Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Genel Tartışma

+81
Vampire_Knight
puchi
Cartoonist
jsk
Deathhowl
angona
tbe
_X_Madara_X_
Equelan
pininfarina
Pallor Mortis
Ekopyen
jacksonlife
eroe
HybridTheory
quatro
Madpunk
alieser
orochimaru1
yondaime94
bLue-Dragon
youngyn
sefaryo
kusomo
Ryuk
-berk-
Misa_Misa
sasusakusai
kazekage
ugur_tatli
uchiha-itachi
gokuraku
yourrock
halis
Hanamichi
Shady Asakura
skulblaka123
DaBEL
bizarro
lee
Artemis
Uzumaki_Pein
Dee
Melancholic
KingOfTheAnbu
Nukenin
dely_merty
raistlin
kaleydeskop
jishun
Namikaze Minato
alper
oTaKuRoN
erpay
Naruto-kun
1c_-Animé-_1c
denizukanu
NarutoRendan
seras victoria
Sasuke-kun
Akiaya
medusa
ddaallee
RaSeNGaN
~mana~
Alp
Pein
SPAWN-TheUndead
Portgas D. Ace
zombikayhan
Naruto Kun
Rhonin
Shiniko
CyradisS
Rotea
RockLee
lucy
dvtchk
Scudrox
Manga-ka
85 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

Erkek Mesaj Sayısı : 3081
Geldiği mekan : Türkiye/Eskişehir
Meslek : Mangaka
Hobileri : manga,anime,manga çizmek,müzik dinlemek vs.vs.

Naruto Genel Tartışma Empty
MesajKonu: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 3:34 pm

Naruto Genel Tartışma bölümü...
http://www.narutofantr.web.tr.tc
Scudrox

Scudrox

Erkek Mesaj Sayısı : 181
Geldiği mekan : Istanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Kocaeli Üniversitesi

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 6:04 pm

Ben 159. bölümdeyim ve bölümler acayip sıkıcı ilerlio Sasuke'yle yaşanan o talihsiz olaydan sonra çizgi film sanki durgunlaştı. Naruto sürekli görevleri gidio ama sonuç sıfır Sasuke den sonrada heyecanlı bi dövüş görmedim zaten. Umarım sonraki bölümlerde daha heyecanlı olaylar olur. Yeter ya ben artık Tilkiyi görmek istiorum annemebenziyo
dvtchk

dvtchk

Kadın Mesaj Sayısı : 550
Geldiği mekan : kocaeli
Meslek : öğrencilik:)
Hobileri : portakal suyu,m&m's=)

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 6:12 pm

ya 135. bolumden sonra fillerlar baslıo zaten...bence fillerları izleme...direk shippuden e gec..fillerlar sıkıcı olur=)=)
http://www.forumlari.net/mdaol.html
lucy

lucy

Kadın Mesaj Sayısı : 26
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : ...
Hobileri : ...

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 7:55 pm

Shippuuden süper ilerliyor! Özellikler bugünkü 15.bölüm süperdi sakuraya hayran kaldım **
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 2:49 pm

Scudrox demiş ki:
Ben 159. bölümdeyim ve bölümler acayip sıkıcı ilerlio Sasuke'yle yaşanan o talihsiz olaydan sonra çizgi film sanki durgunlaştı. Naruto sürekli görevleri gidio ama sonuç sıfır Sasuke den sonrada heyecanlı bi dövüş görmedim zaten. Umarım sonraki bölümlerde daha heyecanlı olaylar olur. Yeter ya ben artık Tilkiyi görmek istiorum annemebenziyo

bence direk shippuuden e geç ben 135 e kadar izleyip direk geçtim Arrow
RockLee

RockLee

Erkek Mesaj Sayısı : 160

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 4:01 pm

hmm o zaman bende öyle yapayım ama 200 den sonra kakashinin küçüklüğü anlatılıyor galiba biyerdemi duydum ne doğrumu onları izlemek isterim yani
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 2:10 pm

kakashi gaiden in animesi yok sadece mangası var oda 240 lılarda sanırsam türkçe çevirisi olucak diye biliyorum istersen indirip okuyabilirsin çok duygusal Sad
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

Kadın Mesaj Sayısı : 869
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Sadece Öğrenci
Hobileri : Anime,Manga ve Alışveriş

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 3:58 pm

naruto shippuuden süpermi ilerliyor ben bu lafa ançak gülerim ya hayatımda bu kadar yavaş ilerleyen seri görmedin bence filleri izle o zaman kadar baya ilerler bizim gibi doldurma bölümler için beklemezsin
CyradisS

CyradisS

Erkek Mesaj Sayısı : 245
Geldiği mekan : KocaeLi
Meslek : öğrenci
Hobileri : manga, anime , rock , resim ,ve araba ...

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 5:04 pm

Sonunda sakura , chiyo baa - sasori savası bitti bea sinir olmustum 6 bölümdür bir bitmedi gitti die yannız 27. bölümün sonu acayipti sadece animeyi izledigim için çok fena sasırdım arkadaslar kakashinin gözü neden öle oldu anlamadım mangekyou sharinganmıydı o ?
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 6:29 pm

aynen öyledi Smile itachiye kapak olsun
dvtchk

dvtchk

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 6:40 pm

sai demiş ki:
itachiye kapak olsun
Naruto Genel Tartışma 650158 yazık=)
dvtchk

dvtchk

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 11:03 pm

cok merak ettıım bı soru var,internette dolasırken yondaimenin narutonun babası olabılceıne ılıskın yazılar okudum.annesınınde bı akatsuki uyesı olabılceı soylenıo...nerden varılmıs bu fıkırlere anlayamadım,235-251 ve 275-369 arası tum mangaları okudum,ama boyle bıseye deınıldıını hıc hatırlamıorum....
Shiniko

Erkek Mesaj Sayısı : 725
Geldiği mekan : Istanbul
Meslek : Shinigami Daiko
Hobileri : Kitap, Manga, Anime

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 5:41 pm

Anasının kimliği çıkmış zaten ortaya mangada, duyduğum kadarıyla. Ayrıca Yondaime'nin oğlu olması teorisine gelince, neden olmasın Wink
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 5:51 pm

bunun hakkında kesin olan bilgileri söylüyorum
Spoiler:
Rhonin

Rhonin

Erkek Mesaj Sayısı : 392

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 6:39 pm

ben bunu baya bi önce sölemiştim boş yere spoiler vermeye gerek yok afro
dvtchk

dvtchk

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 7:25 pm

demin 368 i tekrar okudum...orda yazıomus hersey;kızıl saclı,cok hızlı konusan, erkek fatma gıbı bi annesı varmıs narutomuzun=)ama mangayı genel olarak gecenın 2sınde uykulu uykulu okuduumdan olsa gerek hıc hatırlamdım bu sahneyi...=)
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 9:31 pm

Rhonin demiş ki:
ben bunu baya bi önce sölemiştim boş yere spoiler vermeye gerek yok afro
dikkat edersen benim mesajımın üstümdeki iki arkadaş bunu merak etmişler bende söyledim ve spoil önceden kimsenin yazmadığı yada kimsenin görmediği birşey için verilmez animeyi takip edenler öğrenmek ister yada istemez onlara kalmışdır ben kapak gibi yazsam herşeyi hoş olmazdı
Naruto Kun

Erkek Mesaj Sayısı : 415
Geldiği mekan : Ankara
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Okuldan kaçmak xP

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 1:44 pm

itachiye kapak olsun yazmıssınızda kakashi o mangakyu sharinganı tam ii kulanamıo o mangakyu shasringanla net goremio çizik çuzuuk goruo ama galiba kakashi ilerde tam yapabilir bilmiorum
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 3:36 pm

mangada yapıyo
zombikayhan

zombikayhan

Erkek Mesaj Sayısı : 641
Geldiği mekan : Şanlıurfa
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime,bilgisayar,karikatür,futbol...

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 8:30 pm

Manga-ka demiş ki:
mangada yapıyo
Yapsada nereye kadar.Itachi bu işe senelerini vermiş.,Kakashi nin ona yetişmesi imkansız gibi.Zaten Kakashi çakra yönünden zayıf bir ninja.İki mangakyuda bayılıverir. itachihasnopenis
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 9:57 pm

Naruto Kun demiş ki:
itachiye kapak olsun yazmıssınızda kakashi o mangakyu sharinganı tam ii kulanamıo o mangakyu shasringanla net goremio çizik çuzuuk goruo ama galiba kakashi ilerde tam yapabilir bilmiorum
itachi kapak olsun deme nedenim itachi uchiha olmayan başka birinin bu güçü kullanamıyacağı zannetmesi yüzüdendir yoksa kakashi ondan iyi kullanıyor demedim

En son tarafından Salı Eyl. 11, 2007 1:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rhonin

Rhonin

Erkek Mesaj Sayısı : 392

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 11:40 pm

bence kakashi fazla uğraşmadı mangekyou ile zararlarını biliyor ve her dakka da mangekyou açıp da çalışmaz sonuçta sonunda itachi gibi kör olur o da lol!
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace

Erkek Mesaj Sayısı : 95
Geldiği mekan : Grand Line
Meslek : Öğrenci & Pirate King :)
Hobileri : One Piece

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 11:21 pm

slm ben daha yeni narutoya başladım, 5. bölümdeyim Laughing şimdilik bu 3lüden en sevdiim karakter Narutodur çok mütevazi ve haylaz velettir kendisi ama severim lol! Sasuke ve Sakurayı es geçiorum, biri çok havalı kendini bişi sanır diğerise ona gıcık olurum, inner hali kulaklarımı parçalıyo çünkü lol! (tabi bu benim düşüncem)
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 11:51 am

narutoya başlaman çok güzel ilerki bölümler daha güzel özellikle zabuza lı bölümler heheh
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace

Erkek Mesaj Sayısı : 95
Geldiği mekan : Grand Line
Meslek : Öğrenci & Pirate King :)
Hobileri : One Piece

MesajKonu: Geri: Naruto Genel Tartışma   Naruto Genel Tartışma Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 4:18 am

10. bölüme geldim ve bu 3lüden gözüme giren yok şuanda scratch Narutonun elini keserek yemin etmesini takdirle karşıladım ama 1 bölüm sonra yine unuttu ve anca eli acıyınca aklına geldi, hayaline sadakatsız oldunu gördüümden Naruto da gözümden düştü. Diğerleri yine aynı dediim gibi... Naruto ve Sasuke ekip çalışması yaparken Sakura çığlık atmakla meşguldu. Ve şimdilik Narutonun tek olayı o shadow bilmemnesi, Sasukenin de tek olayı gözleri (o teknikleri nasıl öğrenmiş olabilir acaba?) ; Sakuranın ise olayı molayı yok. Bi de ninja olup küçük bıçaklar taşıolar yanlarında sadece, şimdiye kadar doğru düzgün katanalı matanalı görmedim lol! ayrıca Narutonun bazı hafiflikleri nedeniyle ona ninja demeye de dilim varmıyor lol! aslında bu 10 bölüm içinde gözlemlerime göre Narutoda biraz hata var, ama şimdi sölersem bu msj daha da uzar.. Benim düşüncem şimdilik bu, ve şimdilik 10 bölüm içindeki gözlemlerime göre de benim en sevdiim karakter Kakashi-sensei'dir kakashi (aslında onda da hata var biraz, hem kurallara aykırı diyo hem birlik olun hepiniz birsiniz dio; hangisini yapıcaklar yani)

Naruto Genel Tartışma
1 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki
 Similar topics
-
» NAruto Arena (netten oynanan online naruto oyunu)