Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!

+6
orochimarufan
sasuke999
-DeidarA-
theairbender
TeMaRi
TokioHoteL
10 posters
YazarMesaj
TokioHoteL

TokioHoteL

Erkek Mesaj Sayısı : 644
Geldiği mekan : Akatsuki..
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Naruto Arena-Sasori-Anime-MsN-Rock..

Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Empty
MesajKonu: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 12:42 am

Arkadaşlar character and skill dende bakabilirsiniz en sondalar anasayfadada görürsünüz Kisame Ve İtachi geliyor güçler harika ben baktım shikmaru Yavaş yavaş akatsuki geliyor bnce...
TeMaRi

TeMaRi

Kadın Mesaj Sayısı : 706
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : Ninja xD
Hobileri : bilgisayar,anime

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 12:44 am

ohaaa süper olmuş buu.Valla sasoriyi açmak için elimden geleni yaparım ne diyim ben artık. Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! 739435
theairbender

theairbender

Erkek Mesaj Sayısı : 35
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : ögrenci
Hobileri : manga okumak film izlemek

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 12:26 pm

birsey sormak istiyorum buradaki karakterleri nasıl açıcaz ya ben chuunin oldum ama karakterlerde bi degişiklik olmadı
TeMaRi

TeMaRi

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 12:27 pm

görevler var onları yaparak açıyosun
theairbender

theairbender

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 12:32 pm

mesela hangi karakteri açmak için ne yapmalıyım bildiklerini yaza bilir misin
TeMaRi

TeMaRi

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 12:37 pm

bende tam bilmiyorum.TokioHotele veya başka birine sor:D
theairbender

theairbender

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 1:02 pm

tokiahotal senin oyundaki nikin arena_king mi eger nikin bu ise ben sana bu hafta içnde mesaj atmıştım belki hatırlarsın nikim benim yine theairbender di
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 6:06 pm

Arkadaşlar kisame ve itachi den sonra 4-5 yeni karakter dha gelior bekleyişteyiz siteye yeni yazılar gelior ve 2 kere yeni karakterler gelip gitmiştir deneme amaçlı sanırım ve bi arkla ss bile çektik ama ilk geldiğinde çektik ve pc me format attım onn içi resim bnde yok ama gelcek karakterleri söleyebilirim..

Chiyo,Sakura-s,Neji-s,Tenten-s,Sasori Of The Red Sand ve itachi-s bukdr hatırlıorum bukadardı sanırım yeni gelcekler bunlarda belki ilk önce 3-4 ü fln gelebilir.
Wink
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 5:01 pm

resmi ben çekmiştim skillerine falanda baktım
çok güzellerdi gerçekten hepsine iyice baktım tam sasoriyi teama koymuştum karakterler geri gitti ama erdene resmini çekip göstermiştim iyiki lol!
sasuke999

sasuke999

Erkek Mesaj Sayısı : 21
Geldiği mekan : samsun
Meslek : öğrenci
Hobileri : -

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 11:27 am

sanki çok önemli:narutospası:
sasuke999

sasuke999

MesajKonu: önemsiz   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 11:41 am

önemsiz:goodboytobi:
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 2:28 pm

sasuke999 daha 10 mesaj yapmadan sataşmaya mı çalışıyorsun kavga çıkartmaya mı ardarda mantıksız mesajlar atarak mesaj sayını yükseltmeye mi anlamadım ama mümkünse benden uzakta yap ne yapıyorsan tartışmaya girmek istemiyorum
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 3:26 pm

sasuke999 demiş ki:
Önemli bulmuyorsan nie bu konuya girdin acaba amacın belli ...
orochimarufan

orochimarufan

Erkek Mesaj Sayısı : 194
Geldiği mekan : akatsuki
Meslek : missin-nin
Hobileri : naruto

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 3:31 pm

sasuke999 demiş ki:

flood yapma (hep demek istiyodum)
msj sayısı dolsundie yapıon

her ne ise sasori ne zaman gelir bu arda tokio hotel avatarın çok güzel bende kullanabilirmiyim
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 3:39 pm

orochimarufan demiş ki:
sasuke999 demiş ki:

flood yapma (hep demek istiyodum)
msj sayısı dolsundie yapıon

her ne ise sasori ne zaman gelir bu arda tokio hotel avatarın çok güzel bende kullanabilirmiyim
Orochimru fanısın ama sen bilirsin kullan tabi bnm için bi sakıncası yokSmileVe Sasori ilk karakter update'inde kesin gelicektir bnce ama o update ne zmn olacak bilmiyorum yeni yazılarda yakında dyorduWhat a Face
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 4:21 pm

Floodcu gençlik Smile Yeni karakter derken Kisame ile İtachi dışında mı yeni karakterler geliyo ??
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
orochimarufan

orochimarufan

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 4:30 pm

geyik kısmı dışında flood yapmayı sevemem
bide ben reset attımda naruto (s) koyuyom 1 lvl olanlar bazen direk kaçıo hile sanıolar yeniler
sasuke999

sasuke999

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:08 pm

emosasuke mesaj sayısını arttırmaktan değil eski karekterer zaten iyi bu arada naruto arenada kaç levelsin
Kyuubi96

Kyuubi96

Erkek Mesaj Sayısı : 43
Geldiği mekan : Akatsuki
Hobileri : Futbol,GEzmek,Anime İzlemek.

MesajKonu: Jutsu   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 12:42 pm

Ya Tokyo Sn bana Bu oyunu anlatirmisin?Jutsular :yakarım:yetio.Birde chakralar ama Chidori vuruom adamin Cani bile Gitmio...
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 12:51 pm

Kyuubi96 demiş ki:
Ya Tokyo Sn bana Bu oyunu anlatirmisin?Jutsular :yakarım:yetio.Birde chakralar ama Chidori vuruom adamin Cani bile Gitmio...
Bu can sorunu ve dha ilerde soracağın sorular n.a tartışma rehber kısımlarında var orları bir incelersen oyunu gayet anlarsın takım yardımlarınada falan bak anlıyacağından eminim.Smile
ugur_tatli

ugur_tatli

Erkek Mesaj Sayısı : 531
Geldiği mekan : yalova
Meslek : lise öğrencisiyim
Hobileri : sharingan vb gözler yapma :D

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 12:53 pm

Kyuubi96 demiş ki:
vurduğun adama bağlı kakashi sharinganını açtı diyelim den ona bir deil 10 chidori vursan bişey olmaz bana msni ver anlatıyım ayrıntısını heheh
orochimarufan

orochimarufan

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 1:19 pm

TokioHoteL demiş ki:
Arkadaşlar kisame ve itachi den sonra 4-5 yeni karakter dha gelior bekleyişteyiz siteye yeni yazılar gelior ve 2 kere yeni karakterler gelip gitmiştir deneme amaçlı sanırım ve bi arkla ss bile çektik ama ilk geldiğinde çektik ve pc me format attım onn içi resim bnde yok ama gelcek karakterleri söleyebilirim..

Chiyo,Sakura-s,Neji-s,Tenten-s,Sasori Of The Red Sand ve itachi-s bukdr hatırlıorum bukadardı sanırım yeni gelcekler bunlarda belki ilk önce 3-4 ü fln gelebilir.
Wink

dediklerinden bi sasori gelmediiii
orochimarufan

orochimarufan

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 1:23 pm

sasuke999 demiş ki:
emosasuke mesaj sayısını arttırmaktan değil eski karekterer zaten iyi bu arada naruto arenada kaç levelsin

reset attım daha chuunin im bu arda forum oyunlarındada durduk yere chester merhaba demişsin nese bide olmasın hihi
1990_narutoyusuf

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Geldiği mekan : ordu
Meslek : tekniker

MesajKonu: Geri: Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!   Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!! Icon_minitimePerş. Mart 08, 2012 5:11 pm

ben karakter açamıyorum arkadaşlar yeni başladım da nasıl karakter açıcam bilgi verirmisiniz

Naruto-Arena'ya Yeni 2 Karakter Geliyor!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto Arenaya yeni Karakter geliyor!
» Naruto ve Sasuke Yeni