Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Deidara Fan

+25
Ekopyen
sasuke94
sefaryo
Jo-Lan
Shady Asakura
Ryuk
Narutokolik
sasusakusai
Madpunk
orochimaru1
sakuraxino
kazekage
Xarch
merube erifu
-DeidarA-
CyradisS
Akiaya
RaSeNGaN
TokioHoteL
Walimu
Artemis
dely_merty
NaraShikamaru
gülchin-chan
Citizen
29 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Geldiği mekan : Akatsuki..
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

Deidara Fan - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 5:28 pm

kra_tos demiş ki:
Olurmu... Öyle düşünürsen her teknik onursuz.. Benim anlatmaya çalıştığım köyün üstüne bomba bırakmasıydı. Gaarayı kumun içine kil koyup yenemezssin. İstersen bi yeniden seyret, bak bakalm Gaara köyünü korumak için nelerden vazgeçio?
orası öyle deidara pek onurlu savaşmadı ama animelerde,filmlerde çogu kötü karakter böyledir karşısında zorlu bir rakip çıktıgında masumlara saldırıp rakiplerini öyle yenerler. yani bu sadece deidaraya ait bir özellik deil heheh
TokioHoteL

TokioHoteL

Erkek Mesaj Sayısı : 644
Hobileri : Naruto Arena-Sasori-Anime-MsN-Rock..

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 5:32 pm

Evet öyle bir numara yaptıki gaara tüm çakrasını o büyük patlamayı engellemek için kullandı ve o gaarayı zayıflattı doğru ama gaara çakrasının çoğunu o iş için kullanmasaydı yine yenilirdi çünkü böcekleri farkedememiş bu çakra ile ilgili deilki dikkatsizlikle ilgili Deidara Fan - Sayfa 2 650158
Citizen

Citizen

Erkek Mesaj Sayısı : 367
Geldiği mekan : İzmİr
Meslek : öğrenci
Hobileri : Anime,Forum,Cs,Mang,Rock Dinlemek

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 5:39 pm

Alıntı :
salih yaz benide xD

Eklendin.
Walimu

Walimu

Erkek Mesaj Sayısı : 95
Geldiği mekan : İzmir
Hobileri : Bilgisayar, müzik, anime vs..

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 8:19 pm

-DeidarA- demiş ki:
salih yaz benide xD
Deidara gerçekten çok güçlü,karizma ve artist bir kişilik ne yapıcagı belli pek olmuyor davranışları hareketleri vs vs insanı gerçekten etkiliyor
benim en sevdigim karakterdir kendisi kolları olmadan hiçbirşey yapamaz ama yinede bence narutodaki çogu karakteri cebinden çıkartır hem narutonunda kollarını kopartsanız tek gövdesiyle oda pek fazla birşey yapamaz drunken

Nasıl yapamaz ağzına ver kunai bakam neler yapıyo team Gai durduramıyo lol! lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 8:40 pm

-DeidarA- demiş ki:
kra_tos demiş ki:
Olurmu... Öyle düşünürsen her teknik onursuz.. Benim anlatmaya çalıştığım köyün üstüne bomba bırakmasıydı. Gaarayı kumun içine kil koyup yenemezssin. İstersen bi yeniden seyret, bak bakalm Gaara köyünü korumak için nelerden vazgeçio?
orası öyle deidara pek onurlu savaşmadı ama animelerde,filmlerde çogu kötü karakter böyledir karşısında zorlu bir rakip çıktıgında masumlara saldırıp rakiplerini öyle yenerler. yani bu sadece deidaraya ait bir özellik deil heheh
Yok zaten öyle demedim de, tantana yapıyolar yok Deidara Gaarayı teketek savaşarak almış falan... Zaten başka türlü yenemezdi afro
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 8:41 pm

Walimu demiş ki:
-DeidarA- demiş ki:
salih yaz benide xD
Deidara gerçekten çok güçlü,karizma ve artist bir kişilik ne yapıcagı belli pek olmuyor davranışları hareketleri vs vs insanı gerçekten etkiliyor
benim en sevdigim karakterdir kendisi kolları olmadan hiçbirşey yapamaz ama yinede bence narutodaki çogu karakteri cebinden çıkartır hem narutonunda kollarını kopartsanız tek gövdesiyle oda pek fazla birşey yapamaz drunken

Nasıl yapamaz ağzına ver kunai bakam neler yapıyo team Gai durduramıyo lol! lol!
Olm nedion ya ona bakarsan deidarada göğsünden kocaman bi ağız çıkarıo 2 kolu olmasa o koca ağızla yarattığı cnvrı düşünebilionmu ona bakarsan her karakterin ağzına ver bi kunai tamam^^
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 12:02 pm

Walimu demiş ki:
-DeidarA- demiş ki:
salih yaz benide xD

o lafı şakasına söylemiştim tartışma çıkartmak amaçlı degil...lütfen her lafı tartışma aracı olarak kullanmayın
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 9:41 pm

Gerginlik olmasın yaf bi karakter hakkında yorum yapıoz abartılcak bişi yok Laughing
merube erifu

merube erifu

Kadın Mesaj Sayısı : 466
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : gitar çalmak-kitap okumak-uyumak

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:08 pm

deidaranın saçları çok güzel. ama bi gözünde bişi mi var tam göremedim. yine de çok tatlı ama gaaranın düşmanı. bundan dolayı onu pek sevmiyorum.
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:10 pm

Sol gözündeki cihaz uzağı görmesini sağlıo düşmanı tespit edio shippuu. episode 2 de kullanıo mesela isle bnce..
merube erifu

merube erifu

Kadın Mesaj Sayısı : 466
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : gitar çalmak-kitap okumak-uyumak

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:14 pm

ya yaramaz çocuk deidara. gaarayı da mı öyle yendi? banane banane savaşı bi daha yapsınlar. bu sefer cihazı olmasın. gaaraya versinler. bakalım nolcak?
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 11:46 pm

merube erifu demiş ki:
ya yaramaz çocuk deidara. gaarayı da mı öyle yendi? banane banane savaşı bi daha yapsınlar. bu sefer cihazı olmasın. gaaraya versinler. bakalım nolcak?
cihazı hiç kullanmadı zaten
sadece gaaranın yüzünü dah yakından görebilmiş olsun diye 1 kereligine baktı
hiç görmesede bişi degişmezdi zaten
Xarch

Xarch

Erkek Mesaj Sayısı : 473
Geldiği mekan : istanbul
Hobileri : hm?

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 12:32 am

adam ölesine bi shinobi değil akatsukiye girmiş sonucun deişceini sanmıyorum şansa bala olan bişi değil gaarayı yenmesi ama gaara havada dövüştüğü için bi dezavantajı vardı tabi..
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 2:52 pm

Bazıları köye attığı büyük bombayla gaaranın tüm çakrasını kullanmasına sebeb olmuş ve hile ile yenmiştir dio ama bnce gayet onurlu yendi böle şeylere bakarsak gaaranın gücü hiçde adil diil bissürü tuzak yapıo Cool
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 3:13 pm

Daha öncede dedim. Öyle düşünürsen bütün teknikler onursuz. Sadece şunu söylüyorum. Adil bi kapışma köyün dışında olurdu ve Gaara acımadan haşlardı.
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 3:29 pm

kra_tos demiş ki:
Daha öncede dedim. Öyle düşünürsen bütün teknikler onursuz. Sadece şunu söylüyorum. Adil bi kapışma köyün dışında olurdu ve Gaara acımadan haşlardı.
Hayır yaf bu baya bi dikkatle ilgili gaara desert coffin yaptığı zaman koca kilden bi tırıl patlattı deidara o sayede küçük böcekleri kuma yerleştirdi sorada patlatıp yendi köyle bi ilgisi yok yane...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 7:39 pm

O arada köyün üstündeki kumları kontrol etmeseydi farkederdi. Onu anlatmaya çalııyoz sana ama, yok işte anlamak istemeyince böle oluyo...
Citizen

Citizen

Erkek Mesaj Sayısı : 367
Geldiği mekan : İzmİr
Hobileri : Anime,Forum,Cs,Mang,Rock Dinlemek

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 7:47 pm

Uzun zaman olmuş lol!
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 1:42 pm

kra_tos demiş ki:
O arada köyün üstündeki kumları kontrol etmeseydi farkederdi. Onu anlatmaya çalııyoz sana ama, yok işte anlamak istemeyince böle oluyo...
Ozmn yanlış bilomuşum düzeltim tırtılla bi ilgisi yoktu olayın deidaranın bir kolu kumun içindeyken avcundaki ağızdan salıyor küçük böcekleri o sayede yeniyor...Köyün dışında diyorsunda işte seri böle oluor ona bakarsan Sasori savaşındada hep dikkatsizlikten yenildi sasori yane şöyle olsaydı demek yanlış bnce olaya bakmak ve yorum yapmak lzm.. Wink
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 1:46 pm

Köyün dışında Sasori var arkadaşım. İlk önce iyice bi seyret anla ondan sonra savun. Ben diorum köy dışında savaşsalardı yenerdi, sen diyosun köyün dışına çekebilirdi. Çekme ihtimali olsa çekerdi zaten. Napçak köy dışına mı kaçıcak koskoca Kazekage?
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 2:10 pm

kra_tos demiş ki:
Köyün dışında Sasori var arkadaşım. İlk önce iyice bi seyret anla ondan sonra savun. Ben diorum köy dışında savaşsalardı yenerdi, sen diyosun köyün dışına çekebilirdi. Çekme ihtimali olsa çekerdi zaten. Napçak köy dışına mı kaçıcak koskoca Kazekage?
Ya ne ilgisi var mesajı düzelttim bi baksan..Tamam köy dışında savaşsalar yenerdi dion hemde dışında sasori var dion sasori varken 2 sinidemi yencek..Bende şöle dedim yane seri böle ona göre yorum yapıyom bnce şöyle olsa böyle olsa demek doğru deil yane nasılsa öle..Kaçsında demedim ve koskoca kazekage kaççakmı diosun kaçmışda olmasdı bi taktik uygulamış olurdu ve yenerdi..
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 2:17 pm

Ya bak şimdi. Dedimki Gaara, teke tek köye zarar veremiyeceği biyerde kapışırlarsa tokatlar.

O arada köyün dışına çıksaydı Deidara o bombayı zevk olsun diye kullanırdı zaten. Ne kadar psiko olduğunu bliyoruz.

Ayrıca köy dışına çıktığı an Sasoriyi bulucak karşısında. Hem Deidaraya hem Sasoriye dayanabilicek kaç ninja tanıyosun? O yüzden diyorum ki eşit şartlar altında teke tek kapışmada Gaara acımaz Deidaraya.

Ha burdan Deidara güçsüzdür anlamını çıkarıyosan o senin hatan. Gerçi herif gitti Emosukeye yenildi ama olsun. O onun ve Deidara fanlarının biliceği iş...
kazekage
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 467
Geldiği mekan : x_Z
Meslek : z_X
Hobileri : x_X

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 2:17 pm

TokioHoteL demiş ki:
Bazıları köye attığı büyük bombayla gaaranın tüm çakrasını kullanmasına sebeb olmuş ve hile ile yenmiştir dio ama bnce gayet onurlu yendi böle şeylere bakarsak gaaranın gücü hiçde adil diil bissürü tuzak yapıo Cool

Kazekage köyüne bağlı ve köyünü korumak zorundadır ve bunun için herşeyi göze alır bakarsan flashbacklarde hep bunu anlatıyor.Gaara Deiadaranın kolunu yakaladıgında elindeki agız kille beraber onun kumunuda ciğnemiş ve karışmıştı ama o kumu kullanması için seviye 3 bomabası kulllandı.Gaaranın dikkatini köye çekti ve o sırada patlayıcıdan yaptıgı kuşları gaaranın mesafesini girmişti bile ve kum hemen gaarayı korumaya geçti ve eski yerini aldı ve karışan killden patlayıcılar Gaarayı yendi.Köye patlayıcı atması onurlu bir hareket değil ezik bir davranış amaçı için başkalarını gözden cıkarmak.Gaara güçünün çogunu köyü kurtarmak için kullanıyor.Devamında kurtulmak yada kaçmak yerine kumu kontrol edip köyün dışına taşıyor.Onurlu bir davranış.Deidaranın ölümüne hiçte üzülmedim lol! geek

Sasori saldırırmı bilinmez birbirlerinin hedefini karışmıyorlar Shukaku Deidaranın hedefi idi ve küçümsüyordu.Sasori dövüşe karışmaya bilirdi.
TokioHoteL

TokioHoteL

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 2:24 pm

kazekage demiş ki:
TokioHoteL demiş ki:

Kazekage köyüne bağlı ve köyünü korumak zorundadır ve bunun için herşeyi göze alır bakarsan flashbacklarde hep bunu anlatıyor.Gaara Deiadaranın kolunu yakaladıgında elindeki agız kille beraber onun kumunuda ciğnemiş ve karışmıştı ama o kumu kullanması için seviye 3 bomabası kulllandı.Gaaranın dikkatini köye çekti ve o sırada patlayıcıdan yaptıgı kuşları gaaranın mesafesini girmişti bile ve kum hemen gaarayı korumaya geçti ve eski yerini aldı ve karışan killden patlayıcılar Gaarayı yendi.Köye patlayıcı atması onurlu bir hareket değil ezik bir davranış amaçı için başkalarını gözden cıkarmak.Gaara güçünün çogunu köyü kurtarmak için kullanıyor.Devamında kurtulmak yada kaçmak yerine kumu kontrol edip köyün dışına taşıyor.Onurlu bir davranış.Deidaranın ölümüne hiçte üzülmedim lol! geek

Sasori saldırırmı bilinmez birbirlerinin hedefini karışmıyorlar Shukaku Deidaranın hedefi idi ve küçümsüyordu.Sasori dövüşe karışmaya bilirdi.
Deidaraın yaptığı davranış tam bi akatsuki üyesinin davranışı gibiydi ama bnce iyiydi lol! AMa gaara deidarayı küçümsedi çünkü genel olrk bakarsak 2 si arasında gaaranın yeteneği çok dha iyi ve sanki gaara kesin yener gibi geliyor insana Smile
kazekage
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 467
Geldiği mekan : x_Z
Meslek : z_X
Hobileri : x_X

MesajKonu: Geri: Deidara Fan   Deidara Fan - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 3:24 pm

Ama seviye 4.'ü seviye kullanmadı Patlayıcı olarak Deidara
küçümseyen Gaara değil Deidaradır tek kuyruklu olmasından dolayı hazırlık bile yapmamıştır.Sasori hatta kızıyor.Sonradan güçlü oldugunu kabul ediyor.

Akatsukide İtachide var :D onun davranışları farklı lol!

Deidara Fan
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki