Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

papa roach

+9
Narutokolik
_aSaKuRa_
chester999
''Nagato''
ouz-kun
Pein
NaraShikamaru
hunter lale
13 posters
YazarMesaj
hunter lale

hunter lale

Kadın Mesaj Sayısı : 447
Geldiği mekan : KONYA
Meslek : öğrenci
Hobileri : kafama göre

papa roach Empty
MesajKonu: papa roach   papa roach Icon_minitimePtsi Ocak 21, 2008 4:32 pm

bu gruba diyecek yok zaten adamlar harbi harbi solüolar bence gayaette iyiler heheh
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimePtsi Ocak 21, 2008 4:38 pm

forever parcasi cok güzeldir
hunter lale

hunter lale

Kadın Mesaj Sayısı : 447
Geldiği mekan : KONYA
Hobileri : kafama göre

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimePtsi Ocak 21, 2008 5:02 pm

ben en çok do or die yi sewiom
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 9:17 pm

Çok çok sevmeme rağmen yine de hoşlaşdığım grup Getting Away With Murder ile Suffication gider hoşuma...
ouz-kun

ouz-kun

Erkek Mesaj Sayısı : 341
Geldiği mekan : Ankara
Meslek : vasıfsız eleman:D
Hobileri : Miha'yı sinir etmek

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 9:38 am

last resort süper bi parça gene bi çok naruto AMVsindede kullanılıyo zaten
''Nagato''

''Nagato''

Erkek Mesaj Sayısı : 39

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 8:28 pm

Papa roach süperler en süper şarkısı ise Last Resort.

Erkek Mesaj Sayısı : 143
Geldiği mekan : Bursa
Hobileri : Anime izlemek,manga okumak,masa tenisi oynamak

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 11:36 pm

benimde bu gruptan en sevdiğim ve ilk dinldiğim şarkı last resort bi amvde çıkmıştı karşıma ama çok güzel gaza getiriyo adamı lol! lol!
chester999
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 534
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Bilinmiyor
Hobileri : Bilinmiyor

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 1:34 am

Between Angels And Insects o parcaı sevenler bunu haylı haylı sevıceklerdır bıde klbını ızleın derım ben
_aSaKuRa_

_aSaKuRa_

Erkek Mesaj Sayısı : 311

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:51 am

En sevdiğim sarkı grubu tabiki Linkin Park ardından Papa roach gelio en sevgiğim sarkısı Last Resort.
Narutokolik

Narutokolik

Kadın Mesaj Sayısı : 538
Geldiği mekan : Ankara merkez beni bilir herkess...
Meslek : Öğrenciyim abi
Hobileri : Resim çizerim fln..

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 4:03 pm

oo cidden güzeldir.Last Resort 1. sırada gelir.ouzunda dediği birçok amv de kulllanılır.
-Yondaime-

-Yondaime-

Erkek Mesaj Sayısı : 39

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:38 pm

Baya şarkısını biliorum hele içlerinde biri var ki Last Resort öle amvler yapılıo ki .
wxsell

wxsell

Kadın Mesaj Sayısı : 47
Geldiği mekan : istanbul
Hobileri : resim... müzik...

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 2:02 pm

ouz-kun demiş ki:
last resort süper bi parça gene bi çok naruto AMVsindede kullanılıyo zaten

evet bencede last resort heheh
BetrayaL

BetrayaL

Erkek Mesaj Sayısı : 27
Geldiği mekan : Ordu
Hobileri : Bilgisayar, psp, ipod, müzik

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 11:26 pm

Çok güzel grup ya benden duymuş olmayın ama Türkiye fan sitesi açıldı onların. :D
http://www.paparoachturkiye.com
Gothiclowe

Gothiclowe

Erkek Mesaj Sayısı : 375
Geldiği mekan : Deep Dark Ocean
Meslek : no comment
Hobileri : Anime

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 12:04 pm

%100 olarak studio grubu. 10 sene önce falan dinliyordum. Canlı performanslarını dinledikten sonra fikirlerim değişti grup hakkında. Ciddi anlamda grup çok kötü aslında. Herşey studio da kayıtlarda değiştiriliyor. Canlı performanslarını dinleminizi öneririm. Last Resort, Between angels and insects, She loves me not, Broken Home, Scars güzel şarkılarıdır. Ama bunları birde dediğim gibi canlı dinleyin ne oluyor ^^
BetrayaL

BetrayaL

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 8:32 am

Gothiclowe demiş ki:
%100 olarak studio grubu. 10 sene önce falan dinliyordum. Canlı performanslarını dinledikten sonra fikirlerim değişti grup hakkında. Ciddi anlamda grup çok kötü aslında. Herşey studio da kayıtlarda değiştiriliyor. Canlı performanslarını dinleminizi öneririm. Last Resort, Between angels and insects, She loves me not, Broken Home, Scars güzel şarkılarıdır. Ama bunları birde dediğim gibi canlı dinleyin ne oluyor ^^
Canlı performansını en çok sevdiğim gruplardan biridir Pr.Hatta en iyisidir.O canlı performansı nasıl beğenmezsiniz anlamıyorum...
_aSaKuRa_

_aSaKuRa_

Erkek Mesaj Sayısı : 311

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 11:26 pm

Jacoby Shaddix hasta oluorum bu adama .
Gothiclowe

Gothiclowe

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 7:52 pm

BetrayaL demiş ki:
Gothiclowe demiş ki:
Canlı performansını en çok sevdiğim gruplardan biridir Pr.Hatta en iyisidir.O canlı performansı nasıl beğenmezsiniz anlamıyorum...

wokal detone manyağı ^^ yeterli açıklamadır sanırım ^^ dahasıda var aslında garip garip hareketler yapıyorlar kopmak adına. Takla atmaya çalıştığını ve yan düştüğünü bile biliyorum vokalin yerlere yatmıştım izlerken ^^
BetrayaL

BetrayaL

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 1:09 am

Siz Papa Roach diye başka bir grubu falan mı izliyorsunuz?Ben tüm videoları vardı.Hiç birinde takla atıp düştüklerini hatırlamıyorum.Ayrıca detone manyağı diyorsunuz kaç şarkılarını dinlediniz ki?Ben onların albüm kayıtlarından çok konser kayıtlarını dinlerim.Pr canlı performansı en çok beğenilen gruplardan biridir.Sonuç da kimse detone olmaz diye birşey yok.Bir konser kayıtını dinleyip adamlar bu konserde detone oldu o zaman hep detone oluyorlar demeyelim.
Gothiclowe

Gothiclowe

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 2:32 am

BetrayaL demiş ki:
Siz Papa Roach diye başka bir grubu falan mı izliyorsunuz?Ben tüm videoları vardı.Hiç birinde takla atıp düştüklerini hatırlamıyorum.Ayrıca detone manyağı diyorsunuz kaç şarkılarını dinlediniz ki?Ben onların albüm kayıtlarından çok konser kayıtlarını dinlerim.Pr canlı performansı en çok beğenilen gruplardan biridir.Sonuç da kimse detone olmaz diye birşey yok.Bir konser kayıtını dinleyip adamlar bu konserde detone oldu o zaman hep detone oluyorlar demeyelim.

kaç şakrı? şöyle diyebilirim grubu yaklaşık infest albümünün çıkışından beri yani 2000 yılından beri bildiğim bir grup..Ünlü olmak için çıktıkları programları bile izlemiştim. O zamanlar ne youtube falan wardı nede öyle şeyler..Yardırıyorduk bulmak için.. Bir ingiliz programıydı grup zaten ingiliz. beyaz saçlı bir elemanın programı realty show gibi bişidi hatta Soad falanda çıktıydı orda kendini avrupaya tanıtmak adına. En son she loves me not albümünde bıraktım zaten grubu. O şarkının ilk çıkışını falan hatırlıyorum. Herneyse sen şuan dinliyorsun zaten ben bırakalı 5 seneden fazla oldu..Bilmem aradaki farkı anlıyabildinmi? ^^ hatta o takla attığı şarkı between angels and insects ti yanılmıyorsam. arkadaş vardı oda seviyordu lise heyecanları bilirsin yeni grup bulmuşsun kimse bilmiyor hobaaa wer aragazı şeklinde. Ama orda görünce ciddi anlamda bu ne lan?!? dedirtmişti ^^ Adam dikkat çeqmek için nerdeyse dötü açıcaktı yani..Aynı yerde Soad çıktığında Spiders ı çalmışlardı. Giysisi dehşetti. Oda bi iki hareket yaptıydı ama yok abi adamın vokal kendini resmen sunuyordu. Düşün SOAD - Spiders diyorum..Toxicity falan değil yok öyle bir albüm!..Yıllara bir geri dönüş yap bakalım..Birkaç yerde daha izledim merak etme. Taswip etmedim kısacası..Hala infest albümü aklımdadır çok dinliodum zibidileri.^^
BetrayaL

BetrayaL

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 2:24 pm

Alıntı :
Vikipedi, özgür ansiklopedi Papa RoachÜlke Vacaville, Kaliforniya, ABD
Kuruluş tarihi 1993-
Üyeleri Jacoby Shaddix (Vokal)
Jerry Horton (Gitar)
Tobin Esperance (Bass Gitar)
Dave Buckner (Davul)

Papa Roach, ABD'li post-hardcore/nu metal müzik grubu.
Neyse hocam tadımız kaçmasın.Kapatalım bu konuyu.Yoksa uzar gider bu konu.Eğer kalbini kırıcak bir söz ettiysek affola.Biraz abartmış olabiliri.İyi günler.
Gothiclowe

Gothiclowe

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 3:30 pm

BetrayaL demiş ki:
Alıntı :
Vikipedi, özgür ansiklopedi Papa RoachÜlke Vacaville, Kaliforniya, ABD
Kuruluş tarihi 1993-
Üyeleri Jacoby Shaddix (Vokal)
Jerry Horton (Gitar)
Tobin Esperance (Bass Gitar)
Dave Buckner (Davul)

Papa Roach, ABD'li post-hardcore/nu metal müzik grubu.
Neyse hocam tadımız kaçmasın.Kapatalım bu konuyu.Yoksa uzar gider bu konu.Eğer kalbini kırıcak bir söz ettiysek affola.Biraz abartmış olabiliri.İyi günler.

önemli değil canım. Grubun kuruluşunu koymuşsun ama 93 te sen kaç yaşındaydın? yabancı müzik dinliyormuydun?poptan bahsediyorum rocka girmedim bile ^^ neyse kapıyalım komik oldu baya dediğin şey ^^
BetrayaL

BetrayaL

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 8:00 am

Aramızda 2 yaş var abartma istersen.
Gothiclowe

Gothiclowe

papa roach Empty
MesajKonu: Geri: papa roach   papa roach Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 9:00 pm

4 yaş diyebilirim. 84 doğumluyum ^^ 3 gün sonra doğum günüm ^^ sen 88 li olmalısın ^^

papa roach
1 sayfadaki 1 sayfası