Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ps2 emulatoru

+2
YiğitDönmez
chester999
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Namikaze Minato

Namikaze Minato

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Geldiği mekan : Demonic World
Meslek : Dark Slayer
Hobileri : Futbol , anime , manga

Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 7:29 pm

Sürümlere göre değişeceğini sanmıyorum , sürümlerin hepsinin kullanım tarzı da aynıdır sanırım , bios ayarlarını denemedim henüz birazdan deniycem Wink
chester999
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 534
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Bilinmiyor
Hobileri : Bilinmiyor

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 7:40 pm

Namikaze Minato demiş ki:
Sürümlere göre değişeceğini sanmıyorum , sürümlerin hepsinin kullanım tarzı da aynıdır sanırım , bios ayarlarını denemedim henüz birazdan deniycem Wink
tmm.ayrıca ben ps2 emulatoru hakkında hıc bı sey bılmemekteyım nasıl calısır ne yapmka gerek acmak ıcın felan.buraya acıklarsan sevınırım.ayrıca msn mı vereım sana ordan daha raat konsuruz ama burayada yaz bı zamet cunku baska uyelerde gelıp gorsunler gercı pekte ılgı yok...
sabrix

Erkek Mesaj Sayısı : 31
Geldiği mekan : google
Meslek : sporcu
Hobileri : güzel olan her şey

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 11:38 pm

http://rapidshare.com/files/125467062/Ps2_Emulator.rar

Dosya Şifresi:www.mcpsp.com

www.mcpsp.com dan alıntı yaptım.

Emulator son versiyon olup biosları içindedir ve pluinglerin felan en sonnları vardır speed hack de içinde hatta oyun alıp deneyın olmadı netten çekın Smile
chester999
Banned

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 11:43 pm

cok saol.ıste aradıgımız buydu bundan sonrakı ay(yanı temmuz) ındırıcem zaten 2 gun kaldı kota doldu hatta oldu 8 gb lol! bu arada 27 fps demıstın 27 fps bana dusuk bı mmıktar gıbı geldı takılarak mı oynuo?
chester999
Banned

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 2:58 pm

Namikaze mınato denedın mı sabrıx'ın verdıgı emulatoru ?

En son chester999 tarafından Ptsi Haz. 30, 2008 6:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sabrix

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 3:10 pm

chester999 demiş ki:
cok saol.ıste aradıgımız buydu bundan sonrakı ay(yanı temmuz) ındırıcem zaten 2 gun kaldı kota doldu hatta oldu 8 gb lol! bu arada 27 fps demıstın 27 fps bana dusuk bı mmıktar gıbı geldı takılarak mı oynuo?

60 fps olsa akıcı olucak ama 25-27 fps arası biraz ağır ama donmuyo ağır çekımde değil oynanabiliyor yani.

Bu arada emulatorde cpu ayarları felan var ekran kartı ayarları işlemci ve ekran kartını yazarsanız daha kolay yardımcı olurum.

Kindgdom hearts ı kesın indirip deneyin o oyun 60 fps arası çalısıyor.
chester999
Banned

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 4:51 pm

emulatoru calıstırdıgımızda karsımıza confg. cıkıor bu ayarlardan bahsedıyorsun sanırım.bu ayarlar bılgısayara gore deısıyor mu ? herneyse ben suan evde deılm 1 saat sonra eve gıdıp yazıcam ama suna arkadasın bılg. ozellıklerı yazaım oda emulatoru yukledı

AMD Athlon(tm) 64 procesor | 3500+ | 2.20 GHz|1 gb ram | windows xp pro | 512 mb ekran kartı |

valla bılgısayardan pek anlamayız bılgısyarıma ozelıkler dıyıp gecırdık xD

en kısa zamanda cevap yazarsan sevınırım:lol!:
chester999
Banned

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 5:37 pm

congf ayarını hallettık bıos la pulınglerı gostermek gerekıomus sanrım.confg gectık ondan sonra oyunun cd sını taktım run cd/dvd bolumunu tıkladım ama bı kac tane dosya war oyunun hangısı olucak? datayı denedım arkadasın bılgısyara nası takıldı bı gorsenız.hanı en basta yazı cıkıor sony comp. entr. onu anca 10 dkka sonra gorebıldık ne yapıcaz bı yardınmda buluursanız sevınrım
chester999
Banned

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 7:14 pm

eve geldım ve oyunu taktım sonra emulatoru calıstrıp bıos ve plung(yanlıs yazmıs olabılırım) ayarlarını yaptım daha sonrada run cd/dvd dedım karsıma 4 tane dosya cıktı 4 dosyayıda ıcındekılerle denedım 4unde de sony com. ent. dan sonra karanlıga dalıor ve tam o sırada ps2 emu.exe bır sorunla karsılastı kapatılması gerekıyor dıyor bunun sebebını anlamıs deılm confg ayarlarında mı bı yanlısklar? en kısa zamanda cevap yazarsan sevınırm.sıteyede pek gırmıyorusn galıba Suspect lol!

EDIT: GIRISTE FPS 64 LERDE FELAN OYUNDA NASI OLUR BILEMICEM BI TURLU DUZELTEMEDIM HATAYI Sad
sabrix

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 11:40 pm

Öncelikle sony computer ekranı gelıyorsa zaten oyun açılmıcak demek. Elınızdekı oyunu iso çevirin bunun için program ultra iso işisini gorur. Sonrada direk isoyu gosterın oyunu ana ekranı gelıcektır.

Hata yı alma sebebin ekran kartı plugin i olabilir cpz ayaları olabilir Smile ozellıklerı yazmadan bir şey diyemıcem
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 10:21 pm

ii bir ps2 pluigni bilen war mı oyun surekli takılıor (naruto ultimate ninja için)
chester999
Banned

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 10:25 pm

arkadasın verdıgı lınkktekını ındır hepsı ıcınde ama naruto ultıme nın 2 ı oynuorm oyunda takılma var ayrıca arak plan gozukmuor gozukuorda sımsıyah yanı dovus alanlarını goremıor ama karakterlerı gorebılıorm
sasuke94

sasuke94

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Geldiği mekan : karamürsel
Meslek : öğrenci(16 yasına gelince elektro gitar calacam:)
Hobileri : anime-manga

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 8:37 pm

chester999 demiş ki:
arkadasın verdıgı lınkktekını ındır hepsı ıcınde ama naruto ultıme nın 2 ı oynuorm oyunda takılma var ayrıca arak plan gozukmuor gozukuorda sımsıyah yanı dovus alanlarını goremıor ama karakterlerı gorebılıorm
aynısı bi tane pluign var onu secice bendede oyle oluyor
chester999
Banned

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 8:40 pm

sasuke94 demiş ki:
chester999 demiş ki:
aynısı bi tane pluign var onu secice bendede oyle oluyor
msn nı mı om dedn yolluorm ekle ordan daha rahat konsuruz
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Ps2 emulatoru   Ps2 emulatoru - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 11:25 pm

Accel 2 için pc özellikleri ne olmalı confused
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com

Ps2 emulatoru
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2