Kadın Mesaj Sayısı : 90
Geldiği mekan : okul aydın :D
Meslek : simitçilik:D
Hobileri : müzik dinlemek kitap veşiir yazmak

KibaXhina desem Empty
MesajKonu: Geri: KibaXhina desem   KibaXhina desem Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 9:49 am

eline sağlık

KibaXhina desem
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» KibaXHina 4 <3