Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)

+3
Ryuk
Rotea
nalkapon
7 posters
YazarMesaj
nalkapon

Erkek Mesaj Sayısı : 6
Geldiği mekan : izmir
Meslek : işletme
Hobileri : anime xbox360 cod2

Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Empty
MesajKonu: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 10:21 pm

Arkadaşlar Xbox360 Satın Aldığımdan beri İlk Oyunum Naruto idi Serbest Dolaşmalı Dövüş Falan...Oyunu İnanılmaz Sevdim Arada Filmler Giriyordu Dövüşlerden Sonra Bir Ninjanın Yükselişi Yeni Hareketler Falan...

Kısacası Hayran Kaldım Sonra Animesini Araştırdım Ve Animesine Başladım..pirat

Evet Arkadaşlar Aramızda Naruto Rise Of A Ninja Oynayan varsa Xbox360 dan Oyun Hakkında Konuşalım Ve Xbox360 Sahibi Olanlar Gamertagını Yazsın Online Dövüşler Yaparız:face:
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

Kadın Mesaj Sayısı : 869
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Sadece Öğrenci
Hobileri : Anime,Manga ve Alışveriş

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 11:27 pm

Oyun ilk çıkdığı zamanlarda Xbox360 alma nedenim oluçakdı araya bir sürü şey girdi alamadım ama alınca devil may cry 4 ile birlikte indirip oynuyucağım iki oyundan biridir.
nalkapon

Erkek Mesaj Sayısı : 6
Geldiği mekan : izmir
Meslek : işletme
Hobileri : anime xbox360 cod2

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 11:53 pm

Rotea demiş ki:
Oyun ilk çıkdığı zamanlarda Xbox360 alma nedenim oluçakdı araya bir sürü şey girdi alamadım ama alınca devil may cry 4 ile birlikte indirip oynuyucağım iki oyundan biridir.

konu ile alakası yok fakar 1-25 e kadar sub bulabildim sonrası için türkçe sub nerden bulabilirim link vs atabilecek varmı
Rotea
Moderatör
Moderatör
Rotea

Kadın Mesaj Sayısı : 869
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Sadece Öğrenci
Hobileri : Anime,Manga ve Alışveriş

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 3:43 pm

Gerçekden konu ile alakasız ama yinede cevap vereyim önceden fansub yapılıyordu 50 kadar geldiler sanırım ama çok kararsız bir grup vazgeçip srt olarak sade altyazı geçdiler fansubları kaldırdılar ama yinede divx planetde altyazıları var.

25 den sonrasını 2 sezon başlığı altında indirebilirsin,

http://www.divxplanet.com/sub/m/4674/Naruto.html
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 3:08 pm

Bu sene hakkımı ps2 ile doldurdum seneye artık Xbox360 Cool
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
Superoz

Superoz

Erkek Mesaj Sayısı : 126
Geldiği mekan : Ev
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Genel :P

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 12:01 pm

türkiyeye gelcekmiş ben gelince 360 almaya çalışçam inşallah ömrü sürer bir kaç yıl daha :D
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 12:47 pm

xbox ın Türkiye'ye gelişi 30 eylülden sonra kesinleşiyor.Tahminimce acayip kazık olacak(ps3 civarı).1 sene sonra normalleşecek ama sınırlı sayıda gelecek.
Bide şunu söylemeden etmiyim geldiğinde almak isteyenler sakın elite dışında bir model almasın.Bizim gibi oyun manyaklarının elinde en fazla 1 sene dayanır( bkz:3 ışık)...
Ben de alınca bu oyun
dmc4
lost odyssey
ninja gaiden 2
gothic 4 vs vs oyunları kesin alacağum nihihi..O zaman turnuva da yaparız.
Ve xbox alacaklar şunu da unutmasın lcd hd tv lazım Smile
360 hakkında pek çok şey bilirim yahu isteyenlere yardımcı olabilirim..

Bu oyunu duymuştum ah ahh xbox ım olsa da diye içgeçirmiştim.Sanırım yavaş yavaş rüyalar gerçek oluyor nihi
Light_Yagami

Light_Yagami

Erkek Mesaj Sayısı : 49
Geldiği mekan : Tokyo
Meslek : Ogrenci,Shinigami
Hobileri : DEATH NOTE

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 9:22 pm

bn xbox 360 ımı Amerikadan aldım ve suan naruto rise of a ninjayı online oynuyorum kesinlikle oneririm xbox live online turkiyede olmadığı için turkiyede xbox bulanlar oynayamazlar ama turkiye'ye resmi bir şekilde gelirse işte o zaman tam süper olacak oyunda online da ROCK LEE yi kullanıyorum sizleride xbox360 alırsanız bekliyorum ama oyunda japon sesler yok tamamen microsoftun yaptıgı amerikan bir oyun ama hikaye modu inanılmaz guzel
Light_Yagami

Light_Yagami

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 9:28 pm

haklısın 1c anime amerikalılar buna 3 ışığa (3 rings of death diyorlar )ama elite alsan bile eğer bakımını ii bir şekilde yapmazsan 3 rings of death da gorursun elitte
alieser

Erkek Mesaj Sayısı : 1153
Geldiği mekan : ankara
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime-resim-karikatür-telekinezi-naruto yiyip-manga içmek

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 9:54 pm

Light_Yagami demiş ki:
haklısın 1c anime amerikalılar buna 3 ışığa (3 rings of death diyorlar )ama elite alsan bile eğer bakımını ii bir şekilde yapmazsan 3 rings of death da gorursun elitte

bunun trailerinin görüntüleri ve naruto shippuden narutumate accel 2 nun traileri aynıymış sanırım.ieçriği de aynı oabilir.
http://naruto.forums-rpg.com
Light_Yagami

Light_Yagami

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:06 pm

hyr trailerı www.gamestop.com a gir ordan rise of a ninja yaz search e orda olması lazım alakası yok narutimate le
alieser

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:15 pm

Light_Yagami demiş ki:
hyr trailerı www.gamestop.com a gir ordan rise of a ninja yaz search e orda olması lazım alakası yok narutimate le

arkadaşım harbi yalancıymış...

neyse bende xbox yok narutimateyle idare ederim...
Light_Yagami

Light_Yagami

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:16 pm

izledinmi traileri
alieser

MesajKonu: Geri: Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)   Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:20 pm

Light_Yagami demiş ki:
izledinmi traileri

hayır, ben önceden izlemiştim.ama narutumate inkini izlememiştim

Naruto : Rise Of A Ninja (Xbox360)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto ! Ninja Way !
» naruto facebook oyunu ninja saga
» GBA - Naruto-Ninja Council 1-2
» naruto ultima ninja vs!:.