Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bleach

+60
umut735
rodrages
_Angel_of_death_
_aSaKuRa_
TuRKuS.MuTaNTuS
Ares
orochimaru1
4sprz
Gothiclowe
Zax
silent
DaBEL
sonercirit
silver
bilalyuksel
ThelasTkaGe
Pallor Mortis
1c_-Animé-_1c
alieser
theairbender
YiğitDönmez
Madpunk
pininfarina
Cemis
Scudrox
TeMaRi
sasusakusai
bizarro
noraktar
SPAWN-TheUndead
Hanamichi
Artemis
xyoruichix
Naruto's Revenge
sheva
raistlin
Xarch
Namikaze Minato
Alucard_Naruto
SasukeUchiha
Orbayd
merube erifu
Akiaya
Shinigami_Saishin
cemanga
VerSuS^FF^
NarutoRendan
erpay
denizukanu
ddaallee
RaSeNGaN
Alp
Pein
~mana~
Shiniko
gülchin-chan
Manga-ka
dvtchk
Rotea
64 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sonraki
YazarMesaj
Gothiclowe

Gothiclowe

Erkek Mesaj Sayısı : 375
Geldiği mekan : Deep Dark Ocean
Meslek : no comment
Hobileri : Anime

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 4:52 pm

tahmin edemiyeceğin kadar çok var farklı anime. ben mesela Blade of immortalın mangasını okudum animede olayları unuttuğumu fark ettim. Ama şuda var yaş farkı. Gençliğini kıymetini bil :D ilerde beynin tükeniyor açıkça ^^ daha izlediğim filmleri bile yarısına falan geldiğimde hatırlıyorum. Kim ku duk, takeshi miike falan filmleri bile aklıma gelmiyor xD şeye bak anime networkten kurcala orda keyfine göre bulursan indir. bende işte yeni xxxHolic e başladım ^^
orochimaru1

Erkek Mesaj Sayısı : 1310
Geldiği mekan : ....
Meslek : ...
Hobileri : ...

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 4:55 pm

onemangada çok gözüme çarpıyo xxxholic :D tmm teşekkür ettim.
Gothiclowe

Gothiclowe

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:01 pm

önemli değil ^^ ama tavsiyem başlama ben indirdim önceden şimdi izliyorum. Güzel değil öyle. Konu falan çok abuk subuk. Sadece çizimler gothic tek avantajı o ^^
umut735

umut735

Erkek Mesaj Sayısı : 40
Geldiği mekan : izmir
Meslek : ögrenci
Hobileri : sinema manga anime müzik kitap

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 7:41 pm

arkadaslar su numara olayını cözemedim 5düşman 4 no galiba düşman 3 nolu hatun:P ichigonun arkadası...

2 ve 1 kim belli mi ?bastan izleyemem o kadar vaktim yok kısaca aydınlatırsanız sevinirim ...
orochimaru1

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 7:52 pm

1-
2-
3-neliel tu oderschawk
4-ulquiorra schiffer
5-nnoitra
6-grimmjow
7-zomari
8-aporro
diğerlerinin adını hatırlamıyorum seninde bilmen mühim değil kanımca, gereksiz karakterler çünki. 1 ve 2 belli değil henüz.
silent

silent

Kadın Mesaj Sayısı : 153
Geldiği mekan : mars
Meslek : part time shinigami,full time hayalperest
Hobileri : yaoi fanı olmak,bishounenlerden harem kurmak

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 7:59 pm

NEL Bleach - Sayfa 24 814953 aman tanrım!!!!taş oldun bebeim!!!!!!!! happy bu arada forever ichigo ve rukia Bleach - Sayfa 24 375647
umut735

umut735

Erkek Mesaj Sayısı : 40
Geldiği mekan : izmir
Meslek : ögrenci
Hobileri : sinema manga anime müzik kitap

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 8:02 pm

cok teskkürler dostum öncelikle

affına sıgınarak son bir iki şey soracagım bunlar ichigonun düşmanları mı dostları mı?animedeki konumları nelerdir ?
orochimaru1

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 8:31 pm

düşmanın hizmetkarları... bu sorular benim için sorun değil zevk duyarım ama senin için sorun olabilir yani bana kalırsa başlardan başlamalısın... çünkü altyapı olmadan pek bir işine yaramaz ve zevk alamazsın Wink
raistlin

raistlin

Erkek Mesaj Sayısı : 275
Geldiği mekan : Dersim
Meslek : i.ü öğrenci
Hobileri : futbol,anime,manga,girls,drinks vs vs....

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 9:57 pm

bu neliel gittiğinde yenı 3 numara gelmıs olamaz mı yaw?
orochimaru1

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 10:03 pm

aslında öyle ya bu ilk üçlü için adaylar ya halibel, ya barragan, yada stark ama birincinin stark olduğunu düşünmekteyim yeni üçüncü ise halibel tahminimce...
pininfarina

pininfarina

Erkek Mesaj Sayısı : 197
Geldiği mekan : asd
Meslek : asdf
Hobileri : wasd

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 12:54 am

raistlin demiş ki:
hayır chad ın en son asagı aldıgı adam , ona kacması gerektıgını cunku onun 1 numaralı oldugunu soyluyor, kendısı boburlenmıyor ole Smile

Şuan tekrar izledim o bölümü ama öyle birşey söylemiyor.Sadece "ne yapıyorsun,kaç" diyor.

Ayrıca her karakterin söylediği doğru olucak diye birşey yok.Rukia'nın
öldürdüğü espada'da 1. Espada'dan büyük reiatsuya sahip olduğunu
söylemişti.Ama sonuçta 9. espadaydı.
silent

silent

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 5:29 pm

193.bölümü izledim Bleach - Sayfa 24 681154 ya ben nel'in dövüşmesini görmek istiodum ya renjinin kolpa bankaisini görmekten kuscam artık bööğğk bu kadar dandik bankai yok heralde shinigami dünyasında...tabi ichigomun süper karizmatik bankaisi ya da hitsugayamın şatafatlı jutsusu kadar olamaz yani.... Bleach - Sayfa 24 375647
raistlin

raistlin

Erkek Mesaj Sayısı : 275
Geldiği mekan : Dersim
Meslek : i.ü öğrenci
Hobileri : futbol,anime,manga,girls,drinks vs vs....

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 7:12 pm

pininfarina demiş ki:
raistlin demiş ki:
hayır chad ın en son asagı aldıgı adam , ona kacması gerektıgını cunku onun 1 numaralı oldugunu soyluyor, kendısı boburlenmıyor ole Smile

Şuan tekrar izledim o bölümü ama öyle birşey söylemiyor.Sadece "ne yapıyorsun,kaç" diyor.

Ayrıca her karakterin söylediği doğru olucak diye birşey yok.Rukia'nın
öldürdüğü espada'da 1. Espada'dan büyük reiatsuya sahip olduğunu
söylemişti.Ama sonuçta 9. espadaydı.
e ama reatsu kapasitesi onuda 1.den guclu yapmaz x)
ya neyse baslarım onların sıralamasına yaw, bunların sıralaması bana unutulmus dıyarlardaki dark elflerın mevki sahıbı olma yarıslarını hatırlattı bırden asdasdasda
Gothiclowe

Gothiclowe

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 9:10 pm

silent demiş ki:
193.bölümü izledim Bleach - Sayfa 24 681154 ya ben nel'in dövüşmesini görmek istiodum ya renjinin kolpa bankaisini görmekten kuscam artık bööğğk bu kadar dandik bankai yok heralde shinigami dünyasında...tabi ichigomun süper karizmatik bankaisi ya da hitsugayamın şatafatlı jutsusu kadar olamaz yani.... Bleach - Sayfa 24 375647

hadi ya çıktımı! daha dün kontrol ettiydim^^ hımm yada ondan önceki gündü neyse artık burda yokum türkiyede değilm 6 ay civarında. O yüzden hepsi birikicek. Hafta ve hafta beklemek zorunda kalmıycam haha! bu sırada üzüldüm cidden bende nel'i bekliyordum. Dediğine göre paso Genjuro özentisi maymun kral dövüşmüş. Onun yanındaki çiroz zibidiyede uyuz oluyorum. maymun kral hadi karizmadan yırtıyor ilk bölümlerinden kalan ama diğeri ölse çok mutlu olurdum. Artis artis gözlüğü düzeltip duruyor çakıcan 2 tane xD
pininfarina

pininfarina

Erkek Mesaj Sayısı : 197
Geldiği mekan : asd
Meslek : asdf
Hobileri : wasd

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 9:52 pm

Gothiclowe demiş ki:
silent demiş ki:

hadi ya çıktımı! daha dün kontrol ettiydim^^ hımm yada ondan önceki gündü neyse artık burda yokum türkiyede değilm 6 ay civarında. O yüzden hepsi birikicek. Hafta ve hafta beklemek zorunda kalmıycam haha! bu sırada üzüldüm cidden bende nel'i bekliyordum. Dediğine göre paso Genjuro özentisi maymun kral dövüşmüş. Onun yanındaki çiroz zibidiyede uyuz oluyorum. maymun kral hadi karizmadan yırtıyor ilk bölümlerinden kalan ama diğeri ölse çok mutlu olurdum. Artis artis gözlüğü düzeltip duruyor çakıcan 2 tane xD

İshida'ya çiroz zibidi diyorsun ama elinden eldiveni çıkardığı zamanki gücü hatırlatırım.Adam kılıç işlemiyen kaptanı tek okla parça pincik etti. lol!

@Silent. önümüzdeki hafta tamamen Nell olan bir bölüm olucak ve Nell'in flashbeck'leri olucak
_Angel_of_death_

_Angel_of_death_

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Geldiği mekan : istanbul
Hobileri : Müzik,sinema,anime vs....

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 11:19 am

Sonunda yayınlanan son bölüme yetiştim yani 193 e Smile ve yani bir naruto fanı olarak bleach ı daha çok sevdim aslnda önceden de dolu anime izlemiş olmama rağmen bleach e hiç bakmamştm ama cidden daha aksiyon içerikli merak uyandırıcı bir anime . Bu sefer manga ya hiç bakmadan sadece bleach animesini takip ederim herhalde Smile 194 te sanirim sadece Nel le 5. espada nın kapışmasını izleriz birde tabi dierlerinn,şimdiden heyecanla bekliorm;
silent

silent

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 12:53 pm

gelecek bölümde nel izliycem!!!!! ** süper!!!!:)ya o değil de karın kasına kurban olduğum ichigoyu severim.iyi çocuktur,hoş çocuktur,dayak yiyip yiyip bi anda reiatsusu tavan yapıp deli gibi saldırır,"seni koruycam!!!"diye çığrınır vs vs vs....iyi hoş ta ichigocum taaa hueco mundoya espadalarla dövüşmek için bu takımla gidilmez ki.renjini kolpa bankaisi,ishidanın motomot aynı dövüş teknikleri,chad'ın güçlü ama espadalar üzerinde işe yarayacağını düşünmediğim sağ yumruğu,bankai bile açamayan ama en çok sevdiğim karakter rukia'nin shikaisiyle olmaz bu işler.zaten orihime gibi biri için değmez tüm bunlar ama neyse....nel'in dövüşünü izlicem diye mutluyum ondan pek ilişmiyorum ama unutma forever ichigoxrukia **
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 9:04 pm

ichigo ve rukia gelmiş geçmiş en kötü çiftlerden biridir bence bööğğk

Renji nin tipi yeter beaah tipi saçları dövmeleri çekik gözleri yeter
bankai neymiş pueeh Bleach - Sayfa 24 814953
RENJI 4eva
ayrıca renruki Bleach - Sayfa 24 375647
maymun kral olsada çok sevios bis onu ^^
silent

silent

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:01 pm

renjinin kolpa bankaisi ve garip dövmeleri eklenince ichigo pırlanta gibi parlıo valla.animenin saf ama iyi kızı orihime yerine güçlü,çoğu anime kızı gibi mükemmel vücuda ve korunma gereksinimi duymayan bıdık rukiamı tercih ederim Razz ki zaten orihimeyi kurtarmak için grimmjovla hollow maskesiyle dövüşen ichigodan korkan bir kız nasıl our da ichigoyla birlikte olabilir. :lol!:forever ichigoxrukia Bleach - Sayfa 24 375647 bu arada rukia için not:bodur piliç her daim piliç Bleach - Sayfa 24 74142
sasusakusai

sasusakusai

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 6:45 pm

yok yok rukia ori den iyi bencede güzelliği değil kararlılığyla herşeyi yapıyo sesine de hastayım sunny
ori aşırı saf ve bayıyor çok güzel de değil meme-power ama ichi-hime çok yakışıyor!!!!!
ve ichigoyla rukia hiç yakışmıyorlar
ayrıca renjiii çoooooooook taş kubo ondan nefret etmemiz için her yolu inatla denese de ben seviyorum hem de çok ichi solda 0 lol! o uzun kızıl saçlarını savurması allahıımmm o sexy dövmeli vücuduuuuu cheers

ichigo çok kötü işlenmiş bir baş karakter 3 günde bankai açıyo zor durumda güç patlamaları yaşıyor yeni tanıştığı biri için onu tanımdan hemen kurtarma artistiklerine kapılıyor her gelen kız ona aşık oluyor vb.. vkaptanları kaptanları espadaları anında bitiriyor -ah nerde narutocuğum-
samimi olayım ichi bleachde en sevdiğim karakterdi bir zamanlar ama baydı çok fena!!artık nefret ediyorum of bir de ölmüyo
silent

silent

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 8:05 pm

animede kıymeti bilinmeyen karakterlerden biri 10.squad ayrıca kalbimin tayçooosu Razz hitsugayadır kanımca.çocuk o yaşta kaptan olmuş,edwardımla aynı sese sahip,aşırı karizma....ailecek severek izliyoruz kendisini Bleach - Sayfa 24 375647 ichigo gerşekten abartılıo ama grimjowdan da berbat dayak yemişti hatırlarım Bleach - Sayfa 24 74142 burdan kuboya sesleniyorum daha çok hitsugaya kyaaaaa!!!! tolgaötesi
sasusakusai

sasusakusai

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 8:12 pm

hitsu çook tatlı
ama adamın özel filmi var ya sende ayıp etme XD
sonercirit

sonercirit

Erkek Mesaj Sayısı : 63
Geldiği mekan : neji yolladı beni buraya :D
Meslek : öğrenci
Hobileri : pc,naruto

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 8:55 pm

unutmayalım ichinin kubodan torpili var Smile anti hitsu değilim ama o yaşta birinin kaptan olması Smile ondada torpil var
http://bleachrp.forums-rpg.com/
silent

silent

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 10:26 pm

filmi var biliyorum ama doyamıyorum çocuğa.çok kawai!!!!!en sevdiğim bölümlerden biri 132.bölüm mesela.karin ve hitsugaya soccer oynuyorlardı lol! gayette hitsugayam torpilli değil Razz en büyük korkum bigün matsumotonun dev memeleriyle aşkımı ezmesi looool
_Angel_of_death_

_Angel_of_death_

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Geldiği mekan : istanbul
Hobileri : Müzik,sinema,anime vs....

Bleach - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 24 Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 4:44 pm

sasusakusai dediğine katılmıyorum,bence artık naruto baydı ve artık açıkçası artık hiç merak etmiyorum,(dipnot kakashi de ölecek;) ama bleach te her daim heyecan war ,birde tabiki her kız ichigo ya aşık olacak =) sonuçta baş karakter ve genelde çoğu animelerde böyledir.
Naruto da ilk seriyi gerçekten favorim ama 2.nci de sasuke nn bir anda okadar güçlenmesi ve naruto nn hala doğru düzgn bişey yapmamş olması ,birçok önemli karaktern öldürülmesini sayarsak gerçekten benm için sktı,artık sadece alışkanlk oldğndan manga nn yeni çkan bölümlerine bakıorm, fakat bleach anime ve manga 2si dehşet gidiyor =) ve umarm bitmez.

Bleach
24 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sonraki
 Similar topics
-
» Bleach
» My Pen - Bleach !
» Bleach, Tv. Series (01-151)
» Bleach Tactics