Naruto Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Metallica-Death Magnetic

+5
Orbayd
prince_vegeta
orochimaru1
Calintz
noraktar
9 posters
YazarMesaj
noraktar

noraktar

Erkek Mesaj Sayısı : 212
Geldiği mekan : Valinor
Meslek : öğrenci
Hobileri : World of Warcraft

Metallica-Death Magnetic Empty
MesajKonu: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 11:14 pm

Evet metallica'nın yeni çıkacak olan albümünün iki tane şarkısı internete düştü.Bana st.anger rezaletinden sonra mükemmel gibi geldi bu şarkılar..Solo da koymuşlar şarkılarına.Sanırım metallica eskisi kadar olmasa da geri dönüyor.

The day that never comes
http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/e89a61cede5478e6473c0621ebd84602912c0a74b93a1f3ff3b6bb05e0fc0e193d5fcb773a0dc85b18776

Cyanide
https://www.dailymotion.com/relevance/search/cyanide/video/x6f5rk_metallica-cyanide-live_music
Calintz

Calintz

Erkek Mesaj Sayısı : 418
Geldiği mekan : Twilight Town
Meslek : Yok nan iş
Hobileri : Fobilerim var amma onlar olmaz heralde

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 3:46 pm

Öncelikle St.Anger'ın rezalet bir albüm olmadığını söyliyeyim..Metallica sürekli farklı şeyler yapmak istediği için St.Anger albümünü çıkardı ancak birçok Metallica dinleyen kişi bu albümle beraber grubu da yerden yere vurdu..Oysa St.Anger'a solo koymayıda bilirdi Metallica ama dedim ya adamlar sürekli farklı şeyler yapmak istiyor ama bunu dinleyiciler anlamıyor ve onlara hitap etmiyor orası ayrı mesele..Eğer albüm hoşuna gitmediyse rezalet deme bana hitab etmiyor de...

Bu son albümü grup birazda fanların isteğine göre yaptı..Yani eğer St.Anger bu kadar eleştiri almasaydı bu son çıkacak albüm diğer çıkardıkları tüm albümlerden farklı olabilirdi ancak St.Anger'a bu kadar eleştiri geldikten sonra haliyle adamlarda yenilik yapmaktan korktu..

Cyanide pek hoşuma gitmesede The day that never comes güzel bir şarkı..Artık albümün çıkmasını bekleyeceğiz...
noraktar

noraktar

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 3:59 pm

Benimse Cyanide daha çok hoşuma gitti eski havayı geri getirmiş sanki biraz.
Calintz

Calintz

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 7:30 pm

My Apocalypse..Çok sıradan bir parça olmuş...

http://www.metallica.com/index.asp?item=601136
orochimaru1

Erkek Mesaj Sayısı : 1310
Geldiği mekan : ....
Meslek : ...
Hobileri : ...

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 9:10 pm

metallica süper bi grup ortalığı deviren seyleri severim Cool heheh
noraktar

noraktar

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:30 pm

Calintz demiş ki:
My Apocalypse..Çok sıradan bir parça olmuş...

http://www.metallica.com/index.asp?item=601136
st angerdan sonra ne getirseler razıyım gibi bişey artık.
prince_vegeta

prince_vegeta

Erkek Mesaj Sayısı : 269
Geldiği mekan : izmir
Hobileri : ps2,psp,pc,gitar.wii

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 8:32 am

dostum st angerı bu kadar küçümsemeni kaldıramam lütfen beğenmiyorsan yorum yapma o albümün nasıl hazırlandığını izlemişsindir umarım o albumun ne anlatmak istediğininde bildiğini sanıyorum ama hade neyse ateşş

he bide st anger çıktığında yıl 2003 di yanlış hatırlamıyorsam
sende 12 yada 13 yaşındaydın bence tekrar koy albumu dinle belki şimdi anlarsın nasıl olduğunu
st anger kötüymüş pehhhh artık yhaaa bi pok atmadık metallica kalmıştı onuda yaptınız
siz naruto yorumlarına dewam edin

En son prince_vegeta tarafından Çarş. Ağus. 27, 2008 8:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : çok sinirim bozuldu)
Calintz

Calintz

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 12:25 pm

Kaçın nan Vegeta saldırıya geçti xD..Yaa bir Metallica'ya laf atmadığınz kalmıştı demişsin ama senin dünyadan haberin yok Load döneminden beri Metallica'ya önüne gelen laf atıyor dostum..

Cannot the Kingdom Of Salvation Take Me Home?
prince_vegeta

prince_vegeta

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 2:49 pm

Calintz demiş ki:
Kaçın nan Vegeta saldırıya geçti xD..Yaa bir Metallica'ya laf atmadığınz kalmıştı demişsin ama senin dünyadan haberin yok Load döneminden beri Metallica'ya önüne gelen laf atıyor dostum..

Cannot the Kingdom Of Salvation Take Me Home?
biliyorum kardeşimde narutofanda bi metallica laf yememişti oda oldu
aslında daha yazcamda banlan maktan korkuyom laf atanlara büyüyüpte gelsinler dicem başka bişi demicem lafım sana deel st anger çıktığında arkadaş 12 yaşında idi ne kadar müzik bilgisi vardıki metallicaya laf atabilcek kadar lütfen büyüklerede saygı istiyoruz tamam görüşlerinizi özgürce konuşabilirsiniz ama bazı şeylerin özel yerleri olmalı dimi ama metallicayada laf atılmazki offf offf çok sinirim bozuldu
noraktar

noraktar

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 3:17 pm

Ben metallicaya laf atmadım metallicanın son dönemdeki piyasalaşmasına ve müzik kalitesinin düşmesine laf attım.Ayrıca bir insana yaşını bahane ederek saldırmak bence daha büyük birisine yakışacak bir davranış değil.Ben sadece St.anger'ı sevmediğimi söyledim (içinde solo olmayan metallica albümü) olay ''Metallicaya b*k atıyorum''a döndü.

Neyse böyle eften püften olaylar yüzünden kavga etmek istemiyorum kimseyle onun için uzatmayalım benceMetallica-Death Magnetic Icon_smile_wink

(Bu arada My Apocalypse'i Slayer'a benzeten oldu mu yoksa ben mi hayal gördüm?)
prince_vegeta

prince_vegeta

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 3:22 pm

kesin hayal duydun hiç bi benzerliği yok ben kavga etmek için yazmadım zaten kavga için yazzsam daha kötü şeyler yazardım SmileSmile
bi not daha metallica piyasa müziği yapmış olsaydı albümünde st angerda yani sololara dewam ederdi adamlar yeni tarzlar denediler nasıldı and jusitce for alldan black albume geciş dönemi gib SmileSmile
Orbayd

Orbayd

Erkek Mesaj Sayısı : 318
Geldiği mekan : Bilinmiyor
Meslek : Ögrenci
Hobileri : Bilgisayar

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 1:25 am

st anger bir piyasalasma alumu değildi hatırladıgım kadadıyla ayılan basscının(ismini unuttum gıcık bi tipi war) ayrılma nedenine karsılık yapıldı die hatırlıyorum (uzun zamandır dinlemiyorum) ve ilk albumlerine döndüler gerçi o albumde Dave Mustaine gibi biri wardı zaten cogu sarkıda onundu sanırsam dolayısıyla ilk album gibi olmadı ilk albumden sonra heavy metall oldular iice ee sen o albumlerini seviyrsan tabiki sewmemen normal
noraktar

noraktar

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 8:38 pm

Bi şarkı daha çıktı,The Judas Kiss

https://www.youtube.com/watch?v=L9eZA7lTDrw
Calintz

Calintz

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 9:10 pm

Bir şarkı olsa iyi tüm albüm internette geziniyor..Tabii biz 12 eylülü bekleyip heyecanla aldığımız albümüzü açıp dinleyeceğiz şarkılarımızı..
_Angel_of_death_

_Angel_of_death_

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : ...
Hobileri : Müzik,sinema,anime vs....

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:07 pm

Metallica nın son Albümü Death Magnetic
Tum Album! Temiz...

http://rapidshare.com/files/142917755/Metallica-Death_Magnetic-2008.rar.html

-----Şarkılar-----

That Was Just Your Life
The End Of The Line
Broken, Beat & Scarred
The Day That Never Comes
All Nightmare Long
Cyanide
The Unforgiven III
The Judas Kiss
Suicide & Redemption
My Apocalypse

"Kendi upload m feyste ve bi forumda var snrm"
Manga-ka
Hokage
Hokage
Manga-ka

Erkek Mesaj Sayısı : 3081
Geldiği mekan : Türkiye/Eskişehir
Meslek : Mangaka
Hobileri : manga,anime,manga çizmek,müzik dinlemek vs.vs.

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:27 pm

Paylaşım için teşekkürler
http://www.narutofantr.web.tr.tc
-berk-

-berk-

Erkek Mesaj Sayısı : 63
Geldiği mekan : ilgi alanıma girmiyo-_-''
Meslek : Öğrenci üüüüüü!!
Hobileri : Resimmmmmmmmm!!xD

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 10:48 pm

St.anger çok başarılıydı arkadaşlar buna metallicayı gerçekten seven biri hayır diyemez gerçekten hazırlanışında bi hikaye var yani bişeyi bilmeden konuşmayın

hazırlanış videolarını bi izleyin diyim geçen olaylara bakın sonra bi konuşun yeni albüm çok başarı herbiri birbirnde güzel metallicanın hiç bi şarkısı kötü değildi şuana dek ve kötü şarkı çıkaracaklarınıda sanmıyorum

inş grub daha dağılmaz ve devam eder

st.anger a kötü diyosunuz ama rob gelmeseydi bu albüm olmazdı rob olmasaydı grub dağılırıdı bunu bütün grub üyeleri söyledi grub içinde kayıt edilirken en olaysız geçen albüm olunduğu söylendi ^^
hamza

hamza

Erkek Mesaj Sayısı : 12
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Müzik dinlemek

MesajKonu: Geri: Metallica-Death Magnetic   Metallica-Death Magnetic Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 11:44 pm

Bu albüm beni o kadar çok etkilemedi.Bir parça hariç; ''The day that never comes'' Smile

Metallica-Death Magnetic
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MetallicA
» Death
» Death Note
» death note ds oyunu