Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haberler...

+9
SasukeUchiha
ouz-kun
VerSuS^FF^
NaraShikamaru
1c_-Animé-_1c
Manga-ka
Calintz
TeMaRi
Akiaya
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

Haberler... Empty
MesajKonu: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 2:18 pm

Evet elime geçen haberleri buraya yazacağım... Gruplarla ilgili haberleri kendi topic' ine yazmak yerine böyle daha kolay olacak...

*İlk haber Epica' nın taş solisti Simone Simons hakkında. Geçtiğimiz ay grubun resmi web sitesinden duyurulan açıklamada Simone' un MRSA adı verilen bir virüse yakalandığı ve bu sebeple grubun Şubat ayı başında başlayacağı Avrupa turnesinin iptal edildiği açıklandı. MRSA [Metisilin' e Dirençli Stafilokok Aureus] çok bulaşıcı ve güçlü bir bakteri olan Stfilokok mikrobunun bir türü. MRSA ölümcül enfeksiyonlara neden olmasının dışında diğer bir ürkütücü yanı da; neredeyse tüm penisilinlere ve daha birçok güçlü antibiyotiğe de dirençli olması. Grup şimdilik Simone' in iyileşeceği zaman ve turnenin yeniden başlayacağı tarih hakkında net bir açıklama yapmıyor.

*Diğer bir haber CoF hakkında. İngiliz grup, bu ay yeni bir toplama albüm yayınlıyor. "Thornography - Harder Darker Faster" adını taşıyacak olan bu albüm yüksek kaliteli audio DVD formatında yayınlanacak. Toplam 18 şarkının yer alacağı albümde 3 adet video klip , tüm şarkıların mp3 versiyonları, bilgisayar kullanıcıları için masaüstü görselleri ve grup fotoğrafları da yer alacak.

*In Flames' in yeni albümüne az kaldı! Albümün adı "A Sense of Purpose" . Albüm nisin ayında Avrupa' da Nuclear Blast, Amerika' da ise Ferret Recorda etiketi ile yayınlanacak. Dokuzuncu In Flames albümünün şarkı listesi kapak görseli ve ismi açıklandı. Şarkılar şöyle: "The Mirror' s Truth" , "Disconnect" , "Sleeples Again" , "Alias" , "I' m The Hihgway" , "Delight and Angers" , "Move Through Me" , "The Chosen Pessimist" , "Sober And Irrelevant" , "Condemned" , "Drenched In Fear" ve "March To Shore" .

*Vee Iron Maiden. Iron Maiden tüm zamanların en görkemli müzik videolarından biri olan "Live After Death" in DVD versiyonunu bir sürü ekstrasıyla beraber 4 Şubat' ta yayınlıyor. Bunula da kalmıyor geçmişe dönüyorlar ve Powerslave dönemindeki sahne tasarımlarıyla arz-ı endam edecekleri "Somewhere Back In Time" turnelerine 1 Şubatta başlıyorlar. Grup Türkiye' ye gelmeyecek fakat yurtdışından izleyebillirsiniz.

*Son olarakta, Slipknot yeni albüm çıkarıyor! Baharda albümün çıkması bekleniyor ama şu anda hiçbirşey belli değil...

Not: Bazı yerler hariç çoğu yer Alıntıdır
TeMaRi

TeMaRi

Kadın Mesaj Sayısı : 706
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : Ninja xD
Hobileri : bilgisayar,anime

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 2:25 pm

InmFlames yeni albüm mü çıkarıyo ohh bee sonunda
saol bee
Calintz

Calintz

Erkek Mesaj Sayısı : 418
Geldiği mekan : Twilight Town
Meslek : Yok nan iş
Hobileri : Fobilerim var amma onlar olmaz heralde

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 2:32 pm

Children Of Bodom yeni albümünün kayıtlarını bitirmiş ve nisan ayında piyasaya sürecek..Bu albümün adı Blooddrunk olacak ve şarkı listesi şöyle

01. hellhounds on my trail
02. blooddrunk
03. lobodomy
04. one day you will cry
05. smile pretty for the devil
06. tie my rope
07. done with everything, die for nothing
08. banned from heaven
09. roadkill morning

Belli ki Nisan ayı melodic death metal ayı olacak,hem Children Of Bodom hem İn Flames ooohhhhh

En son tarafından Ptsi Şub. 04, 2008 3:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TeMaRi

TeMaRi

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 2:42 pm

uhh ulen sonunda bıktım aynı şarkıları dinlemekten
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

Erkek Mesaj Sayısı : 3081
Geldiği mekan : Türkiye/Eskişehir
Meslek : Mangaka
Hobileri : manga,anime,manga çizmek,müzik dinlemek vs.vs.

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 2:53 pm

Holeeeee In flames yeni albüm çıkartıyo Türkiyeye geldiği an hemen gidip alıcam **
http://www.narutofantr.web.tr.tc
Misafir
Misafir
Anonymous

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 3:35 pm

5 tane şarkı mı yapmış ???

No talenttt
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 4:06 pm

run demiş ki:
5 tane şarkı mı yapmış ???

No talenttt

Ne 5' i ya Neutral
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 9:09 am

Bir de şimdi sizinle dalga geçer gibi birkaç haber söyliyeyim :D

*En büyük amacının bir aile kurmak olduğunu dilinden düşürmeyen Lily Allen [ looool ] en nihayetinde isteğine kavuşuyor. 22 yaşındaki şarkıcı, 37 [37! yanlış yazmadım] yaşındaki erkek arkadaşı[!] Ed Simons' tan bir bebek bekliyor.

*Fergie [Ah Fergie ah Laughing ] kesndini prenses Diana ile kıyaslıyor. [Ben burda koptum yerdeyim] Prenses Diana' nın "halkın prensesi" olduğunu belirten şarkıcı, kendisinin de "halkın sanatçısı" olduğunu ve star triplerinden çok uzakta durduğunu ifade ediyor.

lol! lol!

*Coldplay' in yeni albümü 19 Mayıs' ta çıkıyor. İsmi "Prospekt" . 11 şarkı içeriyor.

[Bu benim sayrıca bulduğum bişey] :
*Musallat, Sağır Oda, Dadı gibi [hiçbirini izlemedim] dizilerde oynayan Biğkem Karavus metalci çıktı [Kız Soulfly konserine gitmiş bee!! King Diamond falan dinliyor.]

*Duman DVD çıkarmış. "En Güzel Günüm Gecem"

*Dream Theater 20. yılını kutlamak amacıyla, 22 şarkının yer alacağı ilk toplama albümünü çıkartıyor.

*Türkiye' den çıkan metal gruplarından biri olan Moribund Oblivion kendi dergisini çıkardı. [Power Magazine]

*Metallica ve Iron Maiden Tribute grupları Türkiye' ye geliyor. Metallica' nın İngiliz "tribute" grubu Metalica UK, 4 konser vermek üzere Şubat ayında Türkiye' de. 20 Şubat Çarşamba Ankara IF Performans Hall, 21 Şubat Perşembe Eskişehir Glow, 22 Şubat Cumaİzmir Cool Bar, 23 Şubat Cumartesi ise İstanbul Bronx' ta.

*Iron Maiden' ın "tribute" grubu da HiOn Maiden' da şubatta Türkiye' ye geliyor! 27 Şubat Çarşamba günü Eskişehir Glow, 28 Şubat Perşembe günü Ankara IF Performans Hall, 29 Şubat Cuma günü İzmir Opus Bar ve 1 Mart Cumartesi günüİstanbul Bronx' ta sahne alacak.

*Sentenced' in vokalisti Ville Laihiala' nın Sentenced sırasında gitaristliğini, Sentenced sonrasında ise vokalistliğini üstlendiği Finlandiyalı grup PosionBlack' in "A Dead Heavy Day" adı verilen üçüncü albümünün kayıtları bitmek üzere.

*Opeth' te yeni kadrosuyla hazırlamaya başladığı ilk albümü tamamlamak üzere...

*Geçtiğimiz yaz ülkemizde ağırladığımız Portekizli grup Moonspell [Ah gidemedim o konsere aaah] yeni albüm çalışmaları için geçtiğimiz ay Danimarka' daki Antfarm stüdyolarına gitti...
TeMaRi

TeMaRi

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 1:44 pm

Kitana demiş ki:
Bir de şimdi sizinle dalga geçer gibi birkaç haber söyliyeyim :D

*En büyük amacının bir aile kurmak olduğunu dilinden düşürmeyen Lily Allen [ looool ] en nihayetinde isteğine kavuşuyor. 22 yaşındaki şarkıcı, 37 [37! yanlış yazmadım] yaşındaki erkek arkadaşı[!] Ed Simons' tan bir bebek bekliyor.

*Fergie [Ah Fergie ah Laughing ] kesndini prenses Diana ile kıyaslıyor. [Ben burda koptum yerdeyim] Prenses Diana' nın "halkın prensesi" olduğunu belirten şarkıcı, kendisinin de "halkın sanatçısı" olduğunu ve star triplerinden çok uzakta durduğunu ifade ediyor.

lol! lol!

*Coldplay' in yeni albümü 19 Mayıs' ta çıkıyor. İsmi "Prospekt" . 11 şarkı içeriyor.

[Bu benim sayrıca bulduğum bişey] :
*Musallat, Sağır Oda, Dadı gibi [hiçbirini izlemedim] dizilerde oynayan Biğkem Karavus metalci çıktı [Kız Soulfly konserine gitmiş bee!! King Diamond falan dinliyor.]

üff bunlarda koptum bune yaa lolcuklar Haberler... 650158
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 1:57 pm

hobaaa Posion Black yeni albüm çıkartıyor herkez albüm çıkartıyo vala ne güzel flower
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 3:59 pm

Manga-ka demiş ki:
hobaaa Posion Black yeni albüm çıkartıyor herkez albüm çıkartıyo vala ne güzel flower

Ohoo Opeth çıkartıyor olum ne mutlu bana cheers Bi de CoF ' un DVD' sini alabilsem var ya... Yeni albümlerini bekliycem artık ne yapayım xD
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 4:01 pm

Paralar hep albümlere gidecek desene looool
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 4:13 pm

Manga-ka demiş ki:
Paralar hep albümlere gidecek desene looool

Valla lol! Hepsini de kitap için biriktirmiştim ama xD
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2008 5:37 pm

Amerikan thrash metal grubu Death Angel yeni albümünü çıkarıyor. Killing Season isimli albüm 29 Şubat`ta piyasaya sürülmüş olacak.

Albümün tracklist`i şöyle;

01. Lord of Hate
02. Sonic Beatdown
03. Dethroned
04. Carnival Justice
05. Buried Alive
06. Soulless
07. The Noose
08. When Worlds Collide
09. God vs God
10. Steal the Crown
11. Resurrection Machine

Bundan daha güzel bir haber var mı? cheers
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2008 8:14 pm

Ahaha xD Bu sene albüm senesi mi olcak ne xD Herkes albüm çıkartıyor xD [Arch Enemy geçen sene çıkarttı ya neyse..]

Epica' da her sene çıakrtıyor belki bu sene de çıkartır xD
Calintz

Calintz

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2008 8:52 pm

Büyük ihtimal Metallica bu yıl son albümlerini çıkarıcak..Türkiye'ye gelir gelmez alıcam..Umarım ''Metallica eski Metallica değil be hacı'' diyenlere tokat gibi bir albüm olur
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2008 9:25 pm

Calintz demiş ki:
Büyük ihtimal Metallica bu yıl son albümlerini çıkarıcak..Türkiye'ye gelir gelmez alıcam..Umarım ''Metallica eski Metallica değil be hacı'' diyenlere tokat gibi bir albüm olur

Hadi yaa Shocked Shocked Ben onu bilmiyordum!!! Öğrendiğim iyi oldu bak...

Not: İnşallah öyle olur...
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 2:26 pm

metallica konsere gidicek olan varmı aramızda...bence on grup pentagram olursa bi patlama yaşanabilir Smile
Calintz

Calintz

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 10:58 pm

Ön grup ''hepsi'' bile olsa Metallica konserinde patlama olması kaçınılmaz
1c_-Animé-_1c

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 6:08 pm

Calintz demiş ki:
Ön grup ''hepsi'' bile olsa Metallica konserinde patlama olması kaçınılmaz

lol!
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 12:14 pm

O Kadar mutluyum ki xD dün gece içip içip eğlenmiş gibi oldum xD Yeni haberler yüzünden xD Benim için en süper olanını sonuna saklıyacağım xD

*Yeni albümlerle başlayalım^^

- My Chemical Romance' tan bir tane!! Beyefendiler yeni albümlerinde punk-rock yapacaklarını söylediler. [Ben iyiydi böyle...]
- Pete Doherty solo albüm çıkaracak. Pete daha önce The Libertines ve Babyshambles' la çalışmıştı.
- Tindersticks' in "The Hungry Saw" adlı yeni albümleri 26 Nisan' da yayınlanacak.
- Peter Moren' den de hazırlaması iki yılını alan bir solo albüm geliyor...
- Franz Ferdinand' da yeni albüm peşinde. Bu albümde "Kirli Pop" yapmak istediklerini belirttiler. Albümde ucuz ve kötü gitarlar kullanmak istediklerini belirtiyorlar.
- The Cardigans "greatest hits" albümünü bu ay yayınlayacak.
- Velvet Revolver yeni albüm için Nisan ayında stüdyoya ayak basacak...
- Mariah Carey' in yeni albümü ise Nisan' da geliyor...
- Hollywood' un güzel aktristi Scarlet Johansson' da albüm çıkarıyor.
- Gren [Türk Rock grubu] ilk albümlerini bu sene çıkarıyor.
- Kasabian ise üçüncü albümlerinin yolunu yarıladıklarını belirtiler.
- Gnarls Barkley ikinci albümleri de bu sene çıkması bekleniyor.
- Missy Elliot' ta aynı şekilde, albümü için hummalı çalışmaları devam ediyor.
- Yeah Yeah Yeahs' te yeni albüm çıkaracaklarını internet sitelerinden duyurmuş bulunuyor.
- The Zutons yeni albüm için stüdyoya girdi...
- Good Charlotte konser kaydıyla geliyor...
- Incubus konserler DVD' sini çıkarıtyor
- Janet Jackson' un 10. albümü "Dicipline" yayınlandı.
- Goldfrapp' ın "Seventh Tree" albümü çıktı.
- Supergraas' ın da yeni albümleri "Diamond Hoo Ha Man" çıkmış galiba...
- Hot Chip "Made in The Dark" alübmleri ile geri döndü.
- Sigur Ros, DVD ve filmle kariyerini şenlendiriyor.
- Ergin Altınel tam 28 yıl sonra solo albümüyle geri dönüyor

Metal olanları ve bu yılki konserleri akşama sakladım [ya da yarın akşama, belli olmaz] benim şimdi gitmem lazım ^^

Not: Bilgiler alıntıdır. Derleme bana ait.
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 12:30 pm

ya hani bi ara rockn coke reklami cikiyodu televizyonlara bi parca vardi onu smashing pumpkins mi söylüyodu??
VerSuS^FF^
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 621
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : ANİME&MANGA&MÜZİK&

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 3:03 pm

sunu sorucam METALLİCA bu yaz konser vercek turkıyede dogrumu?? cheers
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 3:12 pm

gelsinde gideyim
1c_-Animé-_1c

Haberler... Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 6:32 pm

Metallica konser:27 mayıstı galiba konser tarihi inönü stadında ön grup büyük olasılık pentagram
peki gidebiliyor muyum...hayır...neden mi?... annemebenziyo

kader işte...boyun büküyoz lol!

Haberler...
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki