Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Download Bölümü Hakkında

3 posters
YazarMesaj
cemanga
Hokage
Hokage
cemanga

Erkek Mesaj Sayısı : 317
Geldiği mekan : Türkiye/Eskişehir
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Manga çizim ve çeviri

Download Bölümü Hakkında Empty
MesajKonu: Download Bölümü Hakkında   Download Bölümü Hakkında Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 8:03 pm

Arkadaşlar herkesin bildiği gibi Rapidshare adlı depo amaçlı kullanılan site DD (Direct Download) sağlayan bir site ama bunun kötü bir tarafı var, daha yavaş indirip çok uzun süre bekletmesi, bunu önlemek ve DD yapmamak için bu bölümde artık Torrent dosyların verilmesini rica ediyorum. Bu uyarılara karşı gelinirse konuyu açan uyarı alır. Özellikle anime paylaşımları Rapid linkleriyle yasaktır.

Eğer Torrent programınız yoksa uTorrent ve Azerus programlarını indirip kullanmanızı tavsiye ederim.
http://cemanga.awardspace.biz
mirabilis19

Erkek Mesaj Sayısı : 1
Geldiği mekan : hidden fist
Meslek : doktor
Hobileri : anime sinema

MesajKonu: Geri: Download Bölümü Hakkında   Download Bölümü Hakkında Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 11:32 pm

cemanga demiş ki:
Arkadaşlar herkesin bildiği gibi Rapidshare adlı depo amaçlı kullanılan site DD (Direct Download) sağlayan bir site ama bunun kötü bir tarafı var, daha yavaş indirip çok uzun süre bekletmesi, bunu önlemek ve DD yapmamak için bu bölümde artık Torrent dosyların verilmesini rica ediyorum. Bu uyarılara karşı gelinirse konuyu açan uyarı alır. Özellikle anime paylaşımları Rapid linkleriyle yasaktır.

Eğer Torrent programınız yoksa uTorrent ve Azerus programlarını indirip kullanmanızı tavsiye ederim.

ben de internette fellik fellik rapidli naruto arıyorum. bunun bu siteye ne zararı var ki?
xxnarutoxx
Banned
xxnarutoxx

Erkek Mesaj Sayısı : 4
Geldiği mekan : Osmaniye
Meslek : yok
Hobileri : Narutoooo

MesajKonu: bencede   Download Bölümü Hakkında Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 3:28 pm

bencede kardeşim lol!

Download Bölümü Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-