Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu

+12
Superoz
Haro
procemo
alieser
Alucard_Naruto
1c_-Animé-_1c
Xarch
Artemis
Uzumaki_Pein
yondaime94
Naruto-Gaara
Nukenin
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Nukenin

Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 12:03 pm

Eğer level 12 de chunin sınavını verirsen süper olur=) (Chuunin diye uyaranlar olabilir ama oyun diliyle konuşucam artık, orada chunin ve jonin yazıyor) Cevapları şöyle>>

1)Luke
2)5
3)Shoe
4)3
5)9
6)34
7)21214541212

Bu ve bunu gibi sorularınızı aşağıda adresini verdiğim siteden öğrenebilirsiniz=) Ama baktınız yine olmuyor ya da ingilzce zor geldi burada sormaktan çekinmeyin Wink

http://bvs.wikidot.com/
Artemis

Artemis

Erkek Mesaj Sayısı : 452
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Bakuman...

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 12:15 pm

Saol chuunin exam zormuş yaw Shocked
Xarch

Xarch

Erkek Mesaj Sayısı : 473
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : hm?

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 1:03 pm

bişi sorucam puzzle ın cevabı ne?
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 1:28 pm

Xarch demiş ki:
bişi sorucam puzzle ın cevabı ne?

Yukarda birden yediye kadar numaralandırdığım puzzle'ın cevaplarıydı-_- eğer ilk puzzlesa bir numaralı cevabı yazacaksın...Yedi puzzle, yedi gün sürüyor.

Chunin sınavı zor diyorsun ama aslında sınavlar içinde en kolayı=) Sezon bir de kopya çekerek ucu ucuna geçmiştim (malum kopyada yakalnırsan iki sorun gidiyor ve eğer on sorudan en az altısına cevap veremzsen kalıyorsun ya-_-) sezon ikide kopya çekmedim fulledim..neyse...Ölüm Ormanı ve kule de var ama kısa ve eğlenceli sürüyor=)
Xarch

Xarch

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 3:47 pm

bugün için son bir soru daha bu stamina ne zaman dolar?
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:43 pm

ya nası level atlanıyor onu anlamadım level 6-Genin de takıldım -_-
lütfen yardıım
Xarch

Xarch

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:47 pm

go on a mission var main de en üstte ona tıkla görevleri yap exp geliyor lvl atlıyorsun bide altta bedava stamina veren şeyler var istersen al onlarıda
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:58 pm

Xarch demiş ki:
bugün için son bir soru daha bu stamina ne zaman dolar?

Ertesi gün yenilenir...Normalde saat yenilemesi gece yarısı yapılıyor sanırım ama bu saat ülkemizde sabaha denk geliyor.(9 buçuk civarı)
Xarch

Xarch

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:59 pm

hadi ya Sad arenada neler oluyor kaybedince filan bşi kaybediomuyuz? son demiştim ama arenayı yeni gördüm Smile
1c_-Animé-_1c

Kadın Mesaj Sayısı : 1320
Geldiği mekan : şaşgoloz
Meslek : şaşgoloz
Hobileri : şaşgoloz

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:11 pm

güzel oyunmuş lvl 8 im devam edicem ama staminanın çabuk bittmesi ve ertesi günü beklemek zorunda kalmak kötü...

bide narutoya billy
sakuraya da pinky demişler xD
başlangıçtaki kadın da hinata şüphesiz..XD

ama flipper ı çözemedim...ilerde narutodan başka karakterler de görecek miyiz...
Xarch

Xarch

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:13 pm

shoptaki karakter urahara kisuke sasuke emosuke bende 8 de kaldım 9 da special mission la bloodline seçiorz bleachden jutsular var görme şansımız ama karakter varmı blmiorm
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:51 pm

Arenada bir şey kaybetmiyorsunuz tabi karşı tarafın puan kzanmasını kayıp olarak alırsanız o başka.Ki ben onu kayıp sayıyorum, verilen bonuslar düşünülünceXD

Stalkergirl'ün Hinata olması lazım
Bugman adı üstünde=) (Shino)
Bruce Jr. ve Bruce Sr (Lee ve Gai)
K-Dog (Kakashi)
Mr.Sandman (Gaara)
Trapchan (Haku olması lazım)

Daha bir sürü karakter var hepsini yazamadım!Verdiğim siteden bunların hepsine zaten bakabilirsiniz.Hem sadece Naruto da değil, Bleach'ten de! İchigo (mesela o da arkadaşlarım arasına katıldı.(ismi Strawberry diye geçiyor)Rukia da var.Hatta Kon bile var=D

Yalnız bloodline seçimini anlamadım:SShoptan mı seçiyoruz dedin?Onu en başta seçmiyor muyduk-_-

Flipperı da bir yunuz dizisi vardı ya oradan esinlenmişler.Ne alaka ama anlamadım, yani yunus ve ninja heralde attığı taklalarla ninjalıar arasında bir benzerlik kurdular ya da eğlencesine koydular 666 Bence Flipper yerine Iruka olsa daha iyi olurdu çünkü temel jutsuları flipperdan öğrendik.
Xarch

Xarch

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:56 pm

yok o bloodline shopla alakasız 9 da special mission la bloodline seçiorz bu kısım o Smile arenaya 8 lvlda katılabilirmiyim lol! ?
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:58 pm

Arena bana sezon bir de level 40 olana kadar gözükmemişti.Yani Level 8 pek uygun olmaz.Sabır=)
Xarch

Xarch

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 9:45 am

oo bana çok var demekki lol! bu staminanın daha az gitmesini sağlayan bişi yokmu ?? çok çabuk bitior 11de kaldım bu kez Smile
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 10:40 am

Ne yazık ki yok:S Tabi günlük aldığın stamina artarsa o başka! Mesela ben Chuninim, aldığım stamina günlük 180.Ama bonuslarla en az 330 oluyor.bunu 400-500 yaptığım da oldu bir de jonin olduğumda sen düşün scratch
Xarch

Xarch

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 10:42 am

oo iyi o günlük alınan stamina levella mı artıyor yoksa genin chuunin jonin olmaklamı ilgili? Rolling Eyes bende 1 kere350 olmuştu ama ilk oynadıımda 100 referral bonus ve 3 tne bonus la lol! ondada şans çok fail yaptım genin olduktan sonraki görevlerde Mad
Naruto-Gaara

Naruto-Gaara

Erkek Mesaj Sayısı : 116
Geldiği mekan : Sakarya/arifiye
Meslek : Kum Köyü:Gaara'nın sağ kolu
Hobileri : Kunai Leaping Practice

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 3:33 pm

Ben cevap vereyim.Zaten lvl ini artırman Rütbe atlamanı sağlıyor.Mesela 12 lvl olmadan Chunnin olamıyorsun.
Tabi biz ikinci sezon olduğumuz için ben görevlerde hiç zoranmıyorum.Jutsu bile kulln,anmıyorum.Ama tabi önceden bende bayağğı kasıyordum.
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 4:06 pm

A evet onuda fark ettim Sezon 2 falan ne?
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 4:27 pm

Evet jutsu kullanmaya bile gerek yok...Boşu boşuna çakra harcaması olmuyor.Ama Sezon bir de bu var yani eğer yeterince güçlenirseniz görevleri jutsu kullanmadan yapabiliyorsunuz.Ara sıra deneyin bakalım mesela level 13-14 için D-Rank görevlerde jutsu gerekmeyebilir, tam bilmiyorum-_- Sizin keşfetmenizi gereken bir şey, yani gücünüzün sınırlarını biz belirleyemeyiz ki=)

Madem sordunuz season 2 ile ilgili tanıtıcı ufak=) bir yazıya geçeyim...

Sezon 2 olduğunuzda karşınıza "tema"lar çıkıyor.Profilinizden seçeceğini bu temalar size ek bonuslar kazandırıyor.Tema, ya da müzik işte tabi müzik çalmıyor elbette=) "Hey, Hey, We're the Ninja!" temasını seçerseniz, her gün için +20 stamina geliyor."Good Night, Ninja" da gün biterken o anda takımınızda kim varsa onlara +250 friend point geliyor.Ve bunun gibi işte...+xp/ler ya da diğerleri.Aşağıdaki spoilerda hangi tema ne sağlıyor verdim^^

Spoiler:

Bu temaalr sezon birde olmayan bir şey.Ve daha güçleniyorsunuz, Gen/Nin/Tai rankiniz artıyor her bir sezonda (3 ve 4 de varmış:S ama bunlar hakkında henüz bir bilgim yok!)Fakat bundan başka special jounin/jounin olmanız da 2 kat zorlaşıyor!Eh ama altından kalkılmayack bir şey değil sanırım:S Benim bildiğim bu kadar, Furkan bir şey eklemek istersen söz senin=)
Alucard_Naruto
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 148
Geldiği mekan : ShikaKiNaCho(ne alakaysa xD)
Meslek : Öğrenci(bitmeyen çile)
Hobileri : Shinigami,Shinigami,Shinigami.Naruto,

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 5:18 pm

bakalım nası bişe
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:02 am

Söylemeyi unutmuşum, Death Note karakterleri de var-_- L, Kira, Misa ve Ryuk...Takımımda eğer Kira ve L olsaydı bir de yanında Sasuke tamadır, sanırım başaramayacağım görev olamaz^^Yalnız esas sorun onları nasıl elde edeceğimi bilemiyorum-_- neyse...
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:12 am

Chuunin oldum ama 2 günümü yedi böhüüü
Nukenin

Nukenin

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:27 am

Tebrikler^^ Chuunin olarak istersen level atlamayı bekleyebilrisin ya da hemen kendine bir köy seçip yerleşebilirsin ya da bu da olmadı kendine bir köy kurabilirsin...Benim sana tavsiyem ikincisini yapman..Eğer Special Jounin olmak istiyorsan bir köyde olmak zorundasın=) (bu köy savaşta olmak zorunda bir de)
Artemis

Artemis

MesajKonu: Geri: BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu   BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:55 am

Red eye işe yarıyormuş bir ateş jutsusu öğrendim lol!

BvS (Billy Vs. Snakeman) Online Ninja Oyunu
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» naruto facebook oyunu ninja saga
» Naruto Ninja council 3 nintendo ds oyunu
» NAruto Arena (netten oynanan online naruto oyunu)
» Naruto RP Oyunu
» Oyunu Nerden Bulabilirim?