Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

One Piece

+31
Gothiclowe
4sprz
Ares
Namikaze Minato
Kyuubi96
hibertansiyar
raistlin
pininfarina
volverine_007
MondeM
ilo_62
NarutoRendan
NaraShikamaru
erpay
merube erifu
SPAWN-TheUndead
flamesniper_rei
VerSuS^FF^
kagemusha
ÖZGECHAN
Pein
~mana~
Naruto Kun
Hiro Sato
ersincyber
Manga-ka
gülchin-chan
zombikayhan
Rotea
Shiniko
Portgas D. Ace
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
MondeM

MondeM

Kadın Mesaj Sayısı : 167
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğr.
Hobileri : Net,Kitap vs..

One Piece - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: One Piece   One Piece - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 9:56 pm

kishi one piece'i yazmış olsaydı her halde direk bi soğuma olurdu..
Hinata'ma değer verdiği yok one piece de kim bilir napardı neyse..

bi ekleme yapim burda takıldığımdan daha fazla onepiece sitesinde takılıyorum..Wink
4sprz

4sprz

Erkek Mesaj Sayısı : 226
Geldiği mekan : eskisehir
Meslek : ogrenci
Hobileri : anime izlemek , içki içmek :)

MesajKonu: Geri: One Piece   One Piece - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 10:03 pm

duyduğuma göre one piece'de Luffy'nin gitmek istediği adada daha yolun yarısına gelindiğiydi.. koskaca 11 senede daha yolu yarılamıslarsa ayıp etmişler .. Bi animenin bu kadar uzatılması bile bencew bitmesi için sebebtir..Ne kadar heyecanlı olursa olsun
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

Kadın Mesaj Sayısı : 869
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Sadece Öğrenci
Hobileri : Anime,Manga ve Alışveriş

MesajKonu: Geri: One Piece   One Piece - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 1:22 pm

One piece genel kötü yorumların hepsini birkaç bölüm izleyenler yapmışdır ben tam anlamıyla takip eden kimseden kötü yorum yada bitsin artık diye birşey duymadım lütfen seriyi izlemeyenler başlığa yorum yapmasın hata star izliyordum felan gibi yorumlardan çok sıkdı artık onlarda mesaj atmasınlar.
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Geldiği mekan : Demonic World
Meslek : Dark Slayer
Hobileri : Futbol , anime , manga

MesajKonu: Geri: One Piece   One Piece - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 4:15 pm

One Piece en sürükleyici seri ya Smile Zaten mangası da satış rekorları kırıyo Smile
Shady Asakura

Shady Asakura

Erkek Mesaj Sayısı : 519
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Akatsuki
Hobileri : Rokudaime Hokage

MesajKonu: Geri: One Piece   One Piece - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:12 pm

Yok böyle bir seri. Gerçekten fena sürükleyici özellikle karakterleri muhteşem. Şu olmasa dediğim yok nerdeyse.
Zeus

Zeus

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : resim yapmak

MesajKonu: Geri: One Piece   One Piece - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 2:05 pm

raistlin demiş ki:
naruto forumunda one piece bıtsın dıyen olmaz, fakat one piece fan forumlarına bakarsak ıllaki bi kişi cıkar.cunku o kısılerde o manganın her hafta cıkmasını beklıyor ve sıkılıyor olurlar Smile . Naruto bıtsın dıyenlerınde cogu bekleyıslerının sıkıntısı yuzunden soyluyor bunları, ya da sonucun cok heycanlı olacagından, ya da gormek ıstedıklerı karakterlerın daha erken gelmelerını ıstedıklerınden.....bla bla bla x)....ya da sole soylıyeyım narutoya chapter chapter bakmadan, toptan bı sekılde bakınca muhtesem bı plan ve konu ortaya cıkıyor...
ben one piece i bı kac bolum ızlemıstım tr kanalında, sonra kaldırıldı...
sımdı 300 kusur bolumu duyunca yemedı o kdar bolumu ızlemek.
one piece'nde fanı cok,
naruto'nnda fanı cok, aslında konuyu cok basıt ozetlemısın zevk ve renk meselesi x)...

edit: e nıye yazdın bu kadar seyı? tabıkı mac saatıne kadar zaman gecsın bıraz diye xD asdasdasdasdsdasdas

katılıyorum...Herkese göre farklıdır.Mesela ben eskiden bir One Piece forumuna üyeydim.Orada neredeyse herkes naruto'yu sevmiyodu.Çünkü neden adamlar One Piece'i gözlerinde çok büyütüyorlar...Oraya naruto'yu seviyorum diye giren sevmiyorum olarak çıkıyo...(sadece o forum için demiyorum.Karalama olarak anlaşılmasın..)Ama nedense naruto forumlarında olmuyo...Başka naruto forumlarına da gittim.Orada hiç kimse one piece'i sevip de sevmeyerek çıkmıyo..

Neyse aynen arkadaşın dediği gibi konuyu fazla uzatmayalım suyunu çıkarmayalım...Ayrıca hakketten sen niye açtın bu konuyu amaç neydi??
Albus

Albus

Erkek Mesaj Sayısı : 7
Geldiği mekan : L.A
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Bi sürü var saymaya gerek yok.

MesajKonu: Geri: One Piece   One Piece - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 2:17 am

One piece in hem animesini izlerim hem de mangasını okurum.Anime sıralamam da 1. sıradadır

One Piece
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» One Piece
» One Piece Online
» One Piece (DOWNLOAD)
» one piece nintendo ds oyunu