Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...

+11
sasuke14
Citizen
Ryuk
Cemis
maaaax
ugur_tatli
~Akatsuki~
Flowerygirl
sabrix
him_narutokun
lordozan
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
lordozan

lordozan

Erkek Mesaj Sayısı : 55
Geldiği mekan : asf
Meslek : asd
Hobileri : asdf

Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 11:07 am

Ryuk demiş ki:
Ben Shippuuden'e geçin derim ama illa ilk seri diyosanız başarılar çünkü 140 bölüm var daha önünüzde yanılmıyorsam Shocked

farkındayım
dely_merty

dely_merty

Erkek Mesaj Sayısı : 161
Geldiği mekan : izmir
Meslek : Serbest meslek:D
Hobileri : Bulursam yazarım

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 11:54 am

arkadaşlar çok iyidiniz yaa walla sayenizde arkadaşlarım naruto izlemeye başladı bir an önce toparlanın dörtgözle bekliyoruz şimdiden çalışmalarınızda başarılar...
mehmetmertakin

Erkek Mesaj Sayısı : 7
Geldiği mekan : Meçhul
Meslek : Anime izlemek
Hobileri : Anime izlemek

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 3:26 pm

210 bölümü çevirmeye gerek yok bence manga ya göre gidilmeli 135 bölümden sonra shuppiden'e geçilebilir... İşallah çevirileriniz devam eder.. Ben de çeviri yapamasan da imla hatalarını düzenleme veya mangaya yazı gömebilirim. İhtiyaç varsa ??
Ryuk

Ryuk

Erkek Mesaj Sayısı : 2076
Geldiği mekan : Mersin/Türkiye
Meslek : Öğrenci
Hobileri : anime/manga,spor,pc...

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 3:35 pm

Manga kolay asıl iş anime gerçi yeni bi kaç programla o da kolaylaştı denilebilir ama ben yine de uzak duruyorum böyle işlerden Wink Ayrıca 135'e kadar çevirilse bile baya uzun bi yol var önünüzde Exclamation
http://akatsukifantr.asianfreeforum.com
dEwiLmAycRY

dEwiLmAycRY

Erkek Mesaj Sayısı : 99
Geldiği mekan : İzmir Sezmel
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Narutoooo

MesajKonu: Geri: Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...   Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 4:11 pm

oguzhankolay_66@hotmail.com kaydeden solesın ıste forumdaım dıe... Arkadaslar ben cevırebılırım yabancı dıl okuyorum. Dolayısyla sanırım kesın galıba cevırırım :D ama calıstıgım ıcın hıc vaktım yok gunde 2 saate de bır 10-20 dk lıgına msnde oluyorum o aralarda bana takıldıgınız yerlerı sorun no problem... hemen cozerım lol! lol! afro

Zion çeviri grubunun dağılışı üzerine...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-