Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sasuke Karanlığı Seviyor

+7
Shiniko
Nukenin
Sayuri
VerSuS^FF^
Akiaya
merube erifu
1c_-Animé-_1c
11 posters
YazarMesaj
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

Sasuke Karanlığı Seviyor Empty
MesajKonu: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 12:40 pm

Sasuke karanlığı seviyor..Her zamanki gibi yine yüzündeki nefret ifadesiyle akşam serinliğinde konohagakure sokaklarında yürüyordu.Ne düşünüyordu acaba..Ailesini mi,hatalarını mı...YOKSA BENİ Mİ!! diye düşünmeden edemedi Sakura.Ne yapsın onu takip edemeden duramıyordu.Sanki biri ona zarar verecek diye korkuyordu.Onun kendisinden güçlü olduğunu tamamen unutmuş,kahraman rolüne bürünmüş çılgın aşık rolünü oynayacaktı o akşam.Çokça kez kafasında çıkıp yüzüne SENİ SEVİYORUM demek gelmişti ama bunun herşeyi daha kötüye götüreceğine neredeyse emindi..
Sasuke düşüncelere dalmış gidiyordu,yürümeye devam ediyordu.Sakura ilk defa onu bu kadar derin görmüştü.Bundan önce yüzünde hep bir nefret yada soğukluk ifadesi gördüğü Sasuke'nin yüzünde bu sefer gerçek bir duygu yatıyor gibiydi.
Sasuke bir ara o kadar daldı ki bir taşa takıldı.Dalıp giden bir tek Sasuke değildi tabi.Sakura'nın agzından istemsiz bir şekilde SASKE-KUUUUN sözleri çıktı...Sanki Sasuke uçurumdan düşmüş gibi hissetti Sakura..Onun ise önündeki tek şey küçük bir çakıldı...
Sasuke'nin o nadir yüz ifadesi birden kaybolup eski soğukluğuna döndü.telaşlanmıştı.Ağzımdan çıkan ilk cümle "Burada ne arıyorsun"."Beni niye takip ettin?" değildi...Yalnızca "Burdan git!" demekle yetindi ve yüzünü buruşturup yoluna devam etti....Sakura "Gidemem" diye atıldı...Onun da yüzü birden soğuklaşmıştı.
Bu kez Sasuke beklenmedik birşey yaptı ve Sasuke'ye gerçekten ağır bir yumruk indirdi.Yere düşen Sakura ağzından akan kanla ancak yüzündeki şefkatle Sasuke'ye baktı.O ise "Sana gitmeni söylemiştim..Hepinizden nefret ediyorum!!!" diye haykırdı ve karşısında duran ilk koca ağacı Chidori yaparak yok etti.Sonra koşarak uzaklaştı...İçinden "Ben hep kaçıyorum zaten..HERŞEYDEN!! diye kendine kızıyordu.Bu sefer Sakura işin çok ciddi olduğunu anlamıştı..Sasuke ne düşünüyordu??..Hala onu düşünmekten aldığı darbeyi unutmuştu.
Bir süre hareket edemedi.Yerde yığılıp kalmıştı.Ona bunu yapanın da biricik Sasuke'si olduğuna inanamıyordu.Tekrar kendine geldi,ayağa kalkmaya çalışıyordu ki ona bir yardım eli uzandı.Gecenin bu vaktinde kimdi bu?Gözünü zar zor açıp baktığında karşısındakinin Lee olduğunu gördü.Usulca elini tutup "lee-san?" dedi....Ama aklında hala Sasuke vardı.Bütün bunları ona yaptıran ne olabilirdi?...

ilk hikayem bu..
devam ettirmeyi düşünüyorum...gizemli bi yerde bıraktım Razz

En son 1c_-Animé-_1c tarafından C.tesi Mart 01, 2008 9:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
merube erifu

merube erifu

Kadın Mesaj Sayısı : 466
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : gitar çalmak-kitap okumak-uyumak

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 6:29 pm

güzel güzel devamını bekleriz.
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 9:08 pm

Spoiler:

Güzel olmuş xD Yanlız SASUKE-KUUUUUUN değil SASKE-KUUUUUN olcaktı o Razz Ayrıca Sasuke GERÇEKTEN sinirli olmalı çünkü zten cs' i olmadan günde en fazla iki kere chidori yapabiliyor. Senin Fanfic' te cs var mı yok mu bilmiyorum ama yoksa harbiden sinirli olmalı lol!
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 9:12 pm

Akiaya demiş ki:
Spoiler:

Güzel olmuş xD Yanlız SASUKE-KUUUUUUN değil SASKE-KUUUUUN olcaktı o Razz Ayrıca Sasuke GERÇEKTEN sinirli olmalı çünkü zten cs' i olmadan günde en fazla iki kere chidori yapabiliyor. Senin Fanfic' te cs var mı yok mu bilmiyorum ama yoksa harbiden sinirli olmalı lol!

iyi düzelteyom lol! cs ne bu arada
VerSuS^FF^
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 621
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : ANİME&MANGA&MÜZİK&

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 9:18 pm

cs sasuke sasukenın degısmış hali ya hanı kyubi naruto ile dövüşüyorlardı ya kanatlı falan o hal psiko ona göre Suspect
Akiaya
Moderatör
Moderatör
Akiaya

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 9:44 pm

1c_-Animé-_1c demiş ki:
cs ne bu arada
Spoiler:
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 9:53 pm

ok kaptım lol!
Sayuri

Sayuri

Kadın Mesaj Sayısı : 140
Geldiği mekan : Dünya
Meslek : Yazar insan
Hobileri : Yazarlık, kitap, müzik, anime, yemek pişirmek...

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 9:40 pm

Güzel olmuş 1c_-Animé-_1c, özellikle de Sasuke'nin Sakura'ya bir tane patlattığı bölüme bayıldım. cheers Kusura bakmayın ama bence Sakura bunu çoktan haketmişti.
Daha da güzel bölümlerini bekliyorum. Tebrikler.
Nukenin

Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 9:22 pm

O kadar nefret etmesem de yumruğu ben atmış gibi hissettim...(siz bakmayın avatarıma yine -_-) evet bence de hak etmişti, beni birileri gizlice takip etse heralde o chidori tarzı bir şeyi suratına fırlatmıştım arkadaş markadaş dinlemem, gece gece takip eder mi böyle!
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 4:50 pm

Sasuke gecenin karanlığında koşmaya devam etti....Tüm konohagakure ışıkları kapanmış bir Sasuke'nin gözleri parlıyordu.Koştu.koştu...şehrin dışında çimenlik bir alana geldi

O tam karşısında:

"Fikrini değiştirdin ha?Yine korkup kaçacaksın sanmıştım, burada olman beni şaşırttı doğrusu, hem o kızın ne suçu vardı" deyip kıs kıs güldü
"YETEEEERRRR!! Artık şu işi halledelim, dayanamıyorum!"
"Sen her zaman daynıksızdın Sasuke...Uchiha ha? Bunu haketmiyorsun bile"

Sasuke onu karşında görmekten ve birşey yapamamaktan nefret ediyordu.Ama ITACHI'nin söyleyecek şeyleri vardı.

"Annenle babanı özlüyor musun, Sasuke?"

Sasuke neden ona güvenip beklemişti ki? Chidori'yle düpedüz üştüne atıldı İtachi'nin..Aradan atlayıp onu durduran kişiye baktı.Kakashi HEMEN GİT BURADAN!diye bağırıyordu

Itachi:Kardeşim, yeniden buluşacağız deyip yine pis pis sırıtarak kayboldu.Ardında yalnızca bir anahtar bıraktı...

Sasuke onu artık görmediğine seviniyordu ama KAKASHI'nin niye onu izleyip ona bu kadar tepki göstermesini hala anlamamıştı..Tek yaptığı olduğu yere çömelip nefes nefese anahtara bakıp durmak oldu.Kakashi onu hemen alıp cebine koydu.O da korkmuş bir ifadeyle "Eve dön, Sasuke"
dedi ve düşünceli düşünceli uzaklaştı...Sasuke hala çömeldiği yerde kalmıştı.

2.bölüm diyelim bari buna...mütavazı hikayemiz devam edecek Razz....
Nukenin

Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 11:06 am

Bir anda Itachi çıktı şaşırdım -_- o anahtar hikayesi de ne? yoksa diğer bölümde öğreneceğimiz bir şey mi?? Merak ettim, eline sağlık, devam diyorum heheh
Shiniko

Erkek Mesaj Sayısı : 725
Geldiği mekan : Istanbul
Meslek : Shinigami Daiko
Hobileri : Kitap, Manga, Anime

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 3:25 pm

İyi gidiyorsun heheh Devam et kudasai! itachihasnopenis
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 4:05 pm

saolun...^^

bide ben de itachi yazdığıma şaşırdım eühehe...ama eğer sasuke birşeye bu kadar tepki vermişse buna o tepkiyi yaşatacak tek kişi itachidir dedim....
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 12:18 pm

ertesi gün kakashi anahtarla konohanın ücra köşelerinde jiraiyayla konuşuyordu.

Jiraiya:Bunun ne olduğunu biliyorsun..bişey yapamayacağımı da,çağırdığına göre bi bit yeniği olmalı" dedi ve sırıttı.Ama yüzündeki ciddilik ifadesini gizleyemedi.
Kakashi "Başladı,dedi" konohanın işgali kesin olarak başladı.Bu anahtar,bildiğin gibi mührün anahtarı.Bunu Sasuke'ye verdi.O ise ne yapacağını bilmiyor.Sence anlatmalı mıyız?
-Tabiki hayır..
-Ne düşünüyorsun?Sasuke'ye söylemek tek yol.Bu anahtar "Orochimaru'nun hediyesi" olmadan işe yaramaz,biliyorsun..
-Öncelikle mührün kendisini bulmalı. dedi jiraiya "Biliyorsun itachi de anahtarı doğurmadı ya dedi.bu sefer kendine güvenle sırıttı ve kayboldu.

aynı anda orochimaru ve itachi de konuşuyordu.
-Ona verdim,Orochimaru
-Ne yapacak, biliyor mu?
-Hiçbi fikri yok...hehe...eninde sonunda öğrenecek.Ona bu olayın Uchiha'yle ilgili olduğunu ima ettim.O kadar da salak olacağını sanmam.
-Kakashi'yi hallettin mi?
-Pehh...ondan bi zarar gelmez..bu iş sadece sasuke'yle ilgili...eli kolu bağlı.HEEH bu onu delirtecek.
-A-a unutuyorsun...Sasuke sadece bir araç...Amacımızı unutmanı istemem.
Itachi sırıttı...

kakshi konohanın işgali başladı dedi çünkü itachi orochiyele birleşip konohayı işgal edecek ve bunun sasuke-uchiha-mühürle olan bağlantısı itachinin konohayı işgal etmek için ileride elde edeceği güç...
dipnot:orochimarunun heiyesi=sasukenin boynundaki mühür.
anahtar:kapı açan metal anahtarlardan değil...mühür açan anahtar...

hikaye biraz yavaş gidiyo sanırım eühehe ama diğer bölümde savaş düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum ^^

En son 1c_-Animé-_1c tarafından Paz Nis. 13, 2008 1:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 1:00 pm

güzel olmus devamini heyecanla bekliyom yazmazsan terlik gelebilir Suspect
1c_-Animé-_1c

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 1:56 pm

Itachi'nin planı derin...
Öyle ki Sasuke'ye görünmeden genjutsu uyguluyordu.Sasuke gece rüyasında üzerinde UCHIHA yazan mührü açtığını ve ailesini geri getirecek jutsuyu görüyordu.Her sabah terler içinde uyandığnda anahtarı kullanma ve itachi'den intikam alma isteği kat kat artıyordu.Öyle ki birgün Kakashi'nin karşısına geçti.yüzüne bakmıyordu.
-Neyi istediğimi biliyorsun!
-Sasuke!Hiçbirşey bilmiyoorsun bu çok tehlikeli!
-BU BENİMLE İLGİLİ ver onu!! dedi Burnundan soluyordu, çok sinirliydi...genjutsunun etkisi olsa gerek...

kakashi'nin yüzünü ciddi bir ifade aldı.Çok düşünmeden anahtarı Sasuke'ye verdi.Sonra kayboldu.Sasuke şaşırmıştı.Şimdi tek yapması gerekenin Itachi'yi bulmak olduğunu düşünüyordu.
O sırada Sakura belirdi.Kakshi sensei'ye sormam gereken bişey vardı onu azönc burda gördüm nereye gitti saske-kun?saske-kun?
Sasuke tabiki onun yüzüne bakmıyordu.Onu dinlemiyordu bile.Elindeki anahtara pür dikkat bakıyordu.Sakura'nın da gözleri anahtara iilişti biran
-Saske-kuuun...dedi sessizce...o klan anahtarıyla ne yapıyorsun?
Sasuke aniden Sakuraya baktı.Anlamaya çalıştı...
-Neyden bahsediyorsun?!! ELimdeki hakkında birşey mi biliyorsun!!?
-Uhmmm...ehhh...Saske-kun ben sadece..
-KONUŞ..
-Tsunade-sama'nın kitaplarındn birinde okumuştum.Elindeki bir klan anahtarı.Üzeinde uchiha yazıyor gördüğün gibi.
-NE İŞE YARAR....NASIL VE NERDE KULLANIRIM BUNU?! sasuke'nin nefes alıp verişi hızlanmıştı
-Oldukça basit...uhmm...o şey klan mühürnü açıyor aslında...Her klanın vardır.Onu her klandan bir kişi tutar.Sende olduğunu biliyordum ne de olsa sen çok güçlüsün saske-kuuuun diye bağırdı gözleri parlıyordu.

sasuke yine dikkatini anahtara verdi
"Bunca zamandır ondaymış...echhh!...Katliam yaptığında almış olmalı!!Belki benden güçlü olmasının sebebi buydu.Mühürü bu şeyle açıp içindekini bedenine aktarmıştı..icchhh...şimdi niye bütün bunları yapıyor?
Sasuke kendi intikamının yollarını ararken yaşadığı yeri işgal etmek isteyenleri düşünmemişti...

Sasuke düşünmek için şehir dışına çıktı dev ağaçlardan birinin dalının üstünde oturup anahtara bakıp bakıp durdu.O sırada bir ninja belirdi önünde, alın koruyucusun üstünde bir amblem yoktu...
-Beni itachi gönderdi...herşeyi yavaş yavaş da olsa anlayabilmenden memnun....ehe ehe he eh
sasuke heran üzerine atlayacaktı ama belki bişey söyler diye bekliyordu
-MÜHÜR NERDE diye sordu
-Vaaavv....çok zekice bu kadarını beklemiyorduk dedi ninja..Mühürün yerini sadece Itachi biliyor.Ne de olsa o bir UCHIHA...sizin mühürünüzün yerini ben nerden bilebilirim dedi pis pis sırıttı..Mühürün yerini yakında öğreneceksin.
-Mührü açmak için beni kullanmaya çalışıyorsunuz.Buna asla izin vermem!
-OOO vereceksin...
-ICHHH....neden itachi kendi açmıyor?!!!! Daha önce yaptığı gibi!
-Senin hediyen sandığından kıymetli, Uchiha Sasuke...Itachi bu hediyeyi kaldıramaycak kadar alçakgönüllüydü...yani güçlüydü hahah diye pis pis sırıttı...
Sasuke chidori'yle shinobinin üzerine ateş yağmuru yağdırdı sonra chidori'yle üzerine yürüdü AAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH diye haykırıyordu öfkeden...Shinobi acıdan haykırıyordu aynı anda..Heryeri yara bere içinde kaldı ölmüş gibi duruyordu.
Tam sasuke sırıtacaktı ki POF! gördüğü tek şey bir kütüktü...Sasuke bakakaldı, kaşlarını çattı.Anahtar hala arkasında duruyordu Shinobi ise çoktan gitmişti....
sasuke14

sasuke14

Erkek Mesaj Sayısı : 105
Geldiği mekan : konoha
Meslek : anbu
Hobileri : sasuke

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 5:11 pm

güzel olmuş lol!
denizukanu

denizukanu

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Geldiği mekan : konoha
Meslek : ..
Hobileri : ..

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:15 pm

devamnı getirmezsen akşama mahlleyi toplarız lol!
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Sasuke Karanlığı Seviyor   Sasuke Karanlığı Seviyor Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:29 pm

Ben deee toplucam gerçi mahallede yeniyim ama olsun...
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com

Sasuke Karanlığı Seviyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sasuke Fc
» Sasuke <3 Sakura
» Naruto vs. Sasuke
» Naruto ve Sasuke Yeni