Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...

+11
sasuke14
Citizen
Ryuk
Cemis
maaaax
ugur_tatli
~Akatsuki~
Flowerygirl
sabrix
him_narutokun
lordozan
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
lordozan

lordozan

Erkek Mesaj Sayısı : 55
Geldiği mekan : asf
Meslek : asd
Hobileri : asdf

Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Empty
MesajKonu: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 2:19 pm

Arkadaşlar bildiğiniz gibi zion çeviri grubu dağıldı. Bunun üzerine Naruto anime çavirilerini yapan bizlerden de ayrılanlar oldu. Sayıca çok az kaldık... ben bu çeviri işini bırakmaktan yana değilim. Fakat bunun içinde yardımınız gerekiyor çünkü artık tehlikeye atacak zamanım kalmadı. Güvenilir sanıp gruba aldığım kişilerin yüzüstü bırakmasıyla pek saygım da kalmadı bu işe açıkçası. Şu an ki sayımızla bu işi adamakıllı yapmamaıza imkan yok... Sizlerden bunun için yardım istiyorum ve görüşlerinizi merak ediyorum diğer türlü artık benim de yapabileceğim pek birşey kalmıyor.
him_narutokun

him_narutokun

Kadın Mesaj Sayısı : 151
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : naruto- anime- avatar-fma

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 3:13 pm

Evet yardım edebilecek insanları beklioruz.... İngilizcem yeter mi bilemiyorum ki deyip geçmeyin, bakarız belki sizde de bir ışık vardır.. Yardıma ihtiyacımız var, biz sonuçta ingilizce bilmyenler için yapıyoruz bunu, bizim gibi çevirenler olmazsa kim nerden öğrenecek naruto'yu...
sabrix

Erkek Mesaj Sayısı : 31
Geldiği mekan : google
Meslek : sporcu
Hobileri : güzel olan her şey

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 3:14 pm

Ben size elimden gelen yardımı yapabilirim çevirilerde Smile İlk seri bitsin artık SmileSmile
Flowerygirl

Flowerygirl

Kadın Mesaj Sayısı : 94
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Anime, Manga, Müzik, Spor...

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 4:17 pm

Ben de yardım edebilirim flower
~Akatsuki~

~Akatsuki~

Erkek Mesaj Sayısı : 520
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : Ninpou

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 4:26 pm

Ben diyorum ki, cok lazim olursa yardim edeyim. Pek ingilizcem yok. Ama yinede cevirebilecek kadar tecrubeliyim.
http://www.narutoturk.com
ugur_tatli

ugur_tatli

Erkek Mesaj Sayısı : 531
Geldiği mekan : yalova
Meslek : lise öğrencisiyim
Hobileri : sharingan vb gözler yapma :D

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 4:32 pm

bende elimden geleni yaparım ingilizcem çok gelişmiş deil :D
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 4:39 pm

asd

En son lordozan tarafından Ptsi Nis. 16, 2012 11:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Flowerygirl

Flowerygirl

Kadın Mesaj Sayısı : 94
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Anime, Manga, Müzik, Spor...

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 4:57 pm

agrfclrmj gılrngövnçkncöbn b

En son Flowerygirl tarafından C.tesi Ağus. 18, 2012 2:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ugur_tatli

ugur_tatli

Erkek Mesaj Sayısı : 531
Geldiği mekan : yalova
Meslek : lise öğrencisiyim
Hobileri : sharingan vb gözler yapma :D

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 5:00 pm

maaaax

Erkek Mesaj Sayısı : 5
Geldiği mekan : ne
Meslek : ne
Hobileri : ne

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 5:24 pm

ingilizcem yok diyebiliirim ancak basit cümleleri anlayabiliyorum onun dışında senkron yapabilirim diyecegim ama elimnizde mutlaka senkronlu bir altyazı vardır onun üzerinde çeviriyorsunuzdur bunun dışında manga düzenlemesi yapabilirim hatta sizin grup kapandıktan sonra sitenin birinde 335-375 arası türkçe metin olarak çevirisini bulmuştum onları mangaya aktarmayı düşünüyordum eger elimden gelen bişey olursa yardımcı olabilirim
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 7:05 pm

maaaax demiş ki:
ingilizcem yok diyebiliirim ancak basit cümleleri anlayabiliyorum onun dışında senkron yapabilirim diyecegim ama elimnizde mutlaka senkronlu bir altyazı vardır onun üzerinde çeviriyorsunuzdur bunun dışında manga düzenlemesi yapabilirim hatta sizin grup kapandıktan sonra sitenin birinde 335-375 arası türkçe metin olarak çevirisini bulmuştum onları mangaya aktarmayı düşünüyordum eger elimden gelen bişey olursa yardımcı olabilirim

olsun illa yardım etmek istiyorsan bir iş mutlaka bulunur Wink
Cemis

Erkek Mesaj Sayısı : 22
Geldiği mekan : Samsun
Hobileri : anime

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 11:27 pm

Sanırım bikaç cümle çevirebilecek bilgim var, ne de olsa bidahaki yıl yabancı dil öğrencisi oluyorum (:

eğer yardıma ihtiyaç varsa, kıyıdan köşeden yardım edebilirim umuyorum; tabii kabul ederseniz
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 2:03 pm

Cemis demiş ki:
Sanırım bikaç cümle çevirebilecek bilgim var, ne de olsa bidahaki yıl yabancı dil öğrencisi oluyorum (:

eğer yardıma ihtiyaç varsa, kıyıdan köşeden yardım edebilirim umuyorum; tabii kabul ederseniz

gel ne olursan ol gel:lol:
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 3:53 pm

Grup tamamsa ilk seriyi atlayıp Shippuuden'e geçin derim yorumum bu.
Çünkü bu sitedeki çoğu kişi hatta tümü shippuuden de hatta birebir takip eden de bence Shippuuden'e geçin bi grup son bölümleri bi grupta bastan çevirsin. Sizin için çok zor olacak ama ilk bastan ceviren grup son bölümleri çeviren gruba yetiştiğinde rahatlarsınız her hafta bi grup çevirir anime hemen çıkmıyor zaten Wink
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 4:50 pm

Ryuk demiş ki:
Grup tamamsa ilk seriyi atlayıp Shippuuden'e geçin derim yorumum bu.
Çünkü bu sitedeki çoğu kişi hatta tümü shippuuden de hatta birebir takip eden de bence Shippuuden'e geçin bi grup son bölümleri bi grupta bastan çevirsin. Sizin için çok zor olacak ama ilk bastan ceviren grup son bölümleri çeviren gruba yetiştiğinde rahatlarsınız her hafta bi grup çevirir anime hemen çıkmıyor zaten Wink

evet olabilir teşekkürler
sabrix

Erkek Mesaj Sayısı : 31
Geldiği mekan : google
Meslek : sporcu
Hobileri : güzel olan her şey

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 10:47 pm

Naruto shipuuden çevirileri zor ama onu çeviren bir grup zaten var.
Zor derken güzel raw bulmak ve alt yazı senkronlamak sonrada encode yada timing miydi ne :D zor yani Smile
Cemis

Erkek Mesaj Sayısı : 22
Geldiği mekan : Samsun
Hobileri : anime

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 11:25 pm

bence, ilk bölüme başlanmışsa bitirilmeli... sonuç olarak insanlar izlediler ve devamını isterler yani
Citizen

Citizen

Erkek Mesaj Sayısı : 367
Geldiği mekan : İzmİr
Hobileri : Anime,Forum,Cs,Mang,Rock Dinlemek

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 10:39 am

Bir ara deah note mangasını çevirmiştim pek foruma girmeye zamanım olmuyor ama online olduğum zamanalrda yardım ederim Wink
sasuke14

sasuke14

Erkek Mesaj Sayısı : 105
Geldiği mekan : konoha
Meslek : anbu
Hobileri : sasuke

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 10:52 am

grubunuza iyi başarılar
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 7:35 pm

Ben de başarılar dilerim. Fakat ilk bölümü daha izlemeyen naruto fanı tanımıyorum ben Laughing Yeni başlayanlar için bir alternatif olabilirsiniz...
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 7:55 pm

Ryuk demiş ki:
Ben de başarılar dilerim. Fakat ilk bölümü daha izlemeyen naruto fanı tanımıyorum ben Laughing Yeni başlayanlar için bir alternatif olabilirsiniz...

ilk bölümü daha izlemeyen neruto fanı tanımıyorum derken demek istediğinizi anlamadım. Yeni başlayanlar için alternatif olmamaızı da 51'den başladık yeni başlayanlara nasıl alternatij olabiliriz ki... Biraz daha açıklar mısınız Question Question Question
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 8:44 pm

Onu bilmiyordum madem 51'den başladınız bırakın bence ve Shippuuden'e geçin heheh
Demek isteğimde daha ilk seriyi izlememiş naruto fanı var mıdır bilemem di happy
ithachi - sama

ithachi - sama

Erkek Mesaj Sayısı : 61
Geldiği mekan : istanbulkartal
Hobileri : only naruto

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 10:33 pm

eed bencede shippuuden i çevirin ama şölede bisi var piyasada ilk serinin 63'den sonrası yoq yanılıyormuyum?
lordozan

lordozan

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 8:05 am

ithachi - sama demiş ki:
eed bencede shippuuden i çevirin ama şölede bisi var piyasada ilk serinin 63'den sonrası yoq yanılıyormuyum?

63 e kadarını da biz verdik zaten lol! ship'e geçmeden bunu yapmayı planlıorz.
Ryuk

Ryuk

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 10:37 am

Ben Shippuuden'e geçin derim ama illa ilk seri diyosanız başarılar çünkü 140 bölüm var daha önünüzde yanılmıyorsam Shocked

Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-