Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Manga satan mekanlar

+14
Narutokolik
Pein
Ryuk
Flowerygirl
Orbayd
Manga-ka
RoXaS
Shiniko
lazycoder
Shinigami_Saishin
TeMaRi
1c_-Animé-_1c
Rotea
Calintz
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 12:53 pm

Hmm öncelikle gerekli şeyler isimli dükkanda bayağı bir çeşit manga ki buun içinde cowboy beebop falan da olmak üzere bayağı ciltler vardı , ayrıca gerekli şeylerde Hellsing , Death Note , ve Bleach (İchigoları toplamışlar biriside benim alanların xD Rukia kalmış bayağı) figürleri bulunmaktadır...Ayrıca gerkli şeylerde bayağı anime filimileri ve serileride bulabilirsinizki eski serilerle birlikte örneğin Blood+ orda bulunmaktaydı haberiniz ola...

İsterseniz gerekli şeylerden marvel dc vertigo olsun çizgi romanlarını alabilirsiniz özellikle ingilizce fasikül bölümünde yeni süper çrler bulabilirsiniz (fiyatlar biraz güzeldir ama anladınız siz onu) ama ben bunlara gelemem diyip türkçe ciltlerde vardır alın daredevil x-men spidey falan takılın kısacası gidilesi güzel bir yerdir her zaman tavsiye ederim...

Birde remzi kitapevinde ve aznavur pasaşının altkatında osman ve hazalında dediği gibi bazen şansınıza manga bulabilirsiniz fakat aznavurdakinde daha çok çizgi roman vardır haberiniz ola...
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 1:05 pm

YOOOK Yokkkk...yok...şeyy...:D
Remzi kitabevinden sakın almayın acayiiip kazık.Örnek şekil 1A (o ne be?!) ben ordan 18 ytlye aldım.Ama manga satan yerlerden 12 ytlye...
Pein senin en son dediğn figür satan yer neresi?Benim bahsettiğm Cevahirdeki mi? Shocked
Pein

Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 1:22 pm

1c_-Animé-_1c demiş ki:
YOOOK Yokkkk...yok...şeyy...:D
Remzi kitabevinden sakın almayın acayiiip kazık.Örnek şekil 1A (o ne be?!) ben ordan 18 ytlye aldım.Ama manga satan yerlerden 12 ytlye...
Pein senin en son dediğn figür satan yer neresi?Benim bahsettiğm Cevahirdeki mi? Shocked

fiyatlar aslında gayet normal örnek:herhangi bir çizgi romandan veriyim fiyat Sandman'in bir cildi 25ytl dir bir V for Vendetta 30ytl ayrıca Ciwil var seriside 30 ile 45 ytl arasında değişir bu kadar yadırgamamak lazım hoş tabi bazısı acımadan verir bazısıda buna verilmez be der xD

benim dediğim yer nişantaşında tam adresini torbasından yazcaktım ama bulamadım bulunca yazarım xD
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 2:45 pm

Nalet olsun ya Mersin'de bi tek Naruto'nun gameboy oyunu var o da Forum-MediaMarkt'te arayan olur mu bilmem ama Suspect
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
Calintz

Calintz

Erkek Mesaj Sayısı : 418
Geldiği mekan : Twilight Town
Meslek : Yok nan iş
Hobileri : Fobilerim var amma onlar olmaz heralde

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 9:58 pm

Geçen hafta Kadıköy'de Tılsım'a gittim..Duvarlarda anime posterleri,raflarda anime dergileri ve mangalar,masada ise Naru adında bir kedi vardı Razz ..Gayet hoş bir dükkan istediğiniz animenin bir bölümünü 1 ytl'ye alabilirsiniz..Posterler 5 ytl'den başlayıp 60 ytl'ye kadar çıkıyor..

Bizi aydınlattığın için teşekkürler Calintz..
Narutokolik

Narutokolik

Kadın Mesaj Sayısı : 538
Geldiği mekan : Ankara merkez beni bilir herkess...
Meslek : Öğrenciyim abi
Hobileri : Resim çizerim fln..

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:15 pm

RoXaS demiş ki:
Ankara'da Armada'da var ama yenileri gelmio
Sen ciddi misin yaaa.Armadanın neresinde var mangacı ben hiç göremedim Remzi Kitabevinde mi?
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 4:50 pm

Calintz demiş ki:
Geçen hafta Kadıköy'de Tılsım'a gittim..Duvarlarda anime posterleri,raflarda anime dergileri ve mangalar,masada ise Naru adında bir kedi vardı Razz ..Gayet hoş bir dükkan istediğiniz animenin bir bölümünü 1 ytl'ye alabilirsiniz..Posterler 5 ytl'den başlayıp 60 ytl'ye kadar çıkıyor..

Bizi aydınlattığın için teşekkürler Calintz..

aa ismi naru muymuş Laughing
Özledim keratayı bu aralar Ergo Proxy alasım da var bi ziyaret edeyim bakayım Tılsım'ı Razz
alieser

Erkek Mesaj Sayısı : 1153
Geldiği mekan : ankara
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime-resim-karikatür-telekinezi-naruto yiyip-manga içmek

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 10:13 am

Narutokolik demiş ki:
RoXaS demiş ki:
Ankara'da Armada'da var ama yenileri gelmio
Sen ciddi misin yaaa.Armadanın neresinde var mangacı ben hiç göremedim Remzi Kitabevinde mi?

remzi kitabevinde var bol bol şimdi biraz azalttılar ama baya var dergilrim orada ingilizce kitapalrın arasında ben 20 tane felan almışımdır ordan fiyatlarda çoşuk değil değil tanesi 12 ytl felan.
http://naruto.forums-rpg.com
quatro

quatro

Erkek Mesaj Sayısı : 305
Geldiği mekan : istanbul
Hobileri : naruto syretmek futbol bilgisayar

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 1:03 pm

arkadaşlar naruto beni kendine bağımlı yaptı benim acil manga ya ihtiyacım inşallah bulurum
kakashi kakashi
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 1:16 pm

Anadolu yakasındaysan Kadıköy'deki Sanatçılar Sokağın'daki Tılsım'a
Avrupa'daysan İstiklal Caddesinde Galatasaray Lisesi'nin kapısının olduğu sokağın izlediği alt sokaktaki Robinson Crusoe'ye gitmen lazım.
Remzi Kitabevi'nde de manga var ama orda Naruto yok ve getirtmiyorlar.Ama yukardakilerde sipariş yapıyosun paşa paşa istediklerin elinde :D
quatro

quatro

Erkek Mesaj Sayısı : 305
Geldiği mekan : istanbul
Hobileri : naruto syretmek futbol bilgisayar

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:06 pm

çok sağol arkadaşım ablama söyliyim alsın:berker:
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 9:06 pm

cok sacma bir soru olacak ama kocaeli civarlarında bi yer bilen war mı? Laughing
hunter lale

hunter lale

Kadın Mesaj Sayısı : 447
Geldiği mekan : KONYA
Hobileri : kafama göre

MesajKonu: Geri: Manga satan mekanlar   Manga satan mekanlar - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 3:36 pm

konyada ole bi yer bilen va mi

Manga satan mekanlar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Manga-ka's Fanart
» Hellsing manga
» Naruto 369 - 375 Manga Tr
» Manga Tarz