Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bleach

+60
umut735
rodrages
_Angel_of_death_
_aSaKuRa_
TuRKuS.MuTaNTuS
Ares
orochimaru1
4sprz
Gothiclowe
Zax
silent
DaBEL
sonercirit
silver
bilalyuksel
ThelasTkaGe
Pallor Mortis
1c_-Animé-_1c
alieser
theairbender
YiğitDönmez
Madpunk
pininfarina
Cemis
Scudrox
TeMaRi
sasusakusai
bizarro
noraktar
SPAWN-TheUndead
Hanamichi
Artemis
xyoruichix
Naruto's Revenge
sheva
raistlin
Xarch
Namikaze Minato
Alucard_Naruto
SasukeUchiha
Orbayd
merube erifu
Akiaya
Shinigami_Saishin
cemanga
VerSuS^FF^
NarutoRendan
erpay
denizukanu
ddaallee
RaSeNGaN
Alp
Pein
~mana~
Shiniko
gülchin-chan
Manga-ka
dvtchk
Rotea
64 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 23, 24, 25
YazarMesaj
sasusakusai

sasusakusai

Kadın Mesaj Sayısı : 1078
Geldiği mekan : Jashin-samanın yanı akatsuki yöresi
Meslek : hidanı gözetlemek
Hobileri : anime-kof-resim-nawuto ^^

Bleach - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 6:30 pm

_Angel_of_death_ demiş ki:
sasusakusai dediğine katılmıyorum,bence artık naruto baydı ve artık açıkçası artık hiç merak etmiyorum,(dipnot kakashi de ölecek;) ama bleach te her daim heyecan war ,birde tabiki her kız ichigo ya aşık olacak =) sonuçta baş karakter ve genelde çoğu animelerde böyledir.
Naruto da ilk seriyi gerçekten favorim ama 2.nci de sasuke nn bir anda okadar güçlenmesi ve naruto nn hala doğru düzgn bişey yapmamş olması ,birçok önemli karaktern öldürülmesini sayarsak gerçekten benm için sktı,artık sadece alışkanlk oldğndan manga nn yeni çkan bölümlerine bakıorm, fakat bleach anime ve manga 2si dehşet gidiyor =) ve umarm bitmez.
kısaca zevkler ve renkler saygı duyarım !ikimizde bu konu hakkında ne kadar tartışsak boşuna
-DeidarA-
Moderatör
Moderatör
-DeidarA-

Erkek Mesaj Sayısı : 414
Geldiği mekan : Akatsuki..
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime izlemek,Pc,Müzik,Oyun ...

Bleach - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 8:21 pm

sasusakusai demiş ki:
_Angel_of_death_ demiş ki:
sasusakusai dediğine katılmıyorum,bence artık naruto baydı ve artık açıkçası artık hiç merak etmiyorum,(dipnot kakashi de ölecek;) ama bleach te her daim heyecan war ,birde tabiki her kız ichigo ya aşık olacak =) sonuçta baş karakter ve genelde çoğu animelerde böyledir.
Naruto da ilk seriyi gerçekten favorim ama 2.nci de sasuke nn bir anda okadar güçlenmesi ve naruto nn hala doğru düzgn bişey yapmamş olması ,birçok önemli karaktern öldürülmesini sayarsak gerçekten benm için sktı,artık sadece alışkanlk oldğndan manga nn yeni çkan bölümlerine bakıorm, fakat bleach anime ve manga 2si dehşet gidiyor =) ve umarm bitmez.
kısaca zevkler ve renkler saygı duyarım !ikimizde bu konu hakkında ne kadar tartışsak boşuna
bencede tartışmanıza gerek yok,bleach,naruto,one piece karman çorman animeler her zaman 3ü arasında hangisi daha güzel diye bir konu çıkar kimsede karar veremez yüzüklerin efendisi ile harry potter tarzı hep rakiptirler,ama bende tartışmaya farklı bir bakış açısı getireyim,beni sıkıyor böyle animeler 100 bölümlük bi dgrayman sıkmaz ama 400 bölüm izle izle aynı karakter sıkıyor,bence kısa animeler uzunlardan daha güzel sündürülmeden kısa söz oluyor suyunu çıkartmıyorlar animenin,mesela narutoda narutonun savaşmadıgı kişi kalmadı adam kazakageyi kurtarmakdan akatsukiyi yıkmaya kadar hepsini yaptı,sanki adam tüm dünyaya düşman her zaman bi savaş içinde oda biraz sıkıyor gene mi buna rakip geldi gibisinden,one piece aynı espri falan oda sıktı beni ilerledikçe aralarında en iyi bleach bence,ama dedigim gibi bleach yerine shagukan no shana gibi kısa biraz daha öz bi animeyi tercih ederim
kısacası demek istedigim şu:naruto bleach one piece gibi animelerde romantizm macera dram komedi herşey var tüm konulardan karman yapıyorlar , onun yerine kısa fakat sevdigim tarzı iyi işlemiş bir anime daha güzeldir bence,narutoda hinata narutoya aşık olsunda romantizm bulunsun animede gibisinden bi hava koymuşlar fakat o ne kadar askıda kaldı orası başka 300 bölüm geçti hala hinata narutoya sölicekte sölicek,herşeyi havada bırakıyorlar hepsi işlensin diye oda hoşuma gitmiyor,d.graymanda sadece macera animesi bence ve bundaki macera bleachıda narutoyuda one pieceyide rahat geçer bence
Elijah

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Geldiği mekan : Ankara
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Kaykay

Bleach - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 25 Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 11:28 am

One Piece ve Naruto ile karşılaştırılamayacak kadar kötü,
Başta sevilse de sonra aşırı baygınlık getiren,
Mangasında en fazla bir iki cümle yazı okuyabildiğimiz,
İlk sıkıldığın zaman "ya karakterleri süper onun için devam ediyim bari" dediğiniz ama zamanla muhteşem karakterleri bile sizi sıkan,
Nasıl 3 büyük serinin arasına girer hep şaşırdığım bir seri.
sasuke_dnb_naruto

sasuke_dnb_naruto

Kadın Mesaj Sayısı : 45
Geldiği mekan : Cydonia
Meslek : öğrenci
Hobileri : Yaoi okumak, sasunaru çizmek, müzik dinlemek, stephen king kitapları okumak

Bleach - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 9:16 pm

bugüne dek izlediğim ve ilk defa ortasında izlemeyi kestiğim anime...sanırsam 150. bölümde falan baktım artık sarmamaya başladı bende boşuna izlemeyeyim diye bırakmıştım. karakterleri iyi hojda üstteki arkadaşın da dediği gibi bir süre sonra en sevdiğin karakter bile sıkıyor...
kingofgame

kingofgame

Erkek Mesaj Sayısı : 12
Geldiği mekan : uzunköprü
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime izlemek

Bleach - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: Bleach   Bleach - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 10:02 am

iki gün once sildim full bleach bölümleri olsa şuan çekerdim valla yha Bleach - Sayfa 25 Icon_pale

Bleach
25 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 23, 24, 25
 Similar topics
-
» Bleach
» My Pen - Bleach !
» Bleach, Tv. Series (01-151)
» Bleach Tactics