Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ps2 emulatoru

+2
YiğitDönmez
chester999
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
chester999
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 534
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Bilinmiyor
Hobileri : Bilinmiyor

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 8:24 pm

arkadaslar aranızda oyunları dogru duzgun fps sı yuksek calıstran bıldıgınız bı ps2 emulatoru varmı??? ps3 cıktı artık ps2 nınde emulatoru oturmustr heralde...
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 10:23 pm

kımse bı emulator tavsıye edemez mı ? ...
YiğitDönmez

YiğitDönmez

Erkek Mesaj Sayısı : 237
Geldiği mekan : Ev, telefon. Hiç yoksa Wii.
Meslek : Öğrencimsi
Hobileri : Manga çıkartmak uğruna bir arkadaş ile sabaha kadar çizim denemesine girip 3'e doğru masada sızmak. Gitar çalmak.

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 10:32 pm

Var da çalışan yok bildiğim kadarıyla...varsa da canavar gibi bir bilgisayar istiyordur yanılmıyorsam(bir yerde okumuştum hemen ezmeyim T.T)
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 10:35 pm

nasıl bır makıne? 2 gb ram cıft cekırdek 2.4 GHz bı makınem var acaba calıstırırmı ? AC ı 1280x960>75Hz ve buutn grafık ayarları en ust duzeyde cok rahat bır sekılde calıstrmıstı
YiğitDönmez

YiğitDönmez

Hobileri : Manga çıkartmak uğruna bir arkadaş ile sabaha kadar çizim denemesine girip 3'e doğru masada sızmak. Gitar çalmak.

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 10:42 pm

chester999 demiş ki:
nasıl bır makıne? 2 gb ram cıft cekırdek 2.4 GHz bı makınem var acaba calıstırırmı ? AC ı 1280x960>75Hz ve buutn grafık ayarları en ust duzeyde cok rahat bır sekılde calıstrmıstı

Tamam ben sustum lol!
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 10:43 pm

neden kı kotu bır makıne mı? pek anlamam bılgısayardan ama sıkayetım olmadı hıc
YiğitDönmez

YiğitDönmez

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 10:50 pm

Kötü?Kötü?Müthiş bir makine farkında mısın bilmem Shocked yani sen emulatör bul yeter hemen çalıştırır ama şu an piyasada(internette) iyi bir emu yok
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Geldiği mekan : Demonic World
Meslek : Dark Slayer
Hobileri : Futbol , anime , manga

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 11:11 pm

chester999 demiş ki:
arkadaslar aranızda oyunları dogru duzgun fps sı yuksek calıstran bıldıgınız bı ps2 emulatoru varmı??? ps3 cıktı artık ps2 nınde emulatoru oturmustr heralde...
PS2 emulatörü geçen sene bile vardı şimdide var ama geçen seneki benim gördüğüm bir-iki emulatör senin pc'de de benim pc'de de (3GB ram , 4 çekirdek , 512 ekran kartı) tam olarak çalıştırmaz ama bi araştırayım %100 sorunsuz bi PS2 emulatörünün çıkıp çıkmadığını.
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 11:15 pm

tamam sen bı arastır.senın makınede supermıs bu arada benımkıne super dıyen bak adamın makıney gor xD tek ortak nokta benım ekran kartıda 512 MB.adam benı 2 e katlar 3 e boler lol!
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 11:20 pm

Buldum bi tane. yanlışlıkla alıntı tuşuna basmışım ^^ Şimdi bi indirip deniycem Smile

En son Namikaze Minato tarafından C.tesi Haz. 28, 2008 11:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 11:22 pm

tamam

En son chester999 tarafından Paz Haz. 29, 2008 2:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 11:53 pm

PSCX2 Emulatörü : http://rapidshare.com/files/125721100/Pcsx2_0.9.4_Setup_by_Namikaze.rar.html

Not : Bios ayarlarını şimdilik bulamadım , bulursam gene buraya upload ederim.Onu google'dan da bulabilirsiniz.

Not2: Kendi upload'um olduğu için 7 gününüz var ^^
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 12:29 am

bende demın bunu buldum ve ındırdım xD bıos ayarlarını yarın arıcam...
sabrix

Erkek Mesaj Sayısı : 31
Geldiği mekan : google
Meslek : sporcu
Hobileri : güzel olan her şey

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 12:49 am

Öncelikle benim pc sizin makine gibi harika değil ama emulator ile ilgili çok bilgim var.
9.4 eski versiyon en son beta 9.5 çıktı ve sağlam eskilerine gore sonra buna hep snv 357..en son 377 çıktı galiba daha sorunsuz çalısması için sonra en son plungiler grafik pulınlerı var.
www.ngemu.com bu site işinizi gorur.

1 GB RAM pentium d 3.0 işlemci ve 8600gt ekran kartı ile naruto acel 2 yi sadece dovus kısımlarını 27 fbs ile oynuyorum resımlerinıde koyabilrim. aYRICA Emulatrun hızlı çalısması için speed hack felan var onlarıda araştırın derim.

vE soN olarak naruto acel 2 de uchiha sasuke ve yondaime gibi karakterleri açmak için savesinide emulator için gamefaqs dan indirim çevirebilirsin o işlem biraz karısık ben cevirdim elımde hazır var isteyen olursa upload edebilirim. Sasuke yi manyka yapmıslar zaten orichi ile fean şeler yapıyo.

SoRUNU olan varsa yazsın burdan ben elımden geldiğince cevaplarım Smile
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:00 am

27fps nası ı mıktar?takılma durumu nası cok rahatsız edıcımı?hem zaten ben naruto ıcın ıstemıyorum kıngdom hearts oynıcam ılk 1 ve 2 ı bıtırcem sonra bakarz narutoya xD valla ben cs oynuorm fps 100 ıle 99 arasında gııdp gelıo paso lol!
sabrix

Erkek Mesaj Sayısı : 31
Geldiği mekan : google
Meslek : sporcu
Hobileri : güzel olan her şey

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:07 am

cs hangi oyun :S
kingdom heart 1 ve 2 sorunsuz oynanabiliyor emulatorde.

www.pcsx2.net
burdan hangi oyunları çalısıyor çalısmayanla hangileri bakabilirsin ve yeni güncellemeride takip edebilirsin.
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:09 am

counter strıke.ılgın ııcn tessekkurler
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 3:00 am

ps2 emulatorunde hıc oyun oynamadım.pfs nın dısında nası bı deısklıkler oluo goruntu ve ses kalıtesı dusuyor mu ?
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 3:15 am

Ben de çok önce bi kere bi internet kafede denemiştim ama oranın bilgisayarları pek iyi değildi orada çok kötü çalışıyodu emulatör , evde denemedim hiç , PS2 var bende o yüzden pc'de emulatör gerekmedi.
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 10:01 am

ben bugun gece 12 e kadar evde olmaya bılırım.demeyın nereye kayboldu dıe lol! umarım bızım makınelerde goruntu ve ses kalıtesı dusuklugu olmaz.bu arada yukarda verılen sıtedekını ındırıp denedınmı ? 9.5 ı yanı bende ps2 ounu yok denemek fırsat olmadı daha ındırmedım gercı xD
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:53 pm

Bios ayarları gerektiği için denemedim Smile Dün biraz aramıştım ama tam anlamıyla bi bios ayarı bulamadım sen bulursan zaten deneyebilirsin büyük ihtimalle çalışıyodur bu Wink
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 5:54 pm

ps2 oyunu olsa denerım... ben bıos ayarlarına bı bakınaım ama ıngılızcem ıyı degıl ancak turkce sıtelere bakabılıırm.
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 7:00 pm

sabrix bu bıosları nerden bulabılırz bıze bı acıklarmısn?ben oynuorm dıosun kendı elınde olan bıosları rapıdde upload edersen bızde edınmıs oluruz.bu arada 9.5 ı ındırdım ama hıc bı sey anlamadım 9.4 un ustune felan mı bı sey yapıcaz/onları alıp 9.4 un oldgu dosyayı mı atıcaz.hıc bı sey anlamadım su emu konusunda yhaw....
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 7:11 pm

Sonunda bulabildim Smile İngilizce yazdım Türkçe buldum ne şans ^^
Pcsx2 Bios Ayarları ve Bios Download
chester999
Banned

Ps2 emulatoru Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 7:23 pm

Bulmusun bravo Ps2 emulatoru 375647 sımdı bana kalan tek sey gıdıp bı ps2 oyunu almak böhüüü ayrıca bı sey sorcam bu bıos butun suurmlerde aynıdr dımı deısmez? ve bır soru daha bu 9.5 den bı sey anladın mı ?

Ps2 emulatoru
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki