Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

naruto facebook oyunu ninja saga

YazarMesaj
Turkninjalar

Erkek Mesaj Sayısı : 3
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : endüstri müh
Hobileri : ninjasaga

naruto facebook oyunu ninja saga Empty
MesajKonu: naruto facebook oyunu ninja saga   naruto facebook oyunu ninja saga Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 9:34 pm

narutonun cakma oyunudur. çok zevklidir. oyunun yapımcıları birebir olamsada herseyi anime ve mangadan esinlenerek yapıyorlar sadece telif hakkı yüzünden isimleri ve sekilleri biraz degisik bakugan(beyazgöz)
darkeye(siyahgöz) saringan eyeofmirror gibi olmus chunin exem jounin exam falan da var lvl alarak yeni skilleri alıyorsun

narutoyu takip edipte facebookta bu oyunu oynayan oldukça fazladır.
benimde bir clanım var clanturk ninjalar isminde türk oyuncu azlıgından dolayı yabancı oyuncu agırlıkta clan ama türkleride aramızda görmekten gurur duyarız suan kontejjan yetersizligi var 170 kisilik kapasite var ve sürekli arttırmaktayım. hepinizi beklerim

beni facebookta ararsanız
https://tr-tr.facebook.com/people/Kazim-Uzun/1124331726

beni ekleyerek clan daveti istiyebilirsiniz lvl sınırım yoktur herkez gelebilir ama yer dolunca bagıssız düşük levelleri siliyorum o yüzden düşük level seniz 5 10 token bagıs yapmanız gerekicek

beni eklemeden direk clana basvurabilirsiniz

ninja saga içinden clan sayfasına gelin
clan arama kısmına 10260 yazın ve cıkan clan turkninjalar talebinizi gönderin

oyun cok eylenceli ve online pvp keyfi var

suan maksimum lvl 60
ben 49 lvl im

maksimum clan kapasitesi 250 olabiliyor ve o kapasiteye ulasmak baya token istiyor.

clanın faydalarına gelirsek
dereceye giren clanlara token skil ve giysi hediyleri var

naruto facebook oyunu ninja saga
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto Ninja council 3 nintendo ds oyunu
» NAruto Arena (netten oynanan online naruto oyunu)
» BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu
» Naruto RP Oyunu