Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu

+12
Superoz
Haro
procemo
alieser
Alucard_Naruto
1c_-Animé-_1c
Xarch
Artemis
Uzumaki_Pein
yondaime94
Naruto-Gaara
Nukenin
16 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Nukenin

Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Empty
MesajKonu: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 10:05 am

http://www.animecubed.com/billy/

(Billy=Naruto sarıçocuk ve Snakeman=Orochimaru orochi)

Benim tesadüfen bulduğum harika bir online oyun.Biraz rpg tarzında da olsa tam değil, gerçi aşağıda detaylı tanıtımı yazacağım, yazıda biraz abartabilirim çünkü çok sevdiğim bir oyun...Kendi ninja karakterinizi seçin ve ninja dünyasında kendinize bir yer edinin-_-

Aşağıda oyunu tanıtırken kullandığım profil bana ait değil her ne kadar ismi Nukenin olsa da-_- Kendi profilimi kullanmak istemedim çünkü bir köye aidim..Göstermemem gereken bilgiler olabilir-_-Herhangi bir köye ait olmayan bu profilden size oyunu yeterince anlatmaya çalışacağım>>Umarım okurken sıkılmaz ve oyundan benim kadar zevk alırsınız....
--------------------------------
ÜYE OLMA

Birinci Adım: Karakter Adınız, şifreniz, mail adresiniz vs….
İkinci Adım: Sizi temsil edecek bir resim seçiyorsunuz, daha sonra chuunin olduğunuzda bu resmi kendi istediğiniz bir tanesiyle değiştirebiliyorsunuz.
Üçüncü Adım:Başlangıç olarak Genjutsu, Ninjutsu ve Taijutsu yeteneklerinizden birini seçiyorsunuz.Hangisini seçerseniz seçin hepsini de yükselteceksiniz zaten.Bu jutsu seviyelerden hangisini seçerseniz seçin, sayıların toplamı beş oluyor, yani oyuna Level 5 ile başlıyorsunuz=)
Dördüncü Adım:Bloodline Limitini seçiyorsunuz ki bence en zevkli kısmı bu! White Eye, Red Eye ve Legacy Of Hero var.Hepsinin özellikleri farklı, eh siz de Naruto sever oldığunuza göre tek tek açıklamaya gerek yok.(White Eye=Byakuugan,, Red Eye=Sharindan)
Beşinci ve son adım:Kutucuğu işaretledikten sonra make charakter diyorsunuz ve işlem tamamdır.

OYUN HAKKINDA

Spoiler:

>Öncelikle profil resminizin altındaki bilgilerle başlayayım.AP puanlarınız sizin o jutsulardaki seviyenizi belirliyor.Bütün jutsulardakileri toplarsak da Levelınız ortaya çıkıyor.(16+16+17=49)
>Staminalar sizin görevleri alabilmeniz, casusluk yapabilmeniz için gerekli.Her bir görev on stamina, her bir özel görev ise otuz stamina yiyor.Eğer bir köye geçerseniz başka şeylerde de yiyor tabi bu size bağlı.Mesela canavarlarla savaşmak, casusluk yapmak ama köyle ilgili detayları daha sonra vereceğim.Size günlük verilen belli bir stamina oluyor ve her gün bu yenileniyor.(başka yerlerden kazanabileceğiniz ek staminalar hariç)
>Çakra, jutsuları yaparken kullanıyorsunuz, her jutsuun çarka değeri farklı.Eğer çakranız tükenirse on stamina karşılığında hemen jutsunuzu çoğaltabilirsiniz.
>Jutsu XP niz.Başarılı olduğunuzda size belli miktar jutsusi veriliyor.Bunları biriktirdiğinizde jutsular kısmından puanınızın yettiği miktarda jutsuyu öğrenebiiyorsunuz!Bu XPler tamamen jutsu öğrenme amaçlıdır başka bir amacı yoktur.(varsa da şimdilik ben bilmiyorum)Ama ne kadar level ilerlerseniz o kadar başarılı olursunuz ve o kadar ryo+ap+xp kazanırsınız.Tabi level ilerlemek için de bunları başarmak gerekir.Bu yüzden ilk başlarda görevlerde yenilip dursanız bile pes etmeyin!Bir zaman sonra görevleri jutsu kullanmadan bile yapabilir hale geliyorsunuz=)
>Ryo ise para işte!Görevleri başardığınız takdirde alacağınız ryolar.

Spoiler:

Şimdi yukarda resimde gördüğünüz kutucukları açıklayayım

>go on a mission_Adı üzerinde görevlere çıkıyorsunuz.Geninler için Training ve D-Rank görevler; Chuunin ler +C-Rank; Special Jouninler +B-Rank, Jouninler +A Rank diye böyle gidiyor işte.Bu görevlerde başarılı olursanız ryo, xp ve ap kazanıyorsunuz.Artı olarak çeşitli arkadaşlar da kazanıp bazı eşyalar ve jutsular kazanabiliyorsunuz.(red eye (sharingan) iseniz bazı jutsuları kopyalayıp, jutsular kısmından daha az miktada xpye alabiliyorsunuz mesela)

>Spar with friends_bunu hiç uygulamadım ama dilediğiniz bir kişiyle kapışabiliyorsunuz? Valla bana sormayın bilmiyorum=)

>Special Mission/Exams_Sınavlar ve özel görevler.Her biri otuz stamina değerinde.Değerli arkadaşlar, özel eşyalar kazanıp, sahip olduğunuz bazı arkadaşları da sezon iki seviyesine çıkarabilityorsunuz.Ve sınavlar, chuunin, specail jounin ve jouninlik vs.Chuunin sınavı en zevklisi, Special Jounin sınavı en çilelisi, Jouninlik sınavını ise ne siz sorun ne de ben anlatayım=P (tabi soran olursa anlatırım ama çok zor eğer yöntem bilirseniz çok da kolay olabilir)

>Village Menu&.den kafa denginiz bir köye girip üye olabilirsiniz.Zaten sonsuza kadar chuunin olarak kalmak istemiyorsanız bir köye girmeniz şart.Oradan isimlere bakabilrisiniz ya da daha detaylı bilgi almak için oradaki yazılara tıklayın.Veya kendi köyünüzü kurabilirsiniz.Köye girmenin bir sürü avantajı var.Canavarlarla savaşabilir, casusuluk yapabilir, değerli eşyalar kazanabilir, ninjutsu, genjutsu ve taijutsu level, güç, ve başarınızı arttıracak bonus eşyalar alabilrsiniz.Köyler hakkında pek bilgi veremeyeceğim çünkü her köyde farklı şeyler olabilir detayları bilmiyorum.Ayrıca ek staminalar da kazanabilirsiniz.

>Make a team_Geninler siz dahil üç kişilik, Chuuninler ise siz dahil dört kişilik takım oluşturabilir.Her bir ninjanın size avantajları ve dezavantajları olabilir eğer bunları yerinde kulalnırsanız dezavantajları bile avantaja dönüştürebilirsiniz.Çeşitli kombinasyonlar denediğinizde bazı takımların size ek güçler kazandırdığını görebilirsiniz.(mesela Gaara+Temari+Kankuro nun sağladıklarının yanı sıra size bir de ek Genjutsu güç desteği gelir ki takımda hiç birisinde böyle bir şey yok.Bunun gibi)

>go shopping_Alışverşi zamanı =) yalnız burası biraz sıra dışı market, domates, yumurta deterjan bulamayabilirsiniz.Biraz daha ölümcül.Kunailer, Shurikenler, patlayıcılar..Ryolarınızı harcamak için birebir!Tabii köye girdiğinizde başka malzemelere ekleniyor o ayrı.

>Learn a jutsu_Kimden hangi jutsuyu öğrenebilirsiniz veya öğrendiğiniz jutsuları belli bir düzene sokmak için gireceğiniz yer.

>charge chakra_Çakranız bittiğinde on stamina karşılığında çarka seviyenizi arttırabilrisiniz.Stamina bittiğinde bu kutucuk kayboluyor doğal olarak.

Spoiler:

Bunlarda ek staminaları alabileceğiniz özel yerler.Oradaki adrese tıkladığınzda ilkinde en altta duran kodu kutucuğa yazın ve artı 30 stamina gelsin.Bu ilk kutucuk çok önemli ve eğer her gün düzenli olarak kodu buraya yazarsanız yedinci, ondördüncü ve yirmibirinci günlerde size bonuslar geliyor
7. gün>+100 stamina
14.gün>+100 stamina, +20.000 XP
21.gün>+100 stamina +20.000 XP + 20.000 Nin/Gen/Tai AP

21.günden sonra sıfırlanıp başa dönüyor ve bu şekilde gidiyor.İkinci kutucukta yazan talimaltları izleyip kodu bulup onu da yazarsanız +30 stamina daha geliyor.Bu hemen hemen yeni eklenen bir şey bazen olmuyor da ama umarım kalıcı olmuştur.

Spoiler:

Bunlar eşyalarınız (tek kullanımlık) ve permanent (kalıcı) eşyalarınız

Enter Arena ise çok farklı bir şey, 500 ryo karşılığında arenaya girip üç kez karşılaştığınız ninler ile savaşıyorsunuz.Jutsu yok, level yok, sadece şans ve tahmin gücü var.Pek kulalnmadığım için detay veremeyeceğim ve sizde çıkar mı onu bilmiyorum belki de belli bir seviyeden sonra gözüküyordur!

Arkadaşlar>>
Spoiler:

Jutsular>>
Spoiler:

Herhangi bir sorunuz olursa buraya yazabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım heheh Bu arada oyun ücretsizdir! Ve hiç herhangi bir şey indirmenize de gerek yok^_^
Naruto-Gaara

Naruto-Gaara

Erkek Mesaj Sayısı : 116
Geldiği mekan : Sakarya/arifiye
Meslek : Kum Köyü:Gaara'nın sağ kolu
Hobileri : Kunai Leaping Practice

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 2:18 pm

Öncelikle Caelo 2 4 ve 5 spoiler açılmiyor.Uyarayım dedim.
Ve arkadaşlar.Bence katılın bu oyuna harika bir oyun.Bende üyeyim ve şu anda Chunnin derecesinde 36 lvl im.Çok eğlenceli her ne kadar Knight ya da silk road gibi bir görüntüler olmasa da adı üzünde Rpg oyun.aelo ile aynı köydeyiz.Ama bu siteden bir çoğunluk yakalarsak belki nARUTO Arena köyü bile kurabiliriz.
Ayrıca Caelo öm atmıştım almadın mı.Burada sorayım çünkü başka imkan yok. Cool
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 8:57 pm

Bu sitede mi öm atmıştın?? Diğerine girmediğim için bilmiyorum görmedim.Buradan atarsan ama kesin görürürüm=) O resimleri de hallediyorum hemen^^

Ya evet aslında bir köy kursak harika olurdu-_- Umarım oyuna katılanlar olur zaten gün içinde en fazla on dakikanızı alacak bir şey, daha fazla değil.
yondaime94

yondaime94

Erkek Mesaj Sayısı : 283
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : müzik,pc oyunları,naruto'yu seyretmek

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 9:27 pm

yaa ben üye olmaya çalıştım ama olamadım
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 5:55 am

Create A Character kısmına basman sonra benim yukarda yazdığım aşamalardan geçmen gerekiyor;)
Uzumaki_Pein

Uzumaki_Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 208
Geldiği mekan : bursa
Meslek : pres operatörü
Hobileri : anime,spor,kitap,video oyunları vs.

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 7:56 am

ben geliyorum hadi köyü kuralım...ama biraz bekleyin lvl kasayım... lol!
Uzumaki_Pein

Uzumaki_Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 208
Geldiği mekan : bursa
Meslek : pres operatörü
Hobileri : anime,spor,kitap,video oyunları vs.

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 8:22 am

ya oyuna giremiyorum...herşeyim tamam genin exama girecem giremiyorum...

''The system is undergoing nightly maintenance.
Please return in 10-15 minutes.
Sorry for the delay'' die bi notçıkıyo karşıma...kapandımı oyun yoksa?
Artemis

Artemis

Erkek Mesaj Sayısı : 452
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Bakuman...

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 5:26 pm

Yeni başladım
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 5:46 pm

Bu arada bir şekilde Staminamızı nasıl arttırıyoruz?
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 7:33 pm

''The system is undergoing nightly maintenance.
Please return in 10-15 minutes.
Sorry for the delay'"

Eğer sabah 9:15 ile 9:35 saatleri arasında girerseniz bu mesajla karşılaşmanız doğal-_- yeni bir güne başlanıyor güncelleme oluyor benim bildiğim... Mesajda dediği gibi 15 dakikada bitiyor zaten

---------------------------
Her gün belli ölçüde stamina alıyorsunuz.Ertesi gün yenilenene kadar başka stamina yok size=) Tabi ek staminalara gelebiliyor bazen, ilk mesajda dediğim gibi o kodları yazmak artı köyde eğer party house varsa oradan, şanslysanız +200 ya da +100 stamina alabiliyorsunuz..Bazı görevlerde de +10 geliyor ama o kadar^^

Oyuna başlayan herkese hayırlı olsun=) Umarım seversiniz ama köy kurmak kolay değil hem de hiç değil=) Bir kere para lazım 25.000 ryo mu ne bu parayı biriktirmek kolay da zaten asıl zor olan kısım ondan sonra başlıyor-_- Ben söyleyeyim de ona göre düşünelim Wink

En son Nukenin tarafından Ptsi Nis. 21, 2008 7:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 7:50 pm

Naruto fan tr mi olur adı yoksa başka bir şey mi milyonlarca köy var 0.0
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 7:58 pm

Bence deneyim kazanmadan köy kurma derim, furkan'la oyuna başladığımızda bu kadar köy yoktu oyuna katılan herkes köy kurunca da pek hoş olmadı-_- Bence bekleyelim ve evet naruto fan tr neden olmasın=) Ama pek köy adı gibi durmuyor ne dersin lol! yine de güzel=)
Naruto-Gaara

Naruto-Gaara

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 9:49 pm

Tabi ki köy fikri güzel ama bence yineden belli bir assayı tutturmadan bir köy kurmak Caelo nun da dediği gibi hem zor hen riskli.Çünkü Öncelikle köylerimizden ayrılmamız gerekiyor.Ve Caelo nun nicki gerçek oluyor.Birer nukenin oluyoruz.Tabi yeni bir köy kurmak için yüksek mbla bir para lazım ama (o kolay bnde var galiba o kadar) sorun para değil.
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 10:09 pm

Level kaçsınız ki ben daha yeni başladım 8'im lol!
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 6:43 am

Benim Levelım 36, Furkan'ın ise 37.Ama şöyle bir şey var biz Season 2'ye geçtik böylece en baştan başlamamız gerekti...Hatta Furkan Jounin bile olmuştu=) (ne partiydi ama kakashi )

sana da tebrikler, ilk başlarda level yükseltmek çok kolay bir hafta sonra yirmiye ulaşırsın diyorum=)
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 4:47 pm

Ne maintanance mış saat 11 de girdim saat 17.45 hala devam ediyor scratch
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 4:53 pm

Daha önce hiç olmamıştı ben de şaşırdım-_- yakında düzeleceğini umuyorum merak etmeyin sık olan bir şey değil! (İlk defa karşılaştım hatta, birazdan çıkmam gerektiği ve bugünlük staminalarımı harcayamayacağımı bildiğim için bu işe biraz sinirlendim-_-)

-------------------------
Evet şimdi düzeldi....Görevleriniz alabilirsiniz=) Benim de köye bir uğramam lazımdı hemen halledeyim işlerimi bari)
Naruto-Gaara

Naruto-Gaara

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 5:00 pm

Hele şükür ya.Bulunmuş böcek.İlk sayfadaki uyarıda görmüşsünüzdür.Böcek bulundu ve tamir edildi. diye yazıyyor.
Görevlerimi yapabilecem yehhhu lol!

Ayrıca Caelo cidden parti harikaydı sağol.Hoş fazla Jonin kalamadım ama olsun
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 7:27 pm

Pfff nasıl hızlı level atlayacağım ki medicinal herb istiyor 3 tane daha 1 tane alabildim hala 8'im ve bütün staminam bitti Sad
Naruto-Gaara

Naruto-Gaara

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 8:49 pm

Ya hemen bu kadar ümitsizliğe düşme.Bizde bir zamanlar çok sıkıldık ama Bak şimdi Caelo ile nerelerdeyiz.
Ayrıca medicinal herb için bende bayağı bir uğraşmıştım.Ama bulursun acele etme.
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 9:17 pm

İyi o zaman yok yanlış birşey mi yapıyor dedimde saol lol!
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 6:25 am

Medicinal Herb, Taijutsu D-Rank görevde çıkıyor..(Find Medicinal Herbs görevini başarıyla yaptığınızda zaten otomatik geliyor)

Chuunin olduğunuzda taijutsu-ninjutsu-genjutsu görevlerinizi seçebiliyorsunuz ama Geninler o görev gelene kadar beklemek zorunda!Ama bekle mutlaka üç tane tamamlarsın=)

Ayrıca level atlamak özel görevlerle olmuyor.Onlarda özel bonuslar alabilirsiniz ama level atlamak isteyen normal görevlerine devam etsin.(Tabi özel görevlerde gerekli onları da sakın ihmal etmeyin)
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 11:26 am

Ben paso normal görev yapıyorum zaten Smile
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 11:33 am

İstesen de istemesen de özel görevleri zaten yapmak zorunda kalacaksın=) yani oyunda ilerlemek istiyorsan (sadece level arttırımıyla bu oyun ilerlemiyor-_-)
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 11:58 am

Level 11 oldum chuunin olacam birazdan hala 1 medicinal herbım var çıkmadı bir türlü neyse o baştaki puzzleın cevabı ne?

BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» naruto facebook oyunu ninja saga
» Naruto Ninja council 3 nintendo ds oyunu
» NAruto Arena (netten oynanan online naruto oyunu)
» Naruto RP Oyunu
» Oyunu Nerden Bulabilirim?